Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Straw


Straw
senior tag

Mióta van 3.2? Nekem az utsó infóm az volt hogy a Xoom-ok megkapják amcsiban a 3.1-et.

42

(#2) PowerBuldog válasza Straw (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Már rég megkapták a frissítést. És ha elolvastad volna a hírt, akkor tudnád, hogy ma estétől lesz elérhető USA-ban a 3.2

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) kolosanyi válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem arra gondolt, hogy mióta létezik egyáltalán a 3.2-es verzió, nem arra, hogy mikor kapja me a Transformer. Egyébként nem is tudom mióta van a 3.2-es, de nem régóta.

(#4) daniel909


daniel909
addikt

ez am sikeres modell? mert szerintem jobban is meg lehetne csinálni, bár idővel kikupálódik + ha az apple csinál egy ilyet..haahaa.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#5) mrsanyee válasza daniel909 (#4) üzenetére


mrsanyee
csendes tag

csak annyira, hogy Angliában nem lehetett kapni az Amazonnál 410 fontos dokkolós változatot július elsejéig, csak 4 hetes várakozási idővel

(#6) Maxentius válasza Straw (#1) üzenetére


Maxentius
addikt

Július 15. óta, azaz kb. két hete elérhető. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#7) RaveForce


RaveForce
veterán

érezhetöen gyorsan frissül a tabletes ág, érzik h kell még h rárontsanak az ipadokra :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#8) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát valóban a csapból is a tablet folyik mostanság...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#9) zsirfecske válasza daniel909 (#4) üzenetére


zsirfecske
addikt

messze erre a legnagyobb a kereslet az ár, a dokkolhatóság és az ips kijelző miatt.

(#10) #16820480 válasza RaveForce (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

de nem elég gyorsan, ahhoz képest, hoyg a Xoom aznap megkapta :))

(#11) lmisi válasza #16820480 (#10) üzenetére


lmisi
senior tag

Hát igen, de a telefonokhoz képest fénysebesség.
Szegény xoomnál, nem tudom mi van az eladásokkal, de mintha elég gyászosak lennének a padtranszformátorhoz képest.
Asszem a transzformátor lassan a világ második legnépszerűbb tabletja az Aple félék után.

[ Szerkesztve ]

(#12) #16820480 válasza lmisi (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, szerintem, az a baja, mint a többi referenciamodellnek, hogy túlságosan korlátozzák az eladásokat, nem minden régióban megy, stb. illetve a kezdeti betegségek miatt sok tesztben lehúzták nagyon. pedig nem rossz gép. én direkt azért vettem olyat, mert nem akarok többet szívni a szoftverfrissítésekkel.

(#13) RaveForce válasza #16820480 (#10) üzenetére


RaveForce
veterán

itt most nem spec gyártora gondolok, hnem ugy androidon belül nagyon ráfeküdtek :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14) vbence98


vbence98
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy lesz-e ehhez a tablethez Mobilarena TV teszt (Úgy mint a Slider-nek) ???

Köszi előre is: vbence98 :)

Technológia, kompromisszumok nélkül!

(#15) baluka26 válasza vbence98 (#14) üzenetére


baluka26
veterán

Már volt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.