Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) kp78 válasza GAgyiXyXy (#1000) üzenetére


kp78
addikt

Pedig szerintem nem rossz egyáltalán :U

(#1002) GAgyiXyXy válasza kp78 (#1001) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Ja ja.... alakul. Legnagyobb bajom, mintha a képernyőterület "kisebb" lenne.
Miért érzem így?
De tényleg alakul. Hamar megszokom.

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#1003) GAgyiXyXy


GAgyiXyXy
aktív tag

Megint érzés....a GPS "mintha" nehezebben találná a műholdakat az IGO8-al.

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#1004) regyland


regyland
csendes tag

Sziasztok! A segítségeteket kérném R600-al kapcsolatban. Nekem eddíg iGO8 8.3.2 volt/van fent, és úgy használtam, hogy minden alkalommal kikapcsoló gombbal (nem a suspend) kapcsoltam ki. Illetve az indítás wince-n keresztül zajlott. A lényeg az, hogy onnan nem működik a bluetooth stb. Visszaolvasgattam a fórumban, hogy-hogy s mint tudnám indítani a régi főmenüből a 8-ast, amit meg is csináltam (~912-es hozzászólás), de amikor indítanám a navit, azt írja ki, hogy térkép inicializálási hiba, vagy nincsenek térképek. Szóval, ha valaki tud erre megoldást, megköszönném, ha segítene. A 2500-as megoldás is jó lenne, csak jelenleg Angliában élek, így asszem kivitelezhetetlen. Illetve azért lett most hirtelen fontos a régi indítás, meg a bluetooth, mert TMC-s bluetooth GPS-sel szeretném használni. Illetve akár privben is megköszönném a suspendes megoldás leírását is. Köszi! (Legalábbis remélem ki tudom kerülni a gyári beépített vevőt). Köszi előre is! Gery

[ Szerkesztve ]

(#1005) GAgyiXyXy válasza regyland (#1004) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Szerintem a beépített GPS-t nem tudod megkerülni, a blútuttyot meg nem tudod csak telefonhoz használni. Szerintem..

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#1006) regyland válasza GAgyiXyXy (#1005) üzenetére


regyland
csendes tag

Üdv! Köszi a választ! És szerinted(tetek) van arra esély, hogy TMC-t használni az iGO8-al valahogy az r600-al?? Illetve, ha igen, akkor milyen TMC vevőt vegyek?? BT-s, vagy Kábeles?? Esetleg konkrét típust használ vki?? Köszi!

(#1007) kp78 válasza regyland (#1006) üzenetére


kp78
addikt

Keress rá a keresővel a "TMC"-re, korábban többször is volt szó róla.
Nekem nincs ilyen tapasztalatom a kütyüvel.

(#1008) GAgyiXyXy válasza regyland (#1006) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Kábeleset....azzal tudod használni.

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#1009) Lonsi


Lonsi
tag

Sziasztok! Egy ilyen 2500-as megoldást szeretnék csináltatni, viszont nem találok elérhetőséget olyan embernek, aki ezt megcsinálná. Esetleg, ha van valakinek, akkor küldje el privátban legyen szíves!
Köszönöm! :R

Luk én vagyok az apád. Apa-apa akkor én vagyok a te Lukad.

(#1010) GAgyiXyXy válasza regyland (#1006) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Valahol olvastam, az r600 tmc-je nem kompatibilis a magyar tmc adásokkal.
Meg is van.... http://www.speedshop.hu/main.php?page=termek&iid=21264
De miért?

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#1011) regyland válasza GAgyiXyXy (#1010) üzenetére


regyland
csendes tag

Sziasztok! Nem lehet, hogy azért írták, hogy az R600 nem komp., mert elvileg nem iGO8 fut rajta gyárilag?? Persze manapság mindenki azzal használja, de ők hivatalból nem írhatják. Ha valakinek van 5lete (vagy mégjobb - tapasztalata) ezzel kapcsolatban, és megírná, azt megköszönném.

(#1012) solkimm válasza GAgyiXyXy (#1003) üzenetére


solkimm
csendes tag

Ez nálam is így van.
Van amikor perceket várok :W

(#1013) GAgyiXyXy válasza regyland (#1011) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Nem tudom. Lehet. Számomra is érthetetlen, hogy hardware függő a TMC. Ki kellene próbálni.

