Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) jani70 válasza zola96 (#3296) üzenetére


jani70
aktív tag



Na mi a különbség a két fotó között?
Arra nem is gondolsz hogy milyen nézetben használom az i7?

[ Szerkesztve ]

(#3302) jani70 válasza -Ben- (#3299) üzenetére


jani70
aktív tag

Semmi buktató meg varázslat,csak annyi hogy nagyitott nézetben használom!Probáld ki,és neked is közelebb lessz majd a wi-fi meg az óra fent!

(#3303) zola96 válasza jani70 (#3302) üzenetére


zola96
senior tag

Nem bántani akartunk nyugi. Csak szembeötlött ennyi. Nem tudhattuk hogy nagyított nézetben is ilyet produkál, mivel gondolom kevesen használják viszonylag itt.

(#3304) -Ben- válasza jani70 (#3302) üzenetére


-Ben-
veterán

Mindig tanul valamit az ember..... :D

(#3305) Ed Parker


Ed Parker
nagyúr

Napi nassolnivaló:

[link]

Apa kezdődik ;]

(#3306) -Ben- válasza Ed Parker (#3305) üzenetére


-Ben-
veterán

Innovációó!! Ha eldobod a telefonod, gránát lesz belőle ;] Titkos fejlesztés az Appletől.

(#3307) Ed Parker válasza -Ben- (#3306) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ez egy fícsör :D
A mostani frissítéssel érkezett.

Itt a párja a telódnak, kozmosz fehér ;]

(#3308) -Ben- válasza Ed Parker (#3307) üzenetére


-Ben-
veterán

Szerintem betát használt az illető. Valószínűleg a 10.2-vel megkapjuk mi is az iDinamitot. Meg remélem a jet white színt is. ;] :C

(#3309) Ed Parker válasza -Ben- (#3308) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Egy ilyet bevállalnék én is vagy kerámiát,mint a drágább waccs. :)
Ezen a karcok sem látszanának annyira.

(#3310) -Ben- válasza Ed Parker (#3309) üzenetére


-Ben-
veterán

Egyébként biztos, hogy jobb lenne, mint a fekete. Se az ujjlenyomatok, se a karcok nem látszanának annyira, mint a feketén. Viszont ez sokkal nőiesebb, szerintem még a fekete is határeset..

(#3311) Vgabor92


Vgabor92
tag

Sziasztok!

I6/6s-re való teljes keretes üvegfólia jó a hetesre?

(#3312) -Ben- válasza Vgabor92 (#3311) üzenetére


-Ben-
veterán

Szia!

Nem.

(#3313) Ed Parker válasza -Ben- (#3310) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

A fehér nőies? Mitől?
A fehér ing is az? :F

A fehér szín sztem mint a fekete is uniszex.

(#3314) -Ben- válasza Ed Parker (#3313) üzenetére


-Ben-
veterán

Nekem a „férfi” iPhone az fekete :D Mondom ezt úgy, hogy nekem is volt fehér i4, i4s, i5. Uniszex, de a ruha szvsz nem összehasonlítható egy telefonnal. Csak a színük azonos.

(#3315) Ed Parker válasza -Ben- (#3314) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Sztem az Apple pont ezért ezzel a két színnel kezdett, mert tetszés szerint bármelyik jó bárkinek.
De mindegy is, én vennék ilyen fehér telefont, ha megjelenik jövőre.

(#3316) kovsol válasza Ed Parker (#3315) üzenetére


kovsol
titán

Nálam is meg lenne az esély, hogy Silver után fehéret vegyek. Bár inkább a matt színeket kedvelem, szóval ilyen csillogósban lehet maradna az ezüst.
Asszony egy arany színű készülékkel szemez. Azt már én biztos nem vállalnám be, pedig láttam már férfiaknál is.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3317) zola96 válasza kovsol (#3316) üzenetére


zola96
senior tag

Én osztom zetape véleményét, nekem pl. csak fekete jöhet szóban telefonnál. Én is láttam már aranyat férfinél, sőt villamoson rosegoldot is dehát kinek mi. Barátnőmet lebeszéltem eddig szerencsésen mindkét variánsról és marad az ezüstnél, az szerintem teljesen korrekt és nem is csicsás meg semmi egyéb kirívó nincsen benne. Dehát ízlések és pofonok, mindenkinek más jön be. Bár egy kerámia fehér iPhone-t lehet én is bevállalnék ha látnám élőben.

