Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11901) laszy01 válasza T_Stark (#11898) üzenetére


laszy01
csendes tag

Nekem 66383 pontal értékelte a kiváló iOs11-et az AnTuTu. 😒 Akkor gondolkod6om én is az akksicserében?

A hazug embert utoléri a sánta kutya. iPhone 11 64Gb

(#11902) trobi28 válasza laszy01 (#11901) üzenetére


trobi28
addikt

Aki akkumulátor cserében gondolkodik, annak érdemes várni év elejéig, mert az újabb pletykák szerint lesz kedvezményes cserelehetőség az Apple -nél :K forrás

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#11903) Peathee válasza Themes (#11897) üzenetére


Peathee
aktív tag

Erre a kérdésre nagyon nehéz válaszolni. :) Mindkettőre tudok jót és rosszat is mondani.
Ami nagyon tetszik az iOS-ban, hogy tényleg átgondoltabb többhelyen mint az Android, nem hiányzik az ikoncsere meg témák, meg stb cserélgetése nekem belőle, Ez telefon nem képkeret. Hasznos a lomtár a képek törlésénél és kiváló a dedikált némító kapcsoló is. A beállítások jól rendezettek és egyértelműek. A szemkímélő Night Mode-ot tudja "napnyugtától napkeltéig", még az Andoid meg csak fix időpontok szerint...
Az Android részén pedig bár ez inkább Huawei érdem, hogy az ujjlenyomat olvasó ki tudja váltani a 3 androidos gombot. Elképesztően jó funkció. Már csak azért is, mert iOS-en ha jön egy értesítésed akkor nincs visszanyilad az előző oldalra, mert kitakarja...

Az Ios (ezen a készüléken legalábbis) láthatóan lassabb lett a frissítés után. Most akarja feltenni a 11.2.1-et de ezt már nem engedem neki.
A Huawei (gondolom mert jóval fiatalabb is), sebességben porba alázza ezt a 6-ost. Itt tenném hozzá, hogy januárban lesz két éves ez a 6-os ha jól emlékszem.

Ami a Lumia 925 után mindkettőről hiányzik az Amoled kijelző, a glance screen és a dupla koppintásos felébresztés. A dedikált kamera gomb hiányát túlélem, mert szoftveresen megoldja mindkettő egész jól.

(#11904) Peathee válasza sum-blink (#11899) üzenetére


Peathee
aktív tag

Ameddig tudod, hagyd azon a verzión. Utána lassabb lesz!

(#11905) sum-blink válasza Peathee (#11904) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszi. Erre tippeltem. A frissítést töröltem, most csak egy piros ikon figyelmeztet rá, azt kikapcsolni nem tudtam. De remélem nem izélget, nincs olyan app, ami miatt frissítenék...

(#11906) Themes válasza sum-blink (#11905) üzenetére


Themes
aktív tag

Az aksicseréről csak annyit hogy:
Ha már ráraktad a ios11 et akkor tök felesleges!! Én cseréltem aksit ( gyárit ) és utána még csináltam egy teljes visszaállítását is. Ugyanolyan(lassú ) lett mint volt 11 en. Szinte semmi változást nem észleltem. Ios 10 képest jóval lassabb, igazán ios 10 el a leggyorsabb!! A legnagyobb gyengesége az i6 nak szerintem az 1 gb ram, szerintem az kevés.
Alapvetőleg még így is egy jól használható telefon, engem viszont nagyon zavar hogy elég sok, gyakran használt app pl ( face, Viber ) ha kilövöm a memóriából és újra nyitom akkor súlyos mp alatt nyílnak csak meg ( ez lehet 5-7 mp is ) de van hogy ha nincs kilőve akkor is újratölti.
Elvileg ha jön egy új frissítés annak az lenne a célja hogy nem csak újításokat tartalmazzon, de őrizze meg a telefon stabilitását és sebbeségét is!! Ezzel szemben az ios 11 a 10 hez képest egy bánatos kis csiga :)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#11907) Popes válasza laszy01 (#11901) üzenetére


Popes
őstag

Most raktam új aksit meg a frissítést, így 74863 pont. (nem tudom hogy ez jó e)

Deus ex machina

(#11908) laszy01 válasza Popes (#11907) üzenetére


laszy01
csendes tag

A saját 1,5 éves készülékemen sosem éreztem, hogy “fáradna” az akksi. Kiváncsi lennék, ha vissza lehetne térni iOs 10-re, milyen értéket futna a gép, illetve milyen lenne a felhasználói élményem. Ami pillanatnyilag elég laggos...

