Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11151) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Az vajon csak az iOS 10-től van, hogyha a Safariban hosszan rábökök a lapváltóra, felugrik több opció (pl.: új lap)? Vagy eddig is volt és csak nekem nem tűnt fel eddig? :D

(#11152) B-L-A-C-K válasza Mr.Silkó (#11151) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez nekem is új, szerintem csak iOS10-től van, csak feltűnt volna már régebben. :)

(#11153) Mr.Silkó válasza B-L-A-C-K (#11152) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Akkor megnyugodtam. :))

(#11154) *Mukeey* válasza tarcsika (#11149) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igen,csinálj egy icloud backupot,és azt állitsd majd vissza,nálam mindig működik!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#11155) david199801


david199801
tag

Hali!
Ha veszek Angliában egy iphone6-ot akkor az fog-e működni a magyar SIM-el vagy függetleníteni kell?

(#11156) TheMarci válasza david199801 (#11155) üzenetére


TheMarci
addikt

Függetleníteni kell, ha szolgáltatótól veszed.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#11157) david199801 válasza TheMarci (#11156) üzenetére


david199801
tag

Istoreból lenne mivel ott jóval olcsóbb mint nálunk

(#11158) lugosi válasza david199801 (#11157) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

HA kártyafüggetlen, akkor elvileg ugye minden kártyával működik, ergo működnie kell magyar kártyával is.

(#11159) zombinyul válasza lugosi (#11158) üzenetére


zombinyul
addikt

Sziasztok!

Vannak zenék, amiknél elég csúnyán recseg a hangszóró. Ráadásul nem csak maximumon, háromnegyedes hangerőnél is. Egyszer szakadó esőben kapott rendesen szegénykém (úgy 2 hónapja), meg egyszer leöntöttem sörrel (úgy 1 hónapja), bár akkor valószínű a hangszóró nem kapott.
Lehetséges, hogy folyadék okozza, vagy van olyan tartalom, aminél "természetes" a recsegés?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11160) lugosi válasza zombinyul (#11159) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehetséges mind a kettő amit mondasz szerintem.

(#11161) zombinyul válasza lugosi (#11160) üzenetére


zombinyul
addikt

Nálad megesik esetleg, hogy recseg? Az már támpont lehet... :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11162) Mályki


Mályki
aktív tag

Sziasztok!

Ios10 ben , az Apple musicban zenehallgatasnal nem tudok rájönni hogyan kell az elozoleg hallgatott zeneket elohovni. Mintha nem lenne előzmények. Csak en nem talalom? Koszi

K.M.

(#11163) -secret- válasza Mályki (#11162) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Könyvtár -> Játéklisták -> Legutóbb játszott

(#11164) lugosi válasza zombinyul (#11161) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sosem hallgatok zenét a hangszórón. Most kipróbáltam maximum hangerőn és nem torzított semmit. De lehet hogy olyan típusú zene volt, te meg valami metált hallgatsz 😀

(#11165) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Pár napja boldog tulajdonosa vagyok egy i6-osnak. Egy kisebb problémám azért akadt. Szeretném beállítani,hogy azok a hívások ahol a hívó nem küldi a számát ne csörögjenek ki. A régi telefonomon ezt meg tudtam csinálni de ennél nem találom. Ha valaki segítene nagyon megköszönném.

(#11166) lugosi válasza kisapa (#11165) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

JB nélkül tudomásom szerint nincs rá lehetőséged. (JB-vel nem tudom, sosem jb-ztem.)

Van egy ne zavarjanak mód, de sajnos csak félmegoldás, azt tudod megcsinálni, hogy ha ne zavarjanak módban vagy, akkor a telefonkönyvedben lévő kontaktoknak csörög ki, vagy a kedvenceknek, vagy senkinek. Ha ezt a telefonkönyv kontaktjaira szorítod le, akkor az egy ilyen félmegoldás, mert ha olyan hív, akinek kiírja a számát, de nincs a telefonkönyvben, akkor annak se fog kicsörögni.

(#11167) kisapa válasza lugosi (#11166) üzenetére


kisapa
senior tag

Köszönöm ezt én is megtaláltam de ez sajnos tényleg csak félmegoldás. Az a JB az valami kalózkodás mert mindenhol csak így említik de többet nem ír róla senki? Bocs a naív kérdésért de még csak pár napja van meg az első iphone-om.

