Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) jedis válasza hokuszpk (#45) üzenetére


jedis
senior tag

Imádtam, aztán valamelyik DirectX monda ki rá a halálos ítéletet. :O Kénytelen voltam lecserélni egy fapados SB16-ra. :U

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#52) jedis válasza Sinesol (#47) üzenetére


jedis
senior tag

"Egyébként ezek is csak az extra feature-ök miatt drága lapkák miatt drágák, ha megnézed, azert az 1080 nem ilyen árban volt normálisan. Szerintem van rá esély, hogy visszaáll a korábbi árszabás, ha olcsóbban gyártható lapkák jönnek, mert ez hosszú távon nem versenyképes a pirosakkal szemben."

Sajnos nem így van. Ezek azért kerülnek ennyibe, amiért az Intel procik kerültek annyiba az elmúlt 10 évben. Konkurencia hiányában, az NV annyit kér, amennyit csak nem szégyell . :U És még minimum van neki bő egy éve, mivel akkor lesz új piros "architektúr". És az sem biztos hogy csak egy év, mert ha az AMD nem domborít valami nagyot a Navi-val, akkor az NV továbbra is hátra dőlhet. Reméljük, hogy az AMD a GPU frontra összpontosít már, mivel a CPU vonalat már gatyába rázta, és azt pár évig csak csiszolgatni kell neki.

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#53) jedis válasza yericho800 (#50) üzenetére


jedis
senior tag

"Kivancsi leszek azok,h fognak teljesiteni 4k 60fps témàban. Ray tracingel xD ( 2070-2060)"

Ügye ez csak irónia volt ? :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#54) arn


arn
félisten

Azt sose ertettem, hogy a 100w cpu miert dual radit kap, addig a 250w kartya meg singlet.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#55) tibaimp


tibaimp
nagyúr

SidCorky:

Azt tessék már nekem elárulni, hogy az összefoglaló táblázatban miért kell a Memória órajel értékénél a 7000MHz-t feltüntetni, mikor ezek 14000MHz mennek. Tudom, hogy valamiért "fele" órajellel kell számolni, de nem értem, és meg is téveszthet sok olvasót, mivel a nem is olyan túl régi vga-k mem órajele valóban 7000MHZ volt, például az én 290x-em 5000MHz-n megy, és ezt nem kell 2x megszorozni, ez a valós.

Szóval, akkor miért van ez az eltérés?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#56) Chaser válasza jedis (#22) üzenetére


Chaser
titán

Ovatosan...lehet itt meg banyaszlaz, h +50%-ot er 1-2 ev mulva, ezert is a magas ar, a gyarto belekalkulalja, ikabb' vigyenek kevesebbet, majd kaszalnak ok a megmaradtakon banyaszlazkor, ha meg nem lesz, azokat olcsobban eladjak
( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#57) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Kiadnának egy Tensor magokkal felvértezett gyorsító kártyát még az is jobban fogyna mint ez a cucc ilyen áron szerintem. (PhysX szerűen) :U

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#58) Chaser válasza Törzsúr (#57) üzenetére


Chaser
titán

Voodoo reinkarnacio...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#59) Duree válasza ddaydome (#31) üzenetére


Duree
veterán

Nagyon nagyon igazad van.

duree54

(#60) Dragon3000 válasza tibaimp (#55) üzenetére


Dragon3000
veterán

Mert a 7000MHz a valódi sebesség, a 14000 meg az effektív, míg a te 290x-nél az effektív sebesség az 5000. Ahogy nézem a gddr5-nél ez a váltószám még 4 volt, míg a gddr6-nál már csak 2. De ha valamit rosszul tudok majd kijavítanak.

(#61) sagit válasza Dragon3000 (#29) üzenetére


sagit
addikt

Én inkább a 2080ti+tuning+viszonylagos csend+jó hőmérséklet kombóra gondoltam. Én várom a teszteket.

Plusz pont hogy itt a radin lévő venti már a kártyára van kötve és az szabályozza,nem az alaplapra kell kötni mint nálam még. A harisnyázott cső nekem jobban tetszene.

