Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) leftyke válasza Totemgroup (#50) üzenetére


leftyke
aktív tag

Akkor vagy gtr 3pro vagy gtr 2 ami nekem jó?

(#52) noto válasza leftyke (#51) üzenetére


noto
senior tag

Igen
De inkább már 3 ast válaszd!

(#53) Bruck


Bruck
csendes tag

https://m.youtube.com/watch?v=mYFObitRNbo. :((

(#54) sickb


sickb
tag

Üzenetértesítéskor a hangulatjeleket az órán hibás karakterrel jeleníti meg, erre van valakinek megoldás ötlete?
Talán GTS első kiadáson kellett először olaszra majd vissza magyarra állítani az alapnyelvet.

(#55) batabe válasza sickb (#54) üzenetére


batabe
senior tag

igen, ott így volt, az megoldotta. Olasz nyelven csinált egy firssítést, utána mehet vissza a magyar. Egy próbát gondolom megér itt is.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#56) ht42


ht42
senior tag

Üdv.
Az értesítések kijelzésénél - pl. email - kiírja a teljes üzenetet scrollozva, vagy csak egy részét, vagy csak a feladót?
A magyar ékezetes betűkkel hogy áll?

(#57) Totemgroup válasza ht42 (#56) üzenetére


Totemgroup
tag

Teljes üzenet, rendes magyar ékezetekkel.

(#58) kazsmerlaca válasza Bruck (#53) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Hivatkozást így kell betenni: [link]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#59) ht42


ht42
senior tag

Volna még egy kérdésem. A GTR 2-nél volt az a hiba, hogy a hívó fél kijelzése csak akkor volt jó ha a telefon nyelve angol volt. Ez jó a GTR 3 Proban?

(#60) Totemgroup válasza ht42 (#59) üzenetére


Totemgroup
tag

Hibátlan a név kijelzése.

(#61) kazsmerlaca válasza ht42 (#59) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

GTR 2-m van és itt is hibátlan a hívó fél kijelzése pedig magyar a teló nyelve.

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#62) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Sziasztok! Akiknek már van: automata fényerőn nektek is alacsony, elég sötét a kijelző megvilágítása? Nem lehet ezt kalibrálni? Mondjuk, még mindig így, minthogy folyamatosan állítgassam kézzel.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#63) Totemgroup válasza ivatti10 (#62) üzenetére


Totemgroup
tag

Nekem nincs gond az automata fényerővel. Próbáld ki, ha lámpa felé fordítod világosabb lesz a kijelző?

(#64) ivatti10 válasza Totemgroup (#63) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Persze, arra reagál rendesen. Megoldottam úgy, hogy a fényerőcsúszkán automata üzemmódban a legkisebb fényerőt feljebb húztam, így most jó. Vajon lesz az órára magyar nyelv? És az ígért számlapszerkesztő? Jópofa funkció, hogy az elsötétülést követő kb. 4 mp-ben vissza lehet hozni a világítást, ha megérintem a kijelzőt. :K

ZTE nubia Z60 Ultra

(#65) noto válasza ivatti10 (#64) üzenetére


noto
senior tag

Ígérték hogy lesz mini alkalmazás készítő is..
Számlapszerkesztő is jó lenne
az amazfitwatchfaces.com on van már fent jó pár számlap hozzá már.
De a progit nem találtam amivel csinálják.
Gtr 1 re csináltam én is magamnak ami megfelelt az igényemnek.
Nem tudom hogy az a progi jó lenne e.

[ Szerkesztve ]

(#66) xcbiker


xcbiker
addikt

Ezeknél az elkövetett edzések áttölthetőek Strava-ba?

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#67) Totemgroup válasza xcbiker (#66) üzenetére


Totemgroup
tag

Igen

(#68) Totemgroup


Totemgroup
tag

Az új firmware frissítéssel a Gtr3 Pro végre az órán is magyar nyelvű lett :) :) :)

(#69) noto válasza Totemgroup (#68) üzenetére


noto
senior tag

Nekem még nem dobta fel.
Az appot is frissíteni kell?
Mert az óra nem ajánlotta még fel.
Az meg nem talál.

(#70) noto válasza Totemgroup (#68) üzenetére


noto
senior tag

App frissítés után dobta is az óra
Köszi az infót!

(#71) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Nekem a tegnapi frissítés után ma 2-szer újraindult. Remélem, nem lesz rendszeres.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#72) noto válasza ivatti10 (#71) üzenetére


noto
senior tag

Nálam nem jelentkezett ez a gond.

(#73) Totemgroup válasza ivatti10 (#71) üzenetére


Totemgroup
tag

Valami egyedi probléma lehet, nálam semmi gond. Inkább a Zepp appal való háttér szinkronizálás akadozik.

