Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) szozsa914


szozsa914
újonc

Sziasztok, szia...
Tökéletesen egyetértek veletek, ismerem az összeset...sajnos...de inkább elmesélem ...
Én olyan ember vagyok inkább aki jobban szeret a középpontban lenni és nem is tudom..tehát tényleg szeretek ott lenni..ez vagyok én..de ennek ellenére én nem gondolom, hogy olyan lennék, mint amilyennek azok gondolnak, akik megkeserítik az életem. Elég szörnyű a helyzet...általános iskolában nem voltak barátaim..egészen nyolcadik osztályig addig viszont folyamatosan ki voltam közösítve mindig én voltam az akire minden rá lett fogva..pedig azt hiszem annyi volt velem a gond ( ami még ma is elég nagy gond) hogy ki mutatom az érzéseimet..nagyon is. Az osztályfőnököm azt mondta, hogy én a két véglet vagyok vagy nagyon boldog vagy pedig nagyon szomorú, amit ki is mutatok ...tehát vagy nevetek vagy sírok..:S és sajnos ezt sokan ki is használják..szóval nyolcadikban megismerkedtem a legjobb barátnőmmel..akivel már azelőtt is jóban voltunk mielőtt kialakult volna a barátságunk..szóval ő jelent nekem mindent..azonban kilencedikben megismerkedtem egy lánnyal, akin én segítettem az ő baráti társasága elfordult tőle és sírva jött le a menzáról, hogy már nincsenek barátai..és én akkor azt mondtam neki, hogy gyere mi leszünk a barátaid..azóta átkozom azt a napot..az elején minden jól működött..azt hittük, hogy tényleg áldás volt az a nap amikor minket össze hozott a sors és hogy ilyen barátnők lettünk..ám egy idő után..megláttuk azt a bizonyos fehér fogat is amit sajnos addig nem vettünk észre..a folyamatos egymás hátamögötti szemétkedések..de közben játszva, hogy te vagy a legjobb barátnőm..stb. szóval most ott tartunk, hogy a világon mindennél jobban szeretném azt, hogy vissza mehessek a múltba..és kitöröljem azt a napot..hiányzik...meg minden..az a régi személy..akit még az elején megismertem..de az akit megismertem az igazi énje.. a bántó, érdek barát már nem hiányzik..ezt hozta a sors ..csak ennyit tudtuk kihozni egymásból és a barátságunkból..Az a legbántóbb benne, hogy mikor már mindketten tudtuk, hogy ez így egymással nem fog működni..akkor jöttem rá arra, hogy nem csak arra pályázik, hogy csak simán tönkre tegye a középiskolás éveimet..és az életemet..azzal, ahogyan viselkedik, hanem arra is hogy ezt tényleg véghez akarja vinni úgy ahogy ő azt kitervelte..elvenni mindent..illetve ilyen kifejezéssel jobb, hogy elszakítani engem a barátnőmmel úgy, hogy ő lehessen a főnök az ő akarata érvényesüljön..tehát ez az oszd meg és uralkodj elv..csak én erre rájöttem..és most tettem ellene..kibékülni a legjobb barátnőmmel és most már ő rá is azt mondta hogy egy kétszínű..engem pedig szó szerint le k...-ozott..bár nem értem, hogy miért..a szemembe pedig képes hazudni..meg ilyenek..én nem gondolom magamról, hogy az lennék amit ő állít...mert ha volt is barátom akkor sem csaltam meg, nem iszok...ami egy előny hisz nem kerülhetek olyan helyzetbe, hogy kihasználják a részegségem..de akkor is én nem vagyok az..de ennek ellenére ő ezt mondja mindenkinek rólam..de nem baj..biztos nincs tisztában a fogalmakkal..köszönöm hogy meghallgattatok és csak annyit tudok még mondani..hogy az ilyen emberekkel valóban nem szabad foglalkozni ha csak nem akarjátok, hogy tönkre menjen az életetek..
köszönöm..üdvözlettel..
egy bátor lány.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.