Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20801) Savageboy válasza sEtuke (#20798) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Attól függ, honnan (és hogyan) rendeled: pl. SpeMallról vagy AliExpressen Hong Kong Goldwaytől rendeled EU Express (avagy Seller's shipping method) szállítással, akkor nincsen ÁFA, egyéb esetben lehet, hogy kell ÁFA + vámkezelési költséggel számolnod, hacsak nem EU raktárból rendelsz.

(#20802) sEtuke válasza Savageboy (#20801) üzenetére


sEtuke
tag

Tinydealről,és mezei ingyenes Deutsche Post!

(#20803) sEtuke válasza bozarjoska (#20799) üzenetére


sEtuke
tag

végigolvasva,de jobbára személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

(#20804) ktommy91 válasza sEtuke (#20802) üzenetére


ktommy91
addikt

Ha német raktárból rendelsz, akkor természetesen nincs plusz költség.

Nincs kerítés.

(#20805) bozarjoska válasza sEtuke (#20803) üzenetére


bozarjoska
őstag

Szerintem ez elég egyértelmű.
Honnan rendeljem?
Az itt felsoroltak mind ÁFA és VÁM mentes webshopok. Ezek EU raktárból vagy a cég által levámoltatva érkeznek. Az árak a 3/32-es verzióra vonatkoznak.

Amúgy spemall ahogy az összefoglalóban is le van írva.

(#20806) bebe159 válasza bozarjoska (#20805) üzenetére


bebe159
aktív tag

(Már megrendelte)

(#20807) sEtuke válasza bozarjoska (#20805) üzenetére


sEtuke
tag

ok,szívélyes elnézésed kérem a kérdés felvetése miatt..... :(((

(#20808) bozarjoska válasza sEtuke (#20807) üzenetére


bozarjoska
őstag

Csak nem értem minek tesznek fel olyan kérdéseket az emberek amikre a válasz egyértelműen le van írva. De úgy látszik csak engem zavar :))

(#20809) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ma cserélgettem a twrp-t , felraktam a ZCX-t , majd vissza az ALKA-t. Mikor az utóbbit tettem fel ezt láttam:

Sokat szenvedek az ujjlenyomat olvasóval - ami nem is működik - , lehetséges ezért nem ment , mert anno,mikor felraktam az ALKA-t , tuti , hogy nem flasheltem a modemet.
Lehetséges ez okozza a gubancot?

Ha flashelném, azt hogy csináljam?

1: Flash modem
2: reboot
3: flash image és recovery

[ Szerkesztve ]

(#20810) sEtuke válasza bozarjoska (#20808) üzenetére


sEtuke
tag

mivel többen is írták,hogy átcsúszott a csomaguk mindenféle kezelés alatt,és többletköltség nélkül megkapták a csomagjukat,így erre voltam kíváncsi,hogy milyen tapasztalatok vannak..

(#20811) bozarjoska válasza WhiteWalker (#20809) üzenetére


bozarjoska
őstag

Mivel recoveryt akarsz feltenni ezért azt is kell kijelölni :D
Azt kérdezi hogy melyik partícióra tegye fel az image fájlt.

[ Szerkesztve ]

(#20812) WhiteWalker válasza bozarjoska (#20811) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köcce...és a modem particiot vissza lehet állítani? :B - mert közbe viszketett az ujjam és persze oda flasheltem

( érdekes ZCX telepitéskor nincs ilyen kérdés, "hova tegyem a recoveryt" :U )

[ Szerkesztve ]

(#20813) bozarjoska válasza WhiteWalker (#20812) üzenetére


bozarjoska
őstag

Ha van róla mentés akkor vissza. De ha működik minden rendben akkor hagyd :D

(#20814) WhiteWalker válasza bozarjoska (#20813) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Volt egy full backup ALKA twrp mentesém...az a hosszú lista minden bepipalva , ha az tartalmazza akkor mázli , ha nem akkor ciki.

(#20815) Csiszi.G.


