Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Timer válasza PavelVagyok (#20) üzenetére


Timer
veterán

"hamarabb volt az iPadbe 120hz kijelző mint bármelyik nagy nevű márka tabletjébe. :) úgy gondolod képtelenek belerakni?"

Szerinted én nem tudom? Telefonba mégsem rakják bele. Miért?! Lehet, mert olcsóbb az IPS 60 Hz, és azt is megveszi a nép előrendelésben, évről-évre? Na látod, ezt gyűlölöm. Amennyit kaszálnak ezeken az eszközökön, nyugodtan lehetnének valóban az abszolút csúcs, és nem csak szoftveresen (bár én ezt sem írom alá, de a közvélekedés más, ezt elfogadom).

"+1 kérdés, androidon már régóta elérhető a 144hz, az új androidon mégis célkitűzések között szerepel hogy javítsanak az animációk folyamatosságán."

Kérdezd meg az Apple-től. Gondolom, ők is viccből növelik a felbontást, az órajelet, meg úgy minden lényegesebb technikai paramétert. Állítólag már az első iphone is olyan szmúúút volt, mint semmi más. Gondolom, onnan is lehetett fejlődni azért.

RAM kérdés. Mivel direkt egy tizedannyiba kerülő androidos példát hoztál, persze hogy jól kijön a matek a hitvány chipekre hivatkozva. De nézzük már meg a középkategóriát, vagy tudod mit, a korrektség jegyében a közvetlen konkurenseket (árban). Nem ritika a 12 GB sem már, mégpedig a leggyorsabb típusokból. Magyarán jeletnős a mennyiségi előny, és sok esetben a minőségi is, és még mindig olcsóbb készülékről beszélünk, vagy semmiképp sem drágábbról.

@roli543: ne vegyél komolyan, trollkodok. Igazad van abszolút. Egyébként egy redva gyorstöltést alapáron azért igazán belezsúfolhatnának, ha már kérdezted. Ha lehet, töltővel együtt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.