Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) Zozzer888 válasza tylerddd (#8499) üzenetére


Zozzer888
addikt

Azt mondod az én 4S-em gyengébb mint GGMPC és a többi topic társ 4S-e? ... :U

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#8502) tylerddd válasza Zozzer888 (#8501) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem ezt mondom, mert az enyém is receg néha, bizonyos appokban, bizonyos esetekben. Aki meg nem ismeri el ezt, ahhoz nem tudok mit fűzni.

De egyébként itt egy cikk erről, h a hardver miatt milyen szinten használhatatlan i4-en az iOS7 és itt is külön említik a billentyűzet késését. Na most ebből kiindulva az a minimális akadás a 4S-en is írható talán a vas számlájára. Az iOS 7 miatt használhatatlan szemét lett az iPhone 4

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8503) Zozzer888 válasza tylerddd (#8502) üzenetére


Zozzer888
addikt

Ja, értelek :K

Amúgy asszonynak jó az i4-en, nem hibátlan,de nem useless.

"miközben egyre több embernél jelentkezik a gépelés közbeni, lenyomásonkénti 20 másodperces késés, úgy tűnik, szerencsére van megoldás a kellemetlen jelenségre. Az iCloud beállításaiban kell kikapcsolni a dokumentumok és adatok szinkronizálását. Akinél ki van, annál be kell, majd ismét ki."

Ez nálam ON-on van, ki is ütöm mindjárt, megnézzük, köszi:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#8504) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Sziasztok,

Nagy örömömre szolgál, hogy 3 napja végre sikerült vásárolnom egy Telefont :B
6év androidos küszködés után hagytam magamat meggyőzni és egyelőre úgy fest, hogy jó döntést sikerült hoznom ezzel a készülékkel!
Na de elég a PR-ból :D
Minden szép, minden jó, mindennel meg vagyok elégedve!
Egyetlen egy bibi van csak és ez a zörgés a kamera (hangszóró) környékéről (mielőtt még valaki leharapná a fejemet, igen! használom a keresőt és korábbi postokban olvastam erről a jelenségről.)
Vigyem vissza és kezdjek egy esetleges értelmetlen és végeláthatatlan cserélgetésbe és huzavonába, vagy nyugodjak bele, hogy ez bizony zörög. Mondjuk működésbéli problémát ezzel kapcsolatban nem vettem észre, tehát így csak "szépséghiba?"

Köszönöm előre is a válaszokat.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#8505) GGMPC válasza Zozzer888 (#8503) üzenetére


GGMPC
őstag

Na az szep lenne ha kikapcsolnam es a Pages doksik nem kerulnenek fel!?. Pfffff

azt mar nem...!!! :(

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#8506) GGMPC válasza nylontacsko (#8504) üzenetére


GGMPC
őstag

Csereltesd ki - aztan dolj hatra! :K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#8507) nylontacsko válasza GGMPC (#8506) üzenetére


nylontacsko
senior tag

De gondolom az új is "zörögni" fog :F

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#8508) Zozzer888 válasza GGMPC (#8505) üzenetére


Zozzer888
addikt

Nekem olyanom nincs szerencsére.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#8509) Zozzer888 válasza nylontacsko (#8507) üzenetére


Zozzer888
addikt

Nem fog zörögni az új :N

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#8510) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Köszönöm! :R
Akkor csere.
Mondjuk érdekes is a dolog, mert a doboz (szerintem) fel volt bontva a Telekom üzletben, viszont első indításnak tűnt a dolog.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#8511) xors válasza nylontacsko (#8507) üzenetére


xors
senior tag

Zörög?? ilyenről még nemhallottam de elvileg nemkéne neki hiszen az enyém sem zörög és másoktól sem nagyon jött róla infó, szóval cseréltesd csak ki nyugodtan :)

(#8512) nylontacsko válasza xors (#8511) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Ugyan 1 éves hsz., de több ehhez hasonlót találtam.
Nyilván nem akadékoskodni akarok, köszönöm a választ Neked is :R , csak attól tartok, hogy a következő készülék is ilyen lesz.
Illetve a jelenlegi beállításokat ahogy néztem az iCloud accountommal ugyanúgy vissza tudom hozni, csak hát a macera... :N

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#8513) vadászcsiga válasza nylontacsko (#8512) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az én 4S-em is zörög, ez teljesen természetes. Sőt nem fogod elhinni de a 3GS is zörög, komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#8514) nylontacsko válasza vadászcsiga (#8513) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Na tessék 1:1 :D köszi.
Nem könnyítitek meg a dolgomat :DDD

