Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz hackeeeee #75 üzenetére

    Igen Én is ezt írtam , hogy felesleges az összehasonlítás. PC hardver természetesen többe kerül, de a PC nem is csak egy konzol.

    Nekem mindegyik platform van. Szeretem mindegyiket a maga dolgai miatt.Ebből a PC már csak szenvedély, szeretem építeni, fejleszteni, hobbi, valamint multi játékokat azon játszok és nem akarok kontrollerrel, mert az egér a kedvenc perifériám.Szerintem PC gamingnál is meglehet találni az arany középutat amivel még szépen el lehet játszani, érdemes fejleszteni és a maga módján kis pénzből lehet előre lépni. Értem ez alatt, hogy nem cserélek generációnként CPU-t VGA-t ( pár pont az utóbbi fejlesztéseim ilyenek voltak, de ez egy más dolog volt, nem kényszer)
    van box One is ( sima nem x ) Ps4 pro és Nintendo Switch is, meg még pár retro konzol.
    GTX 1060 és box 4 K összehasonlítás pedig azért nem állja meg a helyét, mert nem tudod azonos beállításokon használni, Nem látod boxon éppen milyen textúrát vagy árnyék effektet milyen felskálázást használnak,mi nem aktív éppen, hogy meg legyen a 4 K és a stabil FPS, míg PC-n lehet ezzel trükközni.
    Itt ez a kis videó, [link]ami alapján azt mondom, hogy GTX 1060 még így is néha szebb grafikát produkál, mint az X 4 K felbontáson is sok játékban még ha csak 30 FPS -t is tesz le. 1060 kártyán is lehet butítani a grafikát értelemszerűen, de persze közel sem 4 K kártya, de én az 1070 karimat 21: 9 aránnyal, FHD fölötti felbontáson szépen , simán tudom használni közel minden játékban max grafikán.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés