Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Az iWiW-et még használja valaki? :F Mindenki az Arckönyvön függ, páran meg rendelkezne gugliplusz accounntal, de iWiW? MySpace is gyakorlatolag eltûnt a MyVIP-pel együtt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) bambano válasza Mister_X (#1) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

jól láthatóan igen, elég sokan.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) The DJ


The DJ
addikt

Egy ideje már én is napi szinten kapom a spamet iwiwről. Nem léptem be már vagy ezer éve, de törölni se akarom a fiókomat, mert van 1-2 ismerős, aki csak ott lelhető fel, viszont ha ez így megy tovább, akkor lehet én is ráunok a dologra.

Kíváncsi lennék egyébként az iwiw látogatottsági számaira az utóbbi évekre lebontva. Valószínűleg egy hirtelen eső, majd folyamatosan csökkenő egyenest látnék. Talán ez az oka annak is, hogy teljesen leálltak a fejlesztéssel. A szerverparkjuk felét is le lehet lőni lassan, pedig mekkora nagy szám volt ez régen. :) Emlékszem jó pár évvel ezelőttről egy írásra, ahol bőszen hirdették, hogy ők most költöztetik a szerverparkot és hogy mennyi szerver, meg hány méter kábel, meg router, etc került mozgósításra. Aztán jött a Facebook és azóta síri csönd és hullaszag. Az utolsó ember majd ne felejtse el lekapcsolni a villanyt. :)

MOD: Találtam is egy 2011-es statot: [link]

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4) Samus


Samus
addikt

Pont ugyanezt kérdezem én is. Ez még létezik? Amíg át (meg) nem vettem a T, addig jó volt, de miután konkrétan lemásolták az Arckönyv felületét (elég szerencsétlenül), azóta...nagy ellenkezésem ellenére regeltem a frászbúkra, és egy hónap múlva töröltem is a jópár éves iWiW fiókom...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) bambano válasza The DJ (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

de a spamből egyértelmű káruk van. következésképp valahol lennie kell anyagi ellentételezésnek is. vagyis az iwiw nagyot kaszál a spamen, ezért hagyja.
ez viszont a végét jelenti az iwiwnek.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

[link]...

(#7) The DJ válasza D1Rect (#6) üzenetére


The DJ
addikt

"Kíváncsi lennék egyébként az iwiw látogatottsági számaira az utóbbi évekre lebontva. Valószínűleg egy hirtelen eső, majd folyamatosan csökkenő egyenest látnék."

Így legyen ötösöm a lottón. :)

Mondjuk ehhez nem kellett sok ész, várható volt, hogy ez fog történni.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#8) Eastman válasza D1Rect (#6) üzenetére


Eastman
őstag

Mi történhetett 2011. májusában? :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.