Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) zorgmania válasza Elekem (#299) üzenetére


zorgmania
csendes tag

mea culpa
Most nyitottam meg a filet, :W

(#302) zorgmania


zorgmania
csendes tag

Sziasztok,
Egy forgalmazó az alábbiakról tájékoztatott, Most hogyan is van ez? :Y

-T.Róbert : Maga a térképszoftver nincs a belső memórájában, viszont a térképszoftver valóban a kártyán van, amit nem lehet másra használni, például adatok tárolására.
-T.Róbert : Azt hozzá kell tenni, hogy arra a kártyára nem tud semmilyen adatot másolni.
-ÉN : komolyan mondja? pl a térképfrissítést akkor hova teszem?
-ÉN : az is adat(file)
-ÉN : remélem viccel!!!
-T.Róbert : Ezt maga a program ill. a térképszoftver engedi, viszont írásvédett a kártya, és a szoftverrel nem kapcsolatos fájlokat nem fogja tudni rámásolni.
.........................

[ Szerkesztve ]

(#303) Santantica válasza Elekem (#295) üzenetére


Santantica
tag

hol kell átkonfigurálni az útvonalakat ?

amugy az USB-s csatlakozás már nem szt írja ki hogy ismeretlen USB kütyü, hanem hogy nem sikerult a syinkron az Asus USB-vel...na ez is már haladás...a végén még teljes értékű PDA-ként fog műxeni...de ahhoz valszeg kell egy WinCe frissítés is..

a mohának mindig a déli oldala fás

(#304) Santantica


Santantica
tag

:D na kártya olvasóként már műxik is, be kellett kapcsolni hogy sima "usb mass drive" ként műköndjön, Vista felismerte és megy rendesen...

a mohának mindig a déli oldala fás

(#305) Elekem válasza Santantica (#303) üzenetére


Elekem
tag

MioPocket.ini a főkönyvtárban. Az usb-t hol kellett bekapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#306) Santantica válasza Elekem (#305) üzenetére


Santantica
tag

SETTINGS / Usb mode

és olyan USB re tadd ami nem elosztón van mert kell neki a teljes áram.
amíg a Windows "ül az sd kártyán" addig a nem látják a map-okat a progik....

a mohának mindig a déli oldala fás

(#307) Santantica válasza Elekem (#305) üzenetére


Santantica
tag

Még az az egy zavaró, hogy ekindul az Asus fúmenű is és az néha elé kerül és kitakarja abból meg nem lehet kilépni...azt sikerült eltünntetni valakinek?

a mohának mindig a déli oldala fás

(#308) Elekem válasza Santantica (#307) üzenetére


Elekem
tag

Én a minibar-ba beletettem a task managert, és azzal ki lehet lépni bármiből. Az Ice témát magyarosítottam, ha kell valakinek akkor szóljon és felteszem valahová. Arra rájött már valaki, hogy az Igo8-ban hogyan lehet a kihangosító ikonját elővarázsolni?

(#309) Santantica válasza Elekem (#308) üzenetére


Santantica
tag

kihangosító? a telefonra gondolsz?

a mohának mindig a déli oldala fás

(#310) Elekem válasza Santantica (#309) üzenetére


Elekem
tag

Igen arra

(#311) Komi28


Komi28
senior tag

Használtok valamilyen skint? Ha igen akkor milyet?

(#312) Santantica válasza Elekem (#310) üzenetére


Santantica
tag

miután bekapcsoltad a bluetoot-ot azt az asus_phone.exe -vel tudod elindítani

tedd ki my apps-ba valamelyik slotba és akkor könnyű elindítani amúgy a windows/asus_phone.exe a helye

a bluetooth az asus_bt_settings.exe -vel kapcsolod be

amúgy a minibar-t hogy konigurálod? láttam *.ini filoakt de többet is....

a taskmanagert ki kéne tennem mert az a fránya asus_mainmenu mindig elő pofátlankodik és utána nehéz háttérbe tenni (a soft reset után vissza jön)

a mohának mindig a déli oldala fás

(#313) Elekem válasza Santantica (#312) üzenetére


Elekem
tag

A minibar konfigurálása: MioAutoRun\Skin\MiniBar\Default\minibar.ini. Én az utolsó ikon helyére tettem a taskmanagert, mert az egyébként sem működött. A kihangosítót az IGO8 indítása előtt be tudom kapcsolni, és hívást fogadni is tudok, de mivel nincs a kis kék ikon navigáció közben a képernyőn, ezért hívást indítani már nem lehet úgy mint a régi IGO-ban. Valami trükkje biztosan van csak még nem jöttem rá. Az R-700-on gondolom megy alapból, ezért az R-600- nak is kell tudnia.

