Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) FefeeX válasza hallador (#43) üzenetére


FefeeX
veterán

Másik gépgyártónál a statisztika alapján 2-3szoros az esélye, hogy tönkremegy... Erről elég sok adat van a neten...
A 10 órás üzemidővel nem tudom egyeseknek mi a gondjuk (az első notimat akkoriban negyedmilliónál több kreditért vettem - mai árra számolva ez ennél sokkal durvább, és kb 50 percet bírt). Ehhez képest a rMBP-m 8-10 órát vígan tud, pláne arra, amire ezeket szánták, szegény ember nem tud vele 24 órát játszani, mert nincs konnektor... Vannak ehhez szánt céleszközök, amivel akár 2 hónapot is kibír a géped, pl dízelgenerátor.
Ember!!! Hány kiló legyen az a notebook, csak azért, mert a szabadidőddel nem tudsz mit kezdeni, mikor lemész tanyára??? Vagy dolgozol, vagy kirándulsz. Vicces, hogy arról az 1 milliárdad ezrelékről beszélünk, ami egyébként is csak egyesek agyában létezik, és többnyire nem egy életszerű példa, csak ekézni jó, meg maximum a lehetőségek maximális kiaknázásához... (a Tesla esetében érdemesebb már akkuról meg üzemidőről beszélni)

Első gépnek nekem sem játszana, ráadásul annyival kényelmesebb a 13-as rMBP-m mint a 11-es MBA-m, hogy akármennyire is vonzott ez a gép tavaly, már nem vennék magamnak, a másfél kilós súlyhoz könnyen hozzászoktam, cserébe kaptam egy vadállatot.

Akinek meg dGPU kell, vegyen 15" rMBP-t. A játékok nagy része gyönyörűen fut a 6100-as Iris-en is, videót lehet vágni rajt, PS gyönyörűen fut. Akinek több kell, vagy komolyabb, az meg korábban sem kapta meg 2 fillérért...

xeon.Szabi: azért az esetek döntő többségében kiderült, hogy nem rossz az a billentyűzet, csak addig, amíg megszokod. Mivel nincs olyan gépem, viszont van Logitech diNovom, mx5500-am, tehát mondhatjuk, hogy én sem alsó kategórián dolgozom, nekem is fura a kicsi MB billentyűje, viszont a rMBP-é közel a legjobb amit eddig használtam. Az meg, hogy az első találkozás milyen, azt hiszem, már van annyi tapasztalatom, hogy el tudom hinni, ez az érzés használattal könnyen megváltozhat...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.