Hirdetés
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gábor90!
csendes tag
Igen, ebben annyi van, hogy általában a játék megjelenése után szokták mellékelni a driver profilokat is, viszont addigra meg 1 új gen is kijöhet. "Most Wanted" 2005Q4 játékként, leginkább 2006+ VGA-val lehet optimális. Nekem ez a pár év pont kiesett, Wiki szerint GeForce 7800 GTX 512 pl: 2005Q2-es.
lol 42fps SLI-vel.
Azért ott az is beleszól, hogy az SLI nagyon rosszul skálázódott és a második GPU nem adott hozzá semmit a teljesítményhez.
-
Gábor90!
csendes tag
Érdekes, XP-t és ilyen modern játékokat biztos nem tolnék rá erre.
Nálam a W98-as gép így néz ki:
https://gamesystemrequirements.com/user/randomstranger/devices/289371
Bár jelenleg a winyó gyengélkedik benne, úton van az IDE-SATA adapter, ha megjön, megy bele SSD.Az XP-s meg így:
https://gamesystemrequirements.com/user/randomstranger/devices/289374
A 2002-től megjelent játékokat inkább ezen pörgetem. -
#57018880
törölt tag
Igen, ebben annyi van, hogy általában a játék megjelenése után szokták mellékelni a driver profilokat is, viszont addigra meg 1 új gen is kijöhet. "Most Wanted" 2005Q4 játékként, leginkább 2006+ VGA-val lehet optimális. Nekem ez a pár év pont kiesett, Wiki szerint GeForce 7800 GTX 512 pl: 2005Q2-es.
lol 42fps SLI-vel.
-
Gábor90!
csendes tag
Specifikációk?
Elég nehezen hihető, hogy a Most Wanted ennyire reccenéstelenül menjen egy Pentium III-ason, és ha a Ti4400 van benne, a proci azt is rendesen bottleneckeli. Egy ilyen gépet, még akkor is, ha csúcs Tualatin-S van benne, a Hot Pursuit 2 is rendesen megizzaszt.Viszont a CRT

-
hombre[EU]
nagyúr
kb annyi idōs lehettem,mint a kislány mikor a nyári melós pénzembōl (+kipótolva,fōleg kipótolva) megvettük a ti4200-ōt. azt a telet öcsémmel a quake3arenaban töltöttük

-
angyalpc2
aktív tag
-
Chaser
legenda
-
bacsis
Közösségépítő
Remélem újra divatba jön, annyival egyszerűbb volt öltözködni xd
On is: fú azt a VGA-t mennyire akartuk régen

-
Alpi.
addikt
-
#57018880
törölt tag
A játékzenékkel vigyázz, mert könnyen törlés lehet a vége, a Youtube nagyon szigorú.
Én azt hittem, hogy ez a feketébe öltözködés már vagy 20 éve kiment a divatból.
Remélem újra divatba jön, annyival egyszerűbb volt öltözködni xd
On is: fú azt a VGA-t mennyire akartuk régen

-
bacsis
Közösségépítő
A játékzenékkel vigyázz, mert könnyen törlés lehet a vége, a Youtube nagyon szigorú.
Én azt hittem, hogy ez a feketébe öltözködés már vagy 20 éve kiment a divatból.
nem ment ki a divatból... baxxxa meg...

-
Armagedown
őstag
A játékzenékkel vigyázz, mert könnyen törlés lehet a vége, a Youtube nagyon szigorú.
Én azt hittem, hogy ez a feketébe öltözködés már vagy 20 éve kiment a divatból.
-
Chaser
legenda
jó lett

és a majdnem-kedvenc nfs-emmel jáccik' a lány
-
Alpi.
addikt
Kutyával és / vagy gyerekkel mindent el lehet adni !

Elsőre azt hittem, hogy ezt a videot már láttam. De arra tisztán emlékeztem, hogy előzőleg egy karambollal ért véget az autózás, itt meg semmi anyagi kár nem történt.
-
bacsis
Közösségépítő
-
hcl
titán
Zsír cucc, azzal a házzal főleg
De mondjuk ennyire pimpelt P3-asa akkoriban nem sokaknak volt 
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Telepakolják az iPhone 18-at memóriával
- Milyen házat vegyek?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Sorozatok
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Fujifilm X
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Battlefield 6
- Kilőtt a SpaceX, billiomos lett Elon Musk
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- További aktív témák...
- Corsair 5000D AIRFLOW Tempered Glass Mid-Tower ATX PC gépház
- Intel Xeon Gold 6226R / Gold 5218 / Silver 4208 LGA3647 szerver CPU-k eladóak
- iPhone 15 128Gb rózsaszín 2 év garanciával
- Lenovo ThinkPad L490,14" HD,i5-8350U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- P1 Gen4i 16" 4K+ IPS érintő i7-11850H RTX A2000 32GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- 27% - AMD GAMING PC! Ryzen 9 7900 / RX 7900 XTX / 32GB DDR5 / 2TB SSD / X670 / 100w Gold! BeszámítOK
- GAMING PC! Ryzen 9800X3D / RTX 5070 Ti / 32GB DDR5 / X870 / 1TB NVMe / 1000w Gold! BeszámítOK
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- AKCIÓ! 14TB Seagate EXOS X16 HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Dell Latitude 5310 I i7-10610U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






