Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11501) -Ben- válasza amoledus (#11499) üzenetére


-Ben-
veterán

Nyáron nagyjából ugyanannyi lesz egy i7, mint most. Egy kicsit olcsóbb lehet, de az elég minimális lesz.

(#11502) amoledus válasza galaxys80 (#11500) üzenetére


amoledus
aktív tag

Hozzánk és ismerősök szervizébe a körúton több i6 jon mint 4+5 egyutt ,de persze tiszteletben tartom a te véleményed , nálunk ez a tapasztalat :) :R

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#11503) zombinyul válasza amoledus (#11499) üzenetére


zombinyul
addikt

Évek óta nem volt olyan telefonom, ami ennyire ne kívánkozott volna szervizbe. Előtte egy G4-em volt, az 1 év alatt négyszer volt servizben, ez 9 hónapos, recseg picit a kihangosító hangszóró (egyszer kapott szegény egy üveg sört, meg kétszer szarráázott nyári zivatarban a zsebemben). Borzasztóan jó konstrukció, egyszerűen imádom. Nincs is szívem lecserélni (igaz, okom sincs rá).
G5-ről én simán vàltanék, az egy szörnyű cucc lett (és ahogy hallottam, az is szervizigényes).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11504) Payphone


Payphone
tag

jó ilyet hallani, akkor nem csak az en tapasztalataim pozitivak

(#11505) -Ben-


-Ben-
veterán

Nálunk is van a családban 2,5 éves i6, aminek semmi, de szó szerint semmi baja nincs. A kijelzője kissé karcos már, de arról inkább a gazdája tehet... :) Viszont ettől még tény, hogy nem egy jól sikerült széria.

[ Szerkesztve ]

(#11506) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Hello, touch ID mechanikai behatás miatt nem nagyon műxik. Hova vigyem javíttatni (természetesen úgy hogy utána működjön is)? Samurai/Icentre tud ilyet? Jól tudom, hogy 25k körül van a csere?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#11507) -Ben- válasza raskolnikoff (#11506) üzenetére


-Ben-
veterán

Elég nagy szívás, mert úgy tudom, hogy csak az alaplappal együtt lehet úgy Touch ID -t cserélni, hogy működjön is. Ki tudja cserélni az isamurai is, de nem fog működni.

(#11508) raskolnikoff válasza -Ben- (#11507) üzenetére


raskolnikoff
őstag

:( csak azért kérdem, mert láttam azt a touch IC-t de akkor az valami más ezek szt.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#11509) amoledus válasza raskolnikoff (#11506) üzenetére


amoledus
aktív tag

Szia , a touc ID minden esetben 1 alaplaphoz tartozik, más gombbal nem fog működni ez a funkció Üdv

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#11510) raskolnikoff válasza amoledus (#11509) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ezt tudom, én arra gondoltam, hogy úgy javítani hogy utána menjen. Úgy tűnik ez csak külföldön megy és több hét.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#11511) -Ben- válasza raskolnikoff (#11510) üzenetére


-Ben-
veterán

Külföldön is csak alaplappal együtt cserélik.

(#11512) amoledus válasza raskolnikoff (#11510) üzenetére


amoledus
aktív tag

Hivatalosan egy módja van , cserélik neked térítésben,amennyiben megvan minden papírja a telefonnak,hogy te vetted stb. viszont ez súlyos 56e FT ,és kb 3-4hétig ülnek rajta .

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#11513) raskolnikoff válasza amoledus (#11512) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ez az összeg vehető "készpénznek"? Ez még megüti azt a határt amit kiadnék érte, csak hogy ne 30ezerért váljak meg tőle mikor eladom.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#11514) amoledus válasza raskolnikoff (#11513) üzenetére


amoledus
aktív tag

Ezt az összeget egy sértődött vevőnk mondta, kb köszönés nélkül bejött és hogy idézzem "az ájfónba 56ezerért cserélik a rohadékok " :D ilyenkor legyen komoly az ember....egyébként sztem. pénzkidobás lenne, ugyanis a piac tele van nem működő touch id-es iphone-al amit ha 10ezerrel olcsóbban adsz még úgy is több marad a zsebedben mint ha megjavíttatod :K

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#11515) raskolnikoff válasza amoledus (#11514) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Rendben köszi az infót. Körülnézek majd, remélhetőleg összejön egy új teló hamarosan, nem húznám ki a következő iphoneig, mert akkor tuti nagyot bukok.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#11516) .Farkas.


