Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#5795) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem unja...
Van sejtésem,hogy kinek a dupla reg.-je lehet... :)

Nem akarja megérteni,hogy miről beszélek,szándékosan és ezért kötekedik. Direkt csinálja....:)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5802) joey04 válasza HarleyCustom (#5801) üzenetére


joey04
titán

csak pont annyira idegesítő, mint a te oldaladat hallgatni, hogy de milyen "olcsó" volt és ez kell neked 2 évig és ezért fontos gari, és ezt mindenhova beszúrod. nincs is azzal semmi gond egyébként, ha valaki full áron veszi meg, mert vagy nem akar a zug gsm adókerülgetéséhez asszisztálni, vagy nem akar/tud utánajárni honnan érdemes venni és honnan nem, vagy azért, mert fontos neki a +1 év szavatosság, vagy bármi egyéb oka van. de pont a garanciáztatást felhozni, amikor a hivatalos gariztatásról annyi rosszat hallani legyen az az őskori nokia, vagy a samu (akár a note 8 kapcsán is a széleken szivárgó fényekkel), vagy sony, lg, htc, tök mindegy, az nettó hülyeség, az Apple gariról nem is beszélve: [link], [link]

szóval érthető és védhető, ha valaki teljes áron vesz készüléket, és az illető nem lúzer ez tény, de pont a garancia az, ami sajna szart sem ér. a telefon eredete, az esetleges adózás, a tiltás mentessége, stb felhozható, HA(!) az ember nem tud/akar ezzel foglalkozni, de az, hogy mennyire lassú, vagy nehézkes a zug gsm gari intézése, vagy mi van ha lehúzzák a rolót és nincs gari, az pont nem hozható fel. pláne Apple telefon esetében, ahol mindenképpen APR-be viszem ha baja van. és itt érthető módon az sem játszik, hogy egy update után nem lesz magyar nyelv.

szóval szerintem zárjuk le ezt a hosszú vitát, mert tényleg unalmas ezt olvasni, és amióta megvetted teljes áron mindig elviszed erre a témát. OCTAMD ezzel foglalkozik, minden topikban szokott ezekről beszélni, szóval amiket ír az nem ellened irányul, de tedd a szívedre a kezed, az is érthető, ha folyamatosan azt olvassa, hogy valaki bizonygatja, hogy megérte a 385-öt a telefon, mert így tiszta meg így jó, meg így nem kell aggódni, akkor nyilván pár alkalommal elönti az agyát a sz.r, hogy pont annyira rizikómentesen tudja megvenni úgy, hogy 265-ös eladási áron még haszna is van.

láthatod, hogy ritkán szólok hozzá, mert csak ex tulaj vagyok, most egy hetest nyüstölök, de érdekel a készülék, vagyis nem a konkrét típus, hanem hogy ez az új irányvonal mennyire lesz tartós, érdekelnek a tapasztalatok az appokkal kapcsolatban, hogy melyik mennyire alkalmazkodik és/vagy használja ki az új képarányt/szigetet/oled kijelzőt, stb-t. de már hosszú ideje állandóan ide jutunk, hogy mennyiért éri meg. Nem a teszt utáni első 2-3 hétben vagyunk amikor a droidos trollok telehányják a topikot és nincs érdemi tartalom miattuk, így fokozottan zavaró ez a helyzet, hogy ezzel az értelmetlen vitával van tele a topik. :F

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5803) HarleyCustom válasza joey04 (#5802) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem nagyon jó az üzemidő.
Egyébként a frissítést most miért húzzák el? Tökéletesítik,azért?
Mondjuk mostanában nincs gond a hívással,tehát akár maradhatna ez is. Remélem nem kapok újabb bug-ot a 11.3-mal :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5804) joey04 válasza HarleyCustom (#5803) üzenetére


joey04
titán

btw nekem nem volt bughalmaz a X sem (megjelenéskor vettem még), meg most a 7 sem. a stabilitással elégedett voltam végig, engem az zavart, hogy akkor még kevés app frissült X-re. üzemidőben meg a 7 plushoz képest picit jobb volt, de ebből a szempontból a mi max 2 (más liga persze) nagyon elkényelmesített. egy katasztrófa utána minden ilyen szempontból :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5805) spawn21 válasza HarleyCustom (#5803) üzenetére


spawn21
veterán

Remélem azért ilyen lassúak, mert valami nagy dobásra készülnek. Mondjuk felfrissítik a UI-t. Annak tudnék örülni.

iPhone 13p

(#5806) HarleyCustom válasza spawn21 (#5805) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ámen :K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5807) lugosi válasza madgie (#5793) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“Szerződés, meg adásvételi meg mittomén... halálom. Probléma esetén az email, privát üzenet is ugyanolyan erejű bizonyíték”

Hú, de nagyon nem! Ezeket honnan vetted? Totális tévedés. Nem akarok nagyon belemenni, hidd el, ez komoly tévedés.