(#3318) -secret- válasza zola96 (#3317) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

5S-ből silvert vettem megjelenéskor, már alig vártam, hogy megváljak tőle és ismét fekete telefont vehessek. Kinek mi...ezek után nekem is csak fekete előlapos telefon, hátlap annyira nem izgat.

Barátnőmnek gold van, egy lánynál mondjuk teljesen korrekt. Anno tetszett a gold is, de maradok a feketéknél ahol a káva beleolvad a kijelző színébe off kijelzőnél.

[ Szerkesztve ]

(#3319) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

a cegnel nem csereltuk a 6-okat 7 meg 7 plusra. Tok jo meg minden, de egy baj van: kihallatszik beloluk a beszelgetes, olyan, mitha khangositva beszelelnej, meg a hangerot lejjebb allitva is... ez mitol van?

Koszi,

ferikek

(#3320) Tempes válasza -secret- (#3318) üzenetére


Tempes
tag

Lehetne elől fekete, hátul fehér, mint anno a 3GS-em. Az nagyon tetszet.

(#3321) -Ben- válasza ferikek (#3319) üzenetére


-Ben-
veterán

Sztereó hangszóró. Azért minimumra lehúzva, alaposan a füledhez téve nem hallatszik az olyan nagyon ki... :U

(#3322) Ed Parker válasza kovsol (#3316) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem az iPad Air2 és az iPad pro arany, mivel tokban van sosem láttam ;)
De semmi baj ezekkel a színekkel.
A rosegold már nekem sem fér bele, de a többi bármikor.
Tudod ez olyan mint a rózsaszín ing, póló, akkor az most férfias vagy nem?
Én watch-ból is piros szijasat vettem, nem az unalmas feketét, ami mindenki kezén van :D

Zola96:sztem a kerámia elég meleg, ha a sima acéltokos árában lenne azonnal vennék, de hát eléggé felrakták a Holdra az árát, így ez a baleset nem fenyeget ;]
Ami meg a színeket illeti, sztem abszolút nem a szín határozza meg hogy ki mennyire férfias.
Tény hogy vannak béna színek, de a két alapszin a fehér és fekete ezalól abszolút kivétel.

[ Szerkesztve ]

(#3323) Tibee86 válasza -Ben- (#3321) üzenetére


Tibee86
veterán

Annak a beszédhangszóróhoz nem sok köze van.

(#3324) -Ben- válasza Tibee86 (#3323) üzenetére


-Ben-
veterán

i7 -en jelentősen hangosabb a beszédhangszóró. Egyrészt nagyobb nyílást hagytak neki, másrészt eleve erősebb maga a hangszóró is, mivel mostantól (i7) már nem csupán beszédhangszóróként kell funkcionálnia.

[ Szerkesztve ]

(#3325) SasaWRC válasza HUTCHDB (#3265) üzenetére


SasaWRC
csendes tag

Tegnap bevittem az Almáriumba is az istyle után, ott mondták, hogy ilyet még nem láttag, de ez természetesen hiba. Két hét még körbe ér és elméletileg cserélik.

(#3326) Tibee86 válasza -Ben- (#3324) üzenetére


Tibee86
veterán

Jah bocs mindig elfelejtem, hogy az Apple-nél így oldották meg, hogy sztereónak nevezhessék. :D
Az, hogy erősebb lett az jó pont, mert az 5S-nél általában még max hangerőn is fülelnem kell, hogy halljam a másikat. Viszont, hogy a környezet felé tolja ezt jobban az már nem kimondottan.

