Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 22:50:31

LOGOUT.hu

Ideiglenes téma összefoglaló, hogy azért néhány hasznos infó könnyen elérhető legyen.
▼▼▼ Kattints bátran ide alulra az összefoglaló kinyitása linkre. ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Már vártam nagyon, szerintem év vége felé be is szerzek magamnak egyet :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2) norbi93


norbi93
senior tag

Elég mutatós videón:
Oneplus X - Powerfully Beautiful

:C :C

[ Szerkesztve ]

(#3) MeGabee


MeGabee
senior tag

Elfogott a must have érzés...lehet egy Ceramic-ra valamikor benevezek.

Mindenesetre korrekt kis készüléknek tűnik,még úgy is,hogy az Oxygen OS-t nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#4) Wesder


Wesder
félisten

Hàt ez kell *-*

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

84e HUF :Y
Egy hangya fsznyit Best Buy. :D

Szép volt OnePlus :C

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#6) konczy3


konczy3
senior tag

Megvan az ajándékom karira nagyon vártam egyébként valahol 70000-es EU árat olvastam gondolom sarc nem volt rászámolva :)

Never Settle

(#7) akosxyz


akosxyz
senior tag

Na ez tényleg jónak ígérkezik :) :R

(#8) Wesder válasza s3nsitivity (#5) üzenetére


Wesder
félisten

+ nincs meghívó :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) rankesz


rankesz
veterán

Egyedül az ujjlenyomat olvasót hiányolom, vagy van benne?

(#10) MeGabee válasza s3nsitivity (#5) üzenetére


MeGabee
senior tag

Már látom is lelki szemeim előtt az N6 hirdetésedet a HA-n ;] :DD

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#11) #65577472 válasza rankesz (#9) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nincs.

(#12) MartOOn


MartOOn
addikt

Szep lett. Mar csak az oxygen-t kell lecserelni mondjuk szuz droidra es johet is. Bar a snapi 801-et nem értem. 808 nem fert volna bele? Az sem friss mar de a 801 igen oregecske... Na majd jol meglasssuk a teszteket. Egy droptesztre kivancsi leszek majd... :DD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#13) #03372544 válasza s3nsitivity (#5) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nem vágom, ugyanaz a hardver ami a sima OPO-ban, az most meghívó nélkül is 90e HUF, a 64Gb-os.
Ez mitől jobb cucc és miért jobb vétel?

(#14) rankesz válasza MartOOn (#12) üzenetére


rankesz
veterán

Az oxygen os az majdnem full natív droid felület

Kár az fpreader hiányáért, ha lett volna rajta sanszos hogy vennék egyet, így viszont csak lehet

(#15) RaveForce válasza #03372544 (#13) üzenetére


RaveForce
veterán

cikket amúgy elolvastad, amihez kommentelsz?
első olyan mobiljáról, amit méretei alapján nem kell phabletnek hívnunk

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) #65577472 válasza #03372544 (#13) üzenetére


#65577472
törölt tag

Kisebb, könnyebb, szebb kijelző, van microSD bővítési lehetőség.

(#17) MartOOn válasza rankesz (#14) üzenetére


MartOOn
addikt

Azert a majdnem elegge karcos kijelentes... Akkor miert kell 3 naponta ujrainditani h pl a kepernyo elforgatas mukodjon? Nem azt mondom h xar az os de messze nem alap droid. Pillants ra az alairasomra picit. Hasznaltam a 2.0-t a 2.0.1-et es a 2.1-et is. Utobbiban pl az emlitett kepernyo forgatas javitva lett.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#18) #03372544 válasza RaveForce (#15) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ez 140 x 69 x 6,9 milliméter, az OPO meg 152,9 x 75,9 x 8,9 mm.
Nagyjából 13 x 7 x 2 mm-rel kisebb ez, cserébe viszont az OPO kijelzője 0,5"-lal nagyobb.

Mondjuk igaz, az a 13 mm tényleg sok, elsőre elnéztem.

[ Szerkesztve ]

(#19) MeGabee válasza #03372544 (#18) üzenetére


MeGabee
senior tag

...tárgytalan lett,miután javtottad

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#20) #67656192


#67656192
törölt tag

Ez egy nagyon szép telefon, különösen az oldalán a fémkeret ötletes, a jó fogást biztosító kialakitás tetszik.
Ezek a oneplusnál gondolkoznak.
Bravó, csak így tovább. Ha szoftveresen is ok akkor lesz egy ilyenem.

[ Szerkesztve ]

(#21) moleculez


moleculez
veterán

Na ez igen, az S801 bőven elég mindenre, 3gb RAM, így kell ezt kérem. Ja meg szép is, meg nem 200+huf...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22) AllTheBest válasza #03372544 (#18) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nekem volt OPO-m, nagyon szerettem, de annyira nagy volt, hogy nekem már válóok volt. Most viszont, hogy ez kijött, sokkal kisebb méretben, nekem megérné a zárát, mert pl az OPO szerintem még a mai napig az egyik legjobb telefon

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#23) Lacee1986 válasza AllTheBest (#22) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ez nagy ütős lett! Ennyi pénzért tényleg best buy, főleg, hogy nem kell meghívó.

(#24) legiaap válasza Wesder (#8) üzenetére


legiaap
nagyúr

Csak az olcsóbbikra nem lesz meghívó. A drágábbikra igen. Amúgy kurv@ szar ez a meghívó rendszer. Anno a oneplus 2 megjelenésekor igényeltem 4 mail címmel, plusz párom 3 mail címével és mai napig nem kaptunk.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25) akosxyz válasza legiaap (#24) üzenetére


akosxyz
senior tag

Pedig biztosra akartál menni :DDD

(#26) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Ez tényleg best buy lenne, ha...
Mi ez az akksi? Nem akarom 4 óránként tölteni... :W
Amúgy tényleg jó vétel, de ez szállítással együtt, (mert az is van) szerintem 91-92e ft lenne, 97e ft a One 64gb szállítással, ami lehet nagyobb (mondjuk nekem a 5.5 a normál méret, igen fura vagyok, de amúgy nincs nagy kezem), viszont van benne nfc (már ha ez érdekel valakit), de a lényeg, ott a CyanogenMod (nem OS). Nekem ez a Oxygen nem jön be, próbáltam Oneplus Two-n, meg a saját One-omon, de bugos, fagy, stb... CM jobb, nem kicsit

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#27) legiaap válasza akosxyz (#25) üzenetére


legiaap
nagyúr

Sőt még meg is osztottam mindegyik mail címmel egy párszor, hogy előrébb kerüljek a sorban. Nagy átb@szás az egész szerintem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#28) Kékes525


Kékes525
félisten

Az ár/érték aránya egészen jó, ráadásul jó is néz ki.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#29) #16820480 válasza Wesder (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

A honlapjuk szerint pedig van:

We’ve said it before and it will always hold true – we’re committed to bringing amazing products and services to every OnePlus user. To provide the best OnePlus experience and keep risk low, we’re launching the OnePlus X using invites.

Egyébként nem lenne rossz, de az üveg hátlapért nem vagyok oda :( Meg kerülhetett volna bele valami modernebb SoC, nem kell felső kategóriás, de valami takarékosabb jó lenne.

(#30) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

We’ve said it before and it will always hold true – we’re committed to bringing amazing products and services to every OnePlus user. To provide the best OnePlus experience and keep risk low, we’re launching the OnePlus X using invites.

= novemberben invite végig, mindkettőre. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31) G4bi89 válasza legiaap (#27) üzenetére


G4bi89
senior tag

Én meg nem is igényeltem de kaptam szeptember elején. :D Jó mondjuk tavaly lett vásárolva egy 1+1, meg a fórumban is aktív vagyok néha. (ezeket is nézik állítólag)

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#33) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Majdnem ugyan akkora mint az Mi4-em. 0,8mm-rel magasabb, 0,5mm-rel szélesebb, de viszont 2mm-el laposabb. A fém keret is szinte ugyanaz. Az Mi4-et nagyon jó kézben tartani, ezek alapján ezt is nagyon jó lehet. Könnyeb is, de kár, hogy kisebb az akku.
Mi4: 139,2 x 68,5 x 8,9 és 149 gramm
OX : 140 x 69 x 6,9 és 138 gramm

Kell egy ilyen nekem, nagyon tetszik. :)

(#34) Wesder válasza Bembee12 (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Azt ugye tudod hogy csak US only a CM, mert összebalhéztak? Ezért van OxyOS

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35) Hadrian


Hadrian
tag

Nagyon jópofa és az ára is jó, de arra a kerámia bevonatra azért kíváncsi lennék. Hiába karcálló, ha rideg és törékeny tud lenni.

