Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) benedekco


benedekco
addikt

Már csak a guggolást és az ugrást kell megoldani. De gondolom arra lesznek külön gombok. Érdekes elgondolás, elsőre picit szedett-vedett, de ha meglesz a kellő erőforrás akkor gondolom rendesen összeállítják a rendszert.

Érdekes, végre nem a gép előtt fog tespedni a jó nép, hanem sétálni és futni fog :) Lehet telepíteni valami jó sport játékot, Fifa2014 talán már fogja is támogatni ;)

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#2) Segal válasza benedekco (#1) üzenetére


Segal
veterán

Maraton-t...
Amúgy látszik az alsó videóba a gugolás is meg az ugrás is. Előbbinél lehajolt utóbbinál meg ő is ugrott. Mivel vesz a kamera ezért érzékelnie kell mindkét mozgást.
Következő verziója tutira az lesz hogy a kamera alatt lesz egy puskacső is amiből gumilövedékeket fog kilőni rád a rendszer hogy a lövedékek, ütések stb is szimulálva legyenek... :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) ViZion


ViZion
félisten

Nah, végre a valós képességek is beleszólnak a játékba! Sokszor elhajolok a lövések elől... csak a gombot késve nyomom le :D Jó kis buli lehet 3-4 órát játszani, utána milyen jól fog esni az alvás :DDD

Segal: úgy tudom, h ilyen "ütésimitálós" mellény már volt régebben.

benedekco: azért egy hasravágódás-átfordulás még igényelne némi finomhangolást, nem? ;]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#4) benedekco válasza Segal (#2) üzenetére


benedekco
addikt

És tényleg ugrott, meg leguggolt. Elsiklottam felette. De bevallom most is kétszer kellett megnéznem, hogy meglássam.

Még arra is kíváncsi vagyok mennyi zajjal járhat ennek az eszköznek a használata. Mintha koriznál a szobában?

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#5) McSpy


McSpy
őstag

Én drukkolok nekik,hogy sikerüljön,mert azért egészségesebb ha mozogva játszik az ember,mintha meggörnyedve ül a monitor előtt,azért még majd kérdés mennyire gyorsan követi az Omni a mozgást,és a lövéseket

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekelne, hogy van megoldva a sétálás futás motorral vagy csak csúszkál a cipő. :U

McSpy: Mozogni arra jó a kinect is. :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) Segal


Segal
veterán

Nekem meg hirtelen az jutott az eszembe mi van akkor ha járműbe szállsz a játékba?

Amúgy is elég korlátozottak a lehetőségei mert fps, tps okés (bár egy gta-ba már pl használhatatlannak látnám)
Azon kívül meg egy stratégiaiba, autós stb. gyakorlatilag minden másba használhatatlannak.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8) benedekco válasza Segal (#7) üzenetére


benedekco
addikt

Kap egy kormányt is és kész. :P

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#9) Mate


Mate
nagyúr

Érdekes elgondolás. Kísértetiesen hasonlít a szerkezet a hörcsögöknek kialakított fufófrizbi szerűséghez. Lassan egy szinten leszünk a rágcsálókkal :D

(#10) Rebourne válasza benedekco (#4) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Benne volt ez is az egyik kickstarteres videóban. Használták éjszaka apartmanokban és lakásokban és eddig nem érkezett panasz. Ez persze nem garancia semmire, és ettől még nem bölcső mellé való :)

(#11) edward2


edward2
addikt

Kickstarter: inkább hagyjuk is. Majd jövő év elején bejelentik, hogy na most egy kis csúszás cirka másfél év aztán kivárod utána meg, hogy shipping csak épp fél év alatt rád se bagóznak aztán nagy nehezen kivárod majd küldenek valami nem működő semmit.

(#12) Rebourne válasza edward2 (#11) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Mi alapján mondod ezt? Megbántad egy Kickstarteres hozzájárulásod? Eddig az általam követett nagy Kickstartereknek határozottan jó a teljesülési rátája (100%), és a késés sem borzasztó. Én késéssel eleve számolok, játékfejlesztést nagyon nehéz előre beütemezni hónapra pontosan, hardvernél meg a beszállítók szeszélyétől függ a projekt. Több mint egy éves késést még nem láttam.

(#13) banhammer


banhammer
veterán

A lövéseket is szimulálni kéne paintball lövedékekkel.
Egyből kevesebb lenne a virgonckodás.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) McSpy válasza pusszycat (#6) üzenetére


McSpy
őstag

Igen,de ha mozgás kombinálva van a lövéssel,célzással is,az az igazi :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#15) FlekkeN


FlekkeN
aktív tag

Egy kicsit kételkedem. Szerintem nagyon sok múlik a cipőn, mivel az egész ajzat csúszkál. Csak a cipő miatt tudod irányítani, ha az nem jó akkor az egésznek lőttek.

(#16) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Ilyenkor érzem azt, hogy jó helyre kellett volna születni, persze tisztában vagyok Afrikával, stb... Most zajlik a VR forradalom és nekem még mindig az isteni magyar műszaki és gazdasági felsőoktatásban kell rothadnom és még utána sem látom azt, hogy valami értelmes dologgal foglalkozhatnék. Annyi bűnöm van, hogy több minden érdekel, művész képességű is vagyok és egyetem elején akkori barátnőmet nehezen "hevertem ki LOL:DDD " és emiatt szénnécsúsztam.

Nekem ebben a mostani állapotában is kellene a még teljesebb VR élmény miatt. A végleges Oculus Rift első napos vétel lesz. A VR-nek a nem kimondottan rá fejlesztett kompetitív játékokban van szerintem a gyengéje. Valaki menő módon becsatlakozik egy multiba és sima egér-billentyű párossal szétszedik egy pillanat alatt. Egyébként fantasztikus lehet az élmény, de azért nem tudom mennyire stabil ez egy hirtelen megijedésből fakadó ugrás esetén. Ugyebár itt már egyre hihetőbb a világban való létezés.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#17) Rebourne válasza M@trixfan (#16) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Látom a jövőt. Már nem az aimbot és a wallhack lesz a csalás, hanem az egér és a billentyűzet.

(#18) bepken


bepken
veterán

így a videó alapján nem látom az okot...miért kellene egy "járókeretben" csúszkálnom speckó cipőben, mozgásérzékelő puskával a kezemben és szemüveggel a fejemen?
szerintem, ha valamibe érdemes időt, energiát (no meg pénzt) fektetni, akkor az a kinect vagy a move.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19) Rebourne válasza bepken (#18) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Omnidirectional treadmill nem mond semmit? Azért jó, mert futsz, de egy helyben maradsz! A mozgást a lábaiddal vezéreled... ami csupán Kinecttel vagy gagyi vagy két lépés utá lerugod a tévét :)

(#20) zone


zone
őstag

Kétlem, hogy ennek nagy piaca lenne. A plázás arcade játéktermekbe elmenne, csak azok már vagy 10 éve bezártak. Egyszer kipróbálnám, de tuti nem ilyennel játszanám végig akármelyik fps játékot.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21) Enxtheone


Enxtheone
tag

Ilyen játékot kéne csinálni a következő move-al és kinect-el:

bunyó szimulátor.
Az avatár teljesen úgy mozog mint az ember, és fontos hogy milyen gyors a támadásod (ugye hogy milyen erős), és hogy hol találod el :D
Pl. a mutató és középső ujjal kiszúrni az ellenfél szemét meg ilyesmi :D

(#22) wolfman válasza benedekco (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Jah, aztán FIFA-nál szétrúgod a tartó oszlopokat a szerkezetnek ami a derekadat tartja. :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#23) Rebourne válasza wolfman (#22) üzenetére


Rebourne
aktív tag

:)

Nyilván nem ezzel fogsz fifát játszani, mint ahogy a kormányt sem arra használod. Ez belső nézetű, VR játékokra jó (fps, rpg, felfedezés), és az egyedüli omnidirectional treadmill megoldás, aminek nem kell egy kisebb sportpálya.

(#24) bodo753


bodo753
tag

Azért megnéznék ezzel egy Mirrors Edge-et vagy egy PoP-ot.
De legjobban azt várom hogy mikor lesznek olyan sisakok mint a Sword Art Online-ban :))

(#25) VIC20


VIC20
őstag

Az alsó rész meghajt egy generátort, és máris hasznos a találmány: áramot termelhet a sportoló. :)

(#26) myckie2


myckie2
őstag

Ennek nem sok köze van a virtuális valósághoz. Ez csak egy periféria, mint egy joystick csak kicsit nagyobb. Max eladnak belőle 1000db-ot, mert helyigényes, kell hozzá a Rift és biztos nem lesz olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#27) M@trixfan válasza myckie2 (#26) üzenetére


M@trixfan
addikt

A Rift az forradalmi dolog lesz, nagyon sokat el fognak adni belőle. Ha elég magas felbontása lesz akkor gyakorlatilag az Eyefinity-nek annyi, amúgyis hiányzik belőlük a legfontosabb beállítás és gagyi a bezel.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.