Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67) Dare2Live válasza Jhonny06 (#61) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Szerintem aki nem tud egy nyelvet ilyen szinten megtanulni, az ne akarjon egyetemre jelentkezni. És nem azért, mert a kormány (meg én) azt mondja, hanem mert el lesz veszve nélküle."

Tisztelet a kivétel iskoláknak de már hogy tudna ilyen fostalicska oktatási rendszerben megtanulni?
Nézz körbe ez az egész az EUban kb magyar sajátosság. És nem mert a magyar gyerekek butábbak hanem mert fos a magyar oktatás. EUban utolsó, utolsó elöttiek vagyunk.
"A rossz nyelvoktatás a hibás?

Igen. Az iskolákban nem a nyelvet, hanem a tananyagot oktatják. Egy elemzés szerint a frontális oktatás magolásra épít, a nyelvtanra koncentrál. Az órákon a diákok számára legunalmasabb módszerek (a hangos felolvasás, fordítás, nyelvtani gyakorlat) a leggyakoribbak és abból van a legkevesebb, amit élvezni lehet tanulás közben (videonézés, társalgás, szerepjáték, nyelvi játékok). A középiskola előtt a tanárok sem veszik igazán komolyan a nyelvoktatást."
Uez volt amikor én jártam suliba. Nem is tanultam meg a heti 3-4órán semmit annak semmi értelme nem volt.
Itt is mi van? Tömve a forum nyelvtannáci tanárral. Uezt a szart tolják.

----

ez az egész egy szürő lesz. Az átlag 90% hiába okos tudná simán abszolválni egy pl műszaki főiskolát fel se veszik mert fostalicska volt a nyelvoktatása.
De bezzeg azt fel tudja mondani mi volt egy 18.századi magyar parasztházba mert az a Fidesz, magyar oktatási rendszer szerint fontos.

off: annyira durva, hogy én tök jól elvagyok MOon. De ha 3év múlva is ezen a szinvonalon lesz a magyar oktatási rendszer elmegyünk. Értem, hogy az én gyerekeimből is összeszerelő robotot akar csinálni az állam de ez nekem elfogadhatatlan szóval viszlát. Minden más szülőnek is ezt javasolnám akinek fontos a gyereke jövője! :O

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.