(#36) Bembee12 válasza Wesder (#34) üzenetére


Bembee12
aktív tag

CM = CyanogenMod, ami nem ország függő, sok mobilra elérhető, gyárilag ilyen rendszerrel nem jön ki mobil
COS = CyanogenOS gyárilag ilyen rendszerel jön/jött a One, meg a ZUK Z1 is, ami egy kiherélt CyanogenMod
Ne keverjük a kettőt

Én a CM-ről beszéltem, h az számomra jobb, kevésbé bug-os, mint az Oxygen.

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#37) batai15


batai15
félisten

Fingerprint van?

(#38) Bembee12 válasza batai15 (#37) üzenetére


Bembee12
aktív tag

nincs

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#39) Mr.Csizmás válasza batai15 (#37) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:N

(#40) assemble nov végéig invite, utána rendelhető simán a weboldalról.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#40) assemble


assemble
addikt

Magyar ar/megjelenesrol lat valaki infot?

(#41) maximilian4 válasza batai15 (#37) üzenetére


maximilian4
addikt

Ott van az ujjadon.

Maxi

(#42) vicze válasza s3nsitivity (#5) üzenetére


vicze
félisten

Mitől best buy?
Xiaomi Mi4C 32GB-s belsővel olcsóbb... :U Meg hát erősebb HW-t kapsz.
Egyáltalán nem érzem ezt kiemelkedő ajánlatnak, van még jó pár másik hasonló áron amúgy csak a Mi4C kiemelkedő épp.

(#43) maximilian4 válasza vicze (#42) üzenetére


maximilian4
addikt

Mindkettő elég jó ajánlat. Legalább lehet válogatni.

Maxi

(#44) stevve


stevve
nagyúr

A középkategóriában biztosan az egyik legjobb. Szép telefon és nagyjából a felső szint többletéről kell lemondani érte:
NFC, vezetéknélküli és gyorstöltés, OIS, USB-C, ujjlenyomat olvasó és az akksi kicsit harmatos.

Érdekes módon egy hasonló HTC, Sony, egyebek állandó kereszttűzben lenne, hogy minek az, meg gyenge, ez pedig már most a sokadik olyan kínai telefon, ami a fórumozók szerint best buy, de igaz, ami iagz, a HTC és társai ára azért valóban magasabb, ez tény. A kínai telefonok lesznek az új iPhone jelenség?

[ Szerkesztve ]

(#45) Hunujv


Hunujv
tag

Végre, de vártam már! :))

Esetleg ha valakinek van meghívója... kezdődik ;]

(#46) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Amúgy AMOLED kijelzője van, nem "sima" OLED
"Display Type: Active Matrix OLED"
Active Matrix OLED = AMOLED
És kint van a honlapon a hivatalos magyar ár 84,990 Ft

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#47) sutszi válasza vicze (#42) üzenetére


sutszi
veterán

Mostanában elég sokat nézelődtem a telefonok között, és tényleg kiemelkedő ár/érték aránya van sok ilyen mobilnak, köztük az Mi4C az egyik ami elgondolkodtatott. Aztán mindegyiknél ugyanaz a baki játszik be. Nincs B20-as 4G LTE sáv... Persze erre gondolkodás nélkül rá lehetne vágni, hogy minek az... De ha kicsit belegondolunk abba, - amit én is meglepődéssel fogadtam másoktól - hogy van ahol 2G/4G van és pont a 800Mhz-et használják, ami meg nincs benne...akkor kicsit más a dolog fekvése.

Így a Onplus ezekhez képest némileg felértékelődik...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#48) Kasya


Kasya
nagyúr

Keramias verziot megfogdosnam, erdekesnek tunik.

(#49) batai15 válasza Bembee12 (#38) üzenetére


batai15
félisten

Ha nincs akkor nem is kell innentol kezdve.

(#50) M0RGI


M0RGI
őstag

Teljesítményben sajnos nagyon gyenge.
Xiaomi Redmi Note 2 megeszi reggelire 3/4 áron.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.