Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) PavelVagyok válasza Timer (#23) üzenetére


PavelVagyok
junior tag

jó, de mikor van értelme annak? hamarabb megszűnik a sw támogatás az ilyen készülékek nagy részénél. vagy mire kell? minél több játékot tárolni? vagy visszamenőleg 1 hónapra ne töltsenek újra a weblapok? az átlag embernek nem feltétlenül van erre szüksége. én pl nem érzem azt a telefonomon hogy nagyon nagy szükségem lenne a 120hz-re jelenleg, pedig már láttam 90-120-144hez droidot. ott sem tetszettek az animációk, és néha ugyanúgy röccent (tehát nem akadozott mint egy szar, csak néha meg-meg röccent). a görgetés ugyanúgy nem tetszett iOS-hez képest, a rendszer ugyanúgy nem jött be. hiába volt magas a képernyőfrissítés, nem éreztem úgy hogy ezért le kéne cserélnem a telefonom. ha a következő iPhoneba 120hz kijelző lesz amit megveszek akkor köszönöm szépen, fasza meg minden. de nincsenek emiatt álmatlan éjszakáim az biztos. elégedett vagyok a nem tudom hány éves Xs-emmel is. kapni fog egy hivatalos márkaszervizben elvégzett akkumulátor cserét és jó lesz még 2 évig. (nem, nem rendelem meg íbéjről az utángyártott fost és csinálom meg én magamnak a 400 ezres készüléknél)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.