Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Továbbra is inkább vennék egy retinás MBA-t, mint ezt. Gondolom épp ezért nem lesz sosem retinás az MBA.

Amúgy ha valakinek elég ez a teljesítmény és semmi bővítésre nincs szüksége, annak ez is tökéletes lehet.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) sz.balazs.95 válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Számomra a rendes GPU hiányában meg eleve kiesnek ezek... :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mivan, U-sorozatú procival nem is szerel lapost az alma??? OK, rendes hűtéssel (macbooknál ez = az aluházra tapasztva) és nem túl szigorú TDP limittel a core-m is használható, de azért belefért volna a sorozatba egy rendes 6600U-s gépezet is. - szerk: látom vannak itt azért combosabb darabok - bár továbbra is dVGA nélkül.

#2: A skylake IGP már nem olyan rossz, persze ha osztozkodnia kell a 6-7W-on a cpu-magokkal, az már nemigazán nyerő.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Lassan a MB-k is olyan laposak lesznek, mint MBA-k. :Y

⭐ Stella

(#5) rudi válasza radi8tor (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Ha minden igaz, összeolvasztják majd a kettőt. Lesz MB és MB pro mint régen.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) t72killer válasza rudi (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Érdekes, mert prociból 3 nagyon különböző TDP-osztályt gyárt az intel, ez indokolna 3 termékkategóriát: <7W: Air, 15W: MB, 25-45W: MBP

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) Strezi válasza radi8tor (#4) üzenetére


Strezi
őstag

:F Eleve laposabb a Macbook mint az MBA...

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#8) radi8tor válasza Strezi (#7) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Már hogy lenne vékonyabb? Air széria volt a vékony változat, nem?

⭐ Stella

(#9) bmakszim válasza radi8tor (#8) üzenetére


bmakszim
senior tag

Ja, tavaly márciusig.

[ Szerkesztve ]

(#10) radi8tor válasza bmakszim (#9) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aha, nem láttam még ezt az újítást. :R

⭐ Stella

(#11) r4z válasza radi8tor (#10) üzenetére


r4z
nagyúr

Pedig a cikkben vannak róla szép képek is ;]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#12) Strezi válasza radi8tor (#10) üzenetére


Strezi
őstag

Nézd meg élőben, megéri ;) Brutál változás még az Air-hez képest is!

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#13) konyi79


konyi79
addikt

Egyedül a 16:10 képarányt irigylem az almás cuccokból.

(#14) Tigerclaw válasza radi8tor (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Tavaly óta a legvastagabb a Macbook Pro, a középső a - gyakorlatilag magára hagyott - Macbook Air, a legvékonyabb pedig az új 12-es Macbook.

Fejleszteni várhatóan nem fogják az MBA szériát, mert akkor komoly konkurenciája lenne az új Macbooknak. Sok tekintetben jobb az MBA. Pl. sokkal olcsóbb, erősebb a hardvere, és a csatlakozói miatt bővíthetőbb. Az egyetlen hátránya az "elavult" kijelző.

Az Apple meg szereti elkerülni még a látszatát is annak, hogy az új fejlesztésük kevésbé sikeres a korábbinál. Az új kicsi iPad Pro és iPad Air 2 esete ugyanez pepitában. Szépen kikerülték az összehasonlítást úgy, hogy egyikből csak 16 és 64GB-os, a másikból csak 32, 128, 265GB-os verzió kapható a továbbiakban.

Ha lenne retinás MBA ugyanazon az áron mint ez a Macbook, akkor a többség azt venné, nem ezt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#15) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Élőben veszett jól néz ki, hurcolászni, levelezni, másodlagos gépnek simán vennék. De elsődleges munkaeszköznek nekem kevés.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#16) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Van ennek bármi értelme is? Beleraknak egy kisfogyasztású aksit, és mellé a létező legkisebb aksit. Miben jobb mint egy komoly proci komoly aksival? Ha kisfogyasztás nagy aksival kombó lenne, na annak lenne értelme.

(#17) [CsuCsu] válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Mondjuk, hogy belefer ekkora meretbe. Amirol te beszelsz, azt MBP-nak hivjak es joval vastagabb/nehezebb ennel.

Nem is ertem miert nem raknak nyerges vontato motort a Suzuki Swiftbe...

(#18) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Nagyon kellett már az Air szériának az alap 8GB-os konfiguráció bevezetése.

A sima MacBook pedig még mindig veszett királyul néz ki, csak lenne rajta egy kicsivel több I/O port... de hát a szépségnek ára van! :D

Mac Mini továbbra sem frissült persze :(((

[ Szerkesztve ]

(#19) vhw válasza [CsuCsu] (#17) üzenetére


vhw
addikt

Nem a motort, 300 literes tankot :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#20) Dr. Akula válasza [CsuCsu] (#17) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem, az MBP annyival kap nagyobb aksit amennyivel többet fogyaszt. Ettől nem nő meg az üzemideje.

Nem érted mire jó a MOBIL eszköz? Nem a pár óránként töltendő, hanem a napokat, heteket kibíró.

(#21) anubys1984 válasza Tibi86 (#18) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Én is a mini frissítését várom már, de hiába. Szégyen, mennyire magára hagyták azt a vonalat (is).

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#22) sz.balazs.95 válasza t72killer (#3) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én a saját GTX 960M-em tekintem viszonyítási alapnak... :N :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23) wolruf válasza anubys1984 (#21) üzenetére


wolruf
őstag

Most lett egy ceges minim (i7,16GB,1TB fusion), kellemes, kellemes, de... Kicsit kevesnek hat. Legalabbis az arahoz es a tobbi machez kepest. Az elozom egy mid 11-es i7-es volt 8GB-val, mondjuk ahhoz kepest meg gyors :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#24) t72killer válasza sz.balazs.95 (#22) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az egész pici dVGA is sokat tud segíteni, uis kiszervezi a grafikus munkát a prociból, így a procimagok teljesen hozzáférnek a 15W-hoz. Míg ha leterheled az igp-t, vissza fogja fogni az x86-os magokat elég durván. Nálam csak egy 840m pörög a hurcolászós laposban, viszont a prociját így bármikor max turbó közelében tudom nyúzni, nagyon jól jön ez pl Starcraft2-nél.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#25) [CsuCsu] válasza Dr. Akula (#20) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ja, csakhogy ezek a gepek 7+ orat birnak. Komolyan terhelve olyan 3-at. Munkahelyen van amugy 2. tolto. Mi a bubanatnak birjon napokat, heteket? Alvas kozben ne kelljen tolteni?

A MOBIL-ba pedig nalam az is bele tartozik, hogy 1 kilo az egesz a 4 helyett.

[ Szerkesztve ]

(#26) t72killer válasza [CsuCsu] (#25) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Valódi 24h-nak még látom értelmét (hosszabb üzleti út), bár afene se fog végigdolgozni egy London-Sydney távot.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#27) [CsuCsu] válasza t72killer (#26) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Persze, de az is eleg valoszinutlen, hogy 24 oran at ne kerulj tolto kozelebe, normalis keretek kozott, ahova ezt szanjak. Az olyan gepeken tudtommal akad konnektor. A laptopok nem az aksitol lesznek valojaban mobilak, hanem azert, mert belefernek a tasiba, toltovel egyutt. 2 konnektor kozotti tavolsagot kell kibirniuk, nem tobbet.

[ Szerkesztve ]

(#28) hallador


hallador
addikt

Nálam az apple akkor rúgta el a pöttyöst, amikor elkezdett olyan gépeket gyártani, mihez semmilyen bővíthetőséget nem tud a cég ajánlani, vagy megveszem a nekem jó gépet 1 milláért vagy veszel 4 GB rammal meg 128 GB ssd-vel egy "olcsóbb" Macbook Pro/Air-t. Aztán szenvedsz vele, mert csak erre volt pénzed. Azért ennyi pénzért kicsit hogy is mondjam szar megoldás. Azért van bőr az apple képén. Kicsit drágán méri a memóriát, meg az ssd-t szerintem. Nem mintha a többi nem ennyiért adná, csak éppen a többi esetében max 80 000 F-tért maxra pakolom a masinát, Az apple esetében vásárláskor plusz 3 - 500 000 Ft. A jótállást elő sem hozom, mert az a másik probléma ennyi pénzért.