(#74) ivatti10 válasza Totemgroup (#73) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Kár, hogy nem lehet betűméretet állítani. Így a legtöbb óralap csak szemüvegben olvasható, mondjuk ez a szemüvegesek gondja, csak kényelmes lenne a betűméret növelése, és máris mogoldódott a gond. 🙂 Esetleg nem tudtok valami rafkós trükköt erre?

ZTE nubia Z60 Ultra

(#75) noto válasza ivatti10 (#74) üzenetére


noto
senior tag

Amazfit wach face
Oldalon van már fent elég sok lap és napról napra tesznek fel újakat.
Lesz több száz tuti mint a Gtr 1 nél
50 felett nekem is gond a betűméret😃
Gtr1 nél meglévő lapokat ami nekem tetszett azt átvariáltam ahhoz volt óralap készítő progi.
Ehhez is van tuti mert csinálják a sok egyedi lapot.
Keres rá és akkor tudod növelni a méreteket.

(#76) Totemgroup


Totemgroup
tag

A Gtr2 topicban korábban volt szó óralap szerkesztő progiról. Az jó kérdés, hogy mennyire kompatibilis a Gtr3 - al.

Hozzászólás itt:
https://mobilarena.hu/tema/re_bemutatkozott_az_amazfit_gtr_2_es_a_gts_2/hsz_784-784.html

(#77) ht42


ht42
senior tag

A nejemnek van egy GT3 Pro-ja. Egyből kicsomagolás után frissített firmware-t, van magyar is. Értesítések jönnek. Ezzel ugye telefonálni is lehet(ne), de ha az órán veszem fel e hívást azonnal lecsatlakozik a telefonról, ezt be is jelenti: "Lecsatlakozott a telefonról, a hívást folytassa a telefonon" vagy valami ilyesmi szöveggel. Megjegyzem a telefonon sem lehet folytatni a beszélgetést. Ezután a telefon és a Zepp is úgy látja, hogy az óra csatlakozik a telefonhoz, de ez nem igaz. Ki-Be kell kapcsolni a Bluetooth gombot a telón, csak akkor lesz jó. A következő hívásig.
Van erre valakinek ötlete?

(#78) Totemgroup válasza ht42 (#77) üzenetére


Totemgroup
tag

A teló bluetooth kapcsolatai között van egy (nálam amazfit Gtr 3 pro - 3f3c néven található) ami független az óra és a Zepp bluetooth adat kapcsolatától, csak a hivásra szolgál. Ez legyen csatlakoztatva. Plusz nézd meg a Zepp hívás beállításaiban, hogy hívás jelzése vagy fogadása van beállítva.

(#79) ht42 válasza Totemgroup (#78) üzenetére


ht42
senior tag

Köszi, holnap megnézem, már alszik a nyanya, az óra meg a kezén van.

(#80) ivatti10 válasza ht42 (#79) üzenetére


ivatti10
aktív tag

😃Amint elolvassa, búcsúzunk egy topiktagtól! 😃 Köszi a válaszokat, olvastam én is, hogy lesz rá szerkesztő, de akkor rákeresek, hátha van létező, ezzel az eszközzel kompatibilis lehetőség. Óriási lenne, ha a betűméretet lehetne minimálisan növelni!

ZTE nubia Z60 Ultra

(#81) Narxis


Narxis
nagyúr

Google Maps navigáció működik a GTR 3 Pro-n vagy az csak Wear OS-en megy?

Thanos was right.

(#82) noto válasza Narxis (#81) üzenetére


noto
senior tag

Nem megy rajta

(#83) Luigi962


Luigi962
őstag

Sziasztok, szeretném megkérdezni akinek volt GTS 2 ahhoz képest a GTS 3 nagy vissza lépés? Gondolok itt a telefonálás-a hangszóró hiányára, a tárterültre, a wifi nélküliségre, stb. Alexa megy vele? Tehát GTS 2 után érdemes egyáltalán venni ilyet? Tudom a GTR 3 Pro az jobb, de nekem a kerek forma nem tetszik.

(#84) Viper26


Viper26
nagyúr

Ájfón mellett, ha az órán törölve van egy értesítés, akkor eltűnik a telefonon is?

Pixel 7 | FR955

(#85) LustaDikkk válasza Viper26 (#84) üzenetére


LustaDikkk
csendes tag

Nem, ha az órán megnézed és törlöd, attól még a telón ott marad. Viszont nagyon jól működik IOS-szel, kijelzi a hívó felet, az értesítések scrollozással végigolvashatók és eddig nekem minden meg is jött, csak válaszolni nem lehet rá semmilyen formában az óráról.

iPhone13 mini

[ Szerkesztve ]

(#86) ivatti10


ivatti10
aktív tag

A Zepp alkalmazásban az Időjárásnál a Jelenlegi helyzet beállításban nem helyesen találja meg az aktuális tartózkodási helységet. Tudok ezen állítani, vagy újra kalibrálni ezt a beállítást? Én nem találtam rá megoldást.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#87) noto válasza ivatti10 (#86) üzenetére


noto
senior tag

Nekem most volt hasonló.
Használtam a telón a navigációt GPS bekapcsoltam.
Aktuális városnak mutatta az adatait.ahová érkeztem.
Vissza nem használtam a navit.
Most nézem reggel az időjárást rajta a célvárost mutatta.
Bekapcsoltam a telon a GPS
Pár percen belül az aktuális várost mutatta.💪újra

[ Szerkesztve ]

(#88) ivatti10 válasza noto (#87) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Én is használom a gpst sokszor, de az általa eredetileg beállított település még soha nem változott, módosítani sem tudom, tőlem 5 km-rel távolabbi település időjárását mutatja. Ugyankkor, ha edzést indítok, teljesen jól mutatja az útvonalat, tehát a pontosságával elvileg nincs gond.
Más.
Amazfit Watch Faces, vagy Tools&Amazfit alkalmazást használ valaki? Készítő szerint a GTR 3 Pro is teljes körűen támogatott. Előző progit megvettem, de nem lehet párosítani. Utóbbi alkalmazás Play áruházas véleményei is ezt támasszák alá (A 2 alkalmazás fejlesztője ugyanaz, az egyik az óralapokra koncentrál, a másik egy jól kibővített verzió.). Sikerült valakinek munkára bírnia, vagy várni kell a frissítésre?

ZTE nubia Z60 Ultra

(#89) Totemgroup válasza ivatti10 (#88) üzenetére


Totemgroup
tag

Tudtommal az amazfit új 3-as sorozatú óráinak szoftverével még egyik külső alkalmazás sem működik együtt. Korábban én is megvettem a Notify for Amazfit app teljes verzióját és a Gtr3 Pro órával azóta se működik.

(#90) ivatti10 válasza Totemgroup (#89) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Friss óra, az elmúlt 2 hétben 2 frissítés is kijött rá. Reméljük a külsős szoftvereket is fejlesztik, és talán a következő frissítéssel használhatóvá válnak számunkra.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#91) noto válasza ivatti10 (#88) üzenetére


noto
senior tag

Amazfit Watch Faces, használom napról napra több jó óralap kerül fel hibátlan
Gtr 3 lap is jó a Prohoz is💪

(#92) kazsmerlaca válasza noto (#91) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

android vagy ios?

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#93) noto válasza kazsmerlaca (#92) üzenetére


noto
senior tag

Nekem android fut.

(#94) ivatti10 válasza noto (#91) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Hogy tudtad párosítani? Nekem folyamatosan bluetooth kapcsolódási problémát ír ki 1-2 perc után. Hiába törlöm ki a bluetoothcímet a beállításokban, ugyanaz, már több tucatszor. Újraindítás, újratelepítés, mindent próbáltam már. A Playen is sokan küzdenek ezzel a gonddal. Van valami trükkje?
Minden GTR3 lap jó a Prohoz?

[ Szerkesztve ]

ZTE nubia Z60 Ultra

(#95) noto válasza ivatti10 (#94) üzenetére


noto
senior tag

Az alkalmazásba legyen bekapcsolva az óra láthatósága.észlelhető
Számlap appba be vagyok jelentkezve.
Megfelelő óralapot kiválasztani
Letöltésre bökni ott bejön a Discovery mód rábökni megtalálja az órádat aztán tudod telepíteni
Elvileg minden Gtr3 lap jó A prora is

(#96) ivatti10 válasza noto (#95) üzenetére


ivatti10
aktív tag

A számlap appba nem találok olyat, hogy óra láthatóság. Bejelentkezési lehetőség sincs. Mivel nem tud kapcsolódni az órához bluetoothon, így óralapokat sem ajánl fel.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#97) noto válasza ivatti10 (#96) üzenetére


noto
senior tag

A zeppben kell állítani az óra láthatóságát.
A wachface appba regisztráltam.
Lehet anélkül is énged tölteni de ja be vagy jelentkezve akkor ott is tudod menteni a kedvencekhez a neked tetsző lapot.

(#98) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Van egy Xiaomi 11TPro telefonom és szeretnék venni hozzá egy Amazfit Gtr 3-at.A kérdésem az lenne hogy az óra tud a telefon ébresztőjével szinkronizàlni?Ha a telefonon beállítom az ébresztőt akkor az óra is rezeg és tudok pl. szundit nyomni vagy kikapcsolni az ébresztést?

(#99) Totemgroup válasza Misi1980 (#98) üzenetére


Totemgroup
tag

Nekem sem a Gtr3 Pro, se a korábbi Gtr1, 2 sem szinkronizálta az óra ébresztőjét a telóval (samsung s20). Csak a Zepp app on vagy direktbe az órán állított ébresztőt kezeli együtt.

(#100) Misi1980 válasza Totemgroup (#99) üzenetére


Misi1980
senior tag

Ez jó hír.Ez a Zepp app magyar nyelvű?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.