(#54) arn: jó kérdés, viszont a TI esetében ebbe a fogyasztásba a ram,vrm és minden benne van. Csupaszon, csak a gpu nemtudom mit fogyaszthat alapon. Az is kérdés hogy itt mit hűt a víz, az én 1080 seahawk kártyámon csak a gpu-t, lehet itt már variáltak és a ramokat és a vrm-et is valami megoldással.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#62) Chaser válasza Dragon3000 (#60) üzenetére


Chaser
titán

Valtoszamokat passzolom most, tobbi stimmel, 290 nativ orajele biztos nem 5ghz, az csak az effektiv
H egyertelmu legyen, nyugodtan jelolhetnek a nativat es az effektivet is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#63) Medocsabi válasza #72042496 (#17) üzenetére


Medocsabi
addikt

Arról nem is beszélve, hogy annó általánosban a suli melleti kisboltban lehetett kapni keménycukorkát, 5ft/db. Az volt a sláger akkoriban, ha visszamennék az időben ennek a kártyának az árából én lennék a cukorkacsászár.mindenkinek kölcsönöznék 5ft-ot 1ft kamattal, mára kisvasutam lenne felcsúton ;] (most attól tekintsünk el, hogy egy 11 éves fogszabályzós szemüveges kisfiú majd" fél millával a zsebecskéiban indul oskolába :)) )

(#64) Dragon3000 válasza sagit (#61) üzenetére


Dragon3000
veterán

Azt hittem a 2080-ra gondolsz, hát majd kiderül, lehet jobb ventilátort kapott a radiátor vagy csak emeltek a ventilátor sebességén, vagy mivel a vga kezeli a ventilátort így jobb lesz a szabályzás és amikor nagyban játszik az ember nem annyira zavaró, ha kicsit hangosabb.....

(#65) $p@rr0w válasza ddaydome (#31) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nagyon átesel a ló túloldalára, én is abból a generációból vagyok, és már akkor is zavart az alacsony fps csak még nem volt pénzem. Viszont most is vissza tudok menni a múltba és jól elvagyok, de az nem jelenti hogy a modern játékokat ne szeretném minél szebben futtatni. Én is kötök kompromisszumot, de nem kell olyan nagyot 150-200e-ből megvan a hardver a játékok meg egyesével apránként jöhetnek. Mindegy hogy konzol vagy pc, de azért nagyon durva kompromisszumot nem kell kötni sehol, attól mert ez a kártya fél millió még nem lesz egy 1050ti se használhatatlan 1080p-ben mediumon, pláne nem lesz ronda a grafika.

Mert úgy mondjátok mintha 10-20 éve megvettétek volna mindig az aktuális top csúcskártyát, csak most ezt nem tudnátok...
Szerintem a legtöbben mindig is a középkategóriában vásároltunk, és nem maradtunk le semmiről!

Megtehetném hogy megveszem ezt a kártyát, de nézzétek meg az adatlapomon a gépemet, nem szórom ki a pénzt, ha 10 évvel korábban mehetek cserébe nyugdíjba és majd az akkori szintén középkategóriás gépemen is élvezhetem a játékokat úgy gondolom hogy jól fogom érezni magam.

Ez csak egy lehetőség, de úgy hőbörögtök mintha holnaptől kötelező lenne vagy nem indul be a pc.

A GeForce 2 Ultra megjelenéskor 500$ volt ennek a fele (most hagyjuk az inflációt stb.), tehát féláron 250.000Ft-ért mindenki elégedett lenne és megvenné? :D Vagy hogy van ez mindig az a sok amennyi?

Nem lehet csak egyszerűen venni valamit ami elérhető és jól futtatja a játékokat függetlenül attól hogy ki gyártotta, vagy mi a neve!?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#66) - = Zk = - válasza yericho800 (#49) üzenetére


- = Zk = -
félisten

6600K+1070 van nekem is... de 1440p-re gyengusz... szal CPU csere lesz, és egy vga... :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#67) Aethel válasza DeathAdder (#46) üzenetére


Aethel
aktív tag

Rossz a matek, nem a kártya lett drágább hanem a mi pénzünk ér kevesebbet!!

(#68) Dragon3000 válasza Aethel (#67) üzenetére


Dragon3000
veterán

Az 1080Ti 699 dollár volt, míg a 2080Ti 999 dollár, ez szerintem elég nagy emelés az új szériánál. Ez mellé a mi pénzünk is keveset ér, de a kategória nagyon is drágult.