Mindenesetre az igo8 szépen ketyeg, bár rettenetesen szokatlan. A térkép meg....Ásotthalom környéki (gátsor felé) mellékút nincs rajta, ami a 2006-os verzióban benne volt.

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#1014) GAgyiXyXy


GAgyiXyXy
aktív tag

Na holnap letesztelem az új 0-ást az igo8-al. Amiért felszenvedtem. Remélem megérte.

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#1015) #98593280


#98593280
törölt tag

GAgyiXyXy:
Én azért még mindig bizakodom, hogy az ASUS ad majd frissítést,
Arra várhatsz, tuti hogy nem lesz semmi!

regyland: A 912-es megoldás szerintem jó, ha egyéb gond van, akkor a navi progidon belül van a bibi, tegyél fel újat.

[ Szerkesztve ]

(#1016) kp78 válasza GAgyiXyXy (#1014) üzenetére


kp78
addikt

Esetleg röviden beszámolhatnál az eredményről :U :R

(#1017) GAgyiXyXy válasza kp78 (#1016) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Tesztelve, OK. Tetszik, hogy a pályán a táblákat kirakjaa tetejére, el sem lehet téveszteni a lejárókat.
Kezdi belopni magát a szívembe :)

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#1018) kp78 válasza GAgyiXyXy (#1017) üzenetére


kp78
addikt

Ugye-ugye!
Mondtam, hogy nem lesz rossz, csak szokni kell :)

(#1019) #98593280 válasza GAgyiXyXy (#1017) üzenetére


#98593280
törölt tag

Sőt, ha sávot kell váltani, a legújabb Riks skin-ben pittyen egyet:)

(#1020) regyland


regyland
csendes tag

Sziasztok! Beszereztem egy GNS Trafficbox FM9-es TMC vevőt, de az IGO8 nem akarja látni. Automata keresésnél azt írja, hogy nem található TMC vevő. Pedig össze van dugva a gépeel. Valakinek valami 5lete?? Köszi! RG

(#1021) kp78 válasza regyland (#1020) üzenetére


kp78
addikt

Én passzolom, sajnos nincs TMC vevőm.

(#1022) #98593280 válasza regyland (#1020) üzenetére


#98593280
törölt tag

Tápot kap?:) Az antenna be van dugva? Egyáltalán ehhez az Asus típushoz való az amit beszereztél?

(#1023) regyland válasza #98593280 (#1022) üzenetére


regyland
csendes tag

Szia! Bocsi, elfelejtettem írni, hogy közben sikerült megcsinálnom. 1 napom ráment, mire rájöttem, de sikerült, és müködik. A lényeg, hogy a save könyvtárból ki kellett törölni a system.ini filet, így elfelejtette az összes beállítást. Utána még a GPS menüben ki kell szedni a pipát, hogy ne érzékelje, hogy van GPS vevő, utána a TMC aut. keresésnél megtalálja a vevőt, és aut. bekapcsolja a GPS vételt is. Pesten működik javarészt, vidéken nem nagyon volt esemény, de Pesten is inkább az útszűkületeket, lezárásokat jelzi. 2x jelzett a Déli pu. környékén dugót, és el is terelt, de nem volt vészes a dugó sem ránézésre. Viszont abban tud vki. segíteni, hogy a #912 hozzászólás alapján megbütyköltem a masinát, viszont a Suspend nem műxik, illetve, ha kilépek az iGO-ból utána nem tudom újra elindítani, csak, ha főkapcsolóval kikapcsolom, majd pedig be. Ha van vkinek tippje, az megírná?? Remélem a TMC leírás majd segíteni vkinek.

(#1024) #98593280 válasza regyland (#1023) üzenetére


#98593280
törölt tag

Erre én sem tudom a választ, pedig próbáltam már több suspend.exe-vel is, de nem. Lépjél ki az igo-ból, és a keretprogiból suspendeld, onnan megy.

[ Szerkesztve ]

(#1025) GAgyiXyXy


GAgyiXyXy
aktív tag

Többen kérdeztek privátba, hátha másokat is érdekel....a #912 szerinti eljárás az alapja...

Nálam a titok nyitja azvolt, hogy a speedcams könyvtárat leürítettem.
A teljes európaivalnem bírt, ezért az initializing warning data feldolgozása közben elszállt.

Ja! És a két dll bemásolásával nálam nem működött, fel kellett tennem a mio pocket rendszert. Az alól sikerült a wince-t elérnem.

A verzió mindegy, nekem áprilisi van, de próbáltam másokat is.

