Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 22:50:31

LOGOUT.hu

Ideiglenes téma összefoglaló, hogy azért néhány hasznos infó könnyen elérhető legyen.
▼▼▼ Kattints bátran ide alulra az összefoglaló kinyitása linkre. ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) legiaap válasza Dolphine (#99) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én is...erre nem számítottam. Kettőt is kaptam.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#102) SmikOne


SmikOne
tag

Ip védelem, dupla előlapi hangszóró, ujjlenyomat olvasó? Ìgy lehet nem cserélem le a HTC M8-at... :O

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#103) Pompi válasza legiaap (#101) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor akinek nem kell (mind) az tovább passzolhatja nekem :)
Mondjuk délelőtt én is feliratkoztam, nem tudom, hogy kapok-e, egyelőre még nem.

Feel Good Inc.

(#104) Cruzolka válasza Pompi (#103) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Lehet, hogy rosszul tudom, de a Normál verzóhoz nem kell meghívó :F
Vagy nem :F

Szerelem első látásra, pont most vagyok telefon vásárlás előtt, és minden készüléket űberelt az X, amit eddig kinéztem...

TESZTET!!! :C

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#105) #16514048 válasza Taci (#91) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ez tök jó, nem is tudtam, hogy már ez eddigiekben is volt ilyen. Egyébként feliratkoztam én is, remélem kapok meghívót.

(#106) manokaki válasza Cruzolka (#104) üzenetére


manokaki
őstag

de , jol mondod..

(#107) Almonen


Almonen
aktív tag

(Angol) videó a telefonról:

https://youtu.be/zulLRv0GFhM

Szép szép de Pop S9 után nem kell, megszoktam a böszme nagy telefonokat :D :O

[ Szerkesztve ]

(#108) #16514048 válasza Cruzolka (#104) üzenetére


#16514048
törölt tag

Kell meghívó a normálhoz is egyelőre.

"We’ve said it before and it will always hold true – we’re committed to bringing amazing products and services to every OnePlus user. To provide the best OnePlus experience and keep risk low, we’re launching the OnePlus X using invites."

"When will I be able to get the OnePlus X without an invite?
We will be keeping the invitation system for the foreseeable future. In order to get a OnePlus X, you will need to be invited by another OnePlus device owner or by participating in our contests and promotions. Follow us for the most up-to-date information."

Eredetileg a cikkben az volt írva, hogy nem kell hozzá meghívó, de kiderült, hogy ez téves info és javítva is lett azóta.

(#109) mgy válasza Dolphine (#99) üzenetére


mgy
senior tag

Aszittem kamuzol, megnéztem a postaládám éééééssss... :D
"Congratulations, you have just received an invite to purchase the OnePlus X."

(#110) Pompi válasza #16514048 (#108) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

OnePlus hírlevélben ez jött:

Starting November 5, get the OnePlus X from €269 with an invite. The new invite system means we’re selling with invites for just one month – then, you can purchase the OnePlus X invite-free in our weekly open sales!

Tehát elvileg az első hónap után meghívó nélkül is lehet majd venni.

Feel Good Inc.

(#111) Dolphine válasza mgy (#109) üzenetére


Dolphine
addikt

Nem szokásom kamuzni, nekem is elég hihetetlen volt! :Y

Egy kérdés:
A meghívó 72 óráig él. Most ilyenkor teljes vásárlás lesz? Úgy értem utalni kell majd PayPalon keresztül a telefon árát, mint a hagyományos vásárlásnál?

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#112) Hunujv válasza mgy (#109) üzenetére


Hunujv
tag

Esetleg ha nem kellene nektek én szívesen fogadnám! 😊

[ Szerkesztve ]

(#113) Cruzolka válasza Pompi (#110) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Akkor "E örö e bódottá" :C

Addig elég sok helyen lesz tesztelve a készülék, ami számomra fontos!

A hivatalos oldalukról rendelve csak PayPal lehet fizetni, vagy elfogad dombornyomott kártyát is ,

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#114) mgy válasza Dolphine (#111) üzenetére


mgy
senior tag

Persze, mire számítottál, féláron adják? :D Három napig nyithatod ki a meghívót, de amint ezt megteszed, akkor már csak egy napod van fizetni pp-n.
---
Eléggé tetszik a mérete, már nézem is az ebay-t, van-e rá tok... :DDD Nyilván még semmi.