(#3327) -Ben- válasza Tibee86 (#3326) üzenetére


-Ben-
veterán

Igen, ha valami, akkor ez nekem is tetszik a 7 -ben. 100 éves zúgó-búgó, csörgő-kattogó ikarusokon nagyjából semmit se hallok a másikból még full hangerőn se, i7 -nél ez szerencsére teljes mértékben megszűnt.. :K

(#3328) kovsol válasza -Ben- (#3327) üzenetére


kovsol
titán

Úgy tudom aktív zajszűrést is alkalmaznak ez mellé, hogy jobban hallható legyen a másik fél. Bár lehet ez volt már a korábbi modelleknél is.

May the Force be with you!

(#3329) rosszfiu18


rosszfiu18
tag

Sziasztok! Találkoztatok már azzal a problémával, hogy amikor hívnak, hiába veszem fel, a számláló nullán marad és tök süket a telefon? Vagy épp kimenő hívást akarok kezdeményezni és ledob a hálózatról, majd kiírja, hogy sikertelen hívás... amikor megvettem, 2 nap alatt kb egy hívást nem tudtam már kezdeményezni, akkor elküldtem szervizbe, majd kaptam egy teljesen újat. Nem telt el 2 hét és már ez is ezt csinálja...
Ez szoftveres gond lehet, vagy a telefon a rossz? A kártyát használtam a szerviz idő alatt egy Nexus 5-ben, hibátlan volt. Megint csak Én fogtam ki egy rossz sorozatot??? (ha átállítom 2G-re vagy 3G-re, ugyan ez a helyzet, tehát a hálózattal nincs gond)

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#3330) expendables válasza rosszfiu18 (#3329) üzenetére


expendables
aktív tag

Első körben próbáld meg kicseréltetni a sim kártyát. Lehet,hogy azzal van gond. Vagy próbáld ki másik simmel.

[ Szerkesztve ]

(#3331) -Ben- válasza rosszfiu18 (#3329) üzenetére


-Ben-
veterán

Restore és újként beállítást próbáltad?

(#3332) expendables válasza -Ben- (#3331) üzenetére


expendables
aktív tag

Nem hinném,hogy ilyen baja lehet,hiszen kicserélték egy újra a telefont. -Ezt írta....

[ Szerkesztve ]

(#3333) -Ben- válasza expendables (#3332) üzenetére


-Ben-
veterán

Másnak cserélték cicergésért is, pedig az se garis problem.

(#3334) expendables válasza -Ben- (#3333) üzenetére


expendables
aktív tag

Ezt most nem értem...

(#3335) -Ben- válasza expendables (#3334) üzenetére


-Ben-
veterán

Mi nem világos? :U

(#3336) rosszfiu18 válasza -Ben- (#3331) üzenetére


rosszfiu18
tag

Amit vettem készüléket, ott kipróbáltam ezt...
De a cserélt készülék ugyan ezt csinálta. 10.0-ás szoftverrel.
Most lefrissítettem, pedig nem akartam a 10.1.1-re, próba cseresznye...holnap kiderül egy aktív nap után, hogy megállja a helyét vagy ismét cserét igényel.
Szomorú, hogy egy negyed milliós készülék 3 nap alatt teljesen használhatatlanná válik. Erre egy Nexus 5 2 év után is korrekt állapotban van, hálózati hibák nélkül.

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#3337) -Ben- válasza rosszfiu18 (#3336) üzenetére


-Ben-
veterán

Lehet, hogy peches vagy, de ez eléggé ritka probléma lehet. Még senkitől se olvastam ilyet.

(#3338) rosszfiu18 válasza -Ben- (#3337) üzenetére


rosszfiu18
tag

2-szer egymás után? :( Pláne, hogy 128-as verzió...

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#3339) -Ben- válasza rosszfiu18 (#3338) üzenetére


-Ben-
veterán

Miért? Én SE-ből 6-ot vittem vissza és végül meguntam. Viszont i6, i6S, i7-ből is volt már több, de ezekből egynek se volt garanciális hibája. Vannak peches emberek. Viszont azért furcsa ez nekem.. kétszer ugyanaz a hiba elég ritka.

