Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) lugosi válasza lugosi (#5750) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kifutottam a szerk.időből. Értsd úgy amit írtam, hogy nem a “melyikünk a hülye” típusú felvetésről van szó, hanem láthatóan a telekom írt valamit az árlistába, amit nem értünk.

(#5752) HarleyCustom válasza lugosi (#5751) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Persze értem....

De akkor is azt tudom javasolni,hogy ha foglalkoztat a dolog,akkor kérdezzétek meg az ügyfélszolgálaton,hogy mik azok a brutál árak. Ha nem értitek,ragadjatok telefont: 1430
Az a legegyszerűbb...
A honlapjukon meg még mindig annyi,mint hónapokkal ezelőtt.
Egyébként amit én két hónapja elhoztam kinyomtatott árlistát a Telekom üzletből,azon is 379ezer ft volt.
Nem tudom mi az a 542 ezer ft... valami nem kóser azzal a listával.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5753) Laca1212


Laca1212
őstag

Azt hiszem lecserélem i7-et X-re.
Melyik GSM shopok a javasoltak? Ki, honnan rendelt már gond nélkül, számla is volt, stb?

Mennyit ér kb. most egy független i7 32GB Silver, amin 2018.09.27-ig van gyári garancia?
Itthoni gsm shop vásárlás, számla, minden papír, doboz, bontatlan fülhallgató, bontatlan Lightning-adapter, hibátlan, megbontatlan, sosem javított, kibontás óta tokban és üvegfóliával használt.

(#5754) -secret- válasza Laca1212 (#5753) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pü!

(#5755) -secret- válasza Laca1212 (#5753) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

i7 110-120

[ Szerkesztve ]

(#5756) Laca1212 válasza -secret- (#5755) üzenetére


Laca1212
őstag

Köszi árat is, PÜ-t is. :)

(#5757) lugosi válasza HarleyCustom (#5752) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én se tudom, hogy mit akarnak 542e Ft-tal. (Mikor ők maguk sem annyiért árulják listaáron, látszik a webshopban.)

(#5758) kchris78 válasza Laca1212 (#5753) üzenetére


kchris78
veterán

En tobb ev alatt tobbszor vasaroltam a PartNerotol. Mastol sem hallottam rosszat roluk. Cafoljon meg valaki ha nem igy van...

(#5759) Laca1212 válasza kchris78 (#5758) üzenetére


Laca1212
őstag

Köszi! :R

(#5760) OCTAMD válasza kchris78 (#5758) üzenetére


OCTAMD
őstag

adásvételi szerződést kapsz,mást ott nem nagyon

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5761) lugosi válasza kchris78 (#5758) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egyszer beszéltem velük telefonon, vásárolni szerettem volna. A kérdésre nem igazán tudtak válaszolni, fölényeskedő és lekezelő volt akivel beszéltem, nem is vásároltam náluk.

(#5762) HarleyCustom válasza lugosi (#5761) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Egy emberke van ott.
Zug gsm,mint a többi.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5763) lugosi válasza HarleyCustom (#5762) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem ismerem a céget, ez jópár évvel ezelőtt volt, de mások meg a blackberry topikban annak idején dicsérték. Nekem nem volt hozzá bátorságom a telefonbeszélgetés után.

(#5764) Ļantos válasza kchris78 (#5758) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Én az összes androidom tőlük vettem, mélyen piaci ár alatt, pontos szállítással. Ellenben Apple terméket ilyen kapualji boltokból nem vennék soha. Személy szerint a GSM Line flegma, bunkó hozzáállását tudom alátámasztani, ha már boltokról van szó.

(#5765) HarleyCustom válasza lugosi (#5763) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Problémám nem volt vele,pedig én is vettem nála telefont anno,de akkor is sufni gsm.
Mintha olvastam volna valahol,hogy másnak volt afférja,de nem emlékszem már hol láttam...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5766) madgie válasza Ļantos (#5764) üzenetére


madgie
titán

Pedig pont Applénél mindegy a gari és mondjuk egy zug gsm-es Samsunggal hajt el a hivatalos szerviz.

(#5767) Ļantos válasza madgie (#5766) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Ez igaz. Akkor is, nekem olyan mintha egy jó gyrost egy szar helyen ennék :U

[ Szerkesztve ]

(#5768) OCTAMD válasza madgie (#5766) üzenetére


OCTAMD
őstag

Pontosan így van.Apple-t bárhonnan vehetsz papír nélkül is.

Magyarral óvatosan ...

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5769) Ļantos válasza OCTAMD (#5768) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Megveszed a sarki fűszerestől, bejön az akksi baja vagy akármi mint a 6s szériának, viszed vissza garanciáztatni, jobb esetben egy hónap alatt meg is van. Addig meg elvagy valami gagyival amit beszerzel helyettesítő telefonnak.

