Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12301) Eztis_Aztis válasza lugosi (#12300) üzenetére


Eztis_Aztis
tag

:R
Köszönöm, sikerült a szoftvert újra húzni.
Működik is, de sajnos iCloud záras.

Off: annyira beteg világban élünk, ezzel a telefonnal most egy idősebb ismerősömet vágták át nagyon csúnyán... :W

(#12302) Rolee87 válasza Eztis_Aztis (#12301) üzenetére


Rolee87
tag

Iphonnál mindig wllenorizd az imeit

[ Szerkesztve ]

(#12303) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

Érdemes Iphone 6-ra feltenni az IOS 12-t? Nem vagyok otthon az almák világában, korábban volt, hogy frissítés után probléma volt. Gyermeké a telefon, ezért kérdezem.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#12304) HELLAFLUSH válasza sebijani1982 (#12303) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Én már két napja használom, érezhetően jobb mint az előző verzió :) kamerát pl sokkal gyorsabban megnyitja meg az alkalmazásokat is, akku is jobban bírja egy picit.

(#12305) Giovan! válasza sebijani1982 (#12303) üzenetére


Giovan!
addikt

Érdemes.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#12306) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Köszönöm! :R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#12307) lolal válasza sebijani1982 (#12303) üzenetére


lolal
senior tag

Teljes mértékben. Gyorsabb lett érezhetően, mint a 11-el volt. Főként a gyári appok során. Kicsit megint úgy érzi az ember, hogy visszakapta a régi telefonját. :K

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#12308) lugosi válasza Eztis_Aztis (#12301) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szívesen, örülök hogy sikerült és sajnálom hogy átverték az ismerősöd.
Nem lehet hogy csak nem jelentkezett ki az előző tulaj?

(#12309) cintula187 válasza Eztis_Aztis (#12301) üzenetére


cintula187
addikt

Na várjatok ez lehet engem is érint. Én a 6-ost külföldi rokontól kapom. Kérjem meg, hogy resetelve küldje a telefont? Mert ha annyira bolond, hogy lock olva van akkor én már resetelni nem tudom? Vagy Itunes -al lehet?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#12310) Eztis_Aztis válasza cintula187 (#12309) üzenetére


Eztis_Aztis
tag

Csak az icloud a probléma szerintem, de a szakértők biztos tudnak érdemi választ adni.

(#12311) lugosi válasza cintula187 (#12309) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Resetelve és icloudból kijelentkezve, plusz iPhone keresés kikapcsolva lenne jó.

(#12312) cintula187 válasza lugosi (#12311) üzenetére


cintula187
addikt

Jól értem, hogy a resetelés nem vonja magával azt, hogy Icloudból ki van jelentkezve a készülék?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#12313) lugosi válasza cintula187 (#12312) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jól.

(#12314) janakbacsi


janakbacsi
őstag

4 éves készülékemet el kellene adni. érdemes benne 10 ezer forintért akkut cseréltetni? el lehet adni úgy majd drágábban?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#12315) -secret- válasza janakbacsi (#12314) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Írd bele a hirdetésbe, hogy igény esetén kicserélteted de akkor +10e.

Amúgy szerintem :N.

[ Szerkesztve ]

(#12316) HELLAFLUSH válasza janakbacsi (#12314) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Enyém is eladó lesz ami szintén akku cserés, de én kicserélem magamnak :) jelenleg az új aksit várom kínából ami hozza a gyári értékeket és csak 11$-volt.

Szerintem érdemes cserélni, mert úgy is alkudoznának miatta, viszont a 10ezres cserét sokkallom...értem én, hogy munkadíj meg minden..de a szervízekben se tesznek bele "jobb aksit"

(#12317) lolal válasza HELLAFLUSH (#12316) üzenetére


lolal
senior tag

Én is cserén gondolkodom, csak egy kicsit árnyaltabb a téma. Már régóta iOS felhasználó vagyok, de a napokban láttam mozgásban egy Xiaomi Mi8 at és nagyon megtetszett. Ráadásul az ára is elég kedvező. Itt jön még hozzá hogy az öregecske laptopomat is lekelletne cserélnem. Itt meg gondolkozóban vagyok, 3 eshetőségen. Egy új MB Air ? Vagy új MI Netbook Air ? De akkor telefonnak is Mi8 at vennék. Szerintetek :F

