Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) gattolino válasza kBika (#150) üzenetére


gattolino
senior tag

Ezentúl Apple-t veszek. Nekem a 13 Pro Max fog kelleni. Végre üzemidővel sem lesz gond.

Vivo X90 Pro Plus

(#152) Gempas 70 válasza GEIL (#123) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

:C

(#153) aprokaroka87 válasza PavelVagyok (#126) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az hogy te hogy tudnád megoldani pl a film dolgot, nem biztos hogy abban a pillanatban neki jó megoldás, mindig az aktuális helyzetet nézd.

(#154) CimbiX válasza Timer (#141) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Eppen ket hettel ezelött vett elö a fene, hogy nekem most ujra androidra kell valtanom, mert az utolso egy LG g6 volt. Teszteket olvastam, neztem a YT-on, kevesebb penzt akartam kiadni. Az uj Poco F3-ra esett a valsztasom. A kijelzöt az egekbe magasztaljak, mind a YT-on, de meg itt a PH lapcsalad teszten is. A 8gb-os verziot rendeltem meg. Elsö benyomasom tök jo volt, ment minden, szep kiejlzö, gördülekeny rendszer. Viszont a kis mobilos jatekom (Kingdom of Heroes) sajnos sokkal többet akadozva ment, ami szamomra erthetetlen, nem egy igenyes jatek. Este elinditottam a Netflixet, epp a Lost in Space-t neztem ujra. "Huha, itt valami nem stimmel". Egymas melle raktam az iPhone Xs Max-omat es a Poco F3-at. Az F3 egyszerüen elnyel egy csomo kepreszletet, pedig az xs max kijelzöje nem egy mai gyerek, es raadasul nem is nagyon kitünö a HDR tartalmak lejatszasaban. Megis, sokkal elvezetesebb rajta videokat nezni. Probaltam a kepernyö beallitasokban a Poco-nal MINDEN lehetseges beallitast, de a szinek egyszerüen nem voltak hajlandoak stabilan teljesiteni, es veletlenszerüen mintha meg menet közben is egyik szinprofilrol egy teljesen masra allt volna. Aztan gyakran szoktam meg telefonrol nyomtatni, ha pl be kell szkennelnem valamit. Hat a poco-val sajna ez sem ment, a nyomtatom csak air print-et tud. Akkor jöjjön a böngeszö: ehhez lehet, hogy en nem tudok eleget. Szerettem volna a Chrome-ot hasznalni, hogy a macbook-on is, meg a telefonon is ugyanaz menjen, hogy ne kelljen a jelszavakkal vacakolnom. De a menük nagy resze fent van a kepernyö tetejen, ami meg jobban megneheziti a kenyelmes hasznalatot. Ez a Safari-ban jobban meg van oldva, egy nyomas a kepernyö also reszen a kedvencekhez visz, onnan sokkal kenyelmesebben es gyorsabban eljutok oda, ahova szeretnek. Netflixre visszaterve: egymas melle raktam 3 telefont: Poco F3, xs Max es a felesegem 12 pro Max-at, pontosan ez is a kijelzök minösegenek a sorrendje. Nezzetek fel YT-ra, ahol közvetlen összehasonlitasok vannak. Tudom, hunyoritani kell nehol, de lathato a különbseg. Szegeny kis Poco ment is vissza, pedig fel hetig probaltam magamat meggyözni, hogy jo lesz es meg tudom szokni a "kihivasokat".

(#155) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Azért a Poco F3 egy harmadannyiba kerülő telefon, mint amikkel hasonlítgattad, érdemes a helyén kezelni.
Egy árkategóriájában hasonló telefonnál nem biztos hogy gondod lett volna a kijelzővel, vagy a játékoddal.

Egyébként a Chrome-ban engem is zavart a béna UI, ezért használom már 2 éve a Samsung böngészőjét, ami bármelyik androidos telefonra letölthető. Jóval kényelmesebb. Persze az igaz, hogy akkor nem ugyanaz lenne a telefonodon és a MacBookon, ami itt a lényeg lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#156) #40047616 válasza CimbiX (#154) üzenetére


#40047616
törölt tag

Basszus most öszintén! Reális egy mobilt egy kb harmadannyiba kerülő mobillal összehasonlítani? Ez reális?? Álljunk már meg egy kicsit. :W Azt az almát hasonlítsd össze egy árban közel azonos droiddal, ha akkor is kijön a különbség akkor teljes mértékben igazad van. De így ez csak nevetséges már ne is haragudj.

[ Szerkesztve ]

(#157) aujjobba válasza #40047616 (#156) üzenetére


aujjobba
addikt

TROLL ON:
Sokszor elokerul olyan komment, hogy a harmadannyiba kerulo kinai ugyanazt tudja amit a csucs iphone.
Ilyen alapon realis :P

(#158) #40047616 válasza aujjobba (#157) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ja igaz :) Így már oké. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#159) CimbiX válasza #40047616 (#156) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Egy harom eves telefont egy uj telefonhoz hasonlitani, amennyiben az uj telefonnal minden teszt kiemeli, hogy mennire jo a kijelzoje, nem irrealis. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.