Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Senye válasza focusfree (#850) üzenetére


Senye
csendes tag

Hali

Nekem is csinálta ugyanezt, de megjavult magától, szerintem várj még vele mielőtt szervizbe sietsz. Én úgy oldottam meg, hogy hagytam had szórakozzon újratervezés ezerszer, lehalkítottam és nem figyeltem, majd egyszer csak helyreállt, azóta nem is jelentkezett.

(#852) kp78 válasza focusfree (#850) üzenetére


kp78
addikt

A korábbi szervíz (NSE Kft.) már nem garanciális javítóhely.

Az Asus honlapján ez van:
"ASUS Szerviz-ügyfélszolgálat Notebook, EeePC, PDA, PDA-telefon, PND és LCD termékekhez
Telefon: (+36-1) 505-4561
Szerviszolgáltatás igénylése
Online technikai támogatás

PDA, PDA-telefon és PND szervizközpont
Cirma Kft.
1045 Budapest, Széchenyi tér 9.
Telefon: (+36-1) 272-0708
Fax: (+36-1) 272-0709
E-mail:asus@cirma.hu"

Próbáld őket felhívni, és érdeklődni. :U

[ Szerkesztve ]

(#853) focusfree válasza Senye (#851) üzenetére


focusfree
csendes tag

Köszönöm szépen! :)

(#854) focusfree válasza kp78 (#852) üzenetére


focusfree
csendes tag

Köszönöm szépen!

(#855) kp78 válasza focusfree (#854) üzenetére


kp78
addikt

Nem kell mindenkinek egyesével megköszönni, mert a modik szólni fognak érte :U
Elég egyszer is, 5 percen belül pedig a "Szerkesztés"-t kell használni, új hsz írása helyett.
Ezek az itteni játékszabályok. :))

(#856) Lonsi


Lonsi
tag

Sziasztok!
Én is vettem tavaly egy R600-ast, mert akkor pont ez a típus volt, amire adtak frissítést. Most ez a tendencia megfordult és elég idegesítő, hogy hiába tud nagyon sok mindent az eszköz maga, ha frissítéseket nem adnak ki a készülékhez. Így olyan, mint egy félkarú óriás. Egy darabig még várok és aztán én is lépni fogok, mert nem 1 éves térképért adtam ki anno 60 pénzt.
Még valami, ha csak itt fogunk sajnálkozni, akkor nem lesz előre lépés, ebben biztos vagyok. Vagy közösen kellene megmozdulni, vagy külön-külön. A lényeg az, hogy minél többen legyünk.

Luk én vagyok az apád. Apa-apa akkor én vagyok a te Lukad.

(#857) gronci


gronci
csendes tag

Sziasztok!

Rászántam magam a térképfrissítésre. Megtörtént, és műxik rendesen. Bár még csak 1 napos a tesztidőszak. 1 hibát azért felfedeztem, a gépet jelenleg nem lehet alvó üzemmódba helyezni. A kikapcsolás csak az on-off kapcsolóval lehet megoldani.

(#858) kp78 válasza gronci (#857) üzenetére


kp78
addikt

Mármint a #811-ben ismertetett frissítésre?

(#859) gronci válasza kp78 (#858) üzenetére


gronci
csendes tag

Igen arra:-)

Ma jártam az M0 új szakaszán és feltalálta magát ott is. A kikapcs gond még megvan, de újabb nem jött elő.

(#860) Komi28 válasza gronci (#859) üzenetére


Komi28
senior tag

Maradt rajta az asus-os verzió vagy Igo8-t tettek rá?

(#861) gronci válasza Komi28 (#860) üzenetére


gronci
csendes tag

A belépő oldal ugyan az, de az IGO8 -at indítja.

(#862) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

jo ez adog foleg az akkunagysag teccik benne, de az nem rossz mikro a gyari totore kozli, hogy keves a szufla a totlesre:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#863) kp78 válasza iref-h (#836) üzenetére


kp78
addikt

Semmi hír?? :U

(#864) iref-h válasza kp78 (#863) üzenetére


iref-h
tag

Néhány napja felhívtam a Felügyelőséget hogy mi a helyzet. Azt a választ kaptam, hogy a hivatalos átfutási idő 30 nap. Levelemet 2009. március 31 - én adtam fel, a határidő leteltéig várok, s ha akkor sem kapok választ, megkeresem Őket ismét.