(#11168) lugosi válasza kisapa (#11167) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Durván megközelítve olyan mint a root androidon. Csak mivel zártabb a rendszer, több lehetőséget szabadít fel.

(#11169) kisapa válasza lugosi (#11168) üzenetére


kisapa
senior tag

Akkor lehet ezt mégsem szeretném.

(#11170) szabieable


szabieable
aktív tag

Úgy néz ki a frissen vett/cserélt i6 kijelzője(egy hónapja jött meg kb az istyletól, gondolom refurbished) kezdi elengedni magát. Jobb oldalt ha kicsit ragadósabb az ujjam érzem, hogy lötyög a kijelző, hangot is ad, tiszta kézzel persze nem jön ki mert nincs olyan tapadás. Mivel járok jobban, adjam le már most cserére, vagy várjak vele januárig a gari lejárta előttig? Jön az ősz meg a hideg, fosok, hogy az elengedett ragasztás miatt könnyebben párásodhat a kijelző amire ugye már nehezebben érvényesíthető a garancia...

(#11171) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! A minap vásároltam használtan egy iphone 6 készüléket. A kérdésem az volna, hogy nincs feltelepitve a legújabb ios. Le kell ezt frissiteni? jobb vagy rosszabb lesz? Az elöző tulaj azt mondta, hogy direkt nem frissitette. Válaszokat köszi

(#11172) pikszel válasza amdboy (#11171) üzenetére


pikszel
őstag

Szia. Ha a saját felhasználói szokásaiddal elégedett vagy a mostani rendszerrel, akkor nem feltétlenül erőltetném.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#11173) Davebowman


Davebowman
senior tag

Jailbreak téma, kérdezném, ha van egy 8.4 es ios, 64Gb iphone 6-osom, jaibrake(nem tudom mivel lett) szeretném frissíteni és kell a Jailbreak is, mit tegyek? Mik azok a lépések, amiket pontosan meg kell tennem? Van itthon win8-as pc, de nincs rajta semmi itunes, icloud, meg ilyenek. Az adatok belőle nem kellenek, mindent elmentettem, tök szűz rendszert szeretnék. Ki tudja pontosan leírni milyen lépéseket tegyek? A lényeg, hogy legalább 9-es ios legyen rajta (egy progit használok ami miatt kell a jb az az audiorecord 2) Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#11174) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Találkozott már valaki azzal a problémával, hogy az iphone 6 készüléke nem vesz fel hangot a videózás közben? Én többször belefutottam ebbe a hibába. Újraindítás után általában felveszi a hangot, de ez nem vigasztal amikor egy csomó videóm hang nélkül maradt. Egy kb fél évvel ez előtti frissítés óta csinálja ezt. Röhej, hogy azóta nem sikerült kijavítani.

[ Szerkesztve ]

(#11175) Tibee86 válasza Davebowman (#11173) üzenetére


Tibee86
veterán

"szeretném frissíteni és kell a Jailbreak is, mit tegyek?"
A kettő együtt nem fog menni, vagy frissítesz 10-re és bukod a JB-t, vagy maradsz 8.4-en JB-vel.

(#11176) Davebowman válasza Tibee86 (#11175) üzenetére


Davebowman
senior tag

Igen ettől féltem! Köszönöm.

Vargalex 1.1.7

(#11177) spici válasza szabieable (#11170) üzenetére


spici
tag

Nálad is ez van? Én kb 1 hónapja vittem be mert az 5Ghz-es hálózatokat dobálta meg ilyenek és kaptam egy refurbised-et (gondolom én) és ugyan ez a problémám hogy jobb felül érzem hogy néha "kopog" a kijelző.

Csak nem volt pofám visszavinni mivel szó nélkül cserélték a telefont ilyen apró kis gonddal.

(#11178) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Megjött ez a szilikon tokom, egy natur (se felirat se semmi), kellemes fogású, vékony, passzos. Ajánlom.

(#11179) *Mukeey* válasza B-L-A-C-K (#11178) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Jól néz ki,kicsit hasonlít a gyárihoz...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#11180) Mályki


Mályki
aktív tag

Sziasztok!