Csiszi.G.
csendes újonc

Sziasztok!
Pénteken vettem egy ilyen Redmi Note 3 SE 3GB/32GB telót, de mivel nekem ez az első kínai telcsim, vannak számomra érthetetlen dolgok amiben a segítségeteket szeretném kérni!
Úgy kezdődött, hogy a SIM kártyámat nem akarta felismerni a teló. Ez sokadik próbálkozásra és több kártya behelyezése után végül is nagy nehezen összejött! - Mondjuk meg nem mondom már hol, de vhol a menüben találtam egy olyat, ahol most is azt írja, hogy nincs benne SIM vagy a SIM nincs regisztrálva! Ezt nem igazán értem, hiszen van hálózati jel és tudok is telefonálni!
A másik dolog, hogy még az első lépések között amikor kérte a billentyűzet kiválasztását, ott beállítottam alapértelmezettnek a SwiftKey billentyűzetet, de valami miatt egyszer csak gondol egyet és automatikusan átvált a Google billentyűzetére! Ezt nem lehetne vhogy kiiktatni?
A harmadik, hogy én a gmailből szinkronizált névjegyeket használom és nálam rengeteg névhez hozzá van rendelve több telefonszám is, külön-külön címkézgetve! A címkéket rendben kezeli is, de nem találtam pl. olyan opciót, ahol kitudnám választani és ezzel beállíthatnék egy-egy névhez alapértelmezett számot! Ezt hol lehetne beállítani?
A névjegyeknél maradva azt sem értem, hogy miért van az, hogy vkinél szépen rendesen nagy képet jelenít meg, másnál pedig csak egy kis körben mutatja a profilképet?
Aztán van még egy olyan gondom is, hogy ugyebár a kamera gyors eléréséhez be lehet állítani a "hangerő le" gombot, amit ha kétszer egymás után lenyomunk, a kamerának meg kéne jelennie! Na, nálam ez nem működik vmi miatt, hiába kapcsoltam be a menüben! Ez mitől lehet?

Ugyan lenne még egy csomó más kérdésem is, de most egyenlőre ennyi elég lesz! :-D

Köszi előre is a válaszaitokat és szép estét Mindenkinek! :-)

[ Szerkesztve ]

(#20816) schawo válasza Csiszi.G. (#20815) üzenetére


schawo
titán

Ez ide való: [link]
De ilyeneket is írj: honnan vetted, milyen szoftver van rajta.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#20817) Csiszi.G. válasza schawo (#20816) üzenetére


Csiszi.G.
csendes újonc

Szia!
A telót az Extrem Digitálnál vettem, tehát jogtisztán és Android 6.0-val és MIUI 8-al!
De ez miért lényeges? Nem ilyennel van az összes Note 3 Special Edition?

[ Szerkesztve ]

(#20818) bebe159 válasza WhiteWalker (#20814) üzenetére


bebe159
aktív tag

Ennyivel jobb a másik rom, hogy megéri ennyit "szenvedni" vele?

Csiszi.G lehet rajta annak a webshopnak a romja, ahonnan vetted. Vagy régebbi rom :)

[ Szerkesztve ]

(#20819) batai15 válasza WhiteWalker (#20809) üzenetére


batai15
félisten

érdemes lenne egy miui reflash majd megint feldobni a cmt hátha meg oldja a dolgot.

(#20820) kaszibat válasza sEtuke (#20810) üzenetére


kaszibat
tag

Küldtem privátban pár infót.

(#20821) WhiteWalker válasza batai15 (#20819) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ráérősebb napon ami hétvége lesz ezt megpróbálom.
Azt nem tudom hogy fastbootos GD romot rakjam fel vagy sima GD-t twrp alól?