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#12318) Giovan! válasza HELLAFLUSH (#12316) üzenetére


Giovan!
addikt

Pontosan milyen márkájút vettél, ami 11$-ért hozza az eredeti szintjét? Nem gondolkodom cserén, puszta kíváncsiságból érdekelne.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#12319) HELLAFLUSH válasza Giovan! (#12318) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

https://s.click.aliexpress.com/e/b51krrhq

[ Szerkesztve ]

(#12320) janakbacsi válasza HELLAFLUSH (#12319) üzenetére


janakbacsi
őstag

ez nem jó link sajnos.
ja, de jó mégis.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#12321) janakbacsi


janakbacsi
őstag

ez az akku jó lehet vajon?
[link]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#12322) HELLAFLUSH válasza janakbacsi (#12321) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Szerintem felejtős, semmi márka jelzés nincs rajta :( viszont amit fentebb linkektem az garantáltan jó.
Anno amikor a szervízben dolgoztam, ott is ilyeneket szereltünk be és nem volt rájuk panasz :)
Kétes eredetűekkel vigyázni kell, mert könnyen felpúposodhat aminek az lesz az eredménye, hogy felnyomja a kijelzőt, roszabb esetben a töltés vezérlő IC-t is tönkre vághatja.

(#12323) arkades


arkades
aktív tag

Sziasztok.
Vettem egy ilyen telefont, és nem tudom az iPad-em biztonsági mentését rátenni.
Azt írja, hogy a bizt. mentés sérült, vagy nem kompatibilis a visszaállítani kívánt iPhone-nal.
Ez mitől van, mit lehet tenni?
Mindkét gépen 11.4-es szoftver van.

Каждый дрочит как он хочет.

(#12324) lugosi válasza arkades (#12323) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem attól lehet simán nem kompatibilis, hogy a biztonsági mentés egy ipad-é, amit egy iphone-ra akarsz feltenni. Pedig én is úgy olvastam, hogy elvileg lehetséges. Lehet, hogy csak itunes-on keresztül lehet ilyet csinálni, helyi backupból?

(#12325) arkades válasza lugosi (#12324) üzenetére


arkades
aktív tag

Hát már megoldódott. Az itthoni gépemről sikerült feltenni egy régebbi iPad mentést. Nem értem, hogy a munkahelyi gépemről miért nem ment, bár most már nincs túl nagy jelentősége :N

Каждый дрочит как он хочет.

(#12326) lolal


lolal
senior tag

Eddig kinek milyen tapasztalatai vannak az új iOS 12-vel. Nekem pozitív. :)

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#12327) Giovan! válasza lolal (#12326) üzenetére


Giovan!
addikt

Jobban merül mint a 11, cserébe gyorsabb.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#12328) lugosi válasza lolal (#12326) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem is pozitívak a tapasztalataim.

(#12329) arkades


arkades
aktív tag

Valakinek szokott olyat csinálni a telefon, hogy hívásnál nem lehet elhúzni a csúszkát?

Каждый дрочит как он хочет.

(#12330) -secret- válasza arkades (#12329) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha nincs feloldva a teló akkor elhúzhatod a csúszkát ha fel van oldva nem kell húzogatnod. ;)

(#12331) arkades válasza -secret- (#12330) üzenetére


arkades
aktív tag

Igen tudom :K Nem volt feloldva a telefon, ezért kérdeztem.

Каждый дрочит как он хочет.

(#12332) -secret- válasza arkades (#12331) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez a normális.

(#12333) arkades válasza -secret- (#12332) üzenetére


arkades
aktív tag

Az a normális, hogy nem tudom elhúzni a csúszkát, így nem tudok beszélni a hívóval?

Каждый дрочит как он хочет.

(#12334) -secret- válasza arkades (#12333) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jaaa, hogy nem tudod. Értem már. Újraindítás megvolt?

(#12335) arkades válasza -secret- (#12334) üzenetére


arkades
aktív tag

Igen meg, de még soha nem csinált ilyet egyik iPhone-om sem. Droidos telóknál hallottam, hogy nem ritka az ilyesmi, de iPhone-nál engem még elkerült az ilyesmi.

Каждый дрочит как он хочет.