[ Szerkesztve ]

(#69) Cathulhu válasza Chaser (#62) üzenetére


Cathulhu
addikt

Egyiket se kellene, mert meg a bus is beleszol. Egyszeruen egy szammal, a savszellel kellene jellemezni es kesz. Az effektiv orajel meg ugy ahogy van hulyeseg mar maga a kifejezes is, mert van az orajel, meg van hogy egy ciklusban mennyi adatot tud olvasni, de attol az orajel nem valtozik.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#70) Chaser válasza Cathulhu (#69) üzenetére


Chaser
titán

A bus az konstans - legalabbis szerian belul nem varialnak vele -,ha jol remlik ebbol jon ki a szorzo is, treningelni kell magam ( : az biztos, ha azt mondom 128 bites bus, 900mhz nativ orajel, akkor 1800mhz az effektiv, ezekbol pedig kiszamolhato a teljes savszel, 64 bitnel pl ertelemszeruen felezodik a savszel a fentebbi esetben, de a ram orajele(i) nem valtoznak
De lehet mondani 256 bit ddr5-re is, x a ram orajele, 128 biten sem lesz mas, a savszel felezodik le

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71) ddaydome válasza Aethel (#67) üzenetére


ddaydome
senior tag

A kártya drága, amikor a hknapi ember netto jövedelmét kb. 2,5-3x haladja meg, hidd el, hogy a kártya a drága. Nem a 90s évek elején vagyunk bakker......

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#72) ddaydome válasza $p@rr0w (#65) üzenetére


ddaydome
senior tag

Kedves Sparrow..
Senki sem mondta, hogy kötelező. De nézd meg mit hasonlítottam össze. Konzolon megkapod a legjobb grafot, mint pc-n. Csak jelenleg sokkalta olcsóbban...

Kb. 230e új tv+ új konzol. Kötsz valami csoda előfizut havi 10e ft-ért xboxra vagy psre amivel tolhatsz x játékot.....

A ring másik oldalán önmagában 1 kártya.... Ugye tudod, mi kell még a pchez, hogy elinduljon? Na ez a nem mindegy... Az, hogy ki mire költ a saját dolga, ezt nem is minősítettem. Szóval értelmezz még 1xr....

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#73) hackeeeee válasza Dragon3000 (#68) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ami Eu-ban 1000 euro, mert ugye 1$=1€.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#74) b. válasza ddaydome (#72) üzenetére


b.
félisten

A kártya drága, ettől függetlenül PC re van még ezer másik kártya amit megvehetsz és grafikailag előrébb tart mint egy konzol.
Nem minden PC -s menekül a konzol felé attól hogy RTX széria drága. Jelenleg egy 1070 kártyát kapsz 130 K környékén használtan meg 90 K környékén.Egy GTX 1060 65 K ért van használt piacon. FHD-n is overkill egy konzolhoz képest.
Egy konzolt a játékok adnak el ,nem az hogy milyen drága a PC hardver. Aki megszereti a konzolos exkluzív játékokat annak 300 K ért is sok lenne a 2080TI,vagy 250 k ért is sok volt az 1080 TI. Ez felesleges összehasonlítási alap és állandó siránkozás minden RTX topikban.
Ha drága skippelni kell ennyi, aki meg PC gamingban gondolkozik annak is van még választása hisz piacon van a Pascal és nem hinném hogy az áron siránkozók nagy része 1080TI ről kommnentel amiről csak a 2080TI az egyetlen továbblépési lehetőség. Akinek meg van pénze rá és megakarja ,az megveszi ennyiért is.A piac eldönti mennyire életképes.
Sea Hawk kártyák pedig generációk óta kb a legdrágább kártyák közé tartoztak már a Pascalnál is. megjelenéskor 20-30 % körüli feláruk volt a normál kártyákhoz képest.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#75) hackeeeee válasza b. (#74) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Alapjában véve felesleges feszegetni egy vga árát egy géphez képest, szerintem.

Én most oneX-ról jöttem vissza, ha nézzük az FPS masterrace-t, akkor lehet hasonlítani, ha nem, akkor tök felesleges, szerintem.

Főként a oneX mellett, ahol már teljesen más "érzés" az esetleges 30 fps is (szinte minden monitor ami mér 60-at ír - persze ettől még 30), és akinek pedig elég a 60, oda bőven jó. Csak a különbség, hogy legtöbb enhanced gém tud 4K 60-at, (játékfüggően) a 1060 pedig kanyarban sem.. De persze a konzol az egy komplett hardver, és ezt egy vga-val hasonlítjuk össze, ami felesleges.

Én megjártam ezt az utat, azért mondom ezt. És, nem azért adtam el a OneX-et, mert kevés volt, hanem mert jó áron jött az 580, és annyiért nem tudtam ott hagyni, és mert kíváncsi voltam rá.