Amúgy a gépeik tettszenek, de ha 16 GB kell, meg 500 - 512 GB ssd, akkor bizony nagyon nem éri már meg, bármennyire is jók a gépeik.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#29) TigerCat válasza hallador (#28) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Hja, valahol igazad van, de nyilván annyiért adják, amennyiért megveszik. Nem a csórók sportja... Én is gondolkodom, hogy mi legyen az új masina, mert egyrészt nagyon bejött az OS X, a hardver is gyönyörű, de jóval olcsóbban kihozok egy munkaállomást, ha PC-re építkezem. Ha pedig munka, akkor ez számít igazán. Viszont mióta Mac-en tolom, rengeteg alkalmazást megvásároltam és nem szívesen hagynám magam mögött az ebbe befektetett pénzt sem. Összességében igen, drága, de nem szívesen váltanék. Csak hozzanak ki jó gépeket és már rendelem is...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#30) sz.balazs.95 válasza t72killer (#24) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

De nekem nem a CPU "felszabadítása" miatt fontos a külön GPU, hanem hogy tisztességes teljesítménye legyen.
Pl. annak most mi értelme lenne, ha fél misiért vennék egy MacBook-ot,ami jelentős visszalépés lenne grafikában?
Szóval erre mondtam, hogy elsősorban emiatt nálam élből kiesnek, mert az Intel HD egyszerűen sovány. Egy tabletbe még jó, de notiba nem...

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#31) Dr. Akula válasza [CsuCsu] (#25) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hát ez a probléma hogy csak ennyit. Ennyit bármelyik notebook fel tud mutatni.

"Mi a bubanatnak birjon napokat, heteket?"
Mondjuk mert a pusztában nincs konnektor? A mobil nem azt jelenti hogy konnektortól konnektorig.

(#32) #10691584 válasza Dr. Akula (#31) üzenetére


#10691584
törölt tag

A pusztában úgyis agyonb@sz egy villám, oszt máris nem érdekes

(#33) xEon1337


xEon1337
őstag

Volt szerencsém kipróbálni egy ilyen gépet és sokkolt a billentyűzete. Annyira vékony a gép, hogy a billentyűk leütésének szinte nincsen "útja", kb. mintha egy tableten kellene gépelni. Szörnyű.

"Less but better" - Dieter Rams

(#34) hyperspace válasza xEon1337 (#33) üzenetére


hyperspace
őstag

Én nagyon szeretek iPaden írni, szerintem kinek mi áll kézre.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#35) mildwood válasza #10691584 (#32) üzenetére


mildwood
tag

:D:D:D

P

(#36) benczeb


benczeb
aktív tag

Node mikor frissítik a Pro termékcsaládot??

(#37) Apollyon válasza konyi79 (#13) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Dettó, abszolút egyetértek, ez a legjobb képarány.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#38) xEon1337 válasza hyperspace (#34) üzenetére


xEon1337
őstag

Az a baj, hogy két billentyűzetet ismerek és használok, egy régebbi fajta ThinkPadet és egy MX Brown kapcsolós mechanikusat. Így "egy fokkal" kritikusabban tekintek erre a dologra. :))

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#39) Tigerclaw válasza anubys1984 (#21) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A mininél legjobban az árcédula van nagyon elrontva.

Egy mac mini 1,4GHz-es i5-el, 8GB RAM-al, 500GB HDD-vel, touchpaddal és billentyűzettel 827 dollár

Egy 11-inches MBA 1,6GHz-es i5-el, 128GB PCIe-Flash drive-al 899 dollár.

Tehát van egy asztali géped gyengébb hardverrel, csiga-lassú HDD-vel, kijelző nélkül 827 dollárért, vagy van egy ultrahordozható hihetetlen jól kinéző vékony könnyű notid erősebb hardverrel, villámgyors PCIe SSD-vel, háttérvilágításos billentyűzettel, kijelzővel 899-ért. Nem kérdés, hogy melyik éri meg jobban. Kicsivel többért már van 13 inches MBA, SD kártya olvasóval, amivel nagyon olcsón bővítheted a tárhelyet a gépben.

Ráadásul mióta mindent bedrótoznak a minibe is, egyre jobban elveszlik az előnye.

Asztali PC helyett én is szívesen vennék mini-t, de egyszerűen méregdrága. Ár/érték arányban az egyik legrosszabb vétel az Apple egész palettáját tekintve...pedig egy olcsóbb asztali géppel megtöbbszörözhetné az Apple az OS-X piacát, amivel együtt jár az App Store, az iTunes, iCloud és hasonló szolgáltatások, tartalomáruházak növekedése is. Nagyon rossz üzleti lépés volt, hogy ennyire megdrágították.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#40) hyperspace válasza xEon1337 (#38) üzenetére


hyperspace
őstag

Jó, nekem is hiányzik a T420-as billentyűzete, az X250 siralmas. De tablethet képest, nekem megvan az élményfaktor iPaden.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#41) #57919488 válasza hallador (#28) üzenetére


#57919488
törölt tag

"A jótállást elő sem hozom, mert az a másik probléma ennyi pénzért"

Mi a gond vele? En itthon meg kulfoldon is csak jokat hallottam az ismerosoktol az Apple termekekkel kapcsolatban.