(#20822) bozarjoska válasza WhiteWalker (#20821) üzenetére


bozarjoska
őstag

Ha oké akkor nem tudom minek kéne feltenni miuit... Amúgy ha biztosra akarsz menni akkor fastboot

(#20823) Tyrel


Tyrel
őstag

Egy hülye kérdést ha megengednétek... :B :B

Ezeken a Xiaomi telókon (pl. eustock-tól rendelt note 3 spec. edition-on) a billentyűzet magyar kiosztású is tud lenni / ismeri a magyar karaktereket? És magyar szótárral hogy áll? :U

Turenkarn

(#20824) beg válasza Tyrel (#20823) üzenetére


beg
veterán

Swiftkey és google billentyűzet is van rajta gyárilag, mindkettő ismeri az ékezeteket és beszél magyarul :)
Ha az SE verzió, akkor itt a topikja: [link]
Amúgy a swype billentyűzet jobb a ragozott szavak terén.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#20825) schawo válasza Csiszi.G. (#20817) üzenetére


schawo
titán

Még mindig nem megfelelő készülék topikjában vagy, oda menj, amit linkeltem. Ez kevés infó, mert miui8 van egy csomóféle változat (golbal stable, global dev, miuihu, meg egy csomó mókolt). De mindenekelőtt tedd fel a kérdést a jó topikban. [link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#20826) batai15 válasza WhiteWalker (#20821) üzenetére


batai15
félisten

szerintem clean flash lesz az igazi.

(#20827) batai15


batai15
félisten

egyébként ki milyen kamera appot használ? a cm féle vakuval gyengébb, google kamera jó lenne, de nem tud hdrt. szóval kellene valami olyan ami jól tudja a panorámát is, jól is fotóz és hdrt tud, mert így nem baba hogy 2 app kell a telefonra.

(#20828) zeno79 válasza batai15 (#20827) üzenetére


zeno79
őstag

Olyan szerintem csak egy van, és ez a developer miui8, hidd el végig zongoráztam.
Egyedül a Snap camera tud hdr-t, de borzasztó lassú. Panorámát meg egyik se tud, vagy nem tud rendesen fókuszálni.
Csak a HDR és a panoráma miatt használom én is a dev. 8-at. A stabil miui pano-ja nem jó, csak a dev-é.

[ Szerkesztve ]

(#20829) Bóti válasza WhiteWalker (#20812) üzenetére


Bóti
senior tag

Az ujjlenyomat olvasónak és a recovery-nek semmi köze egymáshoz.
Tegyél fel másik kernelt (boot, pl. Radon), ha nem megy az ujjlenyomat olvasó.

[ Szerkesztve ]

(#20830) DroiDMester válasza batai15 (#20827) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

OpenCamera v1.35 tedd fel sz.tem a legjobb! Ha aktiválod bulid ba az api2őt, azt is tudja kezelni!

(#20831) beg válasza DroiDMester (#20830) üzenetére


beg
veterán

Egy ilyen raw open camerás képet tudnál fellőni valahova? Csak pár darabot.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#20832) cbrfireblade válasza bebolint98 (#20792) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

még annyi kérdésem lenne, hogy ha az itt leírtak alapján csinálom a cserét, akkor a telefon automata megod mindent vagy nekem is kell állítani valamit.... gondolok ilyenre, hogy van az a hangerő gmb +bekapcsoló menyomása és akkor valami spec módban indul a telefon vagy olvastam olyat is h valamikor szükséges a tiszta telepítés és ilyenek.... ha csak ennyit kell csinálni amit leírtál és a telefon intézi a többit akkor bevállalom, de ha még van egyéb művelet, akkor erősen elgondolkodok

(#20833) WhiteWalker válasza Bóti (#20829) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezen az úton már vissza felé jövök egy párszor.

(#20834) SAMG3


SAMG3
tag

Sziasztok!

Eu stock romos telót szeretnék miui8-ra frissíteni. Hol van ennek a menetéről leírás? Nem találtam. Előre is köszönöm!

(#20835) V.Stryker válasza zeno79 (#20828) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Végül neked megy az UnLock? Nekem még mindig nem. :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#20836) Mr X válasza SAMG3 (#20834) üzenetére


Mr X
veterán

A mélyvíz flash része kell neked.