Ez mellett, megvolt az FPS huszárkodás (165Hz, Gsync) a 1080Ti-vel, elég volt abból is. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#76) jedis válasza hackeeeee (#75) üzenetére


jedis
senior tag

Pár hete volt 80 körül újonnan 8GB-os 580-as. Igaz már csak 90 körül van, de az sem olyan vészes, kb. anno a kezdő árak voltak itt, mint most. Mennyi volt az a jó ár, ha nem indiszkrét a kérdés ? :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#77) hackeeeee válasza jedis (#76) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

85 volt a Special edition.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#78) Dragon3000 válasza hackeeeee (#73) üzenetére


Dragon3000
veterán

Szerintem ez lényegtelen annak fényében, hogy mindkét ár dollárban szerepelt és a drágulás volt a lényeg.

(#79) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Alzan al már kb másfél hete kint voltak a Ti kártyák asszem 480k körül volt a legdragabb

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#80) b. válasza hackeeeee (#75) üzenetére


b.
félisten

Igen Én is ezt írtam , hogy felesleges az összehasonlítás. PC hardver természetesen többe kerül, de a PC nem is csak egy konzol.

Nekem mindegyik platform van. Szeretem mindegyiket a maga dolgai miatt.Ebből a PC már csak szenvedély, szeretem építeni, fejleszteni, hobbi, valamint multi játékokat azon játszok és nem akarok kontrollerrel, mert az egér a kedvenc perifériám.Szerintem PC gamingnál is meglehet találni az arany középutat amivel még szépen el lehet játszani, érdemes fejleszteni és a maga módján kis pénzből lehet előre lépni. Értem ez alatt, hogy nem cserélek generációnként CPU-t VGA-t ( pár pont az utóbbi fejlesztéseim ilyenek voltak, de ez egy más dolog volt, nem kényszer)
van box One is ( sima nem x ) Ps4 pro és Nintendo Switch is, meg még pár retro konzol.
GTX 1060 és box 4 K összehasonlítás pedig azért nem állja meg a helyét, mert nem tudod azonos beállításokon használni, Nem látod boxon éppen milyen textúrát vagy árnyék effektet milyen felskálázást használnak,mi nem aktív éppen, hogy meg legyen a 4 K és a stabil FPS, míg PC-n lehet ezzel trükközni.
Itt ez a kis videó, [link]ami alapján azt mondom, hogy GTX 1060 még így is néha szebb grafikát produkál, mint az X 4 K felbontáson is sok játékban még ha csak 30 FPS -t is tesz le. 1060 kártyán is lehet butítani a grafikát értelemszerűen, de persze közel sem 4 K kártya, de én az 1070 karimat 21: 9 aránnyal, FHD fölötti felbontáson szépen , simán tudom használni közel minden játékban max grafikán.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#81) arn válasza b. (#80) üzenetére


arn
félisten

Ajanlom neked is a retrozast :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#82) ripla válasza hackeeeee (#1) üzenetére


ripla
őstag

Soha nem volt konzolom, de ennyit nem adnék egy videókártyáért, akkor inkább egy PS4 Pro meg egy tucat játék mellé, a PC meg marad minden másra. Ahogy írtam régebben is, nem a kalózkodás fogja tönkrevágni a PC ipart, hanem a mesterségesen felpumpált alkatrész árak.

(#83) xeon forever válasza ripla (#82) üzenetére


xeon forever
addikt

A fejlesztői munkát fizeti meg aki "vadiúj" kártyát vesz. Különben 10-évente lenne "új" széria...
...Nameg a fejesek új házát, kocsiját, "qrváit" tisztelet a kivételnek. :))

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#84) ncc1701 válasza hackeeeee (#1) üzenetére


ncc1701
veterán

Tiszta szerencse, hogy lehet kapni. Rohanok is, nehogy lemaradjak. :)

(#85) Baryka007 válasza yericho800 (#49) üzenetére


Baryka007
őstag

Pont most kötöttem a 3840x2160 @ 30 hz TV-re a gépemet megnézni mit bír 4k ba... Igaz régi játékokkal pl Grid 2... A GTX 1070 hozott simán 150 körüli FPS-eket is itt ott... élsimítás OFF minden más ULTRA beállításokkal... akkor beraktam a régi HD 7970 et, és rohadtul meglepődtem mert ugyan ezzel a beállítással bírta 70-85 fps között a témát...

Szóval szerintem 4k ra nem kell annyira combos gép... Ha csak nem akarsz ott is kimaxolni mindent. Proci igény ugye nem nő 4k alatt 10% nál többet. Szóval csak VGA szólhat közbe... És ha nézel VRAM adatokat nem nagyon van olyan játék ahol 5gb fölött evett volna a game 4k ban..

Szóval amire ki akarok térni... Egy 1070-1080 szerintem elég 4k ra ... 1070 alsóhangon 1080 középhangon... Ti vel meg simán...

