Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#209) Keef_Lee válasza azbest (#208) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Szia!

Köszönöm a választ.
Írtam, hogy mindent végigolvastam. Az amlogic fórumot évek óta olvasom, sőt hivatkoztam is az összefoglalójára (képben vagyok az LE és CE tapasztalatokkal, de nem minden vason működik egyformán, azért kértem erre a boxra tapasztalatokat). CE alatt 18-as kodi van, LE alatt 17-es, azért viselkedik másként szerintem, meg a 18-as még rc verzió.

Természetesen a blog bejegyzésedet is olvastam. Láttam az alternatív firmaware-ket, de nem látom azt a hozzáadott értéket, amit megkockáztassak, hogy felmegy vagy sem (mert az jött le, hogy az is kétséges, nem mindenkinek sikerült). Pont a store nem olyan fontos, mert apk telepítéssel simán kiváltható.

A mygica kodi fork itt van, ha fura, ha nem a neve.
Ok, a bekapcsolási problémát értem.

Akkor egyelőre marad a gagyi droiddal a mygica, aztán, ha nagyon problémás lesz nekik, akkor rakok rá CE-t. CE alatt is valahogy beállítva, hogy csak alvóba menjen a kikapcs gombra.
Remélem, hogy tényleg 905x van benne és felmegy majd akkor a CE, mert ez a kodi, ami gyárilag van rajta ez RKMC vagy mi és erre a net azt dobja, hogy ez a Rockchipnek a kodija. Tehát még azt sem zárom ki, hogy ami itt van az hamisított.
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.