A hazug embert utoléri a sánta kutya. iPhone 11 64Gb

(#11909) Themes válasza laszy01 (#11908) üzenetére


Themes
aktív tag

Nekem a családba van i6 ios 10 el és annyit mondhatok hogy ég és föld a kettő. Természetesen a 10 javára!

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#11910) Kar-Sz


Kar-Sz
csendes tag

Sziasztok!
Elég baráti áron átvennék ma egy ismerőstől egy hatost. 11 van rajta, de azt pontosan nem tudom, hogy melyik, kora este tudom csak megnézni. Az akku kapacitása elmondása szerint korrekt. Nem kapcsol ki hidegben, nem csinál hülyeséget a telefon és 20% alá soha nem hagyta merülni. Egy napot lazán elmegy neki közepesen aktív használattal. A készülék nagyon szép, fóliázott, független és első gazdás. A kérdésem az lenne, hogy most akkor minden egyes ios 11, 11 ... rendszerű készülék vissza lett fogva teljesítményben? Vagy ezt csak a legfrissebb 11.2-vel hozták be? :U
Volt a nyáron egy iOS 10-es hatosom, annál 76-78 ezres AnTuTu érték rémlik nekem. Ezek a frissített hatosok akkor most lényegesen lassúbbak?
Köszi.

(#11911) Themes válasza Kar-Sz (#11910) üzenetére


Themes
aktív tag

Az ios 10 hez képest lassabbak, de a mai napig azért egy elég jól használható telefon! Ár érték arányban is jók most, mert 60-70 k között már meg lehet venni!
Szerintem nyugodtan vedd meg!

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#11912) lugosi válasza Kar-Sz (#11910) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

6-ot már szerintem ne vegyél, a ram miatt. Minimum a 6s szerintem.

(#11913) Kar-Sz


Kar-Sz
csendes tag

Közben mégsem adták el odaadták a gyereknek, de azért köszi!

(#11914) laszy01


laszy01
csendes tag

B.U.É.K. mindenkinek!!!

Szerintetek életszerű az, hogy ha holnap kicseréltetem a telefonom aksiját egy újra, akkor az a bizonyos szoftver visszaáll alapra, és ismét úgy hasít majd az iphone 6-osom ezzel az új rendszerrel, mint a 10.3.3-as iOs-szel?
Egyébként a másfél éves gépben van 390 töltési ciklus, 85 százalékos a kapacitása, és a frissítés előtt sem volt gondom, nem merült gyorsan, minden oké volt vele... :((

A hazug embert utoléri a sánta kutya. iPhone 11 64Gb

(#11915) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Hali!

Nem vagyok iPhone-os, nincs is ilyen készülékem, csak haverom megkeresett egy kérdéssel, éa tudatlanságom végett ide fordulok Hozzátok.

Barátnőjének a telójának a kódját (de magyaros mondat :D) elrontották (gondolom sokszor). Ezt írja: iPhone letiltva, kapcsolás az iTunes-hoz. Csak az a baj, hogy a telóján nem a legfrisebb iTunes van. A gépén igen, de a számítógépe nem ismeri fel a telót (gépen be tudott lépni az iTunes-ba)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11916) lugosi válasza holozis_HUN (#11915) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A telefonon nincs olyan értelemben vett "itunes" mint a számítógépen. A telefonon van egy itunes store, és egy "Zene" alkalmazás. Az, hogy ezeknek mi a verziója, az attól is függ, hogy melyik ios van a telefonon. Elvileg ennek a két appnak a verziója nem befolyásolhat semmiféle kapcsolódást a számítógéphez.

