Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) hallador válasza FefeeX (#45) üzenetére


hallador
addikt

Másik gépgyártónál a statisztika alapján 2-3szoros az esélye, hogy tönkremegy...

Urban legendeket hagyjuk már... Köszi.... Apple marketing bullshitet másnak.... Nekem meg arról van adatom, hogy az MSI legmegbízhatóbb notebook gyártó, a HP business class, meg a legszarabb.. Érted a lényeget ugye? ....

Egy gép addig megbízható ameddig garancia van rá utána csak félrebeszélés....

A 10 órás üzemidővel nem tudom egyeseknek mi a gondjuk (az első notimat akkoriban negyedmilliónál több kreditért vettem - mai árra számolva ez ennél sokkal durvább, és kb 50 percet bírt). Ehhez képest a rMBP-m 8-10 órát vígan tud, pláne arra, amire ezeket szánták, szegény ember nem tud vele 24 órát játszani, mert nincs konnektor... Vannak ehhez szánt céleszközök, amivel akár 2 hónapot is kibír a géped, pl dízelgenerátor.
Ember!!! Hány kiló legyen az a notebook, csak azért, mert a szabadidőddel nem tudsz mit kezdeni, mikor lemész tanyára??? Vagy dolgozol, vagy kirándulsz. Vicces, hogy arról az 1 milliárdad ezrelékről beszélünk, ami egyébként is csak egyesek agyában létezik, és többnyire nem egy életszerű példa, csak ekézni jó, meg maximum a lehetőségek maximális kiaknázásához... (a Tesla esetében érdemesebb már akkuról meg üzemidőről beszélni)
Első gépnek nekem sem játszana, ráadásul annyival kényelmesebb a 13-as rMBP-m mint a 11-es MBA-m, hogy akármennyire is vonzott ez a gép tavaly, már nem vennék magamnak, a másfél kilós súlyhoz könnyen hozzászoktam, cserébe kaptam egy vadállatot.
Akinek meg dGPU kell, vegyen 15" rMBP-t. A játékok nagy része gyönyörűen fut a 6100-as Iris-en is, videót lehet vágni rajt, PS gyönyörűen fut. Akinek több kell, vagy komolyabb, az meg korábban sem kapta meg 2 fillérért...

Őőőőőőőő ezt nem nekem akartad írni ugye? Mert én ilyen témában nem is posztoltam, de szerintem mielőtt elkezdesz irkálni nézd mit posztolt, mert esetleg kellemetlen amikor semmi közöm ahhoz amit itt irkálsz.. Köszönöm. A szó amit keresel: elnézést.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.