Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) quailstorm válasza s.jocó1977 (#3150) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen a Mazda az kell, egyébként nincs már ilyen szabály, megszűntek a kategóriás kupák 1-2 éve.

Ha mégis mondani kell:
BMW M1
McLaren MP4
BMW Hommage
Range Rover Evoque
Holden Coupe 60
Mercedes-AMG GT3
Trion Nemesis
Mitsubishi Eclipse
Mercedes CLA45
McLaren 675lt nagyon fontos
Aventador
Enzo Ferrari
330 P4
Rinspeed zaZen
Focus RS
Pagani Zonda R
Bettle Turbo
Maserati MC12
Lambo Miura
Lotus Exige
Lambo Miura
McLaren MC12
és az első mastery Camaro Z28

kb ezek most a leggyakoribbak

(#3152) s.jocó1977 válasza quailstorm (#3151) üzenetére


s.jocó1977
csendes újonc

Köszi a gyors választ!Hogy az rx8-at eddig miért nem vettem meg én hüle.Tetszetôs,mentem vele pát kört multiban.Pedig mégcsak maxos és pro 5-4-2-4.Cucc hiány miatt egyenlôre eddig tudtam tuningolni.Kár hogy 3 futam után várni kell 1 órát a retuningra.

(#3153) Zoli_2010 válasza quailstorm (#3145) üzenetére


Zoli_2010
tag

Helló, nem tudok rájönni, hogy ezt hogyan is kell?? :

"bepipálod a mastery claimet (temp mastery) majd mész az extra tankokért"

(most ugyan még van a Collection-ökből kb. 45 Extra tankom, de) -- ha tudnék mindig újakat nyerni, nem spórolnék velük annyira. Mert így most gyakorlatilag sosem használom.

A Mastery-t eddig még hanyagoltam, ezért ott biztos találok ET-t, ennek utánanéztem:
DS 3 Racing x1
Audi S4 x1
Nissan 370Z x2
Donkervoort D8 x2
de ott aztán mit is kell tenni?? Köszönöm előre is, /és jöhet privátban, ha nem teljesen publikus/.

(#3154) quailstorm válasza Zoli_2010 (#3153) üzenetére


quailstorm
nagyúr

addig nyomkodod ameddig kell mert végtelenszer ki lehet szedni
mikor elég akkor bezárod és újranyitod

nem tokent nem tudsz kétszer

lehetőleg csak olyat vegyél ki kétszer amit már egyszer kivittél, full üreset ne mert azzal bugos

[ Szerkesztve ]

(#3155) ddmmxx válasza quailstorm (#3154) üzenetére


ddmmxx
csendes tag

a dobozokat is lehet így végtelenszer kiszedni?

Dog 4 Life

(#3156) RetepNyaraB válasza ddmmxx (#3155) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Spec ha offline vagy, akkor szürke a claim, ha meg online, akkor nem engedi. Csak nekem ilyen? (2.9.0h, a perui srác 1.0 trainere)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3157) quailstorm válasza ddmmxx (#3155) üzenetére


quailstorm
nagyúr

online tartalmat soha nem lehetett végtelenszer kivenni

(#3158) RetepNyaraB válasza quailstorm (#3157) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mint pl. mastery jutalomdobozok? Értem, kár...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3159) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Ezek az új szezon kezdő MP napok hihetetlenül frusztrálóak :Y
Nyüzsögnek a majdnem teljes játékspektrumot lefedő Chevrolet-k és nagy McLarenek, amelyeket gyakorlatilag lehetetlen megverni, hacsak nincs végeletesen elcseszve a tuningjuk (mint pl. az én Cobrámnak, amelyet ész nélkül kattintgattam anno és ugye nem lehet visszacsinálni). 6 versenyből nem sikerült visszaérnem a kezdő rangomra és ebből csak egy a saját hibám :U A fejlesztőknek annyi eszük van, mint egy részeg tyúknak, de komolyan. :W

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3160) quailstorm válasza RetepNyaraB (#3159) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Itt hol a hiba? Pont ez a cél, te is vedd meg a Camaro SS-t. Az egész játék egy pszichológiai horror ami ara megy ki hogy fizess. Cobra sajnos már nem jó semmire.