(#115) tinnitus válasza mgy (#114) üzenetére


tinnitus
csendes tag

Én is kaptam meghívót, ki is nyitottam. Erre valóban 3 napod van az email érkezésétől, de amint kinyitottad, 10 napig lesz használható. Gondolom a november 5-én kezdődő árusítás miatt :-)

Tokokat szintúgy a gyártó honlapjáról lehet majd verbuválni, itt mutatnak is párat alul: https://oneplus.net/x/craftsmanship

(#116) Zoli_007


Zoli_007
tag

Sziasztok!
Most kaptam meghívót a OnePlus X-hez. 72 óráig érvényes. Jelentkezzetek privátban.

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#117) tinnitus válasza petipetya (#92) üzenetére


tinnitus
csendes tag

"A gyári hátlapok pedig lenyűgözőek: kevlár, bambusz, sandstorm stb. mintában is kaphatóak, ráadásul eleve jár egy darab a telefonhoz - gondolom ezt a vásárló választja ki. "

Ez tényleg igaz? Nagyon jó lenne.. Írták valahol? :))

(#118) Dolphine válasza mgy (#114) üzenetére


Dolphine
addikt

Természetesen nem gondoltam arra, hogy féláron adják! :DDD
Arra voltam csak kíváncsi, hogyha a meghívót elfogadom, akkor mennyi időm van fizetésig. Most akkor egy nap, vagy 10 nap?
Azért kérdezem, hogy a számlámra tegyek pénzt, vagy várjam meg a fizetést? :DDD

tinnitus ez engem is érdekel! :R

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#119) Hunujv válasza Zoli_007 (#116) üzenetére


Hunujv
tag

Ment a pü.

(#120) mgy válasza Dolphine (#118) üzenetére


mgy
senior tag

Persze hogy jár egy hátlap a telóhoz! Gyakorlatilag még sosem láttam úgy telefont, hogy hátlap nélkül adták volna a boltban... :DDD
Azért a 8600 forintos tokból köszönöm, nem kérek! Pár hét, és lesz rá értelmes árú is. Én úgy szoktam, hogy új telóra gyorsan rendelek valamit angliából, innen pár nap alatt megérkezik, aztán az olcsóbbakat meg kínából, tök ráérnek ideérni.

(#121) Pompi válasza mgy (#120) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Persze hogy jár egy hátlap a telóhoz! Gyakorlatilag még sosem láttam úgy telefont, hogy hátlap nélkül adták volna a boltban..."

Ez nagyon frappáns volt, hehe. Csakhogy itt egy szilikon tokot kapsz hozzá gyárilag, erre gondolt a kollega hátlapként. Mondjuk, hogy választható lenne, azt nem hiszem, szerintem a sima áttetsző jár hozzá gyárilag.
Itt a videón 7 percnél.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#122) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

meghívó:

csak az eredeti acc tudja felhasználni, más acc adataival nem megy.

email alján: Please note: This invite can only be claimed under this email address.

ha aktiválni akarod: You entered an invalid invite

This invite can only be claimed by its original recipient, sorry!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#123) Goxi válasza legiaap (#27) üzenetére


Goxi
tag

Lehet, szpemben figyel mind a 7 válasz email ;)

(#124) mgy válasza Pompi (#121) üzenetére


mgy
senior tag

Ez jó, bár randa, addig kibírja az ember, míg nem talál rendeset rá.
Nem láttam ezt a videót még de nagyon tetszik a méret. Az N5 óta nem találom a helyem, most majd talán!

(#125) Dolphine


Dolphine
addikt

Még mindig érdekelne:
Arra voltam csak kíváncsi, hogyha a meghívót elfogadom, akkor mennyi időm van fizetésig. Most akkor egy nap, vagy 10 nap?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#126) ittakary válasza Zoli_007 (#116) üzenetére


ittakary
nagyúr

Írtam neked :R

(#127) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Jó lett, de már láttunk hasonlót a Mi4 személyében. Árban sincs nagy különbség.
Kinézet nem rossz, bár nem vagyok oda az ujjlenyomatgyűjtő hátlapokért. Egy évvel ezelőtt nagyobbat ütött volna. De még most sem rossz. A bővíthetőség meg külön jó.

(#128) petipetya válasza tinnitus (#117) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az istenit... Tokokat akartam írni.

Ha pedig valóban egy szilikon jár hozzá alapból, akkor az is szép gesztus.