(#30) sz.balazs.95:
Consumer es Gamer kategoriaban kell akkor gepet keresni ha jatekra kell.
Also Business kategorias gep nem a jatekosoknak van kitalalva.
Nekem inkabb az a gondom, hogy a jo anyaghasznalattal rendelkezo gepeknel mar a Dell/HP is eleri a Macbook-ok arazasat ami azert elegge erdekes.

[ Szerkesztve ]

(#42) madgie válasza Tigerclaw (#39) üzenetére


madgie
titán

A Minit 2012 óta kivéreztették, kár érte, én nagyon szerettem mindenes gépnek :(

(#43) hallador válasza #57919488 (#41) üzenetére


hallador
addikt

1 év?????

Bármelyik konkurencia minimum 3-at ad alapárban. Az nem válasz, hogy 100-asért van + 2 év mert másnál 5 évig helyben javítják, úgy, hogy 1 telefont eresztesz el....

Ez nem baj, csak kellemetlen.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#44) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Szép, szép csak nagyon drága. :W

[ Szerkesztve ]

A térerő veled van!

(#45) FefeeX válasza hallador (#43) üzenetére


FefeeX
veterán

Másik gépgyártónál a statisztika alapján 2-3szoros az esélye, hogy tönkremegy... Erről elég sok adat van a neten...
A 10 órás üzemidővel nem tudom egyeseknek mi a gondjuk (az első notimat akkoriban negyedmilliónál több kreditért vettem - mai árra számolva ez ennél sokkal durvább, és kb 50 percet bírt). Ehhez képest a rMBP-m 8-10 órát vígan tud, pláne arra, amire ezeket szánták, szegény ember nem tud vele 24 órát játszani, mert nincs konnektor... Vannak ehhez szánt céleszközök, amivel akár 2 hónapot is kibír a géped, pl dízelgenerátor.
Ember!!! Hány kiló legyen az a notebook, csak azért, mert a szabadidőddel nem tudsz mit kezdeni, mikor lemész tanyára??? Vagy dolgozol, vagy kirándulsz. Vicces, hogy arról az 1 milliárdad ezrelékről beszélünk, ami egyébként is csak egyesek agyában létezik, és többnyire nem egy életszerű példa, csak ekézni jó, meg maximum a lehetőségek maximális kiaknázásához... (a Tesla esetében érdemesebb már akkuról meg üzemidőről beszélni)

Első gépnek nekem sem játszana, ráadásul annyival kényelmesebb a 13-as rMBP-m mint a 11-es MBA-m, hogy akármennyire is vonzott ez a gép tavaly, már nem vennék magamnak, a másfél kilós súlyhoz könnyen hozzászoktam, cserébe kaptam egy vadállatot.

Akinek meg dGPU kell, vegyen 15" rMBP-t. A játékok nagy része gyönyörűen fut a 6100-as Iris-en is, videót lehet vágni rajt, PS gyönyörűen fut. Akinek több kell, vagy komolyabb, az meg korábban sem kapta meg 2 fillérért...

xeon.Szabi: azért az esetek döntő többségében kiderült, hogy nem rossz az a billentyűzet, csak addig, amíg megszokod. Mivel nincs olyan gépem, viszont van Logitech diNovom, mx5500-am, tehát mondhatjuk, hogy én sem alsó kategórián dolgozom, nekem is fura a kicsi MB billentyűje, viszont a rMBP-é közel a legjobb amit eddig használtam. Az meg, hogy az első találkozás milyen, azt hiszem, már van annyi tapasztalatom, hogy el tudom hinni, ez az érzés használattal könnyen megváltozhat...

[ Szerkesztve ]

(#46) FefeeX válasza sz.balazs.95 (#30) üzenetére


FefeeX
veterán

Azt hiszem, erre csak annyit kell mondani, hogy nem Te vagy a célcsoport. Egyébként egy ismerősömnek kerestem korábban 11-13" notit normális dedikált GPU-val, és el kell keserítselek, ilyen jelenleg nem létezik...
Ha játszani akarsz, senki nem fog meggyőzni arról, hogy egy ilyen géppel jobban jársz, mint ha ~200 ezerért használt cuccokból összelegózol egy sokkal erősebb asztali gépet.
(cserébe ennek a célcsoportja azt nem tudná magával vinni, pláne nem egy kiló alatt, ~10 óra használattal konnektor nélkül, plusz teljesítményügyileg is az kb ágyúval verébre kategória lenne)