.Farkas.
tag

Sziasztok!

Egy kollegam vett egy Iphone 6-ost a netrol amin a WIFI-t nem lehet bekapcsolni, nem aktiv a gomb. Es nem nagyon van 3G jel , ha van 5 perc utan kiirja h nincs szolgalatas.
Itt az alaplap doglott meg szerintetek?
IMEI alapjan tiszta

(#11517) amoledus válasza .Farkas. (#11516) üzenetére


amoledus
aktív tag

IC chip hiba lesz :(

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#11518) Mályki


Mályki
aktív tag

Sziasztok! Nem tudja valaki mi tortent az imusiccal? Ujratelepitettek mindent az almámon de ugy mukodik mint egy online zenetár. Youtubos zenéimet nem lehet vagy tudom betölteni.koszonom

[ Szerkesztve ]

K.M.

(#11519) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!
Adott egy 6 os telo.Face time nál nem mindig enged screenshotot csinálni. akár milyen sorrendben nyomom a gombokat: Néha meg azonnal tudok késziteni képet. Valkinek van tippje mi lehet,

üdv

(#11520) jazzkifli


jazzkifli
tag

Sziasztok!

Tapasztalt valaki olyan hibát, hogy a némító kapcsoló állandóan vissza ugrik a "hangos" állásba?
Eddig is gyehennán működött, olyan furcsán kapcsolt át néma pozícióba, de ma este óta nem hajlandó többet abban az állásban maradni.
Nem érte semmi különös behatás :-(

Aláírás

(#11521) lugosi válasza jazzkifli (#11520) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem tapasztaltam még ilyet egyik szifonomon se.

(#11522) -Ben- válasza jazzkifli (#11520) üzenetére


-Ben-
veterán

Soha nem láttam/hallottam még ilyet.. Azt se értem, hogyan lehetséges ez.. :F

(#11523) jazzkifli válasza -Ben- (#11522) üzenetére


jazzkifli
tag

Hát én se.
Olyan mintha egy rugó húzná vissza azt a kis pöcköt.
Annyira nem nagy tragédia mert céges telefon és kapok helyette másikat, de kiváncsi voltam rá hogy ez esetleg ismert jelenség-e vagy csak én vagyok kivételezett :-D

Aláírás

(#11524) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Itt is megkérdem hogy az i6s és a sima között mik a különbségek ?
Olvastam hogy a sima 6 is tud 4K-ban rögzíteni ?

8Mpx vs 13Mpx annyival jobb ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11525) -secret- válasza eladogeppc (#11524) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#11526) eladogeppc válasza -secret- (#11525) üzenetére


eladogeppc
veterán

Kosz, ezt megtettem én is. A teszt hamis.
Használatban a szoftver különbségekre lettem volna kiváncsi

Például tényleg nincs selfie vaku mód ? 4K hiányzik ?
Azt gondoltam hogy valamennyivel lassabb lesz, de ezt az életben használva érezni lehet ?
A selfie kamera annyival gyengébb , a 8Mpx annyival rosszabb ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11527) -secret- válasza eladogeppc (#11526) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kamerával nincs gond, de kell a 6S már a 2 GB ram miatt.

Ezt a másik topikba nem írom be.

(#11528) eladogeppc válasza -secret- (#11527) üzenetére


eladogeppc
veterán

4k video lehetőség már él IOS 10-től ? Selfie vaku ? Ezek mind szoftveres különbségek szerintem már ha vannak.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11529) szezso15 válasza eladogeppc (#11528) üzenetére


szezso15
addikt

A 4K hiánya mind hardveres, mind szoftveres korlátozás, selfie vaku pedig nincsen 10.2.1 alatt, és valószínűleg nem is lesz, ez a 6S és afölötti modellek kiváltsága.

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#11530) eladogeppc válasza szezso15 (#11529) üzenetére


eladogeppc
veterán

Vééééégreee valaki volt kedves és válaszolt nekem, hogy ne kelljen turkálni a neten.

KÖSZÖNÖM SZÉPEN !

Egyébként akkuban/játékok sebességében érződik a 6/6s ?

