Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) sebgutkopf


sebgutkopf
őstag

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!
Akkor azt hiszem asszonyt át fogom téríteni. :)

A tokkal, fóliával meg majd szórakozzon ő a saját ízlése szerint. Örüljön, hogy a nagyját magamra vállalom. :DD

[ Szerkesztve ]

(#10602) Sn00k válasza Szellem. (#10594) üzenetére


Sn00k
veterán

Kosz az infot le is csekkolom az appot. Bar manualisan is kb 2 perc megcsinalni;)

10599) -secret: Nekem pl nem engedtek az MM ben kimondani levon hogy tul draga keszulek es felbontas utan mar csak olcsobban tudjak eladni ezt a valaszt kaptam mikor meg akartam nezni mivelmaz eslo valszeg akku hibas volt mert full le volt merulve mikor megvettem az aksija

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#10603) tween válasza -secret- (#10599) üzenetére


tween
őstag

Ezt nem egészen értem. Miért ne lenne hibátlan termék?

(#10604) Ed Parker válasza tween (#10598) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Több tucat telefon és sok iPad megfordult a kezeim között 2008 óta, de még csak látni sem láttam olyan kijelzőt ami pixelhibás.
Egy második generációs iPod nano-m van, ahol ez a veszély fennáll, de máshol nem láttam.

Secret: ez a kibontós dolog, csak fizetés után működik mindenhol,az Apple pixel szabályzata itt olvasható.

(#10605) -secret- válasza Ed Parker (#10604) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem láttál olyant? Adsz egy telefont a kezembe akkor találok pixelhibát rajt!!! Nekem eddig az összes iPhone-omon volt, 3 db 4S, 1 db 5S, 2 db 6, 2 db 6S, és most a 7-en is van. Nyilván nem csík, de 1-1 pixelt biztos, hogy lehet találni mindegyik kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

(#10606) Ed Parker válasza -secret- (#10605) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nagy bátorságra vall ilyet látatlanban kijelenteni :)
Most le is töltöttem egy progit és nincs az i7+ pixelhiba, szóval ezen nem találnál.
Ja és igen,jó a szemem :D

(#10607) -secret- válasza Ed Parker (#10606) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tali? ;]

(#10608) Szellem. válasza Sn00k (#10602) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezzel a programmal 10 másodperc! Piszkos egyszerű, és baromi gyors.
Én nagyon szeretem. :R

(#10609) nickedez89


nickedez89
senior tag

Nillkin 3D CP+ Max edzett üveget vagy valamilyen széléig érős 3D üveget használ valaki gyári bőr tokkal?

Nem nyomja fel a tok az üveg szélét vagy ilyesmi?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#10610) B-L-A-C-K válasza -secret- (#10605) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudod nekem se ez az első iPhone-om, de én még nem találtam egyiken se... :N

(#10611) Tibee86 válasza nickedez89 (#10609) üzenetére


Tibee86
veterán

Nillkin-t használok, teljesen kompatibilis a gyári tokokkal.

(#10612) madgie válasza -secret- (#10607) üzenetére


madgie
titán

Jöhetsz, az enyémen sincs, egyiken sem volt soha :)

Észreveszem amúgy, monitoron volt már pixelhibám, a tévémen is hét éve ott van.

(#10613) Ed Parker válasza -secret- (#10607) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Kihagyom, el kell(ene) hinned be mondásra is.
Picit drága út lenne nekem, hogy bebizonyítsd a semmit.

(#10614) -secret- válasza Ed Parker (#10613) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:D

Hülyülök csak, de igazat adok! Viszont azt is hidd el, hogy én eddig az összes iPhone-omon találtam.

[ Szerkesztve ]

(#10615) nickedez89 válasza Tibee86 (#10611) üzenetére


nickedez89
senior tag

Köszi, már úton is van! :R

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#10616) Ed Parker válasza -secret- (#10614) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem csak azért fura ez, mert erről nem is igen szoktak beszélni, nem azt állítom hogy a jelenség nem létezik, vagy hogy minden kijelző 100%-os, de elég régóta forgok Apple körökben és jómagam is régi felhasználója vagyok a termékeinek, de mondhatni először hallom hogy pixel hiba van iphonon.
Szvsz ez eléggé marginális dolog.

(#10617) tween válasza Ed Parker (#10616) üzenetére


tween
őstag

iPad4-emnek pont a közepén figyelt egy vörös pixel. Akárhányszor használtam, mindig megakadt a szemem azon a ponton...túl is adtam rajta...iPhone4S-em szintén...ezért félek már az almáéktól.