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#1026) Kalmi27


Kalmi27
csendes tag

Helló mindenki!

Lenne egy nem éppen idevágó ám fontos kérdésem van egy Asus p535-öm
Magyar wm 6.0-val. Az lenne a kérdésem hogyha csinálok rajta egy hard reset-et akkor eltűnik a magyar nyelv róla vagy csak a feltett fájlokat törli?
Előre is köszi

(#1027) ghostdog60


ghostdog60
csendes tag

Hali!
Sikeresen likvidáltam a kolléganőm R600-t. Hülye módon felraktam a v4.8.2 ROM verziót (nem volt hozzá navigáció), erre ezt megfejeltem a V4.9.2-vel, amit nem igazán lehetett volna rápakolni és a navigáció a HardwareIError-al elszáll. Van e valami ötlet, hogy az upgradelhető 4.1, v. 4.3-ra, hogy lehet visszaállni, illetve, hogy lehet ezen a kütyün hardware resetet csinálni és utána visszaáll e a telepítési állapot. Fontos lenne, mert azóta nem áll velem szóba.

(#1028) napoli007 válasza ghostdog60 (#1027) üzenetére


napoli007
csendes tag

Szerintem nem lehet visszaállítani, mert az új telepítésével a régi törlődött. SZERINTEM!
Esetleg lehet megoldás a már többször említett "megoldás". Olvass vissza.
Kellemes, csinos a kolléganő? Ha nem, hagyd a francba még nyersz is a dolgon, de ha igen akkor a jó pont sosem árt:)

(#1029) #98593280 válasza ghostdog60 (#1027) üzenetére


#98593280
törölt tag

Az ASUS site-ján ezt látom: [link] Itt van egy 4.8.2-es magyar:
R600 firmware R600-ASUS-HU-HU-R102-0-V4.8.2 upgrade only for Hungary user
Talán ezt kellene feltenned, utána meg egy navigációs szoftvert:)

[ Szerkesztve ]

(#1030) lexipadre válasza Jakov (#13) üzenetére


lexipadre
csendes tag

Szeva.Nekem is van egy asus r 600 om.Nagyon fontos lenne frissítenem/munkámhoz szükséges/.Írtad hogy 20e ért majd lehet frissiteni.Sikerült?Engem sem sok jóval biztatott az ASUS.Ja teljesen jogtiszta boltban vásárolt,/cd k stb/ :.Üdv

lexipadre

(#1031) kp78 válasza lexipadre (#1030) üzenetére


kp78
addikt

Asustól ne várj sokat, egyéb alternatív megoldást kell keresned. :U

(#1032) lexipadre válasza kp78 (#1031) üzenetére


lexipadre
csendes tag

Csak tudnám mit tegyek,mert fontos lenne.Nem vagyok számitógép mester sajna :((

lexipadre

(#1033) kp78 válasza lexipadre (#1032) üzenetére


kp78
addikt

Kaptál egy privát üzenetet :U

(#1034) lexipadre válasza kp78 (#1033) üzenetére


lexipadre
csendes tag

Nem kaptam.lexipadre@gmail.com a cimem

lexipadre

(#1035) kp78 válasza lexipadre (#1034) üzenetére


kp78
addikt

Privát üzenetről volt szó, nem emailről... :U
Jobb oldalt a belépés körül keresd, miután beléptél persze :)

(#1036) GAgyiXyXy


GAgyiXyXy
aktív tag

Nagy a csend!

Egyébiránt meg BUÉK!!!

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#1037) kp78 válasza GAgyiXyXy (#1036) üzenetére


kp78
addikt

A rokonokhoz mindenki odatalált navi nélkül is :D

(#1038) taki75 válasza kp78 (#1033) üzenetére


taki75
csendes tag

Az én birka türelmem is elfogyott. Nekem is küldj egy privit, légyszíves. Előre is köszi!

(#1039) GAgyiXyXy válasza taki75 (#1038) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Jó is az a igo8 :)
Lenyugodott a topik is.

Ezzel kapcsolatban: észrevette már valaki, hogy az igo8 útvonaltervezője érdekes módon ugyanazt az úticélt más útvonalon közelíti meg? Mert nekem a Szeged-Mezőtúr-Szeged útvonal esetében ritkán ismétli önmagát :D Persze az útvonal paraméterein semmit nem változtattam.