A gépemen windows OP rendszer fut..Szeretném használni az icloudba szinkronizált naptár bejegyzéseket a gépen viszont fogalmam sincs hogy lehet átszinkronizálni a naptáradtokat icloudbol gmailbe. Tudnátok segíteni? Köszi , M.

K.M.

(#11181) Süvi válasza Mályki (#11180) üzenetére


Süvi
őstag

Szia!

Ha nincs rajta Office /Outlook, akkor is van a win10-ben beépített naptár.
Ott balra alul Fogaskerék /beállítások/, Fiókok kezelése, fiók hozzáadása, ICloud.
Így fogod látni.

Ha van outlook, akkor ezt ott is be tudod ehhez hasonlóan állítani.

(#11182) Mályki válasza Süvi (#11181) üzenetére


Mályki
aktív tag

Köszi...Az megvan... csak az iphonomba beírtam egy csomó eseményt , amit szeretnék valahogy gmailbe teleportálni. Azt nem tudod hogy lehet? Hogy oda vissza lássam a dolgokat? Ha éppen írom be a gépen akkor lássam a telómon , vagy fordítva! Köszi szépen

[ Szerkesztve ]

K.M.

(#11183) Süvi válasza Mályki (#11182) üzenetére


Süvi
őstag

A teleportálást annyira nem értem, de szerintem nincs is rá szükség. :)

A windows naptár alkalmazás, az MS outlook program, a Google naptár a neten, az IOS Naptár alkalmazás ez mind csak felület, ahol megjelennek különböző fiókok bejegyzései

Ha ezeken a felületeken használod ugyan azt a fiókot, akkor át kell hogy szinkronizálódjanak a bejegyzések, események.

Nekem így van az asztali gépen, és a mobil eszközökön. Benne vagyok mindnehol 3-4 fiókkal és látom a feleségem naptárját is, stb.
Beírok valamit az asztalin és már látom és az Iphoneban és a párom telefonján is, vissza ugyan így.

[ Szerkesztve ]

(#11184) Mályki válasza Süvi (#11183) üzenetére


Mályki
aktív tag

Valamiért nem akar összejönni. Én is pont igy gondolom ahogy leírtad. Telefonon be van állitva hogy az alapértelmezett naptrárt a gmailből szinkronizálja. Mégis ha a naptáron belül rámegyek hogy nem mutassa az icloud adatokat eltűnnek a naptárba írt dolgok. Tehát valahogy az icloudba kerülnek a beírt események. Gépen pedig semmi nem lát. Hozzáadhatok több fiókot is de semmi. Icloudot hozzárendelem és folyamat jönnek az értesítések hogy elavultak az icloud beállítások. Csak nálam van ez így?

K.M.

(#11185) Peet`


Peet`
csendes tag

Sziasztok,

Szeretnék egy kis segítséget kérni... frissítettem a telefont 10esre, eddig simán tudtam használni az itools-t viszont most nem ismeri fel a telefonom... leszedtem minden programot a gépről felraktam újra, de így se jó.
A bétával működik de a régivel sajnos nem... tudtok rá valami megoldást?
Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

(#11186) Vizi911 válasza Peet` (#11185) üzenetére


Vizi911
tag

Szia ! nekem is ugyanez a bajom itools al viszont beta verzio menyiben másabb? linket tudnál privátban küldeni letöltéséhez? köszönöm szépen!

Iphone SE 64GB

(#11187) Vizi911


Vizi911
tag

Sziasztok!

Kijött a 4. béta valami változás valakinél? Valamint annyi, hogy iphone 6 ról érdemes váltani 7 re ?
6S en gondolkodom. 32 gb osak is vannak már 170 ért online gsm ekben. mobilvarázsról valaki véleményt? mit jelent az hogy 1 év gyártói gari vagy 2 év gari nem értem ezt az opciot.

Iphone SE 64GB

(#11188) RumiTT


RumiTT
tag

iPhone 6-al hany ora SOT-ot lehet osszehozni sok wifi+keves 3G-vel?

(#11189) trobi28 válasza RumiTT (#11188) üzenetére


trobi28
addikt

7 óra környéken :)
Nekem 6 mindig meg van, de nekem több a 4g mint a wifi. Hétvégén csak wifivel volt már 8 is, úgyhogy a 7 átlag meglesz szerintem. Annyi még, hogy én kikapcsolom a GPS -t, mert nálam az eszik sokat és nem használom.