(#11917) holozis_HUN válasza lugosi (#11916) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Régebbi iOS van a telefonján.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11918) trobi28 válasza holozis_HUN (#11917) üzenetére


trobi28
addikt

Ahogy lugosi írta, ez nem ok arra hogy ne ismerje fel a PC. Ott valami más gond lesz (driver, kábel, stb.). Meg kéne próbálni másik usb porton esetleg másik gépen :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#11919) holozis_HUN válasza trobi28 (#11918) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Megoldották azóta, most beszéltem vele, köszi a segítséget :))

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11920) sum-blink válasza Themes (#11906) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nem akartam akksit cserélni, 10 van rajta, nem tervezek frissíteni. :)

(#11921) Themes válasza sum-blink (#11920) üzenetére


Themes
aktív tag

Isten őrizz onnan frissíteni :) :DD :C

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#11922) sum-blink válasza Themes (#11921) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Oké. :)

Az szerintetek mitől lehet, hogy néha hívnak, de csak sms-t kapok róla, nem csörgök ki?

Sim kártyát is cseréltem a T-mobile-ban nemrég...

Mondjuk 10-15 hívásból 1 ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#11923) Themes válasza sum-blink (#11922) üzenetére


Themes
aktív tag

Ezt passzolom. Ilyet még nem hallottam.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#11924) sum-blink válasza Themes (#11923) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nem tudom telefon hiba-e.

Másvalaki?

(#11925) lugosi válasza sum-blink (#11922) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Folyamatosan ezzel küzdök! Kb ahogy írod, 10-15 hívásból 1. De ez már "jobb" arány, pár hónapja 5 bejövőből 1.

Ez attól van, hogy bekapcsolták a Volte-t. Annyit tudsz csinálni, hogy ezt kikapcsolod, ezzel legalábbis nálam a hiba megszűnt.

(#11926) sum-blink válasza lugosi (#11925) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Tudsz segíteni ezt hol tudom megtenni? Sose volt iPhone-om.

Azért ráguglizok, köszi.

(#11927) sum-blink válasza sum-blink (#11926) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Amit találtam videót azon ahol a fickó mutatja, ott nekem Volte helyett csak 4G felirat van. :(

https://youtu.be/N26ly8ZSIOQ

[ Szerkesztve ]

(#11928) lugosi válasza sum-blink (#11926) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Beállítások / Mobilhálózat / Mobiladat-lehetőségek / 4G bekapcsolása menüpont.

Ha itt csak adat van bekapcsolva akkor volte kikapcsolva, ha hang és adat, akkor bekapcsolva.

(#11929) sum-blink válasza lugosi (#11928) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Szuper, köszönöm szépen. :) Megnyugodtam, hogy nincs komoly gond.

(#11930) hacki87


hacki87
senior tag

Sziasztok! Járt már úgy valaki, hogy este lehúzta töltőről a készülékét és másnap délután is még 100% akkut jelez? Pedig közbe ment róla YouTube stb. Szóval volt használva. Újraindítás után is "beragadva" marad az akku %.

(#11931) csabi94 válasza hacki87 (#11930) üzenetére


csabi94
őstag

Nem, így szerintem még egy iPhone tulajdonos sem járt. :DDD
Én úgy szoktam inkább járni, hogy reggel lehúzom, és 11-kor már külső akksiról töltöm. 1-re feltölt, és akkor talán estig kibírja. :U

U.i.: Bocsi, tudom nem ez volt a kérdés, de magaslabda volt.

(#11932) hacki87 válasza csabi94 (#11931) üzenetére


hacki87
senior tag

Mára helyre állt a világ rendje és már újra merül. ;) bár idáig eégsz jól bírta,most érte utol a 20-40%ról random kikapcsolás.

(#11933) gabenh


gabenh
tag

Sziasztok!

Megéri még 2018-ban ez a készülék? Igazából egy fél év, vagy nagyon maximum 1 évig használnám, egy P9 Lite 2017-et váltana, ami olyan laggokat produkál amit az előtte levő 5S-em sem...
Na és ameddig váltanék egy komolyabbra, érdekelne hogy megéri e ennyi időre venni egy ilyet (most nem szeretnék költekezni)
Mennyire használható ez a telefon manapság iOS 11 alatt? Nem világmegváltásra készülök vele, közösségi programok, hobbi fotozás és ennyi :) Illetve egy akku idő érdekelne úgy hallottam szereti szívni a 11es rendesen.