(#865) kp78 válasza iref-h (#864) üzenetére


kp78
addikt

:R

(#866) napoli007 válasza iref-h (#864) üzenetére


napoli007
csendes tag

Nagyon várjuk a fejleményeket. Esetleg a TV ügyvédjét is meg lehetne keresni. Már az emlegetése is ennek a műsornak hasznos szokott lenni.

(#867) r600lac


r600lac
csendes tag

Sziasztok!

Segítsetek!

Végig olvastam az összes hozzászólást, de nem találtam az én próblémámra megoldást, ami a következő:
Lassan eljutottam oda, hogy a nyáron (2008) megjelent frissétéseket feltegyem a kütyüre, elkezdtem a frissítést: letölt, csomagol, másol, ki-be kapcs (reset elfelejt) frissül a térkép 4.9.2. rom nem, marad 4.1.0. Próbálom újra: másol minden megint nyomva reset ki-be kapcs és megjelenik a következő: "Helsinki FlashROM USB Update Ver.1.0" "Please Send Bin file WITHOUT version info through USB:" és ez után nem történik semmi, próbáltam könyvtár átnevzni, régebbbi verziót vissza rakni stb., de semmi ha nyomva tartom a SWreset gombot és ki-be kapcs akkor újra és újra ez jelenik meg, ja és persze usb-vel nem tudom a sz.gépre kapcsolni, mert nem ismeri fel a kütyüt, a cd-n meg semmi illesztő cuc nincs.

Valaki ötlet?????

(#868) kp78 válasza r600lac (#867) üzenetére


kp78
addikt

Elküldtem az emailcímedre (ami az adatlapodon szerepel) egy frissítési segédletet.
Én annak idején ez alapján csináltam mindent, és nem akadtam el benne.
De már elég régen csináltam, így nem nagyon emlékszem semmi részletre.
Mondjuk angol nyelvű, de még én is értettem, pedig csak a pc-hez elegendő az angoltudásom.
Remélem hasznát veszed!

(#869) r600lac válasza kp78 (#868) üzenetére


r600lac
csendes tag

Köszönöm!

Ezt próbáltam már, de nem műkszik, ott akad el a történet, hogy swreset gomb nyomva tarva ki-be kapcsol és megjelenik az előző hozzászólásomban írt üzenet ami magyarul nagyjából annyit tesz, hogy: kérlek küld el a bin file-t verzió infó nélkül usb-n keresztül. Jelenleg a térkép verzió: r600-asus-hu-hu-r102-0-v4.9.2 a rom verzió: r600-asus-hu-hu-r102-0-v4.1.0 és ha el akarom indítani a navigálást akkor kiírja: HardwareIDerror

Azért kösz, és ha van egyébb ötlet, tanács azt is kösz.

(#870) iref-h


iref-h
tag

Sziasztok!
Megkaptam a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Felügyelőség Dél-alföldi Regionális Felügyelősége levelét, melyet az alábbiak szerint kivonatosan nektek is megírok:
NFH:
"A bejelentésben foglaltakat megvizsgáltam, és megállapítottam, hogy felügyelőségünk az ügy kivizsgálására nem rendelkezik hatáskörrel.......A Polgári viszonyok kapcsán a Polgári Törvénykönyv (1959. évi IV. törvény) 7.§. (1) bekezdése kimondja, hogy a törvényben biztosított jogok védelme az állam minden szervének kötelessége, de érvényesítésük általános szabály szerint bírósági útra tartozik.
A fent idézett jogszabályból egyértelműen kiderül, hogy a fogyasztóvédelmi felügyelőségek hatásköre nem terjed ki a bíróság hatáskörébe utalt fogyasztóvédelmi feladat- és hatáskörökre..."
Fellebbezés lehetséges a Bp.NFH - nál 3000,- illeték bélyeg lerovása után 15 napon belül.