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#1040) kp78 válasza GAgyiXyXy (#1039) üzenetére


kp78
addikt

Ilyen tesztet még nem végeztem, de majd kipróbálom vmikor én is.
Mostanság ritkán kell navi, kevesebbet járok idegen helyen, ha meg hirtelen szorulok meg, akkor a telóban van Garmin, meg most már a Nokia ingyenes navija is, ami szintén nem teljesít rosszul, de azért nem Igo8 :)

(#1041) GAgyiXyXy válasza kp78 (#1040) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Olyan helyeken tud érdekes dolgokat, ahol sok alsóbbrendű út és kevés főút van a környéken.

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#1042) minneapolis


minneapolis
csendes tag

Sziasztok.Nagyon kezdő vagyok a frissítésben,de szeretném megtenni mert egy 2008as térkép van fenn meg 4.1.0ás rom verzió.Szeretném, ha valaki elküldene az email címemre egy frissítési segédletet mert nagyon jól jönne.Köszönöm szépen.Szép napot

(#1043) GAgyiXyXy válasza minneapolis (#1042) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Érdemes lenne visszaolvasnod.....van sok link is...

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#1044) Lewontius


Lewontius
csendes tag

Sziasztok!

Igyekeztem jól átnézni a fórumot, hogy olyat ne kérdezzek, amiről már szó volt, de az én problémámról szerintem még nem volt szó.

Egy R600-assal rendelkezem és a hivatalos ASUS-os frissítést anno feltettem, amikor megjelent (tehát V4.9.2-es ROM és térképek vannak rajta).

Megpróbáltnám az iGo8-at feltenni, de sajnos elakadtam a a WinCE előhozásánál. Megjelent a Windows-os felület, most jönne az "usbloader" indítása és beállítása... de a probléma, hogy NINCS usbloader sem a desktopon, sem a flashdisken seholsem, végigböngéztem az egészet... :( :( :(

64 bites Ultimate Win7-et használok, akárhányszor rá akartam kötni az R600-ast a gépre, nem talál hozzá drivert (netről sem), így nem ismeri fel. A Windows Mobil Eszközközpont-ot (leánykori nevén ActiveSync :D ) már előcsalogattam, de az egyáltalán tudomást sem vesz így az R600-asról... :O

Tehát nincs usbloader, így nem tudom összekötni a géppel. Ebben kérem segítségeteket,hogy ez miért van, illetve hogy hogy lehetne megoldani (esetleg valaki el tudná küldeni az övét, az működne??)??

Ja, még egy apróság, a WinCE Control Paneljében találtam "PC Connection" ikont, ahol be lehet állítani, hogy engedélyezze az asztali géppel való kommunikációt USB-n keresztül, de sajna ez semmit sem használt. :O

Kérlek segítsetek, mert már kissé kivagyok, hogy nem tudom megcsinálni!

Előre is köszönöm szépen!

Üdv,
Lewi

(#1045) GAgyiXyXy válasza Lewontius (#1044) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

keress rá a miopocket-re a rapid-on....vagy itt a fórumon :)

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#1046) giedi válasza Lewontius (#1044) üzenetére


giedi
csendes tag

Ha már van CE felüled, akkor men kell PC-hez csatlakoztatnod a PND-t, használhatod az SD kártyát "közvetítőnek". A fájlokat tudod szerkeszteni a PC-n, a CE Windows Explorer-el tudod másolni a FlashDisk-re, átnevezni, stb.

(#1047) napoli007


napoli007
csendes tag

Sziasztok.
Érdemes frissítetni a 2500 Ft-os emberrel megint? Tavaly nyáron csináltattam meg. Van azóta annyi változás?

(#1048) GAgyiXyXy válasza napoli007 (#1047) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Szerintem nem.....majd ősszel újra, addigra átadnak pár autópályát.

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#1049) solkimm válasza napoli007 (#1047) üzenetére


solkimm
csendes tag

Szia!
Most már ezeket te is tudod frissíteni. Az SD kártyát átrakod a számítógépedbe
" igo8/Content/map " mappában pedig kicseréled a térkép fájlokat.
Jelenleg ezt használom: Hungary8.3TM_2009.12_100204.fbl

(#1050) napoli007 válasza solkimm (#1049) üzenetére


napoli007
csendes tag

Most, hogy kinyitotta a 2500 Ft-os gyerek a navit én is cserélgethetem a térképeket? Kicsit félek próbálkozni, nehogy elpacsáljak valamit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.