(#314) vargasi válasza Elekem (#297) üzenetére


vargasi
csendes tag

Halihó

na szóval kipróbáltam az általad felrakot sytem informationt csak nekem ilyen hibák jöttek elő lehet hogy én vagyok ám béna de ha lehet javíts ki nem akarok megbántani senkit
Na az olvass el szerint jártam el de nem indult el magától aSI ,ekkor rámásoltam azt a két indító dll fájlt, majd amikor a regedttel megcsináltma a társítást, megcsináltma a loader mappát újra indítottam a pna-t majd a leírtak szerint total commander system ... az sikerült átírtam a loader mappában system patchot szó szerint így \SDMMC\SystemInformation\System\ és újra indítottam de megint nem jött be a két ddl fájl nélkül. A HKEY_LOCAL_MACHINE\Init könyvtárban nem találtma sem GPS.exe, sem OVL_Manager.exe, sem notifyRep.exe fájlokat úgyhogy átsem tudtem őket írni. Vajon mit szúrtam el.Segítsetek.Köszike

(#315) Elekem válasza vargasi (#314) üzenetére


Elekem
tag

Az az olvass el véletlenül maradt benne, M-TECH PNA- hoz való ezért ne foglalkozz vele. Ha a wince felületig eljutsz akkor csak indítsd el a systeminformation.exe filet, és kész. A programot konfigurálni a System Information\Settings\navigation.ini - ben lehet ha szükséges A systeminformation32.exe indul xp alatt, és így könnyű tesztelni mi változik ha beleírsz valamelyik ini-be.

[ Szerkesztve ]

(#316) Santantica


Santantica
tag

ja..ti a systeminformation.exe-t nézitek?

én ezt tettem fel

http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=109690

ebben van egy csomó játék is meg jó náhány kis progi....

a lol kategória a TÜKÖR nevű util meg a ZSEBLÁMPA :D

a mohának mindig a déli oldala fás

(#317) vargasi válasza Elekem (#315) üzenetére


vargasi
csendes tag

de akkor mindíg kell a két dll fájl?
ja és ezzzel elindul az igo 2006 pluss?

(#318) Elekem válasza Santantica (#316) üzenetére


Elekem
tag

Én is ezt használom csak a másikat én tettem fel ide és kérdésre válaszoltam. Ez a minibar módosítással szinte tökéletes.

(#319) zolmesz


zolmesz
aktív tag

Nálam egy csomó program indításakor kiírja, hogy nem találja a file-t, vagy egy vagy több komponensét... Nálatok nincs ilyen ?

(#320) Santantica válasza Elekem (#318) üzenetére


Santantica
tag

Említettél egy videó lejátszót ami a divx et is lejátsza....ehhez adnál linket?
ez olyasmi mint PDA-ra az a magyar fejlesztés? (ami szuperul megy)

a mohának mindig a déli oldala fás

(#321) Elekem válasza Santantica (#320) üzenetére


Elekem
tag

A TCPMP nevű progi lejátszik mindent, a System Information-ban is benne van, vagy letölthető innen is: http://picard.exceed.hu/tcpmp/test/ A program freeware.

[ Szerkesztve ]

(#322) Elekem válasza zolmesz (#319) üzenetére


Elekem
tag

Nálam is volt ilyen, de skint váltottam és onnantól indult minden. A VistaAurora skinnel nekem elindult minden amit eddig kipróbáltam.

(#323) Komi28


Komi28
senior tag

Tudja valaki hol lehetne kikapcsolni azt a kattogó hangot ami a métereket számolja? Esetleg csak nálam van valami hiba? Amikor madártávlatban van akkor nem csinálja csak amikor lejön. Elég idegesítő amikor a lámpánál állandóad kattog :(

(#324) Viktor0610 válasza Komi28 (#323) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint a biklentyűhangok miatt kattog.
Kapcsold ki azokat.