(#3161) RetepNyaraB válasza quailstorm (#3160) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

1300 alatt, vagy akörül jó a Cobra is, ésszel tuningolva (ami nem volt anno 😵), HA nem jön a két fentebb említett autó közül valamelyik. Illetve alacsonyan még a Sagaris nagyon veszélyes persze. A Camaro meglesz, rászántam magam muszájból, gyűjtöm a tokent, szorgos versenyzéssel... Fizetni ugyan nem fogok, ezzel nem nyernek meg most már 👍 McLaren mp25 (vagy hány is) eventet lekéstem, azzal várnom kell legközelebbig. Bár a most futó sem rossz, de nem tudom abszolút értékben mennyire lesz nyerő, vagy nem nyerő.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3162) Zoli_2010


Zoli_2010
tag

Még mindig bannolva vagyok. :F
Ez így nem igaz, mert 1x tudtam játszani, tök szabályosan mentem pár kupán, néztem pár videót. Nem adtak semmit, mármint a videók. Aztán másnapra kizártak.
Régebben, több mint egy hónapja az első Ban előtt gyanúsan sok videót engedett nézni, de hónapokig. És kb. mindig meg is adta a jutalmakat. Két tuningkártyás videót kb. 10x naponta. A kupáknál is az ilyen-olyan videókat +futamért, 2x is engedte. Gondoltam van egy kis bug / szinkronizációs gond, de ez nekem jó. Most lehet, hogy ezért tettek ki. Vagy a 11millió feletti creditért. Hát így jártam... Már nem is hiányzik kínlódni naponta 4-8 féle eventen, meg fejlesztésen meg a mittoménmin. Updatet sem láttam még, csak letöltötte....
Mondjuk a Samsung Galaxy kupán meg lazán első 15 között vagyok, de az más téma. ;]

(#3163) lacyka22 válasza RetepNyaraB (#3161) üzenetére


lacyka22
csendes tag

Sziasztok!
GOndoltam most már én is beköszönök. Régóta olvasgatom a posztokat.
Nekem az a véleményem, hogy egyre több a random bug a játékban, régen is voltak, de mostanság, megyek szépen egyenesen és bumm, már törtem is, meg a társai.

CObra tényleg semmit sem ér már, esetleg a TVR, bár akkor jön az 50-el erősebb camaro ellened és bukta...
Én is a forma egyes csodával megyek mp-t, bár tény 1 rossz mozdulat vagy oda nem figyelés és pukk.
Nem beszélve, hogy rengetegszer bedob 1-1 fullos vulkan-t, azt akkor verje meg őket a jó ég...

A legutolsó kedvenc bugom a januári rang kiosztás volt, nagy nehezen felküzdöttem magam championba, de természetesen nem maradt róla semmi, van decemberi rewardom, meg most februári :D we love A8!

(#3164) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Eléggé zombieland lett az Asphalt multi ma estére: kizárólag MP4/8 nyüzsög mindenfele :DDD
Legalább kiderül ki fejlesztette félre a járgányt. Mindenesetre jó cucc; persze így sem a legjobb, de legalább bővült a mindenki számára ép ésszel elérhető és jól használható autók köre. Ezzel együtt persze még jó pár hagyományos autónak végleg leáldozott. Miura pl. sokáig opció volt a remek gyorsulás miatt; ha az elején sikerült kiütnöd a villám, de vacakul gyorsuló durva csávókat, megnyerhetted a rövidebb versenyt. Most már esélye sincs 1500 környékén. Meg a többinek se :N

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3165) quailstorm válasza RetepNyaraB (#3164) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Viszont eventre kevés lesz a végsebesség miatt. Annyit tud mint a Falcon F7. Holden meg az AMG-GT3 meg 460+-al is megy. Max Dubai-ban lesz jobb meg tán tenerifén. De az AMG nem rossz gyorsulásban, nitro fogyasztása se oly magas.

(#3166) RetepNyaraB válasza quailstorm (#3165) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Így van, nem egy 4/25. Nem is tolom feljebb valószínűleg. Win 1531, droid 1509 (ott jobban figyeltem). Itt még elég király :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3167) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

1806Vulcan versus 1688 675LT Ezekért élünk ugye. Köszi Gameloft :Y :C

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3168) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Ha valakinek gondot okozna, a win 8j trainer triple booster megy a mostani verzióval (az ugye crashel ilyenkor).