Galaxy S23 Ultra

(#11934) lugosi válasza gabenh (#11933) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem max. őszig míg megjelenik az új, és akkor cserélsz valamire. De csak ahogy írod, ilyen időintervallumra, szükségmegoldásnak, ismerve a korlátait (kevés lesz a ram). Hosszú távra nem terveznék vele. Még annyi, hogy ha olcsón kapod.

(#11935) lajos75 válasza gabenh (#11933) üzenetére


lajos75
senior tag

Én is a P8 Lite 2017 cserélném le :)

(#11936) lajos75


lajos75
senior tag

Az akku kibír 2napot ha csak 2-3óra kijelző időm lenne összesen :F

(#11937) Popes válasza lajos75 (#11936) üzenetére


Popes
őstag

Új akkuval nekem 30óra készenlét+5óra használat után írta hogy tölteni kellene.(18%) Szóval két napot nem hiszem.

Deus ex machina

(#11938) lajos75 válasza Popes (#11937) üzenetére


lajos75
senior tag

Szerintem ez nem rossz :)

(#11939) csabi94 válasza lajos75 (#11938) üzenetére


csabi94
őstag

A készenléti fogyasztás számomra meglepően alacsony volt, viszont amint használni kezded, rohamosan csökken a töltöttség. Én naponta 2x töltöm úgy, hogy alapvetően nem viszem túlzásba a használatát, inkább én vagyok az átlag. Jövő hónaptól ha munkaeszköz lesz, nem tudom, hogy mekkora akksipakkot kell magammal hordani, hogy este is használni tudjam. :U

(#11940) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Sziasztok! Ez az első iPhone-om... Benyomtam egy gombot hosszan és azóta nincs értesítő/ vaku stb. hang csak rezgés. Tudnátok segíteni? A hangerőgombot hiába hangosítom. :R

(Google a barátom, de még nem segített eddig. Azért keresem...)

(#11941) Raggie válasza sum-blink (#11940) üzenetére


Raggie
őstag

:D
Egy tipp:
LINK

Clint Eastwood FTW

(#11942) sum-blink válasza Raggie (#11941) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Sose esett le mire jó az a pöcök, kézikönyvem meg nem volt! :D THX!

(#11943) laslie92


laslie92
senior tag

Sziasztok. Vettem egy akku hibás 6 ost. Szép állapot bekapcsol de kéne bele egy jó akku. Ti milyet ajánlanátok bele?

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#11944) Popes válasza laslie92 (#11943) üzenetére


Popes
őstag

Én innen vettem de hosszútávú tapasztalattal nem szolgálhatok.(eddig rendben van)

Már nem tudom lefotózni milyen de nekem nem az jött ami a képen van.

Deus ex machina

(#11945) szezso15 válasza laslie92 (#11943) üzenetére


szezso15
addikt

Szia,

Én ezt ajánlom, ha belefér egy kis várakozás: [link]

Két hónapja van a telefonomban, remekül bírja. :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#11946) #92063744


#92063744
törölt tag

Ma lefuttattam egy Antutut, az eredmény éppen 65 000 pont. A normál, átlag kb 78 000.

Öreg az akkumulátor - azt hiszem, nincs mit ehhez hozzáfűzni. Csere után kíváncsi leszek.

(#11947) szezso15 válasza #92063744 (#11946) üzenetére


szezso15
addikt

Nekem 75600 körül van a fentebb említett akksival, rosszabbra számítottam. :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#11948) #92063744 válasza szezso15 (#11947) üzenetére


#92063744
törölt tag

Én is ilyet veszek az enyémbe, csak a 2200 mAh-os verziót. Remélem, nem bánom meg, és valóban erősebb a gyárinál. :B

(#11949) csabi94 válasza #92063744 (#11948) üzenetére


csabi94
őstag

Kötve hiszem, hogy erősebb lenne. Ez mind átvágás. Adott helyre a kis kínai nem tud több cellát sűríteni.

(#11950) Payphone


Payphone
tag

Erre én is nagyon kíváncsi lennek.. Nem mernek rendelni "nagyobb" aksit bele.. Most valojában jobban bírna egy 2400mah-s?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.