Na ennyit a levélről.
Most az a kérdés hogy rajtam kívül komolyan érint e valakit ez a kérdés, már csak azért is, mert hogy ha a TV ügyvédje című műsor szerkesztőjének segítségét kérném, hatásosabb lenne ha nem csak személyes problémaként kérném azt, hanem sorstársaim nevében is, - természetesen nem ettől teszem függővé további lépéseimet. Jelenleg latolgatom, hogy a Városi Bírósághoz forduljak e vagy egyenesen a TV ügyvédje műsorhoz.
Arra gondoltam, hogy mielőtt bármilyen lépést is tennék, még egyszer elküldöm az ASUS - nak is, meg az E digitálnak is az NFH - nak írt levelemet azzal a kísérő szöveggel, hogy amennyiben 1 héten belül nem történik intézkedés a készülékkel kapcsolatban, a fent megnevezett jogorvoslati lehetőségekkel élek.
Az intézkedés alatt a következőkre gondoltam;
vagy:
- folyamatos frissítési lehetőség biztosítása legfőképpen a garanciális időben ingyen, de ha nem legalább pénzért,
vagy:
olyan készülékre történő kicserélése, mely a rendeltetés szerinti használatra (frissítés) több évig alkalmas,
vagy:
a vételár visszafizetése.

Üdv.: iref-h

(#871) TRUSTNO1 válasza iref-h (#870) üzenetére


TRUSTNO1
csendes tag

Szerintem az nem kérdés, hogy kit érint a jelenlévők közül komolyan ez az ügy. Hiszen mindegyikünk azért vásárolta meg ezt a készüléket, hogy jópár évig használhassuk minden probléma nélkül. Szóval a többiek nevében nem beszélhetek, de én mint sorstárs melletted állok. Komolyan nem értem az Asus-t én sem. Nem egy hardver cuccom tőlük van és volt a múltban is, melyek supportjával semmi probléma nem volt éveken át. Lehet, hogy túl laikus a kérdés, de ha 1000 meg egy féle alaplap, videókártya stb. támogatása megoldott, folyamatos, akkor három fajta PND frissítése miért akadozik vajon? Engem is szorít az idő, mert 'gusztusban Dániába mennénk kocsival, Szlovákián, Csehországon, Németországon keresztül aztán nem szeretnék 2008.03-as kiadású térképekkel bolyongani. Persze veszek friss papír alapú anyagot is, de, ha már kiadtam 56 pénzt az R600-ra akkor hasznát is lássam...No ennyi. Szóval hajrá!

[ Szerkesztve ]

(#872) iref-h


iref-h
tag

Sziasztok!
Ma újabb levelet kaptam NFH - tól. tájékoztatásként. Felvették a kapcsolatot a Nav'n Go Kft munkatársával, ott közölték hogy a navigációs programot Nav'n Go Kft készítette az ASUS megbízásából.

A program gyártója vélhetően nem kapott megrendelést a hardver készítőjétől arra vonatkozóan, hogy az ASUS GO - hoz adott időtartamon keresztül frissítést biztosítson.

A Felügyelőség szerint a szoftver fejlesztéséről a készülék gyártója az ASUS gondoskodhat.

Egyébként a Felügyelőség mint lehetőséget közölte hogy a Csongrád megyei Kereskedelmi és Iparkamara mellett működő Békéltető Testülethez (cím, telefonszám), vagy a Szegedi Városi Bírósághoz (cím, telefonszám), fordulhatok, ha az eljárást meg akarom indítani.

A Felügyelőség elsősorban a Békéltető Testületet ajánlja (rövidebb átfutási idő, költség kímélés).

A Felügyelőségnek írt levelemben azt is észrevételeztem, hogy nem tudok kapcsolatot teremteni a Nav'n Go - val, - rendesek voltak, megadták a telefonszámot 06 1/872-00-00
Én is megírom, ha valaki érdeklődni akar, akkor megtehesse.

Üdv.. iref-h

(#873) Senye válasza iref-h (#870) üzenetére


Senye
csendes tag

Rám is számíthatsz, ha továbblépünk.