(#10618) Ed Parker válasza tween (#10617) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Akkor sztem tutira lesz a következő telefonodon is :DDD

(#10619) joebacsi4 válasza #76385920 (#10600) üzenetére


joebacsi4
tag

Köszönöm az információt! ;)

(#10620) tween válasza Ed Parker (#10618) üzenetére


tween
őstag

Amilyen szerencsés vagyok... Tuti! Pedig ez a kiszemelt. Jut eszembe! Érdemes várni az iPhone 8-ra? Már csak azért is, mert akkor talán lejjebb megy a 7 ára?

(#10621) -secret- válasza tween (#10620) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Most már ezt az 1 hónapot érdemes kivárni.

(#10622) zombinyul


zombinyul
addikt

No, tegnap esett a kicsike pofával betonra. Sima fólia, nem üveg, plusz egy nagyon vékony szilikon tok. Asszony kiverte a kezemből véletlen, szóval hatalmasat esett. Eredmény: 0 karc, 0 repedés. Pedig ott azt hittem, a kijelzőnek annyi.
Aztán az ágyról is esett este egy hatalmasat. Szintén zenész. Nem semmi, mit kibír. :)
A kameráját meg még mindig imádom. Csodálatos képek készültek vele a nyaralásról.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#10623) Sn00k válasza Ed Parker (#10616) üzenetére


Sn00k
veterán

Nekem volt sima 5 , majd 5s utana egy hosszabb szunet es most a 7 meg az ipad , ebbol a sima 5nel volt nekem is egy feher pixel amit szabad szemmel is eleg jol lehetett latni. Gond nelkul csereltek az Andrassy uti istyleban. Tehat 4 eszkozbol egyben volt pixel hiba. Ettol fuggetlenul eleg jo minosegi cuccnak erzem az alma termekeket meg ha mocskosul tul arazottak is. Ja es felesegemnek van egy 6s meg neki is ipad, amik szinten hibatlanok. Akkor 6 termekbol, egynel volt pixel hiba

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#10624) Ed Parker válasza tween (#10620) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Október végénél előbb úgysem lesz kapható, szóval ha nem sürgős talán várd meg.
Általában 100$/€ amivel csökken a tavalyi model ára.

(#10625) Ed Parker válasza Sn00k (#10623) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nálam 2008 óta 15iphone volt/van a kezemben, ebben volt 3 csere,7 iPad és mind hibátlan, és az asszony telefonjai is mind az volt, nálam 0.

[ Szerkesztve ]

(#10626) tween válasza Ed Parker (#10624) üzenetére


tween
őstag

Szóval ha azt nézzük, hogy a 6S most 200K, akkor az i7 lesz 200?

(#10627) zolax


zolax
tag

Használ valaki iOS11-et? Érdemes már feltenni? Csak azért kérdezem mert az Apple már invitált egy hete amikor a beta5 jött ki, most meg a 6-os, de még nem mertem feltenni....

(#10628) Ed Parker válasza tween (#10626) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nagyjából.

(#10629) Sn00k válasza Ed Parker (#10625) üzenetére


Sn00k
veterán

Az eleg jo arany ;]

3njoy the Lif3

(#10630) kchris78 válasza zolax (#10627) üzenetére


kchris78
veterán

beta6-ot v public beta5-ot mar igen, boven jo. van egy kis visszafigottsag benne mert debug dolgokat loggol helyben az nem letilthato, de ezen kivul mar eleg jo. kezd smooth lenni.

[ Szerkesztve ]

(#10631) kovbandi82


kovbandi82
őstag

Iglass szandardot használ valaki? Amkáilyen üveget veszek, körbe levegős marad a széle, csunya. Iglasstól remélném, az jó lenne

(#10632) B-L-A-C-K válasza kovbandi82 (#10631) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha nincs alatta kosz akkor pár nap alatt teljesen kimegy a levegő alóla, vagyis nekem több ilyen tapasztalatom volt már.

(#10633) kovbandi82 válasza B-L-A-C-K (#10632) üzenetére


kovbandi82
őstag

Az a baj, pont körbe a széle levegős, az nem simul rá :( Mint ha mindegyik nagyobb lenne kicsivel. Iglassban bízok még, vagy az, vagy nanoshine, vagy lecarom az egészet, van készülékbiztosításom. Igazából általában évente telefont cserélek, és nem igazán fizetik meg a karcmentes állapotot

[ Szerkesztve ]

(#10634) Bazsi101 válasza kovbandi82 (#10633) üzenetére


Bazsi101
tag

A nanoglass csak parasztvakítás.

