Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#383) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Segítsetek nekem, akik még itt vagytok!
Ezért érdeklődtem, hogy a csoport nagyjából működik e még. Másfél éve van meg az óra, egy GTR2-est váltott, annak annyi volt a hibája, hogy beszart a gps-e, kinti futáshoz kuka lett. Aztán megvettem a GTR3-at, kb egy hónappal ezelőttig tökéletes műkögött. Annyi, hogy futópadon a futást nem mérte olyan pontosan, mint az elődje, de +-10%-nál rosszabb soha nem volt. Egy hónappal ezelőttig. Eleinte dupla annyit mért. Ha futottam 8 km-t, akkor 16.5-öt mért és mindig rendre sokkal többet. Próbáltam szinkronizálni, korrigálni, "megmutatni", tanítani neki, hogy mennyit futottam, de semmi. Kb egy hete meg az a baja, hogy sokkal kevesebbet mutat, nagyon. 8 km helyett másfelet mért.
Ez a korrigálás sem a régi már, korábban elég volt egyszer megmutatni neki és utána jól mért. Ráadásul a Zepp alkalmazásban nem találom már, hogy hol tudom beállítani pl a lépés hosszát. Már ezerszer végig néztem, de vagy vak vagyok vagy nincs már ilyen.
A korrigálás sem az igazi az edzés végén, mert pl ma is futottam 6 km-t, de nem engedett 4 km-től közelebbit korrigálni. Mi lett ezzel is meg az órával is? A Zepp is egy kuka lett...
De muszáj maradnom, mert lassan 10 év adatait mentettem ide...
Mit tanácsoltok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.