Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#928) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

:R

Az inglisül kevésbé vagy egyáltalán nem beszélő kedves emberegyedek kedvéért fordítás a levél szövegéről :

Nagy mozibajáró vagyok, viszont megszűnt a kölcsönző, és a Netflix sem működik nálunk (Finnország) szóval kb 0 esélyem van jó minőségű filmeket szerezni. A helyetekben inkább arra koncentrálnék, hogy feloldjam ezen korlátozásokat nem amerikai országokra, hogy az ember egyáltalán fizethessen azért amit csináltok.

Az évek során meglehet, hogy több száz filmet illetve több ezer sorozat epizódot töltöttem le. Igazából ezek a file-ok nem fizikai termékek, szóval valójában 1-esek és 0-ák.
Szeretnék küldeni egy kis kárpótlást a kárért amit (talán ;) ) okoztam, na persze ugyanazon nem anyagi formában mint amilyenek a letöltéseim (lehettek).

Tehát élvezzétek a 10 eurotok digitális másolatát. Vegyétek figyelembe, hogy ez egy eredeti 10 euros bankjegy másolata ami az én tulajdonomban van. Nem érzem magam rosszul amiért elküldöm nektek ezt a digitális másolatot tekintve, hogy csak egy másolat az eredeti itt van a tárcámban. Most pedig élvezkedhettek a bankó fönnséges részleteiben és igazából nem vesztettem semmit, habár a bankjegy a tulajdonomban van.
Tehát csak egy digitális hasonmást kaptatok. Azt hiszem értitek, hogy miről van itt szó :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.