(#3340) expendables válasza rosszfiu18 (#3338) üzenetére


expendables
aktív tag

Kipróbáltad másik simmel?

(#3341) Takashi válasza rosszfiu18 (#3338) üzenetére


Takashi
aktív tag

Én meg 2x egymás után fogtam ki pixelhibás 64 GB-os iPhone SE-t, na bumm... Online rendelés volt mindkettő, el is álltam a vásárlástól - de ettől még furcsa, hogy az eddigi Apple termékeim között nem találkoztam ilyen jellegű problémával, itt meg közvetlen egymás után kétszer. Ilyen az élet. :(

七転八起

(#3342) oil120


oil120
senior tag

Sziasztok,
Most készülök Androidról át az IOS-re.
Szeretném kérdezni, hogy az Iphone 7-et tudom-e gyári telepített diktafonnal használni, vagy le kell tölteni valamit?
Köszi

(#3343) -secret- válasza oil120 (#3342) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tudod.

(#3344) oil120 válasza -secret- (#3343) üzenetére


oil120
senior tag

Köszönöm!
Ami a kérdésből kimaradt, mp3 kiterjesztésű lesz?
Vagy egyéb és azt konvertálni kell, hogy más eszközön lejátszható legyen?

(#3345) Laca1212 válasza oil120 (#3344) üzenetére


Laca1212
őstag

.m4a a kiterjesztése.

(#3346) Sur1G


Sur1G
aktív tag

Üdv!
Eddig volt 3G, i4S, 5S, 6 utána megint 5S és most 7-es iPhone-om. Mindegyiknél az a jelenség állt fent, hogy az első 1-2 hónapban minden egyes hívást simán fel tudtam venni, aztán egy idő után elkezd szórakozni és időként nem tudok hívást felvenni (nem lehet a csúszkát elhúzni). Eddig nagyon örültem az i7-nek és elég magabiztosnak éreztem, hogy ezt a nagyon bonyolult és technikailag megoldhatatlan akadályt talán leküzdötték. Sajnálatomra a napokban megint elkezdte, hogy csak sokadszorra tudom a csúszkát elhúzni. Szerencsére még hívást nem veszítettem miatta, de a többi telefonból levont következtetésekre alapozva el fog jönni ez az idő is. Nem tudják ezt 10 év alatt megoldani?

(#3347) nbware válasza Sur1G (#3346) üzenetére


nbware
senior tag

simán lehet, hogy veled van a baj :D én még senkinél nem tapasztaltam ilyet, akinek iphone-ja van

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#3348) -Ben- válasza Sur1G (#3346) üzenetére


-Ben-
veterán

A hiba az Ön készülékében van. :) Erről ez jut eszembe. Soha, de soha nem találkoztam még ilyennel, de még fórumon se olvastam senkitől. Te vagy az első.

(#3349) Sur1G válasza nbware (#3347) üzenetére


Sur1G
aktív tag

:D Emiatt amúgy már cserélték telefonomat. Pont eljátszotta a szervizes előtt, utána a csere készülék jó volt 1 hónapig. Kínomban már arra gondolok, hogy az általam használt programok véletlen együttese okozza a hibát vagy a kijelzővédő fólia/üveg érzéketlen lesz a zsebemben (elektromosan feltöltődik vagy tudja bánat mi lehet ott vele, vagy hogy működik). Szerintem engem ez végig fog kísérni az életemen. Érdekes, hogy fél évig használt Androidos telefonnal egyszer se volt ilyen esetem. Ott ha nem tudtam elhúzni a csúszkát valószínű lefagyott.

Amúgy ez egy meglévő probléma, régebben sokszor volt róla szó a másik fórumon. iPhonet használó ismerősi körömben ez egy létező probléma sajnos. Jókat szoktunk rajta röhögni.

[ Szerkesztve ]

(#3350) trobi28 válasza -Ben- (#3348) üzenetére


trobi28
addikt

Én találkoztam 5s -nél. Egyszer előfordult, azóta nem.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.