Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) zolinagy0818 válasza ktomcat (#250) üzenetére


zolinagy0818
csendes tag

Köszi szépen!

(#252) ktomcat válasza zolinagy0818 (#251) üzenetére


ktomcat
senior tag

Ha a nevedből jól sejtem ez akár születésnapi ajándék is lehet, mellékelem a gtr 3 verziót ;)
A tegnapi app középső menüjén belül az install your watchface menüpontba kell betallózni.
Igyekeztem az előnézet alapján mindent rátenni esztétikusan, olyan szempontból realisztikus lett hogy ha felhős az idő akkor nem látod teljesen a nap lefelkeltét :D

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#253) zolinagy0818 válasza ktomcat (#252) üzenetére


zolinagy0818
csendes tag

Köszönöm szépen! Nagyon jó lett!

(#254) slice14


slice14
veterán

Megadta magát a GTR 2e szíja és elkezdtem szíj után nézelődni, így felnéztem az alza oldalára is. És szembe jött velem hogy a fekete GTR 3 jelenleg csak 40e akcióban + ugye van egy 3 ezres kuponom (kompenzáció). Hát nem is kellet több. Azonnal le is csaptam rá. Elvileg szerdára várható a kiszállítás.
Olvastam itt hogy sérülékeny, ez mennyire valós? Mert a GTR 2e-vel nem tapasztaltam ilyet.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#255) ktomcat válasza slice14 (#254) üzenetére


ktomcat
senior tag

Én csak a GTS3ról tudok nyilatkozni, annál sajnos megbántam hogy nem teljes védővel használtam a kezdetektől, mert már meg nem mondom mitől de van rajta egy kb. 1,5 mm kopás (a kijelző érintetlen) .. BIP-re elég volt "csak" kijelzővédő :U Mindenesetre a "ház" maga nem a legstrapabíróbb.

Redmi Note 11 Pro eladó

(#256) slice14 válasza ktomcat (#255) üzenetére


slice14
veterán

Köszi!
Én még nem vettem hozzá fóliát, de tervezem. De akkor veszek hozzá tokot is.

Létezik hogy a widget-ek sorrendje csak az órán konfigurálható?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#257) slice14


slice14
veterán

A GTR2e-nél használt wachface nagyon szerettem. Át lehet ezt valahogy konvertálni GTR3-ra?
A 3-ra ezt találtam, aminél a fontosabb dolgokat látom és tetszik is.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#258) ktomcat válasza slice14 (#257) üzenetére


ktomcat
senior tag

A progi amit fentebb linkeltem csak a GT3 szériák közötti konvertálást teszi lehetővé (elvileg). A bipen nekem is tetszett egy watcface, azt hiába importáltam be a programba nem csinált semmit.

Más:
Feltöltöttem az amazfitwatchfacesre a fentebb említett watchfaceket, a google driveos linkjeimet ezzel meg is szüntetném :B
GTS3 verzió

GTR3 verzió

Redmi Note 11 Pro eladó

(#259) slice14 válasza ktomcat (#258) üzenetére


slice14
veterán

Értem, köszi.
Én is néztem a 2e watchface-t, de az bin kiterjesztésű.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#260) slice14


slice14
veterán

Lenne még egy kérdésem.
Beállítottam az intelligens DND-t, de valahogy nem az igazi. Mert kevésbé reagál, de felvillan csukló mozgásra a kijelző éjszaka.
Azt szeretném kérdezni hogy az automata csukló mozgás ébresztés mit takar? Az ütemezett az tiszta. De az automatára állított az nem dolgozik össze az intelligens DND-vel?

Előre is köszi a választ.

ui: az órán az app widget-ek Zeep-en belüli konfigurálását végül megtaláltam. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#261) ktomcat válasza slice14 (#260) üzenetére


ktomcat
senior tag

Elvileg ugyanúgy kéne működjön mint az intelligens dnd, legalábbis gts 3 esetében úgy működött. Mondjuk én AOD-vel használom már, meg 6-22 között megy csak. Elején volt a csuklomozgás is beállítva de az esti elalvás előtti forgolódásnál még nem kapcsolt ki és akkor eléggé zavart.

Redmi Note 11 Pro eladó

(#262) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Sziasztok! Kb egy hete vettem az órát, sima Gtr3. Az elődje egy sima Gtr volt, a gps megadta magát, majdnem 3 évig bírta.
Amikor az új órát szinkronizáltam a telefonnal (iphone 12 pro), ami hiba nélkül ment, akkor semmilyen új beállítást nem végeztem. Ugyanazokkal a beállításokkal használom, mint az elődjét. Mégis sokkal gyorsabban merül a telo akksija. A zep az akksim 41%-át eszi meg átlagosan naponta. Mi történhetett?

(#263) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Hűha! Ez a fórum ennyire halott?
Van a GTR3-nak saját fóruma?

(#264) drr válasza SamiCsillag (#262) üzenetére


drr
őstag

Én nem tapasztalok ilyet. Esetleg próbáld meg újra rakni.

(#265) ktomcat válasza SamiCsillag (#263) üzenetére


ktomcat
senior tag

Én Androidos vagyok, harapott almába nem tudok segíteni :B

Szerintem te kértél hozzáférést a google driveomhoz, a #258-as hozzászólásomba lévő linkeket használd

Redmi Note 11 Pro eladó

(#266) slice14 válasza ktomcat (#261) üzenetére


slice14
veterán

Én is ütemezetten használom. De azért jó volna ha ezt nem kéne, mert ha úgy esik hogy 22 óra után érek haza, akkor elég kényelmetlen nyomkodni a gombot.
A DND annyira nem fontos, mert nem engedek át az órára értesítést.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#267) SamiCsillag válasza ktomcat (#265) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Igen, közben már letöltöttem az AmazFaces-ből. Köszi!

(#268) slice14 válasza ktomcat (#261) üzenetére


slice14
veterán

Egy ideje beállítottam automatára a csuklóemeléses ébresztést. Az esti lefekvés utáni forgolódáskori felvillanásokat leszámítva jól működik. Bár annyira nem gáz, mert minimum fényerőn villan fel, meg amúgy sem szoktam nagyon vergődni. :)
De miután észleli hogy alszok, aztán már nem villan fel. Felkelés után kb. pár perc múlva kezd el reagálni csukló emelésre. Gondolom ez normális, mert a DND is pár percre rá kapcsolt ki korábban.
Egyébként ezt a watchface-t találtam rá. Nagyon bejön, és a fontosabb infók is jól olvashatók.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#269) Bubbamester


Bubbamester
csendes tag

Sziasztok. Aki iPhone-nal használja az Amazfit GTR 3 pro-t, működik a Bluetooth hívás az órával iOS 16 frissítés után? Nekem sajnos nem akar működni. Köszi.

(#270) Valentino13


Valentino13
csendes újonc

Működik a Messenger válasz! Egy üzi egy válasz!

(#271) keselyü57 válasza Valentino13 (#270) üzenetére


keselyü57
tag

Nálam nem működik. GTS3

(#272) batabe válasza keselyü57 (#271) üzenetére


batabe
senior tag

Gtr3 pron megy

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#273) ktomcat válasza keselyü57 (#271) üzenetére


ktomcat
senior tag

Nálam SMS-ek szintjén működik, a többi alkalmazásnak nem hagyom az értesítést (GTS3)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#274) ktomcat válasza ktomcat (#273) üzenetére


ktomcat
senior tag

Ezt vissza kell hogy vonjam, mostanában már nem hozza fel a híváskor küldhető sms válasz lehetőségeket.. :F

Redmi Note 11 Pro eladó

(#275) ktomcat válasza ktomcat (#274) üzenetére


ktomcat
senior tag

Userhiba, újratelepítettem a telefont és előbb adtam hozzá az órát a bluetooth eszközöknél mint hogy a zepp települt volna (gondoltam a smart lock-al használom az órát, az pedig csak így működik). Eltávolítottam a hozzáadott eszközök közül és működik normálisan az SMS válaszküldés

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#276) Kbali


Kbali
nagyúr

Sziasztok! Beléptem a klubba egy GTS3-mal - 3 év BiP után :)

(#277) Timer


Timer
veterán

Urak! Az miért van, hogy a GTR3 üzemideje lényegesen jobb, mint a GTR3 Pro-é? A hanghívás lehetősége miatt? Ha jól értem, a sima GTR3 -nál csak a BLE aktív, a Pro-nál pedig emellé egy klasszikus BT kaocsolat is jelen van. A nagyobb kijelző nem hiszem, hogy ennyit vinné pluszban.

(#278) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok.

Értesítések mennyire jönnek át az órára? Van lehetőség pl egy banki alkalmazás ertesítéseit is átküldeni?

(#279) Kbali válasza diegho (#278) üzenetére


Kbali
nagyúr

GTS3: jönnek és beállítható (nekem legalábbis felajánlja az általam használt CIB-es alkalmazást, mint amiről értesítést küldene) - iOS-en használom

(#280) diegho válasza Kbali (#279) üzenetére


diegho
nagyúr

Nálam is pont CIB az egyik bank. Már csak azt kell eldöntenem, hogy melyiket is vegyem. 2, 2e, 3, 4mini...

(#281) Kbali válasza diegho (#280) üzenetére


Kbali
nagyúr

Én az újabbak közül választanék. Már a 3 is egy éves modell

(#282) diegho válasza Kbali (#281) üzenetére


diegho
nagyúr

Alapvetően egy 2e tudása is elég lenne, de a 4 mini a legújabb. Legjobb pedig a GTR-ek tetszenek. Ez egy ördögi kör :DDD
Amúgy van mód hívást előre megadott üzenettel elutasítani?

(#283) Kbali válasza diegho (#282) üzenetére


Kbali
nagyúr

A GTS3 esetén nem találtam erre vonatkozó opciót (vagy nem vagyok elég ügyes)

(#284) diegho válasza Kbali (#283) üzenetére


diegho
nagyúr

GTS4 mini felé húzok, az tűnik a legjobb választásnak.

(#285) ktomcat válasza Kbali (#283) üzenetére


ktomcat
senior tag

Pedig van ilyen funkció (Zepp/GTS3/Notifications and Reminders/App alerts/Fastreply Management). Hívások elutasításánál működik (amennyiben nem adtad hozzá a smartlock-hoz), appoknál még hol ment hol nem (viber, messenger)

Redmi Note 11 Pro eladó

(#286) diegho válasza ktomcat (#285) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen, valóban működik. Végül egy GTS4 Mini-t vettem és ez a funkció eddig tökéletes. Meg alapvetően az óra is jól szuperál, pénteken vettem át.
Watch face szerkesztők közül van olyan, ami kifejezetten ajánlott?

(#287) ktomcat válasza diegho (#286) üzenetére


ktomcat
senior tag

Nem tudom milyen szerkesztőK között nézelődsz de GTS4-re én még egyet sem találtam (gondolom hasonló kaliberű kell mint amit az előző oldalon linkeltem) :F

Redmi Note 11 Pro eladó

(#288) diegho válasza ktomcat (#287) üzenetére


diegho
nagyúr

Kompatibilitást még nem ellenőriztem, láttam, hogy létezik több szerkesztő, lehet 4-est nem is lehet még buherálni.

(#289) Kbali válasza ktomcat (#285) üzenetére


Kbali
nagyúr

iOS-en sajna nincs :(

(#290) ktomcat válasza Kbali (#289) üzenetére


ktomcat
senior tag

Rákerestem de nem dobott ki semmit... Esetleg 3rd party app segítségével? Notify and fitness van appstore-ban ha jól láttam de hogy mennyire kompatibilisek egymással azt nem tudom :F
Nem lehet hogy kell valami plusz engedély hogy tudja használni? A menüpontot egyáltalán nem mutatja vagy "csak" nem hozza fel a reply lehetőséget?
A párosítás során külön hozzáadtad vagy a zepp találta meg? Androidon az utóbbit kell csinálni és akkor működik, ha előbb adom hozzá nekem se hozza fel az üzenetküldési lehetőséget... De csak tippelgetek, IOS-ben nem vagyok otthon :F

Redmi Note 11 Pro eladó

(#291) Kbali válasza ktomcat (#290) üzenetére


Kbali
nagyúr

Csak emiatt nem akarok még egy appot felrakni.
Egyéként iOS esetén is az van, hogy a Zepp ismerje fel az órát, úgy is csináltam.
Menüpont sincs, csak az appok felsorolása, amiket támogat. Amúgy nem egy nagy issue, csak már voltak ilyen különbségek Android/iOS között.

(#292) ktomcat válasza Kbali (#291) üzenetére


ktomcat
senior tag

Hát ez nekem új... Keresgettem és tényleg csak értesítéseket tud küldeni IOS-en... :F

Redmi Note 11 Pro eladó

(#293) batabe


batabe
senior tag

Sziasztok,

szabadtéri edzés trackeléssel mik a tapaasztalatataitok?
Én azt tapasztaltam GTR 3 Proval, hogy az útvonalat jól rögzíti, de km-t rosszul számolja hozzá. pl egy túrát az óra 9 kmnek mért, az adatokat a Zeppből megosztva Relive felé, ugyanaz az útvonal már 9.9 km volt. Illetve egy másik túrán, ahol az oda-vissza utat (nem ugyanazon úton, de hasonló hosszban mentünk), odafelé 2,5 km-nek számolta, visszafelé kb 4-nek... szóval valahol csalás van...

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#294) ktomcat válasza batabe (#293) üzenetére


ktomcat
senior tag

Szia!

GTS3 esetében nem látok eltérést, a zeppből notifyba való szinkronizálás után (47,08 km biciklizés)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#295) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Most látom hogy van már GTS 4, de az órával való fizetést még most sem sikerült megoldaniuk... Úgy tűnik hogy a GTS 4 kimarad az életemből, kb semmi újdonságot nem hozott. :W

Egyébként tud valaki olyan szögletes órát ami támogatja a Google Pay-t?

[ Szerkesztve ]

(#296) diegho válasza mgTerminator (#295) üzenetére


diegho
nagyúr

Én is azért vettem a 4 minit, mert a 4 nem adott volna semmi extrát. A 3 hanghívása nem kell, ráadásul 4 mini műanyag, ami szintén pozitív számomra.

(#297) Kbali válasza mgTerminator (#295) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ahhoz át kellene térni wearOS-re, azt meg biztosan nem fogják megoldani, ha enélkül is veszik az óráikat.
Lista1, lista2 - gyors keresés után, hogy egyáltalán milyen gyártók milyen órái teljesítik, hogy min. Wear OS 2.0 fut rajtuk.

[ Szerkesztve ]

(#298) mgTerminator válasza Kbali (#297) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát elég szegény a lista. Én már biztos nem veszek tőlük több órát. Semmi újdonság, ami meg tényleg fontos lenne a hétköznapokban is azt meg nem tudja.

(#299) Kbali válasza mgTerminator (#298) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ezért jó, hogy van választék - és azt se felejtsük el, hogy a wearOS-es órák nagy többsége még mindig ott tart, hogy üzemidő 1-2 nap (esetleg minden értesítést leszedve 3), jah és ugyanez az Apple Watch is.

(#300) mgTerminator válasza Kbali (#299) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez sem bír sokkal többet AOD-al, szóval oly mindegy.

Kis keresgélés után rátaláltam az Oppo Watch 3 Pro-ra ami nemrég jelent meg. Szerintem az lesz a következő. Várok még egy kicsit aztán berendelem valahonnan. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.