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3169) s.jocó1977


s.jocó1977
csendes újonc

Meg lehet szerezni a Bmw-t az R&D-n 1538-as rankkal?Nem akarom kimaxolni,kiprozni,multira szeretném használni.Utána olvastam,hogy 0-5-0-0 max és 5-0-5-0 pro tuninggal a legjobb multira.

(#3170) quailstorm válasza s.jocó1977 (#3169) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem tudom sajnos. Az biztos, hogy az R&D az eredeti Hommage-re van szabva, most könnyebb, mert gyorsítottak az autón.
Akik multira használják azok úgymond csalnak, mert elmentik a korábbi állást, kimaxolva viszik ki az R&D-t és utána állnak vissza.

(#3171) s.jocó1977 válasza quailstorm (#3170) üzenetére


s.jocó1977
csendes újonc

Kösz a gyors választ.27. tesztnél járok,itt még elég a rank.Majd meglátom a továbbiakat.14 ezer token az ára amúgy,ha jól emlékszem.Meg ki tudja mikor lesz tokenért vehető.Jó lenne megszerezni.Majd meglátjuk.Most Camaro SS-re gyűjtöm a tokent,fele már megvan.

[ Szerkesztve ]

(#3172) quailstorm válasza s.jocó1977 (#3171) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor legyen Hommage maxpro és Camaro MP tune, úgy tisztább. Hommage amúgy is a legjobb A-class autó kivéve rövid pályák ahol a McLaren.

(#3173) RetepNyaraB válasza s.jocó1977 (#3169) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Kizart dolog. En ugyan mar többedszerre probalom sikertelenül ezt az r&d-t es elegge el van cseszve az optimalis tuning, De a final test-ben 1.14.8 alatt kell futnod Monaco-t. Az 1700 alatt nem nagyon megy es kell handling is, mert mindenhol kicsuszol :(

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3174) robagent


robagent
aktív tag

Érdemes multizni a McLaren 4/8-al 158x rankkal? (10-10-10-3)

(#3175) Tompika777


Tompika777
senior tag

Elég furcsa,hogy pár napja CB és normál között rakosgat eventeknél és MP-nél a rendszer...Az érdekes az,hogy semmit sem csinálok másképp,mint eddig...A legszebb az egészben,hogy ezt nem két belépés közt követi el,hanem pl. most a hétvégi MP kupában egyszer ötszáz-valahanyadik vagyok kevés autós,csalók közti versenyben,aztán meg a következő futam után kilencezredik normál versenyben...és ez így váltogatva :D

(#3176) RetepNyaraB válasza robagent (#3174) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Szerintem igen, bár nyilván össze fog rakni 1700-as bestiákkal, akik szívatnak (hommage, Camaro, astonmartin, 4/25). Ezen kívül csak a többi 4/8-as rúg labdába, sajnos nagyon szoros versenyben. Mondjuk pont a handling+nitro verziót én nem toltam volna ki, de ugye már mindegy :l

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3177) robagent válasza RetepNyaraB (#3176) üzenetére


robagent
aktív tag

Hm, akkor inkább nem multizok vele. 1700-asokkal ? Azt hittem 1600 is egy határ. Amúgy nem multira szánom, maxpro a cél, csak gondoltam megkérdezem. Mindig a max rank "ligában" multiztam, azért nem tudom ezeket.
Köszi

(#3178) s.jocó1977 válasza RetepNyaraB (#3173) üzenetére


s.jocó1977
csendes újonc

Most olvastam utána wikin,miket kér a vége fele.50-60 quality checket.Nincs az az ember aki ezt megcsinálja a profikon kívül.Genny ez a játék..34. tesztnél azt hiszem fel is adom.Én hülye még tokent is költöttem 2-300-at kb.Majd ha tokenért vehető lesz esetleg meglesz a bömös.De 14 ezer mire lesz az 1 év szerintem mire összegürizem😄A következő R&D-n ha lesz,megint szűz verdával kezdek ugye?A program nem jegyzi meg,hogy milyen upgraddel hagytam abba?Mert akkor a tuningra költött mani és hozzávalók,i6 motor stb. is mennek a levesbe.Tudom hogy játék,de felhúzott bszottul...