De ezt már a posztod előtt is jelezték többen, többféleképpen, csak egyszerűen valamiért az emberek nem képesek megérteni az egyszerűbb összefüggéseket sem, mert ha nem akarod, nyilván nem is fogod megérteni, sokkal egyszerűbb a gyártót, vagy a felhasználót, akinek ez bejön lehülyézni. És itt nem kell feltétlen kiírni (mint ahogy nem is írtad), elég az analógia.

hallador: a második felénél lejárt a szerkesztési idő, míg a nevet kerestem hozzá, mert melóztam közben, bocs. Egyébként pedig egy évnél nem régebbi, független oldal által összeszedett információk alapján készült cikkről van szó, majd ha megtalálom, belinkelem, mert szerintem érdemes azért elolvasni. Arról is szól, hogy viszont ha elromlik és nem garis, általában a Apple gépek javítása jóval drágább a többinél.

[ Szerkesztve ]

(#47) hallador válasza FefeeX (#45) üzenetére


hallador
addikt

Másik gépgyártónál a statisztika alapján 2-3szoros az esélye, hogy tönkremegy...

Urban legendeket hagyjuk már... Köszi.... Apple marketing bullshitet másnak.... Nekem meg arról van adatom, hogy az MSI legmegbízhatóbb notebook gyártó, a HP business class, meg a legszarabb.. Érted a lényeget ugye? ....

Egy gép addig megbízható ameddig garancia van rá utána csak félrebeszélés....

A 10 órás üzemidővel nem tudom egyeseknek mi a gondjuk (az első notimat akkoriban negyedmilliónál több kreditért vettem - mai árra számolva ez ennél sokkal durvább, és kb 50 percet bírt). Ehhez képest a rMBP-m 8-10 órát vígan tud, pláne arra, amire ezeket szánták, szegény ember nem tud vele 24 órát játszani, mert nincs konnektor... Vannak ehhez szánt céleszközök, amivel akár 2 hónapot is kibír a géped, pl dízelgenerátor.
Ember!!! Hány kiló legyen az a notebook, csak azért, mert a szabadidőddel nem tudsz mit kezdeni, mikor lemész tanyára??? Vagy dolgozol, vagy kirándulsz. Vicces, hogy arról az 1 milliárdad ezrelékről beszélünk, ami egyébként is csak egyesek agyában létezik, és többnyire nem egy életszerű példa, csak ekézni jó, meg maximum a lehetőségek maximális kiaknázásához... (a Tesla esetében érdemesebb már akkuról meg üzemidőről beszélni)
Első gépnek nekem sem játszana, ráadásul annyival kényelmesebb a 13-as rMBP-m mint a 11-es MBA-m, hogy akármennyire is vonzott ez a gép tavaly, már nem vennék magamnak, a másfél kilós súlyhoz könnyen hozzászoktam, cserébe kaptam egy vadállatot.
Akinek meg dGPU kell, vegyen 15" rMBP-t. A játékok nagy része gyönyörűen fut a 6100-as Iris-en is, videót lehet vágni rajt, PS gyönyörűen fut. Akinek több kell, vagy komolyabb, az meg korábban sem kapta meg 2 fillérért...

Őőőőőőőő ezt nem nekem akartad írni ugye? Mert én ilyen témában nem is posztoltam, de szerintem mielőtt elkezdesz irkálni nézd mit posztolt, mert esetleg kellemetlen amikor semmi közöm ahhoz amit itt irkálsz.. Köszönöm. A szó amit keresel: elnézést.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#48) rudi válasza xEon1337 (#38) üzenetére


rudi
nagyúr

Láttam én már új Macbook vékonyságú notebookot is (HP Spectre 13) messze jobb billentyűzettel.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#49) #57919488 válasza hallador (#43) üzenetére


#57919488
törölt tag

1 even belul kiderul ha barmi gond van a termekkel. Inkabb a felhasznalok szakszeru hozzaertese ami miatt sokszor valamiert szervizeltetni kell es ez minden muszaki keszulekkel igy van :DDD
En meg nem talaltam iphone konkurenciat mert 4s/5s meretben hulladek az osszes alternativa ami van a piacon. Akinek bejon a kenyelmes nagy kijelzo azoknak azert sokkal tobb alternativa van ez teny.

(#50) madgie válasza #57919488 (#49) üzenetére


madgie
titán

Hát egy iMac azért képes kétévesen is porosodni a képernyő mögött :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.