"nincs rá lezsóidő"

(#129) tinnitus válasza Dolphine (#125) üzenetére


tinnitus
csendes tag

3 napod van claimelni a meghívót, és utána 10 napig lesz használható. Én is kaptam ma, claimeltem, 10 naptól kezdett el visszaszámolni az accountom alatt. Gondolom a november 5-én kezdődő árusítás miatt lett ez a rendszer, így az árusítás kezdetétől még bő 3 napig megvásárolhatod :-)

(#130) Nite válasza Mr.Csizmás (#68) üzenetére


Nite
őstag

igen, ebben remenykedem :K

Paid my dues!

(#131) Kroni1 válasza monti0222w (#88) üzenetére


Kroni1
veterán

Egyébként le is irtam, hogy egy vszleg tényleg fullos kinézetre, anyaghasználata, de a mi4c-nek sem kell szégyenkeznie, az is nagyon jól összerakott, igaz egyáltalán nem kirívó telefon. Ez viszont nagyon is az, aki ezt keresi annak ez is egyértelműen bestbuy!!!

Féltem amúgy, hogy ez fizikai középső gombbal és a korábbi pletykákban emlegetett Helio procival meg 3000-es akksival jön majd ki, (ami sztem bele is fért volna simán) mert akkor már menne is fel az apróhirdetések közé a mi4c, de ugy néz ki maradhatok annál! :)

[ Szerkesztve ]

(#132) torma1981 válasza Kroni1 (#131) üzenetére


torma1981
veterán

Hát igen tenyleg gyönyörű a telefon. :-) Én is most gondolkodtam a mi4c-n. De lehet megvárom a mi5-öt. Jó árban lesz ahogy mondják. De a lényeg, hogy 90k körül tuti nem kell mást venni csak ezeket. Samu, sony lehúzhatja a rolót.

(#133) atikó


atikó
őstag

Nem rossz, nekem a meizu metal es a xiaomi mi4c is bejon( ebben 3000mah az akku)

(#134) Dolphine válasza tinnitus (#129) üzenetére


Dolphine
addikt

Rendben, köszönöm! A mai napon meg is rendelem! :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#135) Draken


Draken
őstag

Sziasztok!

Semmi infóm nincs erről a meghívásos rendszerről, fel tud valaki világosítani, esetleg meghívót küldeni?
köszönöm!

(#136) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Egy-két dolog nem úgy lett mint ahogy pletykálták. Ettől függetlenül jó készüléknek tűnik, bár 10 ezerrel lehetne keveebb

(#137) >Deego..


>Deego..
senior tag

Szép design, de tokkal elveszik eme fontos tulajdonsága.
Tok meg mindenképp kell az üveg elő-hátlap miatt.

Lehet majd megy apróra a One-om.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#138) Pompi válasza >Deego.. (#137) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Tok meg mindenképp kell az üveg elő-hátlap miatt."

Nekem lassan 3 éves a Nexus 4-em, tok nélkül használtam végig, kutya baja az üvegnek elöl is hátul is, köszöni szépen jól van :)

Feel Good Inc.

(#139) poolzee


poolzee
tag

sziasztok!

Az alsó kapacitív gomboknak nincs háttérvilágítása?
(képen videón nem látszik... :-( )

poolzee

(#140) manokaki


manokaki
őstag

Nincs visszajelző led sem !?

(#141) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Na feliratkoztam én is erre az invite marhaságra. :D Kíváncsi vagyok kapok-e, ha nem akkor meg marad egy hónap múlva. :) Egyébként nem tudjátok, hogy ez az invite-os ár marad egy telefonon akkor is mikor már nem meghívóval kell rendelni?

Egyébként a kerámiás változatra nem találok külön invite linket, msot akkor hogy döntik el, hogy ki kap kerámiásat és ki a sima üvegest?