(#10635) B-L-A-C-K válasza kovbandi82 (#10633) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ott viszont tényleg ott marad, azt hittem belül van mert azok még idővel eltűnnek. Nekem hónapok óta ez van, már 3db i7-en is volt ugyan ez a fólia, és még mindig semmi baja, csak ajánlani tudom, bár szerintem olyan mint a Nillkin, és az olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#10636) Peterzon94 válasza B-L-A-C-K (#10635) üzenetére


Peterzon94
tag

kár, hogy már nem lehet rendelni, ilyen vékony fóliának örülnék én is :(

(#10637) B-L-A-C-K válasza Peterzon94 (#10636) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudsz venni, de mint írtam szerintem ugyan az mint a nillkin, és az jóval olcsóbb.

Szerk:

Most nézem az 6S szériára van, talán ebay-en rá lehet keresni lehet ott van ha ilyen kell.

[ Szerkesztve ]

(#10638) A guru


A guru
addikt

2-3 hét után,most levettem a duzhi tokot, és ez alá is bement a por, újabb pöttyöket okozva a hátlapon, lassan kezdem azt hinni, hogy ezüst telót vettem, csak valami fekete festék ráment véletlen. :D

(#10639) B-L-A-C-K válasza A guru (#10638) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezért kell rá hátlapfólia, és nem lesz ilyen, 3db 2 dollár...

(#10640) -secret- válasza A guru (#10638) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Félve vettem le most a Duzhi tokom. Szerencse, hogy alatta van a hátlapi fólia.

(#10641) A guru válasza B-L-A-C-K (#10639) üzenetére


A guru
addikt

Azért mégis csak nevetséges, hogy ilyen szarságokat kell rátenni egy negyedmillás cuccra, hogy ne kopjon le a festék...

(#10642) B-L-A-C-K válasza A guru (#10641) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezzel egyetértek, fekete i5 még ennél is rosszabb, itt nem értem miért nem sikerült megcsinálni már jól.

(#10643) nickedez89 válasza A guru (#10641) üzenetére


nickedez89
senior tag

Az is nevetséges, hogy edzett üveg vagy fólia nélkül borítékolható a karcosodás!! Gorilla Glass-es telóim makulátlanok maradtak minden védelem nélkül és ugyanúgy használtam!
Saját zsebe van a telefonnak, sosem rakom le "arccal" lefelé és vigyázok rá mint a hímes tojásra! Ehhez képest két hét alatt bele került egy fasza karc a közepébe!:W

Szerencsére csak akkor látszik ha "úgy esik" rá a fény, de akkor is bosszantó!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#10644) A guru válasza nickedez89 (#10643) üzenetére


A guru
addikt

Egyik barátom fólia nélkül használja, (akkor vette mint én ~8 hónapja) és karcmentes az egész kijelző, szóval valakinél karcolódik meg kopik valakinél meg ha homokban fürdeti akkor is makulátlan.

(#10645) B-L-A-C-K válasza A guru (#10644) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kis mikrókarcok tuti vannak azon is, egy led fény alatt tuti találnál te is rajta sokat, persze van akit ez nem zavar mert alig lehet észrevenni, de a lényeg gyűjti a karcokat sajnos.

(#10646) mate543


mate543
tag

Ti szoktatok készülékbiztosítást kérni a telefonhoz? Nem tudom, hogy van-e értelme.

(#10647) -secret- válasza mate543 (#10646) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem, de nem is törtem még össze telefont. Mondjuk ez hülye példa volt mert nem csak törésre van biztosítás, lényeg...,hogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#10648) mate543 válasza -secret- (#10647) üzenetére


mate543
tag

Ez a készülékbiztosítás mire jó amúgy? Pl ha ne adj Isten ellopnák?

(#10649) -secret- válasza mate543 (#10648) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akár...

[ Szerkesztve ]

(#10650) BaLee válasza mate543 (#10646) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ezt utólag könnyű megmondani. Ha összetöröd akkor volt, ha nem akkor nem. :)
A feltételeket is el kell olvasni, volt olyan bolt ahol azt írták, ha összetöröd a telefont akkor az új árának a 70%-ért kapsz kupont amit náluk levásárolhatsz. Mivel ez nagyáruház volt jóval drágábbak voltak a telefonok mint netről vagy kisebb boltokból véve, azaz ha veszel akciósan jó áron egy telót akkor annak a 70%ért választhatsz majd újat, ami jó eséllyel nem lesz akciós szóval kb. a telód értékének a felét kapod vissza. Pont tegnap néztem a helyi mediamarktban a 16gb-os iphone 6-ost 200 ezer forint felett volt, mikor én a 32gb-os 7-est ennél jóval olcsóbban vettem. 2 generációval újabb, több tárhelyes teló kevesebbért. :U

Én eddig nem törtem össze telót, sem kijelzőt (szerencse, meg a védő üveglap is hozzájárult, mert párszor azért leesett) így én nem gondolkodtam sohasem biztosításon. Inkább próbálok vigyázni rá. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.