Samsung Galaxy A54

(#325) Komi28 válasza Viktor0610 (#324) üzenetére


Komi28
senior tag

Köszi, kivettem, szimulációnál ugyanugy kattog de lehet, hogy menetközben nem fog? Menetközbenit majd délután próbálom ki.

(#326) Komi28 válasza Komi28 (#325) üzenetére


Komi28
senior tag

Kipróbáltam de kattog akkor is. Amint 1km-re vagyok egy kanyarodásnál akkor kezd el kattogni. Ha az egyenes szakasz meghaladja az 1km-t akkor elhalgat, ha eléri akkor kattog. :(

(#327) Dzsango


Dzsango
csendes tag

[Vásárold meg a programot.
A továbbiakat pedig az alapelvek elolvasása után mellőzd, légy szíves!
Köszönöm.]

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#328) Dzsango válasza Dzsango (#327) üzenetére


Dzsango
csendes tag

Köszönöm a tanácsot Viktor, de nem kívánom megvásárolni a programot! Majd akkor, ha uniós fizetésem lesz, akkor kifizetem az Igo8 uniós árát!!! Egyébként senki nem vetemedne erre, ha az ASUS tenné a dolgát, és kiadná a frissitést a készülékhez kapott programhoz. De nem ezt teszi, hanem behülyített egy csomó vásárlót és sorsára hagyta őket! Ez a nagy büdös igazság tudod!? A másik, ha minden igaz a boltban megvásárolható IGO8 csak PDA-ra jó. Ennyi. Remélem ezt azért engeded, hogy a többiek is elolvassák, ha már demokráciában élünk ebben a ........országban!

Köszönöm!

(#329) Viktor0610 válasza Dzsango (#328) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell ez az álszent duma... :U

Megvetted a gépet? Igen.
Volt rá pénzed? Igen.
Akkor képes vagy megvenni a programot (akár egy pár hónapos pénzgyűjtés után)? Igen. - Nem.
Amennyiben az előző kérdésre igennel válaszolnál, nincs miről beszélnünk.
Amennyiben nemmel, szintén nincs miről beszélnünk, mert az alapelvekkel ellentétes minden, ami warez -ez pedig az volt.

Abban az esetben, ha számodra nem megfelelő a program, amit ez a navi gyárilag futtat, megteheted, hogy a programot "ráheggeszted". Viszont ennek megbeszélését, az ezzel kapcsolatos linkeket mellőzd a fórumon!

Végül a demokrácia. A fórum magánterület (idézet az alapelvekből), tehát te, mint regisztrált tag, csak akkor tartózkodhatsz itt, ha elfogadod, és betartod azt.

Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#330) Santantica válasza Komi28 (#326) üzenetére


Santantica
tag

kattogás akkor volt amikor a "beállítások/eszközbeállítások/energiagazdálkodás" energiatakarékosra van állítva
ha folyamatosra akkor nincsen.

már ha erről van szó

a mohának mindig a déli oldala fás

(#331) vargasi


vargasi
csendes tag

Halihó
nem tud valaki valami jó skint az igo8-ra persze olyat ami jó az r600-ra. találtam de csak 320x240 re jót találtam.

(#332) Komi28 válasza Santantica (#330) üzenetére


Komi28
senior tag

Köszi, berepülésnél már nem kattog :) Holnap kipróbálom menetközben is.

(#333) zorgmania


zorgmania
csendes tag

Sziasztok,
A bluetooth használatához van exe-tek, tapasztalatat ?

(#334) vargasi


vargasi
csendes tag

Úgylátszik haldoklik a fórum mert senki nem szól hozzá, raktam fel skint de csak hármat akar engedni de azok is csak ugyanazok mint az alapok, mi lehet az ok, talán hogy nem pna-ra készült elvileg az igo8?.

(#335) Komi28 válasza vargasi (#334) üzenetére


Komi28
senior tag

Csináltál neki külön skin mappát? Vagy csak bemásoltad?
Én a nyilat cseréltem le egy kisautósra mást még nem tettem fel. Nem is nagyon kerestem uj skineket de lehet nézek majd egypárat.