[ Szerkesztve ]

(#3179) quailstorm válasza s.jocó1977 (#3178) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kevesebb kulcs refillből meglenne csak szólok.

(#3180) s.jocó1977 válasza quailstorm (#3179) üzenetére


s.jocó1977
csendes újonc

Ezt nem vágom.Ez valami csalás?

(#3181) quailstorm válasza s.jocó1977 (#3180) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Lényegében igen, csak legális csalás. Kifizeted a 150 tokeneket a 3 kulcsokért és befejezed az R&D-t, 90%, hogy olcsóbban megúszod mint ha teljes áron meg akarod venni.

(#3182) s.jocó1977 válasza quailstorm (#3181) üzenetére


s.jocó1977
csendes újonc

Néztem youtube csatornádon,hogy te hogy csináltad,minden futamon az összes checket megszerezted.Sajna én a büdös életbe nem leszek ilyen ügyes,mint Te.Nem fogok tovább költekezni,nem veszek kulcsokat,mert úgysem fog menni.34-es tesztig is szenvedés volt eljutnom.Camaro SS-re összeszedem a tokent,az se rossz verda multira.

[ Szerkesztve ]

(#3183) RetepNyaraB válasza s.jocó1977 (#3182) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A ráfordított dolgok megmaradnak, nem vesznek el. Egyébként igen, lab 3 végétől eldurvul a check gyűjtés. Key refill megoldhatja, ha max 3 próbából megvannak az 50 check-es körök is. Valamint a végén 1700-as rank még mindig nem elég Monaco-ra, sokkal gyorsabb a ghost. Márpedig úgy néz ki a hátralevő 5 napban (windows) nem tudom kimaxolni a járgányt. Cheat-tel lehet próbálkozni (temporary maxpro), de ha kiszúrja a rendszer, mész cb-re, az a minimum.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3184) Tompika777 válasza Tompika777 (#3175) üzenetére


Tompika777
senior tag

Nos,az én dolgom változatlan...Továbbra is ChetBoard és normál között pakolgat a játék....Nem az ellen van kifogásom,hogy odatett,csak azt furcsállom,hogy ez most történt.Még kb. három hete kivettem pár autót meg feltankoltam egy pár boostert a masteryből,és ugye mint írtam,két hétig semmi baja nem volt ezzel a rendszernek(a pénzem eddig is hét és tizennégymillió között ingadozott,most sincs több),de egy hete kitett BC-re,mint ahogy az előző posztomban írtam is.De pl. ma sem folyamatosan ott indított,mert pl. eventen elindultam és a toplistában még láttam is @quailstorm nevét a top száz között,de két futam elteltével már csak nullás,meg számomra érthetetlen eredményeket láttam a top százban.Aztán persze a sejtésem beigazolódott,mert multiba belépve egy félóráig kellett várni,hogy egy futamot elindítson a szerver,mert mindig kevesen voltunk.A kérdésem az,hogy innen visszatesz még stabilan normálba,vagy így maradok,vagy folyamatosan CB-n lszek?

(#3185) RetepNyaraB válasza Tompika777 (#3184) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ha cheat tokenes autóval mész online, azt kiszúrja rögvest és cb. Trainerrel a boosterek teljesen okék (free boosters).

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3186) Tompika777 válasza RetepNyaraB (#3185) üzenetére


Tompika777
senior tag

Ha nem azzal megyek,hanem bármi mással(pl. Holden,Falcon,MP)akkor is ugyanez a helyzet...

(#3187) RetepNyaraB válasza Tompika777 (#3186) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Igazából ha épp betartod a szabályokat, akkor peched van, ez ilyen. Engem akkor rakott legutóbb ki, mikor volt időm órákat játszani és feltoltam a csillagjaim számát, a plusz update helyek miatt. Gyanús lettem nekik, pedig (épp) nem volt semmi vaj a fülem mögött.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3188) lacyka22 válasza s.jocó1977 (#3182) üzenetére


lacyka22
csendes tag

Pedig azt kell mondjam elég easy volt ez a Bömös, nekem az egoista nehezebbnek bizonyult anno.
Bár tény majdnem teljes tuningot kapott mert a nitrókat is kitoltam (3-ig) így 5-3-5-3 lett a vége...