(#20837) zeno79 válasza V.Stryker (#20835) üzenetére


zeno79
őstag

Nekem sem engedélyezett a feloldás. Pedig szívesen használnám az eu multi stabil romot.

(#20838) V.Stryker válasza zeno79 (#20837) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem az engedéllyel van a gond, mert odáig el sem jutunk. Valami más.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#20839) zeno79 válasza V.Stryker (#20838) üzenetére


zeno79
őstag

De az engedéllyel. Egyszerűen a miui accountomhoz tartozó nyitás lehetőségét visszavonták, tiltják. "...has been rejected"
Hónapokig volt engedélyem, tudtam nyitni, aztán egyszercsak elb@sszák...
Milestone/Criminal17-nek mi a véleményetek, tudtok segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#20840) V.Stryker válasza zeno79 (#20839) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezt te hol látod?

Én csak ennyit látok:

Ja, már látom, az oldalon.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#20841) SAMG3 válasza Mr X (#20836) üzenetére


SAMG3
tag

Nekem még a régi 2/16os van ami nem tudja a b20at. Akkor is az kell nekem? :D Ezek a fantázia nevek nem tudom melyik melyik verzióra értendőek.

(#20842) KurtCobain válasza zeno79 (#20839) üzenetére


KurtCobain
őstag

Kértetek új engedélyt? Nekem is volt nyitási engedélyem, még nyáron kértem, amikor megvettem a telefont, de végül sosem kellett használnom. Aztán megnéztem amikor ti is írtátok, tőlem is megvonták, de múlt héten kértem újra (mert ki tudja mikor kellhet).
A visszaigazoló sms-t (a kóddal) azonnal megkaptam, a kérés és a nyitási engedély megadása között 11 (!) perc telt el. :)
MiUnlock-ba belépve kéri hogy csatlakoztassam a telefont (szóval tutira megkaptam).

Mmm'kay?

(#20843) V.Stryker válasza KurtCobain (#20842) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem tudunk kérni. Azon az oldalon nekünk ez van:

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#20844) zeno79 válasza KurtCobain (#20842) üzenetére


zeno79
őstag

Nem tudunk új engedélyt kérni, mert ahogy belépünk a miui.com/unlock oldalra az accountunkkal az az üzenet fogad, hogy nincs jogosultságunk.:

(Új mi fiókot meg nem tudunk létrehozni, mert a tel.számunk a jelenlegihez van kapcsolva, ki sem lehet törölni)

Apply for unlocking permissions
Sorry, your application has been rejected.

The more active your Mi Account is, the more likely your application will get approved.

(#20845) bozarjoska válasza zeno79 (#20844) üzenetére


bozarjoska
őstag

Valamit nagyon elbasztak ott nektek. Szerintem írjatok a miui fórumra, hátha foglalkoznak vele.

(#20846) zeno79 válasza bozarjoska (#20845) üzenetére


zeno79
őstag

Én már 2-3 témát nyitottam ez ügyben többféle hangvételben. Semmi.
Most V.Striker kolléga is írt.

(#20847) zeno79 válasza V.Stryker (#20843) üzenetére


zeno79
őstag

Na, Muz_paray most írta: "Will check reason for Rejection, Share your MI Account",
és kaptam rá "workin on it" plecsnit

[ Szerkesztve ]

(#20848) V.Stryker válasza zeno79 (#20847) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Melyik hangvételűre? :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#20849) zeno79 válasza V.Stryker (#20848) üzenetére


zeno79
őstag

(#20850) bebolint98 válasza cbrfireblade (#20832) üzenetére


bebolint98
tag

Neked nem kell semmit csinálnod a leírtakon kívül, a telefon megcsinálja magától. Amikor miuit használtam, én is így áltam át stabilról, dev.-re, semmi gondom nem volt. Szerintem nyugodtan csináld meg, nagyon egyszerű az egész.

#20827 batai15: Én a FreeDCam betát használom, az se rossz, tudja a hdrt és raw-ban menteni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.