Ugyanezt szolgáltatónál megvéve bemész, kapsz normális cseretelefont, nem neked kell szarakodni vele. Saját tapasztalat. Hiába hivogattam a hivatalos szervizt, leszartak, várakozni kellett heteket mire egyáltalán fogadtak volna. Voda szó nélkül elvette, adta az ugyanolyan cserét.

(#5770) OCTAMD válasza Ļantos (#5769) üzenetére


OCTAMD
őstag

Vodába semmit se vennék

Aranyárban árulnak mindent

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5771) kchris78 válasza Ļantos (#5769) üzenetére


kchris78
veterán

wtf? tudtommal cseret nem nagyon adnak sehol es ha az idore erzekeny az ember akkor legerdemesebb direktben vakami APR szervizbe vinni... ott meg nem hiszem hogy difi lenne, ok a magyar es mas javitasert is ugyanannyit kapnak..

(#5772) B-L-A-C-K válasza kchris78 (#5771) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem ő csere telefonra gondolt, hogy addig kapott valamit. Én is vodás vagyok, 1x adtam le egy 5S-t, én is kaptam valami androidos csodát addig...

(#5773) HarleyCustom válasza OCTAMD (#5768) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Papír nélkül? Bárhonnan?
Na az is megérdemli,aki így tesz.
Remélem nem hallgatnak rád.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5774) joey04 válasza kchris78 (#5758) üzenetére


joey04
titán

Szintén. Nekem sem volt velük még bajom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5775) madgie válasza HarleyCustom (#5773) üzenetére


madgie
titán

Mi bajod lehet, ha nem függő telefonról van szó? Koreai, kínai darab? Na és? Ugyanúgy él rá az 1 év gari. Aki meg biztosan itthoni, 2 év garisat akar, az jóval többet perkál érte.

(#5776) OCTAMD válasza HarleyCustom (#5773) üzenetére


OCTAMD
őstag

Érteni kell hozzá

Azt észrevettem hogy a szifonosokból 100ból talán 2 aki érti mit jelentenek a dobozon lévő számok betűk.

Ha nem érted,akkor ne vegyél semmit se,csak a jó drága magyar papírost :)

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5777) HarleyCustom válasza madgie (#5775) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem a garanciára értettem. Azt tudom,hogy működik.
Itt arra reagáltam,hogy mindenféle papír nélkül venni,vakmerőség. Ennyi.

Octamd:
Ez szomorú,hogy kevesen értenek hozzá. Én biztosan nem vennék papírok nélkül,ilyen összegért,kétes eredetű telefont,de semmit sem.
Elmondanám,hogy a második X-zem,magyar papíros volt és olcsó,nem pedig drága.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5778) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!
Rendszer frissítés előtt érdemes biztonsági mentést készíteni?

(#5779) -secret- válasza timelord1987 (#5778) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mindig!

Nincs bekapcsolva az automatikus?

(#5780) timelord1987 válasza -secret- (#5779) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen!
Pontosan hol tudom megnézni?

(#5781) Ļantos válasza OCTAMD (#5770) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Lehet, ezt nem néztem sose, mivel nekem üzleti csomagok vannak és teljesen más az ár mint annak aki beszalad az utcáról.

kchris78
Adnak.

(#5782) -secret- válasza timelord1987 (#5780) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Beállítások -> fent neved -> iCloud -> iCloud biztonsági mentés

(#5783) kkp900 válasza HarleyCustom (#5773) üzenetére


kkp900
senior tag

Mivel ő tudja! ő se írna semmit se ! Ui:tapasztalat...És való igaz nem kell rá hallgatni!Lehet szépen a Googlet használni és egyből megtudunk mindent a Kódok alapján.Honnan való a telefon pld.De az is igaz ,hogy ennyi semmi mást!Azt meg ,hogy pld külföldi de előfizetős vagy hasonló sose derül ki az  se tudja megmondani!Próbáltam telefonon de nem tudják megmondani,aktiválás után sem.Szóval marad a bizalom az eladó felé!De szerződés nélkül azért nem vennék senkitől se!Mert ha gebasz lesz akkor utánna mivel igazolod ,hogy kitől van pld!??Sehogy.Csak egy tanács én is irattam az Eladóval és elkértem a jogsiját meg a személyit is és leegyeztettem az adatokat!De tudtam ,hogy klappolni fog mert számlát is adott amivel vették!És el is küldte előre én meg utánna is néztem.