Szóval ne add fel, kis gyakorlás és sima ügy lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3189) quailstorm válasza lacyka22 (#3188) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azért volt könnyű, mert az autó gyorsabb lett a tesztek nem változtak. Egoista mellett ez volt a másik halál nagy szopatás.

(#3190) RetepNyaraB válasza quailstorm (#3189) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A sebesség miatt nem szoptam, az biztos. Viszont az utolsó kör hirtelen nagyon nagy ugrás volt, végül csak elite speed segítségével, 1714-es rankon (5-5-3-5, 4-3-4-5) sikerült legyakni a ghostot. Win mellett lab unlock-kal nem okozott gondot, droidon viszont szimplán nem értem a végére és nem költöm rá a tokenjeimet a key refillre :((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3191) lacyka22 válasza RetepNyaraB (#3190) üzenetére


lacyka22
csendes tag

Hmm, úgy látom gépen elég sok hasznos dolgot lehet csinálni :D
Nekem a windows phoneval 1 örökké valóság 1 ilyen event...

(#3192) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Mai hotdog kupa (velence dodge dart) valakinek egy jó videója? Hogy a rákban lehet 2 perc alá vinni!? Nem is értem. 1:56:456 a legjobbam és már mindenhol ugrok, pörgök. Gondolom 2-3 sec jobb vezetéstechnikával rendben van na de 6-9 :Y

ui.: esetleg a fertőzésre hajtani? De a többi járgány siralmasan lassú, azt nem hozom vissza fertőzve sem, a gyors felrobbanásról nem is szólva...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3193) quailstorm válasza RetepNyaraB (#3192) üzenetére


quailstorm
nagyúr

[link]

sok értelme nincs próbálkozni, mert a szerencsén múlik csak

(#3194) RetepNyaraB válasza quailstorm (#3193) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Persze ordas állatságot írtam a futamidőre, mert a youtube ment a fejemben, meg a ranglista :B
Szóval 2:05:466.

videóra: na jó, de ez nem a mostani futam; most extrém rövidített infected periódusok vannak és utána bumm. Ha elhúzol a mezőnytől akkor sucks, mert robbansz. Ha a mezőnnyel maradsz és ütközgetsz, akkor is fos lesz az időd. Nem értem továbbra sem.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3195) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Rájöttem, már csak megvalósítani nem tudom :DDD
Ha a mezőny végére tapadva fertőzött leszek, majd mindenkit kinyírok, akkor annyi plusz időt gyűjtök, amennyivel pont beérek a célba. Na ehhez nem tudok eléggé vezetni :N

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3196) quailstorm válasza RetepNyaraB (#3195) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én meg nem tudok mindenkit kinyírni mert maguktól falnak mennek vagy egymásnak...

(#3197) RetepNyaraB válasza quailstorm (#3196) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ha Te nem, akkor itt senki :(
Néztem most már pár videót; ez tényleg szimpla mázlin múlik. Ha épp úgy megy a random, hogy egy csokorban fut előtted a többi, akkor sájnihepi. Egyébként viszont no chance. Letoltam 10 kört és egyszer sem álltak úgy, hogy sikerült volna. Vagy elbénáztam. Vagy mindkettő :DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3198) lacyka22


lacyka22
csendes tag

Én kiszámoltam mindent, 1 kocsin múlott természetesen a fertőzés utáni kereszteződésben mindenki balra fordult 1 jobbra és pont annyin múlott...
Okosan kitalálják ezeket a dolgokat...

(#3199) RetepNyaraB válasza lacyka22 (#3198) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

FB-n fent van közben hawtdawg1 01:52-es futama :Y A titok a mezőnyre tapadáson volt :((( 10 sec alatt fertőzés a kezdéstől számítva, az azonnali ütközés rögvest 44 sec bónusszal indít. +6 autó és megvan a pálya végéig a kb másfél perc bónusz. Persze leírva könnyű, a csávó boszorkányos :R

Ja, linkkel egyszerűbb :)

szerk.: haha, az Asphalt team beismerte, hogy az event beállításai mások voltak, mint hotdog futamában (magyarul máshpgy álltak az autók nyilván). A marhák :W
Megismétlik áprilisban az egészet.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3200) lacyka22


lacyka22
csendes tag

Persze, mert nekünk menni kellett nem keveset, hogy jöjjön a fertőzés, nála instant jött amint indult a futam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.