Úgy láttam, hogy max betöltési sebességben van különbség.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11531) szezso15 válasza eladogeppc (#11530) üzenetére


szezso15
addikt

Nekem 6S-sel nincs tapasztalatom, szóval nem tudok érdemben nyilatkozni. Nyilvánvalóan mindenben gyorsabb a 6S, de az én igényeimnek tökéletesen elég a 6 is, mondjuk én nem játszom rajta egyáltalán. :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#11532) -secret- válasza eladogeppc (#11530) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akkuban annyira nem, inkább sebességben.

(#11533) eladogeppc válasza -secret- (#11532) üzenetére


eladogeppc
veterán

Én nézegettem pár komolyabb játékot, de azok is csak a betöltéskor voltak itt lassabbak.
Nem igen szakadozott semmi a sima 6-oson.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11535) eladogeppc válasza -secret- (#11534) üzenetére


eladogeppc
veterán

Számomra nem életszerű a 24 weboldal megnyitása :D
Volt 6s Plus-om még régebben, de annyi pénzem most nincs.
Biztos akarok lenni abban, hogy a sima 6-os elég lesz-e.

Waze,FB, MEssenger, pár apró game.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11536) szezso15 válasza eladogeppc (#11533) üzenetére


szezso15
addikt

Simán lehetséges, hogy csak a betöltésnél van különbség, annyit tudok, hogy a Messenger valami borzasztó nyögvenyelősen indul (ez mondjuk nem a telefon hibája szerintem), ugyanez az Opera Mini. Egyébként nekem nincs problémám (Spotify, Instagram, Email app, ilyesmiket használok)...

*Hajrá Loki!* i15+

(#11537) amoledus válasza szezso15 (#11536) üzenetére


amoledus
aktív tag

A messenger androidon is egy hulladék app felzabálja a memóriát de működésben nagyon gyenge ,lassan benchmarknak is jó lenne a messenger :DD

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#11538) Istuu15


Istuu15
senior tag

Nem lassú a telefon? Nem tart sokáig míg elindítja az appokat?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#11539) szezso15 válasza Istuu15 (#11538) üzenetére


szezso15
addikt

Mihez képest? Egy i4-hez képest villámgyors, egy i7-hez képest lassúcska...

*Hajrá Loki!* i15+

(#11540) -Ben- válasza Istuu15 (#11538) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem lassú, de nem is gyors. Viszont iOS10-ről nem frissítenék már.

(#11541) Payphone válasza -Ben- (#11540) üzenetére


Payphone
tag

Szerintem en is maradni fogok ios 10-en... Még varom a 10.3-as frisitest, picit biztos h stabiliabb lesz a rendszer főleg az uj fajlrendszer miatt, de amúgy amig nem hallok hosszú távú tapasztalatokat addig biztos hogy mar az ios11 felejtős lesz

(#11542) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

Hogy tudnám az i cloudban levő fotokönyvtárat letölteni pc re??? Nem tudom kijelölni az összeset egyenként meg elég gáz 1800 foto letöltése.

üdv

(#11543) -Ben- válasza nagyfejü (#11542) üzenetére


-Ben-
veterán

(#11544) -secret- válasza nagyfejü (#11542) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ctrl + A-val nem jelöli ki?

(#11545) -Ben- válasza -secret- (#11544) üzenetére


-Ben-
veterán

Egyébként nem tudom mit barmolok el, de ez a CTRL+A nem mindig működik... :F

(#11546) -secret- válasza -Ben- (#11545) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem mindenhol működik. Nem tudom megy-e iCloudban most nem lépek be azért. :D

(#11547) nagyfejü válasza -secret- (#11544) üzenetére


nagyfejü
őstag

Nem müködik a kijelölés!!!!

(#11548) nagyfejü válasza -Ben- (#11543) üzenetére


nagyfejü
őstag

nem igazán jó , mert csak az adott sort jelöli ki ez 3 vagy 4 kép. 450 sort igy kijelölni nem igazán jó.

(#11549) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék hogy az Iphone 6S kamerája valóban túlexponál vagy ez csak a mobilaréna forumában volt probléma a teszt során, vagy tipushibáról beszélünk? Galaxy S6 ról mennék át mert még sose volt iphone om, persze csak ha megéri. Köszönöm előre is :)

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#11550) -secret- válasza BogyóBP (#11549) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nézz utána, hogy milyen képeket készít. Egyébként szerintem nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.