(#874) iref-h


iref-h
tag

Sziasztok!
Felvettem a kapcsolatot a Nav N Go - val, megválaszolták a kérdés lényegét. Szerintük a szoftver frissítés a gyártók kizárólagos joga, tehát egy-egy készülékhez más cég csak a az érintett gyártó jóváhagyásával adhat ki hivatalos frissítést.
Az ASUS meg a Nav n Go - ra mutogat, előző levelében a Nav N Go - hoz irányít mondván, hogy az ASUS Go - is ők fejlesztésük.
Végül az ASUS - nak irtam egy utolsó levelet mielőtt a TV ügyvédjéhez fordulnék a fentebbi 870 - ben írt követelésekkel. Ezt a levelemet visszaigazolták, várom a választ.
Közben a Nav N Go munkatársa is írt egy levelet,megerősítve hogy a naviextras.com portálon csak az IGO 8 as frissítésre lehet számítani.
Javasolta hogy keressem meg az RRC - t, ahol SD kártyán megvásárolható olyan frissítés, mely legtöbb PNA - val használható.
Felvettem a kapcsolatot az RRC - vel tel.:(1/236 9002) aholazt a választ kaptam, hogy 2008 évvégével frissített kártya kapható amely az R600 - as készülékkel használható. Ebben már a körgyűrű is szerepel. A válasz óvatos volt, mert azt is mondta a kártyát forgalmazó, hogy vásárlás előtt érdemes kipróbálni, hogy tényleg jól működik e frissítéssel a szerkezet.
A lényeg hogy ennek az ára 13 000,-Ft + áfa. de további frissítésre nincs garancia.

Üdv.. iref-h

(#875) kp78 válasza iref-h (#870) üzenetére


kp78
addikt

Én is megyek veled, ha kell!

(#876) napoli007


napoli007
csendes tag

Esetleg van valami fejlemény, történés az ügyben? Vagy várni kell egyenlőre?

(#877) iref-h válasza napoli007 (#876) üzenetére


iref-h
tag

A fejlemény annyi, hogy az ASUS ügyfélszolgálata megírta, hogy hatáskörét meghaladja kérésem teljesítése, ezért megadta felettesének email címét, aki érdemben tud állástfoglalni a kérdéssel kapcsolatban. A megadott címre is elküldtem a komplett anyagot egy hete csütörtökön. Ma telik le az egy hét, ha nem érkezik válasz, a következő lépés a TV ügyvédje lesz.

(#878) iref-h


iref-h
tag

Ma elküldtem emailben az eddigi anyagot a "ateveugyvedje@mtv.hu" címre, levelemet visszaigazolták.

(#879) kp78 válasza iref-h (#878) üzenetére


kp78
addikt

Remélem, hogy nem söprik a szőnyeg alá :U

(#880) kp78 válasza iref-h (#878) üzenetére


kp78
addikt

Semmi reakció nem érkezett??? :U

(#881) iref-h válasza kp78 (#880) üzenetére


iref-h
tag

A mai napig nincs új fejlemény.

(#882) Lonsi válasza iref-h (#881) üzenetére


Lonsi
tag

25-én hétfőn volt az utolsó adás, ugyanis nyári szünetre mentek. Valószínű szeptemberben lesz a következő adás. Sajnos addigra jó pár embernek lejár a térkép támogatás, ha jól emlékszem egy évre adták. Szóval szipka. Asus terméket egy jó darabig nem veszek.

Luk én vagyok az apád. Apa-apa akkor én vagyok a te Lukad.

(#883) napoli007


napoli007
csendes tag

Szerintetek sem fog semmi sem történni? Mert akkor lehet megyek és megcsináltatom a hirdetésben ajánlkozó emberrel.

(#884) Lonsi válasza napoli007 (#883) üzenetére


Lonsi
tag

Én azt tanácsolnám neked, hogy várd meg, míg lejár a térkép támogatásod és esetleg utána csináltasd meg a dolgot.

Luk én vagyok az apád. Apa-apa akkor én vagyok a te Lukad.

(#885) kp78 válasza Lonsi (#884) üzenetére


kp78
addikt

De azt honnan is kellene tudni, hogy mikor jár le? :B

(#886) Senye


Senye
csendes tag

Már én is erősen gondolkozom, hogy mikor viszem el, mert új lakóparkok épültek kb 1 éve és oda volt címem, nem ismerte egyáltalán, mondanom sem kell, hogy a térképemen sem volt rajta, sok időt elpazaroltam, mire megtaláltam amit kerestem, és az embereket kellett kérdezgetnem.

(#887) iref-h


iref-h
tag

Sziasztok!
A tévéügyvédje műsor valóban szünetel a nyáron, visszaírták hogy augusztus végén kezdik a szeptemberi müsort szerkeszteni, várni kell - sajnos későn fordultam hozzájuk. Egyébként a naviextras.com oldalán megjelent az R300 és R700 frissítése, valószínűleg azért mert azok IGO 8 alapúak.
Az ASUS ilyenfajta üzletpolitikája nem egészen fogyasztóbarát, remélem a fórumozókon kívül egyre többen felismerik ezt.