(#5808) timelord1987 válasza -secret- (#5782) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen!
Be van állítva., de a rendszer frissítés előtt nem készített automatikusan mentést.

(#5809) kchris78 válasza HarleyCustom (#5803) üzenetére


kchris78
veterán

nagyon nem akarnak necces bugokat bennehagyni. de 6 beta utan mar jovoheten illendo lenne a GM kiadasa vegre..

(#5810) Fryskitt válasza spawn21 (#5805) üzenetére


Fryskitt
addikt

Gondolod, hogy az nem főverzióval jön? Persze lehet, de ennyire nem voltak sose innovatívak.

Amúgy olvasom az utolsó pár tíz hozzászólást, hát, ha én lány vagyok, ez itt akkor mi? :DD

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#5811) Ļantos válasza lugosi (#5807) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Nincs igazad. Voltam rendőrségen ilyen miatt és odaadtam a nyomozó kezébe a telefonomat, nézze meg az üggyel kapcsolatos levelezésem, csináltunk róla screenshotokat amit kinyomtatott, csatolt az ügyhöz és azt mondta, részemről itt lezártnak is tekinthetem. Megjegyzem, nem telefon volt hanem egy macbook ami miatt büntetőeljárás indult, de a konklúzió ugyanaz.

(#5812) lugosi válasza Ļantos (#5811) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát, ha jobban tudjátok akkor nem akarok vitatkozni. Persze kérdéses, hogy mire mész egy perrel pl egy nicknév ellen a freemailes e-mail címével (amiről egyébként bárki küldhet levelet, tehát az sem igazolható, hogy XY küldte a mailt), egy szerződés helyett, de ahogy látjátok, nekem nem fáj ha pórul jártok. A jó tanácsot nem érdemes megfogadni, okoskodni kell vele szemben, mert úgy penge. Felőlem... :D

(#5813) Ļantos válasza lugosi (#5812) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Mi bajod van?
Ki okoskodik?
Miért nekem írod ezt?
Nem kell kiakadni :O Nincs bennem rossz szándék, vagy szándékos bántás ellened :K

Nem mondtam, hogy legyen valaki hülye és vegyen egy utánvétes százezres készüléket noname fasztól, hogy utána meg legyen szivatva.

Én leírtam lentebb, hogy nem vennék Apple terméket zughelyről sosem.

Amire reflektáltam az volt, hogy állítottad, bíróság előtt nem bizonyító erejű a mail. Senkit sem buzdítottam semmire, csupán az állításod ellen hoztam fel cáfolatnak a saját példámat. Nem is olvastam el ki mit honnan minek, csak a mondatod megragadta a figyelmem mert pont hasonló dolog miatt akartak meghúzgálni, így leírtam. Bűncselekményeknél közvetlen bizonyítékként használják fel ezeket és a lehallgatás alatt levő vádlott/sértett üzeneteit nyomtatott formában.

(#5814) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!
Az akkumulátor használatnál hirtelen eltűntek az alkalmazás felsorolások, hogy melyik hány %-osan használja.
Hogy lehet vissza állítani?

(#5815) B-L-A-C-K válasza timelord1987 (#5814) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Használd a telefont, és majd visszajön.

(#5816) timelord1987 válasza B-L-A-C-K (#5815) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszi!
Neked is volt már ilyen?

(#5817) B-L-A-C-K válasza timelord1987 (#5816) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Volt, de annak pont az a lényege hogy használd a telefont és utána mutatja, ha nem nem fogja mutatni, de írja is ott neked hogy használat után jelennek meg az információk.

(#5818) timelord1987 válasza B-L-A-C-K (#5817) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszi!

(#5819) timelord1987 válasza B-L-A-C-K (#5817) üzenetére


timelord1987
őstag

20 perce használom, sajnos egyelőre még nem jelzi 🙁

(#5820) HarleyCustom válasza timelord1987 (#5819) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Türelem...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5821) timelord1987 válasza HarleyCustom (#5820) üzenetére


timelord1987
őstag

Rendben, köszönöm szépen!

(#5822) HarleyCustom válasza timelord1987 (#5821) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem most ezt írja ki:
[link]

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5823) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#5822) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Valami beragadt, vagy 5 óra 43 perce a kezedben van?