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#8515) xors válasza nylontacsko (#8512) üzenetére


xors
senior tag

Szerintem akkoris érdemes cserélni, ha tisztán hallható a zörej akkor cserélniük kell, persze T-nél elképzelhető a kötözködés, meghogy megy bevizsgáltatásra, hogy nem a te hibádból zörög e (hogy ezt hogy derítik ki jó kérdés). De lehet mázlid, és akkor aztmondja hogy oké és a kezedbenyom egy új iphonet (ami elvileg refub példány, vagyis felujított, de ettől nem kell félni, mert még szigorúbb ellenőrzésen megy át, mint a zsírúj, és ugyanúgy eredeti alkatrészekből van ;)
@vadászcsigamost elkezdtem rázni mint állat :DD nekem max a bekapcsológombnak van egy kis hangja ahogy mozog :D

[ Szerkesztve ]

(#8516) vadászcsiga válasza nylontacsko (#8514) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Engem abszolút nem érdekel

xors
Nem rázni kell hanem kopogtatni a kamera körül. Jobb kézzel megfogod alul a két élét, es óvatosan neki koccantod a másik kezednek olyan tájon ahol bőr van nehogy a körmöd hangját halld

[ Szerkesztve ]

(#8517) Zozzer888 válasza Zozzer888 (#8503) üzenetére


Zozzer888
addikt

Helyesbítés:

Neki is erősen bugzik...

elsőre pedig mindkettő cuccon jó volt...

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#8518) nylontacsko válasza xors (#8515) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Van belső ismeretségem a T-nél, így a csere 100%. Biztosítás is van a készüléken + a 8 napos elállásban is bőven benne vagyok.
Mondom, egyszerűen csak azért érdekelt a dolog, hogy kínlódjak-e vele, de látom megoszlanak a vélemények.
Midazok mellett veled is egyetértek! :K

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#8519) nylontacsko válasza vadászcsiga (#8516) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Vagy elég ha tok nélkül leteszed az asztalra. Úgy is zörög.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#8520) vadászcsiga válasza nylontacsko (#8519) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen úgy is. Nem kell vele törődni, nekem lassan 2 éves lesz de és semmi baja, már meg sem hallom a zorgést

[ Szerkesztve ]

(#8521) xors válasza vadászcsiga (#8520) üzenetére


xors
senior tag

És tényleg! :Y Hát jólvan eddig észre sem vettem akkor ezután sem fog zavarni :DD azthittem ez valami hiba de viszont így általános dolognak tűnik... nem nagyon zavaró csupán érdekes az biztos :) azt nemtudjátok mitől lehet? elvileg mozgó alkatrésznek nemnagyon kéne benne lenni, főleg nem úgy hogy szabadon mozog a kameránál.

(#8522) vadászcsiga válasza xors (#8521) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A lencsék zörögnek a kamerában

(#8523) erdoke válasza nord_ (#8498) üzenetére


erdoke
titán

Az asszony 4S-ének 2,5 GB a mentése, pedig nincs tele a készülék. Tényleg csak ennyi lenne benne? :F

A legjobb aláírás a héten

(#8524) Macccy válasza xors (#8521) üzenetére


Macccy
senior tag

Nem igaz, hogy iPhone -t használtok, de erre a többször visszatérő kérdésre most sem tudjátok a választ, ejnye ...
A kamerában van 5 darab lencse, de semmi fogaskerék, ellenben mágnesek, ha jól emlékszem. Így mozgatja a kis lencséket precízen. Ha nem fókuszál, akkor nem tartja a lencsét. Teljesen üzemszerű jelenség, semmi hiba.

(#8525) amulet válasza vadászcsiga (#8522) üzenetére


amulet
senior tag

Nekem is zörög, de én először vissza vittem a boltba, hogy hibás és cseréljék ki! Az eladó elővett 3 készüléket és mindegyik zörgött, a kamera lencséi azok. A sima 4 lencséi nem zörögnek, azonban abban kisebb kamera van

(#8526) yimm


yimm
aktív tag

Nekem is zörög. Szóval nem egyedi az eset

(#8527) Zozzer888 válasza vadászcsiga (#8522) üzenetére


Zozzer888
addikt

És tényleg! Még nem is tűnt fel:D

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#8528) xors válasza Macccy (#8524) üzenetére


xors
senior tag

Na látod ezt nemtudtam :D azét kicsit durván hangzik hogy a lencsék egymáshozérnek, ilyenkor nem kopnak, karcolódnak vagy ilyesmi?

(#8529) nylontacsko válasza nylontacsko (#8510) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Na akkor mégsem cserélem!
Köszönöm mindenkinek :R

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#8530) mondomén válasza amulet (#8525) üzenetére


mondomén
őstag

I4 is zorog, sot, a regi autofocus-os sony ericson is zorgott.

