Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) brumesz


brumesz
aktív tag

annyit tudok mondani hogy nagyon jól írsz! gratula!
engem nagyon megfogott,ezis,meg az előző is!
:R

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#2) Sh4rKy válasza brumesz (#1) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

egyet kell értenem :R :K :)

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tényleg jól írsz. Nem mulasztom el további szerzeményeid is elolvasni.

Van pár hiba, de ez a legszembetűnőbb: "Erről, persze ahogy nőt mindenki lebeszélte,..."
Mint nőt, vagy nő létére, vagy valami más.
Remélem nem haragszol a kotnyeleskedésért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) aBONiE


aBONiE
csendes tag

szar lehet neked
de azert ez "Visszagondolva, azok a „barátok”, akik mindent tudtak róla, ők támogatták legkevésbé, és döntötték egy-egy szavukkal magányba, és hagyták egyedül a bajban" azert rajtad is all

(#5) Thunderzolee

...húúúú, ez aztán a méltó folytatás. Lenyűgöző! :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Csoky


Csoky
csendes tag

köszönöm! :R fantasztikusan írsz...az előző is nagyon tetszett,és méltó befejezést kreáltál neki :DDD egyébként van igazság alapja? :)

Legalábbis én így gondolom.

(#7) Zsofiaanna válasza Csoky (#6) üzenetére


Zsofiaanna
csendes tag

Köszi mindenkinek :) ...Az írásnak van igazság alapja,az érzések és gondolatok benne enyhén önéletrajzi ihletésűek voltak. Csak a helyes Barna Herceg a végén, az a találkozás nem pont így volt...de akár így is lehetett volna...csak hagyni kell a képzeletet szárnyalni :) ...és akármi megtörténhet :))

(#8) Csoky válasza Zsofiaanna (#7) üzenetére


Csoky
csendes tag

így így :))
köszi mégegyszer,nekem nagyon bejött...szeretnék olyan jól írni mint te,de akárhányszor belekezdek,mindig vmi kis részlet nem stimmel és inkább hagyom a fenébe...de itt minden jól volt :DD üdv

[ Szerkesztve ]

Legalábbis én így gondolom.

(#9) Niquis


Niquis
aktív tag

Ez igen! ;)
Sokmindent tudnék még írni, de most csak annyi: a lány jó úton jár. :K

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#10) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nagyon jó írás! Gratula! :R

Sic Parvis Magna

(#11) Ati_X_321


Ati_X_321
aktív tag

just beautiful :K

(#12) Majstor


Majstor
senior tag

Gratulálok... szép írás & szép "befejezés" :K

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#13) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Mig az elsö resz szerintem egyertelmüen a blogodba tartozott volna inkabb, addig itt mar egyertelmüen mondasz is valamit, es szeretem, ahogy a helyenken kepeket megjelnitteted az olvasoban. Talan meg egy kicsit kiforratlan- peldaul ahol a "tarsadalmi elvarasokrol es normakrol" irsz, annak kicsit felsorolas-jellege van- engem kizökkentett a mü hangulatabol. Es bar en irok ekezetek nelkül, de egy kis helyesirasi hibara azert megis felhivnam a figyelmedet :))
"végül is ha már az űrben sétálgat, meghazudtolva minden emberi és fizikai törvényt, miért is ne nézhetne TV-ét."
Itt a TV- utan eleg egy t.
Ha ezentul minden irasod között ekkora minösegbeli ugras lesz, akkor nekem is a favoritjaim köze kerülsz egyhamar. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.