Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) ecaddsell válasza rankesz (#27) üzenetére


ecaddsell
aktív tag

Annyiért én ugrottam volna.
Ez a router gyors 64 bites procit kapot HW-es encryption gyorsítással és WiFi-n is igazából csak a 2.4 GHz-es sáv ami kicsit gyengébb.
Viszont a 64 bites proci miatt kicsit több memóriát használ és csak a flash lett nagyobb, a RAM-ból nem adnak többet mint a hasonszőrű Asus routerek esetében (gondolom ezt a routert valami felső-közép kategóriának lőtték be).

Az itthoni ára ezeknek meg tényleg katasztrófa, egy halom pénzért tényleg csak középszart adnak.

Mivel nálunk még annyira drága az AC86U, hogy olcsóbban meg tudtam szerezni az AC88U-t én inkább azt vettem (meg remélem annak már valamennyire kiforrott a firmware-e bár a 86U meg sokkal újabb kernelre épül). A 88U-nak meg ahogy olvasom képes lehalni az a 4 LAN portja amit a Realtek chip hajt. Remélem ha ez megtörténik akkor még a 3 év gari alatt történik (tényleg félelmetes, hogy egy halom pénzért tényleg csak középszart lehet kapni).

Gondolom amikor jövőre jönnek majd az AX/Max WiFi cuccok az AC-sek jó-árasítva lesznek majd.

Költözés miatt nem tudtam még beüzemelni, viszont azt is látom, hogy a gigabites Digi-hez kezd kevés lenni a mostani n-es routerem.

AC88U-nak van már topikja, ha nem megpróbálok nyitni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.