(#8531) Macccy válasza amulet (#8525) üzenetére


Macccy
senior tag

Nem a kisebb kamera miatt nem zörög az iPhone 4 hanem mert abban nincs 5 lencse! :)

(#8532) Macccy válasza xors (#8528) üzenetére


Macccy
senior tag

Nem. Ezek szerintem kurvag*cimód kemény pici lencsék, a távolság és a tömegük pedig lóf*sz. Nem tudnak kárt tenni egymásban akkor se ha 2-3 méterről ejted a hátára a telefont, akkor se. De akkor már úgyis más gondjaid lesznek :)
Hmm, arra lennék kíváncsi, hogy ennél a 4s készüléknél mi lett a lencsékkel ...
http://youtu.be/5s1y7xLYSzM

(#8533) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok,
Tényleg ingyenes az app store-ban a Fifa 14?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#8534) Zozzer888 válasza Mr.Grincs (#8533) üzenetére


Zozzer888
addikt

Igen

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#8535) GGMPC


GGMPC
őstag

Most igy egy het nyomkoraszas utan van 1-2 dolog ami zavaro...

Valoban a gepeles neha akadozik es azt is maskent mail, sms vagy forumra valo iraskor.

A bongeszo also savjat (leptetes, bezaras stb.) eleg nehez elohozni - foleg, hogy neha a beallitos centert huzom fel helyette!

Neha meg megbotlik az animacio is.

Remelem hamarosan javitjak ezeket (is)!?.

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#8536) Tibee86 válasza GGMPC (#8535) üzenetére


Tibee86
veterán

Pár év, és talán iOS6 szintet megüti. :D

(#8537) nord_ válasza GGMPC (#8535) üzenetére


nord_
veterán

Böngésző alsó sáv: ha csak rákoppintasz a kijelző aljára, ahol a sávnak a helye van, megjelenik. Nem kell húzni, így a CC se jön föl.
Vagy másik megoldás: ha az oldalon lefelé gördítesz és a gördítés végén felemeled az ujjad, akkor is feljön a sáv. Ha nem emeled föl, akkor marad a teljes képernyős nézet.

[ Szerkesztve ]

(#8538) GGMPC válasza nord_ (#8537) üzenetére


GGMPC
őstag

Ok kosszi, de azt te sem gondolod komolyan, hogy ez egy felhasznalobarat megoldas - foleg, hogy kicsit rapszodikus a mukodese!?. (A koppintas is hol sikerrel jar, hol nem) :F

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#8539) nord_ válasza GGMPC (#8538) üzenetére


nord_
veterán

Akkor válaszd a húzást, én is azt használom. :)

(#8540) atiapa


atiapa
tag

Üdv!

Lag ellen nekem ez segített, sokkal jobb lett:
[link]

-----Ivy-----

(#8541) Rage47 válasza atiapa (#8540) üzenetére


Rage47
veterán

ez gyakorlatilag megold minden fps dropot, szóval thx :)

(#8542) tylerddd válasza atiapa (#8540) üzenetére


tylerddd
veterán

Nálam le van kapcsolva kezdetektől az ikon-mozgás, de attól még receg. Talán kipróbálom a kontraszt dolgot is.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8543) GGMPC válasza tylerddd (#8542) üzenetére


GGMPC
őstag

Hol kapcsolom az ikonmozgast meg azt a kontraszt dolgot? :F

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#8544) tylerddd válasza GGMPC (#8543) üzenetére


tylerddd
veterán

Beállítások / Általános / Kisegítő lehetőségek:
- Mozgás csökkentése BE
- Kontraszt növelése BE

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8545) Jamesb2 válasza tylerddd (#8544) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Kösz :)

Nem is tudtam hogy lehet invert módban is a képernyő, sokkal jobb így, kevésbé barbis

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#8546) Zozzer888 válasza Jamesb2 (#8545) üzenetére


Zozzer888
addikt

Eddig nekem is bejön :)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#8547) tylerddd


tylerddd
veterán

Kint van az iOS 7.0.2. Elvileg csak két frissítés van benne, az is a zárolási képernyő megkerülhetőségét javítja meg görög betűk használatát engedélyezi a jelkódzárhoz. Ettől függetlenül hátha javul valamit a rendszer, azt amúgy se írnák bele a leírásba, h "gördülékenyebb rendszer" vagy "jobb akkuidő" :)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8548) GGMPC válasza tylerddd (#8544) üzenetére


GGMPC
őstag

Hohohohoooo koszi!

Basszuska - tenyleg jobb lett sokkal es kiraktam azt a gyorselero bogyokat jobbra es nagyon tecc!

:R

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#8549) Nescafé válasza tylerddd (#8547) üzenetére


Nescafé
őstag

Én úgy veszem észre valamivel gyorsabb lett....

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#8550) Rage47


Rage47
veterán

ti lementettétek a 7.0 shsh fájlját? szifonon olvastam, hogy érdemes... vki meg irta, hogy nem is lehet. most mi van? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.