Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atom87


atom87
aktív tag

Szép bejegyzés, és jók a képek. Nekünk vizsla apától és roti anyától való kutya van.
Testalkatra és formára vizsla, de erősebb izomzattal, fején látszik egy picit a roti vonás.

Szellemileg pedig hihetetlen. Minden megért, tud hízelegni, tud színészkedni, épp hogy csak meg nem szólal. Póráz nélkül járunk sétálni az erdőbe, szeret a patakban lubickolni. Mindig Baywatch-osat játszik: minden ágat, botot, fát kihoz a vízből :) Neki is van kedvenc labdája, eleget soha nem lehet vele játszani, nem unja meg :)

És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy többre tartom, mint pár embert...

Kawasaki z1000

(#2) batman. válasza atom87 (#1) üzenetére


batman.
senior tag

Köszi! :R
Hát igen, némelyik nagyon okos tud lenni, ha ez ráadásul párosul a zsiványsággal, akkor meg felkötheti a gazdi a nadrágot! :C

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

na, ő egy olyan kutya, akit elfogadnék :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Aranyos kutyának néz ki! :R :K

(#5) Poll Tamás


Poll Tamás
csendes tag

Elég kemény házi vérebed van. :) :)

Viszont aranyos. :DDD

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#6) batman.


batman.
senior tag

Mr.Csizmás: :R :R :R Rákérdeztem, marad. :K
rolkaDb: Köszi! :R
Poll Tamás: Nem az a kemény kutya fajta, bár a házőrzési feladatokat becsületesen ellátja, nincs rá panasz! Köszi! :R

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#7) Diego!


Diego!
senior tag

Nagyon jó volt elolvasni, szuper bejegyzés :R
Tök arik a képek :)
ha a fiam Chelsea meccs nézés közben sálat, sapkát tesz rá, hálás kutyaszemekkel a közös nyelven jelzi egy falkába tartozunk, és ez nekem, -nekünk jó! :R :R

A kutyapanzióban mi történt? Hogyhogy 5 kilót fogyott? Azért nem evett mert nem volt étvágya vagy ennyire nem törődtek vele? :Y :U

(#8) batman. válasza Diego! (#7) üzenetére


batman.
senior tag

Köszi! Nem törődtek vele. Kapott enni, de nem evett. A víztől, vagy mástól, meg elkapott valamit, amitől állandó hasmenése volt. Emlékszem tejbegrízt főztünk, mert nem mertünk szilárd táplálékot adni neki. De rendbe jött az a lényeg!

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#9) Diego! válasza batman. (#8) üzenetére


Diego!
senior tag

(#10) batman. válasza Diego! (#9) üzenetére


batman.
senior tag

Hazudnék, ha rámondanám bármelyikre, de szerintem, amelyik a kamerába néz. :K
A választás úgy zajlott, hogy vittünk magunkkal egy nyakörvet, nézegettük a kutyusokat, és Lucky ráfeküdt a lábamra., nem csinált semmi különöset, nem szedte szét a cipőfűzőm, nem kaparta a lábam, csak ráhajtotta a kis fejét. A nejemre néztem, és feltettem rá egyből a nyakörvet. :B

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#11) Diego! válasza batman. (#10) üzenetére


Diego!
senior tag

De aranyos :B
Akkor Ő választott Titeket :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.