Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • $p@rr0w

    őstag

    válasz ddaydome #31 üzenetére

    Nagyon átesel a ló túloldalára, én is abból a generációból vagyok, és már akkor is zavart az alacsony fps csak még nem volt pénzem. Viszont most is vissza tudok menni a múltba és jól elvagyok, de az nem jelenti hogy a modern játékokat ne szeretném minél szebben futtatni. Én is kötök kompromisszumot, de nem kell olyan nagyot 150-200e-ből megvan a hardver a játékok meg egyesével apránként jöhetnek. Mindegy hogy konzol vagy pc, de azért nagyon durva kompromisszumot nem kell kötni sehol, attól mert ez a kártya fél millió még nem lesz egy 1050ti se használhatatlan 1080p-ben mediumon, pláne nem lesz ronda a grafika.

    Mert úgy mondjátok mintha 10-20 éve megvettétek volna mindig az aktuális top csúcskártyát, csak most ezt nem tudnátok...
    Szerintem a legtöbben mindig is a középkategóriában vásároltunk, és nem maradtunk le semmiről!

    Megtehetném hogy megveszem ezt a kártyát, de nézzétek meg az adatlapomon a gépemet, nem szórom ki a pénzt, ha 10 évvel korábban mehetek cserébe nyugdíjba és majd az akkori szintén középkategóriás gépemen is élvezhetem a játékokat úgy gondolom hogy jól fogom érezni magam.

    Ez csak egy lehetőség, de úgy hőbörögtök mintha holnaptől kötelező lenne vagy nem indul be a pc.

    A GeForce 2 Ultra megjelenéskor 500$ volt ennek a fele (most hagyjuk az inflációt stb.), tehát féláron 250.000Ft-ért mindenki elégedett lenne és megvenné? :D Vagy hogy van ez mindig az a sok amennyi?

    Nem lehet csak egyszerűen venni valamit ami elérhető és jól futtatja a játékokat függetlenül attól hogy ki gyártotta, vagy mi a neve!?

    Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés