Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) vito555


vito555
tag

Sziasztok!
GTS 3 messenger hang hívás esetén nincs lehetőség elutasítani...csak törlés lehetőség van.
Valami beállításon siklottam át vagy ez nem működik.
Telefon hívás, üzenet, sms működik.
Előre is köszi.

𝄢

(#302) geotom


geotom
tag

Sziasztok!
Használja valaki medencés úszás mérésére?
Akár privátba is jöhet!

(#303) Edit! válasza geotom (#302) üzenetére


Edit!
csendes tag

Igen és jól mér!

(#304) geotom válasza Edit! (#303) üzenetére


geotom
tag

Szia!
Az érdekelne, hogy pulzust is méri úszás közben? És még az is fontos lenne nekem, hogy mutatja e az órát edzés közben?
Úgy értem, hogy az aod látszik ?

[ Szerkesztve ]

(#305) Edit! válasza geotom (#304) üzenetére


Edit!
csendes tag

Méri a pulzust de sosem pontos mivel a víz akadályozò tényező. A képernyőt lezárja ahogy indítod az úszást és utána kikapcsol.

(#306) Edit! válasza geotom (#304) üzenetére


Edit!
csendes tag

Jahh most olvasom alaposan. Én nem használom az AOD-t. Ebben nem tudok segíteni.

(#307) geotom válasza Edit! (#306) üzenetére


geotom
tag

Kár,mert nekem fontos lenne, hogy ha rápillantok lássam az időt.
Egy órát szoktam úszni és a medencénél levő órát nem lehet látni :(( Jelenleg Miband 6 van és ha nem indítok edzést, akkor kb. pontosan méri a pulzusom úszás közben! Viszont edzés közben nem méri .
Azért köszi!

(#308) Kbali


Kbali
nagyúr

GTS3-nál másnál jelentkezik-e olyan, hogy egy-egy üzenetjelzés beragad az órán? Azaz random megismétli, akár napokkal később is vagy egésznapos naptárbejegyzésnél napon belül többször is értesít?

(#309) kareszkaresz


kareszkaresz
tag

sziasztok

nem talalok gts 4 topicot de volt mar itt rola szo. Vasarolt valaki mostanaban minit belole innen? Nezegetem a kulonbsegeket a gts 3 es a gts 4 mini kozott, sokminden a 4 mini javara dontene. Ha van valaki aki hasznalta mar mindkettot esetleg megoszthatná velem a véleményét. koszonom.

Forum hozzaszolasokat nem biztos, de a privat uzeneteket meg aznap elolvasom ...

(#310) ktomcat


ktomcat
senior tag

Akit érdekel annak itt jelzem hogy frissítettem a nyáron összedobott watchfacet (mostmár AOD-be nincsenek színek és ehhez illő weather icon pakkot kapott), a véroxigén és pai kikerült, bejött helyére a távolság, valamint az akku ikonja került frissítésre (GTS3)
a másodperc meg a normál óránál látszódik a perc jobb sarkában. Csak GIFem van de azt ide nem tudom beszúrni, a linken megtekinthető :K

Redmi Note 11 Pro eladó

(#311) keselyü57


keselyü57
tag

Sziasztok! Van arra valamilyen megoldás, hogy az értesítések csak az óra viselésekor jelezzenek? Amarfit GTR-en ez remekül működött.

(#312) Kbali válasza keselyü57 (#311) üzenetére


Kbali
nagyúr

Most belenéztem a Zepp app-ba, de nincs ilyen opció. Hacsak nem a ne zavarjanak üzemmódot bekapcsolod, mikor leveszed, ill. még a levétel után zárolás jutott eszembe?

(#313) Kbali válasza kareszkaresz (#309) üzenetére


Kbali
nagyúr

Okosórás topikban hasonlítottam össze papír alapján a GTS4 és GTS3-at - nem sok minden szól a 4 mellett (BT hanghívás, nagyobb akksi - de papíron alacsonyabb üzemidő)

(#314) Timer válasza Kbali (#313) üzenetére


Timer
veterán

Hát az a baj, hogy a GTS 4 Mini laggol, mint az állat a YT felvételek alapján. Elég megnzéni a kék-piros klasszik amazfit watchface animációját, akár az mstore-os videón. Sehol nincs egy GTR3/ GTS3-hoz képest. Ráadásul vannak videók, ahol jól láthatóan küzdenek a képernyővel, mint malac a jégen, mert nem érzékel rendesen. Plusz, ha ennyi nem lenne elég, még a fényerő értékét se közli a gyártó, szerintem az is elmarad, mivel a hármas sorozatnál erősen hirdeti az 1000 nit-et. Pedig a formája jobban tetszett volna, mint a GTS3-é, meg a színei is, de ez van. Asszonynak most rendeltem egy GTS3-at, a "rózsaszín" színben (ami szerintem nagyon nem az), ha megjön, megnézem, ez elég gyors-e (de miért ne lenne az). Nálam a GTR3 továbbra is jól teljesít összességében, bár a felüelt sebessége erősen visszaesik néhány számlap esetén, az alváskövetés pedig továbbra is saccométer, de hát ez van, ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#315) zolinagy0818 válasza ktomcat (#310) üzenetére


zolinagy0818
csendes tag

GTR3-ra is megcsinálnád?

(#316) Kbali válasza Timer (#314) üzenetére


Kbali
nagyúr

A linken asszem betettem mindhárom verzióját és adott paraméterek alapján a GTS3-at hozza ki legjobbnak, a mini egyértelműen a leggyengébb. Na jó: üzemidőben talán a legjobb.
Nekem a GTS3 elég gyorsnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#317) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

GTS 3-ra tudtok valami jó védelmet ajánlani? Tokot vegyünk rá vagy fóliát és egy ilyent [link] ?
Meg melyik ami bevált?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#318) Dimond G


Dimond G
senior tag

sziasztok!

Zepp Lifi alkalmazáshot lehet csatlakoztatni a Amazfit Gtr 3 órát?

(#319) slice14 válasza Dimond G (#318) üzenetére


slice14
veterán

A Zepp(formerly Amazfit) alkalmazással működik. Ha azért kérded mert van egy MI Scale vagy Scale2-d, akkor megnyugtatlak hogy a Zeep-el is működik. Így felesleges a Zeep life.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#320) Dimond G válasza slice14 (#319) üzenetére


Dimond G
senior tag

Végülis a Zepp működik, egyelőre. Anno az volt a bajom vele (Iphone telefonon), hogy amikor pl éjjel nem kapott netet az app, akkor hiába volt csatlakoztatva az óra, nem ment át az értesítés az órára. Ez rohadt idegesítő volt!
Most csak néha dobja el a kapcsolatot az óra (Gtr 3) meg elfelejt csatlakozni a telóhoz! Amúgy elégedett vagyok az órával, bár a Zepp alkalmazást biztos nem frissítem. Most jó! :Y

(#321) drr


drr
őstag

Sziasztok!

Android 13-ra frissítés után (Realme GT Master Edition) a Messenger jelzése teljesen megkerdült. Ha megnyitom az appot, azonnal rezeg az óra "Beszélgetés indítása" szöveggel. Ha üzenet jön, nem jelenik meg a szövege, sem a küldő neve, csak annyi, hogy "1 beszélgetés", és ha nem nézem meg, többször is képes rezegni ezzel a szöveggel.
Valaki tudna erre megoldást? Nagyon idegesítő így... :W

(#322) Kbali válasza drr (#321) üzenetére


Kbali
nagyúr

Órát esetleg törölni a BT párosításból, újraindítani majd újra párosítani?

(#323) drr válasza Kbali (#322) üzenetére


drr
őstag

Csak a Zepp alkalmazáshoz van kapcsolva, nincs párosítva külön... Korábban ezzel semmi gond nem volt...

(#324) keselyü57 válasza drr (#321) üzenetére


keselyü57
tag

Nem lehet hogy a Messenger vacakol? Én megpróbálnám újra telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#325) Kbali válasza drr (#323) üzenetére


Kbali
nagyúr

Attól még látnod kellene a párosított eszközök között is. De magán az órán próbáltad már az újraindítást?

(#326) drr válasza Kbali (#325) üzenetére


drr
őstag

Többször is... Android 13 óta van ez... :W

(#327) donandres válasza drr (#326) üzenetére


donandres
csendes újonc

Én tegnap helyeztem üzembe az órát először, kezdetben nekem is jelentkezett ez a probléma. Megadtam minden jogosultságot az értesítésekhez, telefont utánra újraindítottam, nekem megoldotta.

(#328) Geo19870322


Geo19870322
tag

Sziasztok, hátha valaki tud segíteni.
Adott egy GTS 3 és az érdekelne, hogy van-e valami jó kis app ahol lehet állítgatni az óraszámlapon megjelenő infókat? Olyasmire gondolok, hogy pl. az órán megjelenő üzenetek betűméretét... :F

(#329) donandres válasza donandres (#327) üzenetére


donandres
csendes újonc

Annyiban javítom magam, hogy időközönként újra-újra előjön a probléma. Ami inkább zavaró, hogy beltéri sportnál (pl. teremfoci) a gps használhatatlan, egy óra alatt sem tudott jelet találni.

(#330) Kbali válasza donandres (#329) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha nincs rálátás a holdra, akkor hogyan? Pláne, ha a-gps frissítést sem csinálsz rendszeresen (bár fedett beltérben akkor is necces a gps vétel).

(#331) ktomcat válasza donandres (#329) üzenetére


ktomcat
senior tag

Beltéri használathoz az indoor/beltéri sport témakörből válassz valamit, gpst hiába vársz..

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#332) ktomcat


ktomcat
senior tag

Kicsit alkottam megint, akit érdekel a watchface elérhető lesz GTS3ra és GTR3ra nemsokára (elvileg még jóvá kell hagyják) amazfit centralon:
GTS3
GTR3
szerk* mivel még nem hagyták jóvá a link se él, reméljük utána...

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#333) ktomcat válasza ktomcat (#332) üzenetére


ktomcat
senior tag

Nos hát nehéz szavakba önteni ami a watchface oldalon történik (valamiért nem kerülnek be a listába csak kitörlik őket, viszont semmi visszajelzést nem kapok, pedig forrásmegjelölés meg minden van...)
Úgyhogy mellékelem a linkeket a google drive-omból, van előnézeti kép is gif formájában:
GT3_SHARED

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#334) ktomcat


ktomcat
senior tag

Nagy nehezen átmentek a watchfacek a rostán (a GTS3ból a kék hátteres valamiért nem :U ), így csak a fekete hátterűek linkjét mellékelem:
GTS3
GTR3

Redmi Note 11 Pro eladó

(#335) lacentos válasza ktomcat (#334) üzenetére


lacentos
aktív tag

A napokat miért nem lehet magyarul kiírni ?

(#336) donandres válasza drr (#321) üzenetére


donandres
csendes újonc

Sikerült esetleg erre azóta megoldás találnod?

(#337) drr válasza donandres (#336) üzenetére


drr
őstag

De igen, épp tegnap. Az messenger értesítések testreszabásánál az Aktív chatt-fejek ne legyen bejelolve és nyugi van :))

(#338) ktomcat válasza lacentos (#335) üzenetére


ktomcat
senior tag

Azért mert a nap kiírások képfájlokból tevődnek össze, és azok szerkesztésével nem szenvedek, a telefont és az órát is angolul használom :U De ha szeretnéd magyarul (vagy bárki más) akkor itt vannak az angol napok, ezeket méret és lehetőleg karakterazonosan magyarosítva átküldöd akkor megcsinálom magyarul is.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#339) slice14 válasza ktomcat (#338) üzenetére


slice14
veterán

Nincs valami egyszerűbb megoldásra szerkesztésre, mint pl. a wear os esetén a watchfaces editor app?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#340) ktomcat válasza slice14 (#339) üzenetére


ktomcat
senior tag

Androidos appokkal nem kísérleteztem csak a windows-os alkalmazást használom erre a célra..
Egyébként a kék hátteres watchfacet máris átportolták GTR3 PRO -ra (elég ízlésesen :DDD ), úgyhogy most már arra is elérhető :K

Redmi Note 11 Pro eladó

(#341) miauut


miauut
tag

Üdv

Lenne két kérdésem, ha lehet.

Első: Van mód rá, hogy a telefon vezérelje az óra DND funkcióját?
Második: Elméletileg van az órán testhőmérséklet mérő. Ezt hogyan lehet működésre bírni?

Köszönettel

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#342) Edit! válasza miauut (#341) üzenetére


Edit!
csendes tag

Szia!
Az elsőre tudtommal nincs mód.
A hőmérséklet mérő az alkalmazások közt gyárilag rajta van a gtr3 pro-n. De csak bőrhőt mér.

(#343) miauut válasza Edit! (#342) üzenetére


miauut
tag

Tehát, akkor a GTS 3-on hőmérő nincs?

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#344) Kbali válasza miauut (#343) üzenetére


Kbali
nagyúr

GTS3-on én nem találkoztam ilyen funkcióval/app-pal, szóval esélyes, hogy ebben nincs ilyen szenzor.

(#345) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
GTR 3-ban hol tudom állítani, hogy ne 30 perces gyakorlatnál jelezzen, hogy elértem a célom? Megakarom növelni, ezért kérdem! Az app-ban nem találtam ilyet csak lépés, elégetett kalóriát, súlyt...stb. Köszönöm a válaszokat!

(#346) keselyü57


keselyü57
tag

Sziasztok. Automatikus edzés figyelés, ma valamiért nem működött. Semmit nem állítottam. Lépéssszámot, távolsági mért de térképes megjelenítés nincs mivel edzés adatok sincsenek. Találkozott már valaki hasonlóval?

(#347) Kbali válasza keselyü57 (#346) üzenetére


Kbali
nagyúr

Egy óra újraindítás?

(#348) keselyü57 válasza Kbali (#347) üzenetére


keselyü57
tag

Köszi a tippet, meg volt. Sajna a szombat kimaradt. Ma rendben működött, bár a GPS jelet elég nehezen találta meg az óra.

(#349) Kbali válasza keselyü57 (#348) üzenetére


Kbali
nagyúr

AGPS frissült rendesen az alkalmazásból?

(#350) keselyü57 válasza Kbali (#349) üzenetére


keselyü57
tag

Minden reggel frissül amikor az alvás adatokat ellenőrzöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.