Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#417) #86564352 válasza -Skylake- (#398) üzenetére


#86564352
törölt tag

"Azt jelentettem ki, hogy ha a fejlesztők elkezdik majd valamikor/valami okból kifolyólag hanyagolni az Apple platformját akkor olyan sebességgel fog elsüllyedni az egész cég iphone-ostul mac-estül, hogy ott emberek konkrétan öngyilkosok lesznek, hogy ne kelljen végignézniük."

:DD nem kezditek túltolni a képzelődést egy kicsit? :DD képzelődöm egyet én is, a "doktor" a PH embere hogy inkább vegyünk prémiumot letiltás lehetőséggel, ilyen szintű trollkodást ritkán látni fórumon :D ha pedig komoly, akkor félelmetes az ilyen szintű fogalom nélküliség :(

Ha a valóság is érdekel, a fejlesztőknek nagyon is megfelel az App Store. Nézd meg a legfrissebb negyedéves adatokat, a fejlesztők hol értek el több bevételt. Szinte 2x annyi az App Store javára. Igaz, a Play Store nincs Kínában, viszont az is igaz az Apple userbase jelentősen kisebb az Androidnál.

Ha grafikon nem elég, egy fejlesztő véleménye is:

"I've got an app on both App Store and Google Play.
In September the iOS version made me $440 and the Android version $30 (pre 30%).
That's not all. The App is free to use with adverts or pay once to remove ads.
The iOS App earned me $260 in ad revenue in September, the Android App $20.
I could port more of my Apps to Android but it just isn't worth my time."

A fejlesztők köszönik, megfelel nekik a walled garden. Nem mindenki kér Sweeney kamu szabadságharcából, főleg egy indie dev helyében én nem a 30% miatt aggódnék, hanem a milliárdos Sweeney és milliárdos társai a kamu koalícióban valahogy tönkre vágná az App Store-t, akkor az indie dev appjának klónjait sideloadolnák ingyért, szerencsére a bíróság nem úgy tűnik az Epic felé hajlik, epic fail lesz a per. Mint user én is szívesebben használom az iOS appokat, szerintem minőségibb és fenntarthatóbb, köszönöm engem se kell felszabadítani.

Akinek nem tetszik az iPhone, iOS, App Store rendszer, nyugodtan választhat egy rakás Android készülék közül és olyan forrásból telepít ahonnan akar. Továbbra sem értem, hogy Apple hater emberek, akik nem is használják az Apple platformot miért képesek topikokon keresztül hisztizni ellene, amikor mindenféle grafikon és növekedés szerint egy évtized óta Apple, dev, user háromszögben mindenkinek kölcsönösen virágzó üzleti modell miatt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.