(#336) Elekem válasza vargasi (#334) üzenetére


Elekem
tag

Kell csinálni egy skin mappát, és abba kell belepakolni a skineket. Kiválasztani csak azokat engedi a program ami méretezésben hozzá való (480x272). Vannak már egész jó kiállású skinek hozzá.

(#337) vargasi


vargasi
csendes tag

Sziasztok
Az a nagy helyzet, hogy úgynézki eladtam az R600-as navimat. Elkeserített, hogy az Asus magyarul le...ja a vásárlóit, az elküldött emailokra rendre ugyanazt a levelet küldi vissza, térképfrissítés soha. De itt maradok veletek és ha lehet még hozzászólok és ha tudok és kell valamimben segíteni nektek.

(#338) asusr600


asusr600
csendes tag

kérlek segitsetek most vetem az r600-ast hogy lehet frisiteni az igo-t

becsa

(#339) Dzsango válasza vargasi (#337) üzenetére


Dzsango
csendes tag

Sziasztok!

Vargasi-hoz hasonlóan pénteken én is eladtam az R600-ast, nem nagyon akartam, de olyan ajánlatot kaptam amit baromság lett volna visszautasítani, másik meg az, hogy én is megelégeltem a buherákat meg az asus semmitmondó válaszait. Azóta boldog tulajdonosa vagyok egy új Mio P560-nak. Jövőben lehet még összefutunk valamelyik fórumon. Köszönöm a segítségeteket! Üdv.!

(#340) zorgmania válasza vargasi (#337) üzenetére


zorgmania
csendes tag

Szia,
Nekem már csak a bluetooth életre keltésében kellene segítség.
Abban tudsz segíteni?

(#341) Imbu77 válasza Komi28 (#335) üzenetére


Imbu77
csendes tag

Hogy csináltál a nyílból kisautót?

(#342) Komi28 válasza Imbu77 (#341) üzenetére


Komi28
senior tag

Feltettem egy skin és abban van benne. Közben leszedtem mert nyil kilóg alóla + a kisautó nem követi a körforgalomban a nyilat hanem átmegy rajta. Kipróbáltam de hosszútávon nekem nem tetszett.

(#343) Imbu77 válasza Komi28 (#342) üzenetére


Imbu77
csendes tag

Kösz, akkor paszolom!

(#344) vargasi válasza zorgmania (#340) üzenetére


vargasi
csendes tag

most így hirtelen nem megy de ha jól emlékszem valamelyik hozzászóló megírta, hogy kapcsolta be a Bluetooth-ot

(#345) Santantica


Santantica
tag

megy a bluetooth és a kihangosító is műxik rendesen igo8 alatt.

windows/asus_phone.exe

a mohának mindig a déli oldala fás

(#346) Elekem


Elekem
tag

Íme egy tökéletes skin az R-600, R-700-hoz. http://www.riks.iamze.info/ Ezzel a skinnel az igo8-ból is elérhető a bluetooth menüje, plusz még néhány finomság.

(#347) zorgmania válasza Santantica (#345) üzenetére


zorgmania
csendes tag

elindítottam de a megjelent ikonokra hiába kattintok, semmi életjel....

(#348) Santantica válasza Elekem (#346) üzenetére


Santantica
tag

ezzel pontosan mit is kell csinálni?
bemásolni a tömörített skin mappába?

...ja látom....a data.zip-ben kell felül írni a dolgokat.....copy eredetiről kötelező!

[ Szerkesztve ]

a mohának mindig a déli oldala fás

(#349) Santantica válasza Elekem (#346) üzenetére


Santantica
tag

hmm...sajna nem okés.......a menürendszer működik az új dolgok is mennek (a kalkulátor nem, nyílván rossz helyre vagy nem arra a file-ra mutat), de mikor a térképnézetre mennék resettel újra indul a cucc. :(((

ha megtennéd hogy elküldöd a data.zip edet, hátha valami nem stimmel még

a mohának mindig a déli oldala fás

(#350) Elekem válasza Santantica (#349) üzenetére


Elekem
tag

Az igo8-ban létre kell hozni egy skin könyvtárat, és abba kell bemásolni a zip-et. A data.zip-et ne bántsd! Ezután a beállítás, felület-nél lehet kiválasztani a skint. A kalkulátor csak akkor megy ha letöltöd azt ami a lap alján van, és azt az sd gyökerébe másolod. Mást nem kell vele csinálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.