Üdv.: iref-h

(#888) kp78 válasza iref-h (#887) üzenetére


kp78
addikt

Hát remélem, hogy az őszi műsor ezzel a témával fog kezdődni :U

(#889) Lonsi


Lonsi
tag

Úgy tudom, hogy egy évig ingyenes a térkép támogatás az R600-hoz. Esetleg akinek kéznél van a doboza és az összes motyója az megnézhetné a dolgot, mert ha tényleg így van, akkor jól megszívatták a népet. Mivel a legtöbben tavaly nyáron vették és lassan mindenkinek lejár az ingyenes frissítés joga. Arról nem beszélve, hogy egy éve ugyanazzal a térképpel kell közlekedni, pedig egy év alatt elég sok szakaszt, hidat adtak át. :((

Luk én vagyok az apád. Apa-apa akkor én vagyok a te Lukad.

(#890) kp78 válasza Lonsi (#889) üzenetére


kp78
addikt

Nekem megvan a doboza, majd eset ha nem felejtem el ránézek, de szinte 100%, hogy nincs ilyen feltüntetve a dobozon, hogy meddig jár térkép frissítés. :U

(#891) solkimm


solkimm
csendes tag

A "nem hivatalos" frissítések hogy működnek?
Kedvelem ezt a készüléket de friss térképekkel akarom használni.
előre is kösz a választ.

(#892) Viktor0610 válasza solkimm (#891) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezen a fórumon csak a hivatalos frissítéssel kapcsolatban kérhetsz/kaphatsz segítséget, további részletekért olvasd el az alapelvek vonatkozó részét.

Samsung Galaxy A54

(#893) autos


autos
csendes tag

Sziasztok! Új tag vagyok, de régóta használom az R600-as készüléket. Most már engem is felháborít a procedúra amit jogszerűen próbáltok megoldani és csatlakozok a felháborodottak közé ezért is regisztráltam most. Jogorvoslatot tudnátok kérni még a DAS nevezetű cégtől is de én sajna nem vagyok tagja. http://www.das.hu/ Persze aki tagja, annak is olyan szerződéssel kell rendelkeznie velük, ami fogyasztásvédelemre is kiterjed. Ha vkinek lenne ilyen akkor egy komoly jogász, szakértő, ügyvéd stb. hadsereg állna mögé és könnyen végig lehetne hivatalosan járni az ügyet míg pont nem kerül a végére, illetve kárpótlás nem járna. Rengeteg elégedett ügyfelük volt már! Engem is ez a 60ezer kidobott pénz bosszant!!!!!!!!!!!!

(#894) napoli007 válasza autos (#893) üzenetére


napoli007
csendes tag

Szia.
Nem volt az kidobott pénz. Szerintem akkor az egyik legjobb készülék volt. Drágábbat láttam, jobbat nem nagyon. Csak a folytatás nem korrekt. Ez a baj.

(#895) Lonsi válasza napoli007 (#894) üzenetére


Lonsi
tag

Szia! Teljesen igazad van, hogy a készülék maga nagyon jó, viszont egy jó térkép nélkül csak egy eszköz, ami nagyon jól működik, de a régi térképek miatt egy nulla. A Mio is volt olyan jó, mint az Asus, csak a térkép miatt jobb megoldásnak látszott az Asus. Nem tudom mennyire jó a Mio saját térképe, de az Asus-é teljesen elavult.

Luk én vagyok az apád. Apa-apa akkor én vagyok a te Lukad.

(#896) bulldog38


bulldog38
csendes tag

Sziasztok!

Van Asus R600-as gpsem, szeretném feltenni rá az IGO8-at de sehogyse sikerül pl. flash disk nélkül kártyáról nem is indul ha felmásolom a rendszer fájlokat a flashre és beteszem a sd kártyát az initializing warning datanál mindig megáll és nem megy tovább tud nekem valaki segíteni?

Vodafone 845 Android 2.3.7 UPDATE-10.2-SLY-MOD-SENKI-ics_1

(#897) kiki12345


kiki12345
csendes tag

Már több mint egy éve olvasgatok ebben a fórumban és engem is nagyon felháborít ez a frissítéses téma. Nem gondoltam volna hogy egyszer kapunk csak.
Jól felmérgesítettem magam de remélem többet nem fogom mert most már az igo8,3-as verzió ketyeg a hatszázasomban az sd karin pedig 47 ország friss térképével. Remélem nem bánom meg.

