Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) azbest válasza azozo (#42) üzenetére


azbest
félisten

a remote conf csak az oprendszer alatt hat, így természetesen bekapcsolni nem lehet, ha a bootloader nem ismeri a távirányítót.

Mivel én a BEELINK MINI M8S II v109 romjával használom, ezért rendeltem végül hozzá olyan távirányítót, ami ahhoz való. Ha azt be lehet kapcsolni, akkor azzal ezt is be lehet és úgy android és libre alatt is a beelinkhez való remote conf használható.

Elvileg ez a távirányító olyan, amit többek közt ahhoz is mellékelnek. A romból kibányászott remote.conf-van lévő azonosító egyezik azzal, amit a listán szereplő készülékekhez máshol találtam. 2db 6 dolcsi, egyesével nem lehet [link]

Ahogy múltkor mini mx III-II rommal próbáltam minimx távirányítóval, a box képes bekapcsolni, ha egymáshoz való bootloader és távirányító van [link]

Összeforrasztottam két infra ledet, hogy kipróbáljam szoftverből generált jellel, de túl macerás volt, hogy még át kéne számolni a kódokat is más formátumra, plusz nem vagyok jártas azokban a formátumokban. Szóval üsse kő, rendeltem inkább távirányítót. Három gyaroribb fajtát is árulnak hasonló áron párjával, ha esetleg valami más rommal használná.

Ránézésre a Tanix TX3 Pro romhoz is jó az általam rendelt, de nem ellenőriztem le a rom fájlban lévő konfigot, hogy tényleg így van-e. A Nexbox-nak láthatóan más távja van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.