(#5784) HarleyCustom válasza kkp900 (#5783) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én például nem veszek olyan telefont negyedmillió forintért,amiről nem tudom biztosan,hogy tiszta. De még olcsóbbat sem. Nekem szükséges a származási papír. Ha valaki ezt nem tudja biztosítani számomra,akkor egyszerűen nem veszem meg az adott készüléket. Ennyi. Más meg úgy vásárol,ahogy akar.Én már nem szeretnék kockáztatni.
Persze van kivétel,ha mondjuk jól ismerjük a neppert,kereskedőt és megbízunk benne,hogyha letiltják,akkor vissza veszi. Nem zárom ki a lehetőséget,de ahhoz jól kell ismerni az eladót,hogy ilyet tegyek...Tettem is régebben,de az már a múlt!
Amiért én most hivatalos helyen vettem,annak az az oka,hogy már nem akarom cserélgetni és kell a 2év gyári garancia. Listaáron,flottára,de magánszemélyre tudtam megvenni,kedvezménnyel,régi előfizetőként. Telekom és Telenor előfizető vagyok párhuzamosan több,mint 10 éve. Ezt használtam ki.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5785) kchris78 válasza HarleyCustom (#5784) üzenetére


kchris78
veterán

hat igen. innentol kezdve nem ertem hogy ha masnak flottara megy de cegre akkor miert nem jar a 2 ev gari...

[ Szerkesztve ]

(#5786) HarleyCustom válasza kchris78 (#5785) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem tudom,hogy az Apple miért nem adja cégre is a 2 évet. ...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5787) -Ben-


-Ben-
veterán

Az Apple se magánszemélynek, se cégnek nem ad 2 év gyári garanciát. 1 év gyári garancia jár minden Apple termékre.

[ Szerkesztve ]

(#5788) HarleyCustom válasza -Ben- (#5787) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Akkor +1 év szavatosság. Pontosítsunk.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5789) Ļantos


Ļantos
aktív tag

Spigen Stealth van valakinek? Ha igen, mennyire tapad egy recézett bőrhatású műanyagra?

(#5790) aujjobba válasza HarleyCustom (#5786) üzenetére


aujjobba
addikt

Mert fogyasztó és vállalkozás közötti szerződés esetén a Ptk kötelezi rá (magánszemély esete).
Vállakozás és vállakozás között nincs ilyen kötelezettség.

(#5791) HarleyCustom válasza aujjobba (#5790) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Aham. Oké.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5792) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Korábban beszéltünk a gsm boltokról. Itt van egy példa.: [link]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5793) madgie válasza kkp900 (#5783) üzenetére


madgie
titán

Szerződés, meg adásvételi meg mittomén... halálom. Probléma esetén az email, privát üzenet is ugyanolyan erejű bizonyíték, akkor meg mit körmöljünk papírfecniket?

(#5794) OCTAMD válasza HarleyCustom (#5792) üzenetére


OCTAMD
őstag

Átmentél a note8 topikba,megláttad ezt a rég elfeledett topikot és bemásoltad ide?

Értelme nem sok volt,főleg szifonnál,ahol papír nélkül az apple javít cserél

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5795) B-L-A-C-K válasza madgie (#5793) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én azért íratok általában, volt mikor rendőrségi idézést kaptam egy telefon miatt, bemutattam az adásvételemet, és mehettem is.

OCTAMD: Te tényleg nem unod hogy kötekedsz vele ha kell ha nem? Tényleg kurv@ unalmas már.

[ Szerkesztve ]

(#5796) OCTAMD válasza B-L-A-C-K (#5795) üzenetére


OCTAMD
őstag

Ez nem kötekedés,egyszerűen nem ért hozzá.

Vagyis már nem akar érteni hozzá.Régen tudta ,szifonnál mi a pálya.

Mert nagyon jól ismeri,hogy szifonnál minden másképpen megy szervíz téren,mint más teloknál.

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5797) HarleyCustom válasza OCTAMD (#5796) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A boltal kapcsolatban írtam,hogy voltak problémás ügyek,mert korábban volt róla szó.
A garanciáztatás miatt...
Tudom,hogy az iPhone más,de nem csak Apple terméket árul. Azért mondják,ha nem hivatalos helyről veszed (az iPhone-on kívül),az adott telefont,akkor lutri a garancia,50-50%... Vagy van,vagy nincs. A gsm bolt jóindulatán múlik.
Tehát én a problémára fókuszáltam,amiatt linkeltem be. Arra,hogy problémás a partnero gsm. Csak ennyi...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5798) joey04 válasza OCTAMD (#5794) üzenetére


joey04
titán

hagyd, talált 2db 2013-as panaszt és ez alapján le van húzva. én több iPhone X árát spóroltam meg rajtuk.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5799) OCTAMD válasza joey04 (#5798) üzenetére


OCTAMD
őstag

érti ő ám,csak már nem akarja

Vett drága hivatalos magyart,innentől a gazdaságos occsó neki már nem szimpi

De nem baj ha nem vagyunk egyformák.A drága boltoknak is kell a forgalom.

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5800) kchris78 válasza HarleyCustom (#5797) üzenetére


kchris78
veterán

szerintem ilyen "zuggsm" boltnal alap hogy csak olyan keszuleket vesz az ember amit be lehet adni kozvetlenul a markaszervizbe garis ugyintezesre! ilyen nem csak apple van. komolyan barki javitast ilyen bolt joindulatara biz?? hogy valahogy probaljak osszeganyolni a javitast?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.