Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Köszi a leírást.

Ez az a tipikus készülék, ami esetében az árért cserébe könnyű sok apróságot megbocsátani neki.
Azt gondolom, hogy aki szívesen elbütykölget egy telefonnal, az feldobja a szükséges szoftvereket, magyarítja és van egy használható nagyobb telefonja. De akik szeretnek elbütykölgetni a telefonnal, azok nem feltétlenül elégednek meg a teljesítménnyel (mondom ezt ellenpéldaként, mivel még mindig egy MTK6577-es telefont használok).

Azt hiszem, ennek a készüléknek a legnagyobb ellenfelei a Lenovotól az A660, A789, illetve ZTE v889 és hasonlók, amelyek 10-20%-kal drágábbak, kisebb a kijelzőjük, de azért már jobb minőségűek.

Ezt a telefont úgy kell nézni, hogy mellette mindig ott látható lelki szemeink előtt az árcédula és egyből mindent könnyebb megbocsátani.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) GeoPhoto válasza fateless (#1) üzenetére


GeoPhoto
tag

Ja, de ilyen alacsony összegnél nem százalékot illik nézni, hanem hogy plusz 2-3e forintért kapsz rendes képernyőt, meg esetleg némi támogatást is. Ha az A660-ast nézzük az meg strapabíró is. De persze köszönet a cikkért, kellően informatív volt.

(#3) fateless válasza GeoPhoto (#2) üzenetére


fateless
veterán

A kérdés, hogy mekkora kijelzőt akar a vevő, mivel ez majdnem 40%-kal nagyobb kijelzővel rendelkezik, mint az A660.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) Szabyka_


Szabyka_
tag

Nem rossz, nem rossz ... :R

(#5) mate0314


mate0314
aktív tag

Hi! Nekem úton van a kütyü. Be tudnád linkelni (vagy pü-ben elkdüldeni) azt, hogy hol olvastál magyarul a play (gapps) telepítéséről?

[ Szerkesztve ]

(#6) Szabyka_ válasza mate0314 (#5) üzenetére


Szabyka_
tag

ment pü! :K

(#7) valenc


valenc
tag

Köszönjük tényleg jó írás! :R Nekem is épp úton van bár a pandawill velem is szívózik egy picit...Olyan kérdesem lenne hogy ez jack probléma ez megoldhatatlan?Mert sokat hallgatok zenét és szerintem 90% hogy a gyári füles ilyen szempontból egy hulladék...

(#8) Szabyka_ válasza valenc (#7) üzenetére


Szabyka_
tag

Nekem is úton van a kütyü az usb hosszabbításra itt egy megoldás videóval ...
Amúgy nem csak a pandawillen írják ips-nek amikor köze nincs hozzá :((

[ Szerkesztve ]

(#9) valenc válasza Szabyka_ (#8) üzenetére


valenc
tag

Usb mondjuk nem olyan nagy gond max használom a gyári kábelt de erről a jack problémáról eddig még nem is hallottam... Hát tuti hogy nem ips de ennyi kamu szerintem belefér bár igazán levehetnék mert többen megírták nekik is már hogy nem ips.

(#10) Szabyka_ válasza valenc (#9) üzenetére


Szabyka_
tag

Meg az a baj ahogy néztem kemény tok nem kapható hozzá és képernyő védő fólia sem, bár gondolom az másik 4.7-es telójé jó lehet rá ...
Melyik színű telót rendelted ? Én feketét remélem az is jön :)

[ Szerkesztve ]

(#11) valenc válasza Szabyka_ (#10) üzenetére


valenc
tag

Én is feketét :D Bár az oldalon pont az épp sold out... De én e-maileztem vele(múlt hét hétfőn rendeltem)És tegnap azt mondta hogy 2-5 napon belül feladja...Fólia szerintem univerzál a/4-es tökéletes lesz a tokot viszont én is nagyon sajnálom amik kaphatók hozzá nekem sem kellenének.Univerzális 4,7-es tokot jó árban meg még nem láttam ha van ilyen egyáltalán :D

(#12) mQWeXgsf


mQWeXgsf
aktív tag

Én 8 napja rendeltem egy feketét., de még semmi visszaigazolás, email-ekre sem válaszolnak /Pandawill/. Ha még idén megkapom, engem is érdekelne a magyar play áruház telepítése.

(#13) valenc válasza mQWeXgsf (#12) üzenetére


valenc
tag

Pikk-pakk fent van én már találtam hozzá custom romot is :D Sőt elvileg készül hozzá 4.1-es rom is :D

(#14) dragcsy válasza valenc (#13) üzenetére


dragcsy
újonc

sziasztok! én 13-án rendeltem, kéket(ez fontos!:D) és másnap már shipping lett, most várom. legutobbi rendelésem 2 hét alatt itt volt a pandáról.. érdekelne engem is a magyar playhez egy kezdoknek valo leirás, meg ez a rom is. továbbá mivel tenyleg kezdőnek szamitok androidos témákban, ha valamelyikőtök nagyon ráér, akkor küldhetne egy pár cikket priviben, hogy mire jo a rootolás, hogy kell csinalni ennél a telónál, hogy lesz magyar mindenem, meg hasonlók. sajna nem találtam magamtól cikkeket. köszönöm, bárkinek, aki ir üzit. :)

(#15) valenc válasza dragcsy (#14) üzenetére


valenc
tag

Én 10.-én rendeltem feketét és ma írták hogy nincs nekik válasszak másikat...

(#16) goro1000


goro1000
aktív tag

Jò kis telefon.Èn màr ilyet hasznàlok 3 hete.

(#17) valenc


valenc
tag

Nah közben nekem újra írtak hogy mégis van és küldik...Nem értem a pandawillt

(#18) Szabyka_


Szabyka_
tag

Nekem semmi még remélem a héten megjön bár Én az aliról rendeltem ...

(#19) valenc válasza goro1000 (#16) üzenetére


valenc
tag

És neked volt problémád a jack dugóval?

(#20) goro1000 válasza valenc (#19) üzenetére


goro1000
aktív tag

Mèg nem probàltam ki füllhalgatoval.

(#21) Menethyll


Menethyll
újonc

Nekem is ilyenem van elég jó kis telefon én meg vagyok elégedve vele :K illetve engem is érdekelne a magyar play hozzá illetve ha vki talált akkor vmi használható rom is :)fülessel kapcsolatban találtam pár megoldást a töltőhöz hasonlóan megoldható hogy passzoljon akármilyen 3.5 jack csak kicsit macerásabb a dolog mert körbe kell köszörülni a levágás után a fém peremet mert bizonyos jack típusoknál az nem fér be a lyukba :)

[ Szerkesztve ]

(#22) Szabyka_


Szabyka_
tag

Nálatok nincs olyan, hogy a g-sensor "elfelejt" működni ?
Akkor akku ki és be és működik ismét ...
Meg érdekes módon ha fent van töltőn az érintőképernyő nem egészen jól érzékel, bár ez tuti töltő hiba mert pl egy huawei töltővel nem csinálta ..

[ Szerkesztve ]

(#23) goro1000 válasza Szabyka_ (#22) üzenetére


goro1000
aktív tag

De néha elfelejti működni a g-sensor nálam is.

(#24) #19708160


#19708160
törölt tag

csütörtökön hero tulaj leszek én is.Nekem tetszik azért rendeltem,Magyar nyelvű 4.1-es rendszerrel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.