(#86) - = Zk = - válasza Baryka007 (#85) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem az 1070 kevés, 1440p-ben... minden maxra persze, ha már lúd, legyen... nah...
persze lehet a 6600K a kevés alá... ez hamarosan kiderül

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#87) hackeeeee válasza - = Zk = - (#86) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem a 1080 is elfogyott, főként 165Hz mellett.. bár már 60-nál is.

Véleményem szubjektív...

(#88) - = Zk = - válasza hackeeeee (#87) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor csak-csak kell a 2070?!... hm... kiv vagyok, hova jön... ha a 1080 és a Ti közé... tesztekben jó lesz 2K-ra, akkor persze, hogy vásárolok... ha nem, akkor meglátom a pénzt.. 2080 oder 1080Ti használtan

szerk, igen, nekem is 165Hz van...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#89) hackeeeee válasza - = Zk = - (#88) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát meglátjuk.. Mondjuk az árakat elnézve szerintem jobban meg fogja érni egy 1080Ti-t venni, ha találsz majd valahol..

Véleményem szubjektív...

(#90) Baryka007 válasza hackeeeee (#87) üzenetére


Baryka007
őstag

Nekem a 60hz elég.. De 4k @ 165hz es képernyőm lenne, akkor nem sajnálnék 2db Titan V-t venni a gépbe...

(#91) xeon forever válasza hackeeeee (#89) üzenetére


xeon forever
addikt

En pl mai napig nem igazodok ki, hogy igazából melyik engine használja ki rendesen a sok vramot. Minden aminek köze van a c++-hoz halál a programozása. Legalábbis ahogy egy két éve olvastam róla. Ha jól emlékszem ezért is ugrott meg Ennyire a vram-ok mérete, hogy tudjon hova pakolni.
Kedvenc hibaüzeneteim egyike a c0000005 *** fck them áll...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#92) b. válasza Baryka007 (#90) üzenetére


b.
félisten

erre van a G sync, hogy megspórolja apénzt , mert ha natív 165 Hz és natív 165 FPS lenne, akkor igazából felesleges lenne :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#93) - = Zk = - válasza hackeeeee (#89) üzenetére


- = Zk = -
félisten

árakat igen, de... kinézem az nV-ből is, hogy ha már kint a Turing, akkor szoftveresen kicsit megnyesik a PAscal teljesítményét szép lassan... nem most lesz, tudom, meg lehet csak képzelgés... de volt, hogy fél évvel korábbi drivert használtam a Radeon kártyán, mert az akkori legújabbal romlott a teljesítménye... régi motoros vagy, sztem Te is emlékszel ezekre az időkre ;)

(#92) b.
(IPS) G-Sync van nekem is... hát, nagy technológia, be kell látnom... imádom :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#94) hackeeeee válasza Baryka007 (#90) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

1440p 165Hz-m volt, ott vérszegény volt a sima 1080, 60 fps felett. 60Hz-n elég volt, de ott is volt, ahol el tudott fogyni..

Nem tudom.. Én mint mondtam, megtapasztaltam, hogy milyen ez G-sync mellett, és elég is volt belőle..

Feleslegesnek találtam ennyi pénzt beletenni hardverbe, főként úgy, ha nem használod ki. Én heetente 1-2 alkalommal tudtam játszani, oda pedig felesleges. Elmondhatom, hogy volt ilyen is. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#95) - = Zk = - válasza hackeeeee (#94) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem eddig bejött a ( 1440p, 144Hz+) G-Sync... persze nem szaratom össze a konfigomat miatta, de... kompromisszumot kötöttem látatlanba... tudtam, mi vár, FHD után ezzel a konfiggal :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#96) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kérdés a vizeseknek mennyire jó a bordája? Ismerve az RTX-ek kazánságát, egy jó NYÁK mellett teljes mértékben van létjogosultsága egy jól tervezett vízkörnek.

Boncolós-hőkamerás tesztet a népnek!

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#97) Vesa


Vesa
veterán

Szép a kártya, vicces az árazás... :Y

A tudomány a valóság költészete!

(#98) #31600896 válasza hackeeeee (#7) üzenetére


#31600896
törölt tag

Akkor már inkább egy autó.

(#99) kpal válasza - = Zk = - (#21) üzenetére


kpal
veterán

1070 is finom mèg 😉

(#100) - = Zk = - válasza kpal (#99) üzenetére


- = Zk = -
félisten

1440p high+ -ra m,ár nem annyira sajna.... :U
de persze lehet, hogy a CPU-ból fogyott el a kraft...idén kiderül remélem ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.