[ Szerkesztve ]

(#898) iref-h


iref-h
tag

Sziasztok!

Írtam az ASUS - nak:
"...Időközben bővültek frissítési ismereteink, ugyanis a naviextras.com oldalán
megtalálható az R300 és az R700 frissítése, sajnos az R600 - as valamilyen rejtélyes
oknál fogva kimaradt.
A tévé ügyvédje műsor szerkesztőjének megküldött levelemre válaszolva a Szerkesztő
Úr közölte velem, hogy legközelebb augusztusban lesz új témaszerkesztés, így csak
szeptemberben kerülhet képernyőre az új műsor. Remélhetőleg a probléma
nyilvánosságra hozatala hozzájárul a megoldáshoz, amelyet többed magammal
várunk. Ha megnézi a fórumon a http://mobilarena.
hu/tema/re_asus_r600_az_entek_borotvaja/hsz_851-900. html [801-888] pontok
közötti hozzászólásokat, világosan kitűnik, hogy a frissítés kérdése nem csak engem,
hanem az összes naiv R600 - as készüléket-vásárlót érinti..."

Válasz az ASUS - tól:
"... sajnos ugyanazt a tájékoztatást tudom adni Önnek, hogy készülékeink nem garantált frissítéssel kerültek forgalomba és az első ingyenes, a weboldalunkról elérhető frissítési ígéretének eleget tett a gyártó. A kereskedők által nyújtott tájékoztatásért felelősséget nem tudunk vállalni, a készülékek úgy érkeztek a nagykereskedőkhöz, hogy a szoftverre vagy a frissítés milyenségére/időtartamára a fentiektől eltérő információ nem volt feltüntetve."

Tény:
Az ASUS eladott egy R600 (egyszer-használatos) készüléket, mely a 2008 - as évre szólt, egyszeri frissítéssel együtt 65 000,- ft vételárral. Vásárláskor erre nem figyelmeztettek, mert akkor valószínűleg sokkal kevesebben vásárolták volna meg, hiszen a vételár nagysága és a rendeltetés szerinti használat lehetősége a frissítés korlátja miatt nincs arányban, - lásd a frissíthető navigátorokat. Ha az ASUS már tudta előre, hogy frissítés csak egyszeri lesz, akkor cselekedett volna korrekt módon, ha az ASUS GO - t úgy adta volna a készülékkel, hogy a frissítés lehetősége megszűntetése után, - akár saját költségre is, életben tartható lett volna a szerkezet, pl.: IGO frissítéssel. Igen ám, de ahhoz nem szabad lett volna a WIN CE 5.0 programot elrejteni, s a tulajdonosokat arra kényszeríteni, hogy számítástechnikai területen aránytalanul nagy jártasságra kelljen szert tenniük, hogy a frissíthetetlen ASUS GO helyett az IGO - t felte(tet)hessék gépükre, s ne járjanak úgy mint én, és a többi R600 tulajdonos.
Az ország déli részéről Dobogókőre utaztam. Betápláltam az adatokat, de indulás előtt a berepülést bekapcsoltam. Budapest belvárosán át irányított az R600 - as. Gyanút fogtam és az interneten is megnéztem, hogy mi is a legegyszerűbb, leggyorsabb útvonal. Hát nem az amit a navigátorom mutatott, hanem helyette az M5, M0, Budakalász, stb. útvonal jött ki.

Üdv.: iref-h

(#899) iref-h


iref-h
tag

Sziasztok!
Lenne egy kérésem, valaki tudna e segíteni! Aki a R600 - on a 2db. dll fájl segítségével előtudta hozni a Win CE 5.0 operációs rendszert, nézze már meg a My device/Windows mappában, hogy a "btp_notification_ui" 47,5KB Application előtt van e ikon. Olyan mint ha kiterjesztés nélküli lenne a fájl. Most hogy kerestem Windowsban a lejátszók exe fájljait vettem észre hogy hiányzik az ikonja, így rákattintva valami hibajelzést ír ki a gép.

Üdv.: iref-h

(#900) kp78 válasza iref-h (#899) üzenetére


kp78
addikt

Este, ha vmikor hazaérek, és lesz időm, ígérem megnézem.
Vagy holnap.
Aztán beszámolok róla, ha úgy jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.