(#5824) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#5823) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Utóbbi...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5825) timelord1987 válasza HarleyCustom (#5822) üzenetére


timelord1987
őstag

Nálam pont az alkalmazás használatok nem jelennek meg :(
Reggel töltés előtt működött.
Az alsó rész megjelenik. (használat, készenlét)

[ Szerkesztve ]

(#5826) MasterMark válasza timelord1987 (#5825) üzenetére


MasterMark
titán

Arra várni kell miután levetted a töltőről, már elmondták páran...

De amúgy oda is van írva, szóval nem értem...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#5827) timelord1987 válasza MasterMark (#5826) üzenetére


timelord1987
őstag

Igen, köszönöm Mindenkinek a segítséget!

(#5828) HarleyCustom válasza timelord1987 (#5827) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Órák kérdése és megjelenik

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5829) lugosi válasza Ļantos (#5813) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“Miért nekem írod ezt?”
Mert azt írtad, hogy nincs igazam? 🤔
De távol álljon tőlem, hogy bárkire is ráerőltessem a dolgaimat, mindenki a saját szerencséjének a kovácsa. Szóval se kiakadás, se harag, csináljátok úgy ahogy jónak látjátok nyugodtan.

(#5830) FhRossi


FhRossi
tag

Küldenem kell szervizbe a telót sajnos. Hová küldhetném, ami aránylag gyors, és csomagként átveszi!?

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#5831) -secret- válasza FhRossi (#5830) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

iCentre, de elotte hivd fel oket!

(#5832) FhRossi válasza -secret- (#5831) üzenetére


FhRossi
tag

Köszi, de közben átgondoltam és szolgáltatóhoz viszem! közelben van, és onnantól kezdve övék a felelősség ha az üzletben átadom.

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#5833) HarleyCustom válasza FhRossi (#5832) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hosszabb időre számíts. Ha ráér,akkor tedd azt.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5834) Laca1212


Laca1212
őstag

Meglett ma X. Kérdeznék. :)

Beállítások/kijelző és fényerő/kijelzőnagyítás-nál i7-en a nagyítottat használtam. Ezt a lehetőséget X esetén kivették?

(#5835) B-L-A-C-K válasza Laca1212 (#5834) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Grat a telefonhoz!

A kérdésere viszont passzolok, nekem sincs ott, kisegítő lehetőségek között se találom.

(#5836) S e t h válasza lugosi (#5812) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kevered a bizonyítékot a bizonyíthatósággal.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5837) lugosi válasza S e t h (#5836) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem baj. Nekem így jó, nektek meg úgy. Mindenki örül. :)

(#5838) B-L-A-C-K válasza lugosi (#5837) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor jöhet is a buli gif:

(#5839) Laca1212 válasza B-L-A-C-K (#5835) üzenetére


Laca1212
őstag

Köszi :)

Így tűnik kivették..gáz :(

(#5840) HarleyCustom válasza Laca1212 (#5839) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Arra gondolsz,amikor az aktiválásnál (első beállításnál)rákérdez,hogy melyik nézetet akarod használni a kettőből?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5841) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#5840) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen arra gondol.

(#5842) Laca1212 válasza HarleyCustom (#5840) üzenetére


Laca1212
őstag

Igen

(#5843) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#5838) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ez hatalmas... :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5844) FhRossi válasza HarleyCustom (#5833) üzenetére


FhRossi
tag

Le is adtam a készüléket, hétfőn van áruszállítás szervizbe! Jó esetben holnap ott is lesz, visszafelé meg címemre kértem.

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#5845) -secret- válasza FhRossi (#5844) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Visszafele nem a szolgáltatói üzletbe viszik ahol leadtad, vagy már lehet otthoni címre is kérni?

(#5846) FhRossi válasza -secret- (#5845) üzenetére


FhRossi
tag

Címemre kértem oda hozzák! Apple futár ráadásul! :K

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#5847) -secret- válasza FhRossi (#5846) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Díjmentesen?

(#5848) FhRossi válasza -secret- (#5847) üzenetére


FhRossi
tag

Nem volt szó összegről, feltételezem akkor igen!

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#5849) -secret- válasza FhRossi (#5848) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mik vannak. Eddig ahanyszor leadtam utanvetesen jott vissza a posta araban, 1500ft.

(#5850) -Ben- válasza FhRossi (#5846) üzenetére


-Ben-
veterán

Apple futár? :D Miféle Apple futár? Erről még nem hallottam....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.