Jah és azt el is felejtettem megkérdezni: néhányan az akku miatt nyavajogtok. Amoled a kijelzője (nem oled). Az elméletileg kevesebbet eszik, mint az IPS. Ez számotokra nem számít az üzemidőben, mikor a Xiaomi Mi4-hez hasonlítjátok?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#142) hallerlaller válasza Bembee12 (#46) üzenetére


hallerlaller
addikt

passzív oled nem volt telefonban sose, mindegyik amoled.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#143) Bembee12 válasza hallerlaller (#142) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Ki mondta, h passzív? Én csak azt mondtam, hogy a cikkbe annyi van írva "OLED"

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#144) Dolphine válasza Dyingsoul (#141) üzenetére


Dolphine
addikt

Legjobb tudomásom szerint a kerámiásat eleve november végén kezdik árusítani (limitált példányszámban), a sima (üveges) változatot jövő héttől!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#145) ZolkoW válasza Dyingsoul (#141) üzenetére


ZolkoW
őstag

nem tudom, ez hoz-e annyi üzemidőt, de kíváncsi vagyok a tesztre.
így elöljáróban szvsz az MI4 akksija átlagnál jobb üzemidőt biztosít, ennek csak átlagosnak ígérkezik, de meglátjuk. a sajátomat nem cserélném le (egyelőre), de asszonypajtinak nagyon tetszene, csak még nem tudja :D

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#146) Dyingsoul válasza ZolkoW (#145) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nekem ígyis-úgyis előrelépés lenne a THL W8s-emhez képest mivel annak azt hiszem ips-e van és csak 2000mAh akksija. Igaz, van három akksim attól független azokat is ugyanúgy töltenem kell. :)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#147) edward2


edward2
addikt

Kicsit felemás érzésem van mivel az OPO elég közel van hozzá árazva...

(#148) s3nsitivity válasza edward2 (#147) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Lehet azért mert elég hasonló a specifikációjuk? :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#149) JMC


JMC
tag

- Snapdragon 801: lehet, hogy koros, de még mindig jó erőben lévő SoC az Adreno 330-al karöltve, még elég lesz pár évig a teljesítménye, illetve a 3 GB RAM miatt nincs gyakorlati jelentősége a 64bit hiányának. Cserébe kordában tartható a fogyasztás és nem melegedik úgy, mint a 810/808 páros.
- 3 GB RAM: dicsérendő, másfél-két évig még tuti elég.
- LTE B20: hatalmas plusz, én annak hiánya miatt nem rendeltem meg a Mi4c-t
- 2520 mAh: Ha a jelenlegi Nexus 5-öm nézem, akkor egy napot power usernél is kibír, többet meg úgyse, az meg majdnem mindegy, hogy 20 vagy 35% töltöttségi szintnél teszem este töltőre, következő napnak se így se úgy nem megyek neki töltés nélkül
- 5 coll fullhd amoled: számomra gyakorlatilag tökéletes
- Amennyiben tényleg nem lesz benne AC-s wifi: enélkül tényleg tudok élni, úgysem mozgatok több gigabájtot naponta, hogy számítson a sebesség (lte b20 nálam más kategória, sokszor járok olyan helyen, ahol 800 mhz lte van, viszont 3G nincs (és már nem is lesz), így ha nem tudja a telefon mobilnetezhetnék 2G-n, ami egy tökönlövéssel ér fel).
- Dual Sim vagy sim+microsd: miért nem ez az alap mindenkinél?
- Kamera elégségesnek tűnik, stúdió minőségű fotókat úgysem telefonnal akar készíteni senki
- Státuszled van, ráadásul multiRGB
- Külön kapacitív gombok (ráadásul kapcsolhatók) szintén nem negatívum
- A legszubjektívebb rész a külső, számomra gyönyörű ez a telefon, volt Nexus4-em, teljesen elégedett voltam vele (igaz a rettenetesen csúszó hátlap miatt kénytelen voltam egy fóliát dobni rá, hogy ne akarjon mindenhonnan lecsúszni, de ez egyrészt biztosan lesz, másrészt gyanítom filléres tétel lesz)
- ujjlenyomat-olvasó hiánya az én szempontomból inkább pozitívum

Összefoglalva a páromnak biztosan ilyen telefont veszek, neki 3 évig teljesen tökéletes lesz, én megvárom a Mi5-öt meg az Oppo Find9-et, azok fényében döntök majd, de ez erős esélyesként indul csatába.

(#150) ittakary válasza edward2 (#147) üzenetére


ittakary
nagyúr

1+1
nagyobb akksi
nagyobb kijelző
CyanogenMod ROM ami azért többet tud testreszabhatóságban
gyárilag 64GB

1+X
újabb (ugyanaz a hw mondjuk..)
csak 16GB
dualsim VAGY bővíthető tárhely
amoled kijelző, ami energiatakarékosabb
Oxygen OS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.