(#12336) solties


solties
tag

Sziasztok!
Észrevettétek, hogy iOS12 alatt eltűnt a bluetooth ikon az állapotsorról? Pontosabban meg se jelenik bekapcsolás esetén!
A bluetooth ettől még működik, de picit idegesítő!
Vagy csak nálam van így?

(#12337) -secret- válasza solties (#12336) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez feature.

(#12338) barrasz


barrasz
aktív tag

Mióta frissítettem IOS12-re azóta nagyon merül a telefon. Tegnap azt a tanácsot kaptam,hogy kapcsoljam ki a képernyőidő funkciót. A mai napon már elég tisztességes volt az akkumulátor állapota,remélem marad is.

(#12339) lugosi válasza arkades (#12333) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nagyon ritkán szoktam ilyet olvasni fórumokon. Esetleg egy teljes visszaállítást próbálj meg.

(#12340) arkades válasza lugosi (#12339) üzenetére


arkades
aktív tag

Rendben, köszi.

Каждый дрочит как он хочет.

(#12341) HELLAFLUSH válasza lolal (#12326) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Nekem sokat javult az új akkuval az iOS12 :)

(#12342) cintula187 válasza lugosi (#12313) üzenetére


cintula187
addikt

Megjött a készülék. Akkuja kuka, 8 % ig tölt, de recoverybe se tudok vele menni ,emrt egyből lemerül a mutatványtól, amíg nincs beledugva valami kábel.

6 számjegyű passcode -ot kér, tehát feloldani se tudom. Az előző tulaj 4 számjegyet adott meg, de avval nem tudom feloldani.

Akku cserére tehát tuti megy a szervízbe. Tudják ott majd gyári állapotba állítani, hogy mint új tulaj használni tudjam ilyenkor?

köszi

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#12343) #92063744 válasza cintula187 (#12342) üzenetére


#92063744
törölt tag

Ha nem tudod igazolni, hogy a tiéd, senki nem fog foglalkozni vele.

(#12344) lolal válasza cintula187 (#12342) üzenetére


lolal
senior tag

Sajnos a kollégának igaza van. Ha nem tudod igazolni akkor egyenlőre ipari hulladék. Alkatrésznek talán elmegy aprón. :(

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#12345) lolal


lolal
senior tag

Hali Újra mindenkinek !

Nem tudom mi történt, de a napokban arra lettem figyelmes, hogy a home gombom lenyomáskor kattan eggyet. Ne nézzetek hülyének, tudom kell is neki :P , de ez más milyen. Valahogy, sokkal hangosabbm mint pl édesanyám 6osánál. Nagyobbat is kattan. Funkcióját ellátja, teszi a dolgát, csak mégis picit zavaró. Nem értem, hogy miért van. Pedig semmit nem csináltam másképp mint eddig. Oké, valószínűleg ünnepek alatt egy XR veszi át a helyét, de mindenesetre zavar. Ti tudtok valamit esetleg miért lehet ? :)

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#12346) -secret- válasza lolal (#12345) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Aláment valami porszem.

(#12347) lolal válasza -secret- (#12346) üzenetére


lolal
senior tag

Azzal lehet valamit kezdeni, vagy ez így marad ? :F

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#12348) swoody válasza lolal (#12347) üzenetére


swoody
senior tag

Fuuuu nekem is volt regebben ilyen, nagyon utaltam. :DDD

Egyszer csak abba maradt, valszeg kijott alola a kosz.

(#12349) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok,

nem vagyok nagy Apple használó, párom panaszkodik, hogy elkezdett nagyon gyorsan merülni a telefonja (2+ éve nyúzza már). tartok tőle, hogy ez nem feltétlen OS, hanem akku baj lesz már.

ettől függetlenül olvastam, hogy a 12-vel sok a pozitív vélemény, ellenben valakinek az akku időt még jobban leharapta. jelenleg 11.2.6. van a készüléken, februári riliz, szerintetek érdemes lehet így is ráengedni a 12-őt?

ui.: nyilván nem tenyérjóslást kérek, úgy bővíteném ki inkább, hogy a fenti 11-es verzióval volt-e valakinek akku gondja?

köszi előre is, ha tudtok tippet adni :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12350) -secret- válasza hoffman_ (#12349) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Simán felteheted az iOS 12-t. :K

Valószínűleg az már akku cserés lesz amúgy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.