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#11190) spici válasza Vizi911 (#11187) üzenetére


spici
tag

Üdv!
Mindenki úgy gondolja (én is), hogy csak akkor érdemes iPhone 7-re váltani ha iPhone 6 vagy az alatti készüléked van, jó aki megteheti az váltson 6S-ről is de én Apple terméket nem 1 évre vásárolok.

Teljesítményben 2x erősebb a 7-es, ott a kamera stb, alapból 32GB szóval nem kell erősen elgondolkodni azon hogy 16GB elég vagy 64GB.

Én úgy vagyok vele, hogy ha vált az ember mindig a legújabbra váltson mert akkor sok évig tudja használni a készüléket (ha megengedheti), 1x kell ezt meglépni, utána már sokkal könnyebb lesz.

Szóval 6S-re semmiféleképpen sem váltanék, minimum 2 szériakülönbség legyen meg (pl. iPhone 6 --> iPhone 7-re)

(#11191) zombinyul válasza spici (#11190) üzenetére


zombinyul
addikt

Csak a 7 még nagyon új modell, én nem venném meg. Majd később. Ilyenkor még nincsenek a gyerekbetegségek javítva.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11192) DJosef


DJosef
őstag

Udv Urak!
Garancia idon belul, elcsuszott elolapi kameraval csereltek iStyle-ba barkinek i6-ot mostanaban, vagy kukacoskodtak?

Forget about it

(#11193) Gsx-rr válasza spici (#11190) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ja! Ott a kamera ami akar 10 masodperc mulva alkalmas fotozasra!

(#11194) zaskar válasza zombinyul (#11191) üzenetére


zaskar
senior tag

Én is így voltam vele. Egyelőre csak 6s-re váltottam, egyrészt sokkal olcsóbban lehet hozzájutni, mint a 7-eshez (nekem meg ráadásul 64 gigás kellett minimum), másrészt a jack aljzat hiányának sem örülök. Kocsiban AUX-on keresztül hallgatok zenét, naponta többször is csatlakoztatom a telefont. Nem tudom, hogy a lightning csati ezt hogy bírná hosszabb távon, ráadásul így tölteni sem tudom közben a készüléket. Azért a 6s-ben is van sok olyan apróbb fejlesztés, ami miatt érdemes lehet arra váltani, és nem mellékesen még csak egy éve van a piacon.
Inkább csak amiatt aggódom, hogy lesz-e olyan megbízható, mint a 6-osom volt. Sokakkal ellentétben az enyémet elkerülték a garanciális problémák, iOS 10 telepítése óta sem produkált semmi rendelleneset. Az akkuideje is jó volt, attól tartok, a 6s ebben a tekintetben visszalépés lesz.

(#11195) trobi28 válasza zaskar (#11194) üzenetére


trobi28
addikt

Én évek óta ilyen megoldást használok autóban. Tudja a Bluetooth funkciót a fejegységem, de 2 eszközt (tablet, telefon) kell csatlakoztatnom egyszerre, azt meg nem támogatja. Így nem kell dugdosni semmit :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#11196) D.Maradona válasza DJosef (#11192) üzenetére


D.Maradona
csendes tag

Hali!
Nekem pont két hete cserélték gond nélkül. Volt még más probléma is, pl, hangerő gomb be volt esve egy picit + kijelző tetején volt egy csík ami csak fehér háttérnél volt látható. Nem volt semmi kukackoskodás...

(#11197) mobiltom


mobiltom
tag

Sziasztok! Ilyen telefont szeretnék venni,és az lenne a kérdésem hogy a 16gb-os verzióban mennyi a szabad memória első bekapcsoláskor?

(#11198) B-L-A-C-K válasza mobiltom (#11197) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

iOS10 alatt 12.07GB.

(#11199) mobiltom válasza B-L-A-C-K (#11198) üzenetére


mobiltom
tag

Köszönöm! Tehát 4 gigát elfoglal a rendszer! Szép!

(#11200) spici válasza mobiltom (#11199) üzenetére


spici
tag

Hát a 16GB valójában csak 14,4Gb körül mozog, ha így van az Applenél akkor csak 2,4Gb helyet foglal el az OP rendszer.

De lehet rászámol + pár gigát hogy ténylegesen 16GB legyen a felhasználható, de kétlem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.