Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9451) venge válasza hoffman_ (#9450) üzenetére


venge
tag

Azt kell, hogy mondjam: tökéletes! :B

(#9452) hoffman_ válasza venge (#9451) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi a véleményed :)

és tudja, amit ígér? vízállóság, stb? illetve az is kérdéses, hogy én valószínűleg másik eladótól venném, ugyanazt kapnám-e, mint te :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9453) venge válasza hoffman_ (#9452) üzenetére


venge
tag

Ebben sajnos nem tudok nyilatkozni!
Jobban belegondolva nem is mondhatnám tökéletesnek, mert miután rákerült a telefonra, a párom leejtette a készüléket és megrepedt az Iphone üvegje. A toknak nem lett semmi baja, a tok üvegjének sem, viszont a 4S előlapja cserére szorul. :( Ettől függetlenül tényleg meg vagyok elégedve a termékkel! Ha Hódmezővásárhely környékén jársz, nagyon szívesen megmutatom!
Az eladót belinkelhetem és akkor te is ugyanilyet kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#9454) hoffman_ válasza venge (#9453) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszönöm a korrekt véleményt, és a felajánlást :) sajnos az nem a szomszéd, szóval ez a része kimarad :D jómagam WP8 alatt garázdálkodom, egy barátomnak keresek, továbbítottam az illetékesnek, és ő eldönti, hogy mit szeretne, még UAG tokokat vadászott hozzá emellett. ha úgy alakul, akkor írok az eladó ügyében :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9456) Jamesb2 válasza hoffman_ (#9450) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Az Ebay-on kapható az konkrétan ez. Csak itthon rámegy a haszon, áfa-béfa, sarc, kilenced, tized, vám, kurvaannya is...

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#9457) hoffman_ válasza Jamesb2 (#9456) üzenetére


hoffman_
nagyúr

az igen...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9458) xors válasza babaresz (#9448) üzenetére


xors
senior tag

Én először azthittem az üveg hátlapot kicserélik fára :DD tulajdonképpen egy hátlapfólia fa tapintással meg ugye nagyon vékony fából. Kérdés meddig marad rajta, de az biztos hogy túlárazott elég rendesen, meg nekem nem tetszik, hogy körülötte még egy kicsit fekete marad... De ez személyes vélemény, sokak szerint nekem van a legrondább tokom, szóval lehet nálam rossz valami :DD (bár élőben eddig mindenkinek tetszett)

(#9459) akos86


akos86
aktív tag

Eladó egy iPhone 4S hibátlan állapotban a telefon karcmentes és minden hibátlanul működik. Érdeklődni a 0630/644-0887 telefonszámon lehet.

(Nem az enyém a telefon csupán az egyik barátom kért meg rá hogy posztoljam ki.)

[ Szerkesztve ]

3dfx, gone but never forgotten...

(#9460) akos86 válasza akos86 (#9459) üzenetére


akos86
aktív tag

Elkelt!

3dfx, gone but never forgotten...

(#9461) Oldman2


Oldman2
veterán

Használt 4S vásárlása esetén mire kell jelenleg odafigyelni?

Milyen típushibák lehetségesek?

Első iPhone-om lenne, nem akarok befürödni rögtön... 95e egy 32GB-os modellért milyen ár?

(#9462) Kbali válasza Oldman2 (#9461) üzenetére


Kbali
nagyúr

110-120 körül lehet kapni a 8 gigás verziót (ha még) pl. MM-ban, 1 év garanciával, függetlenül.

(#9463) eames


eames
tag

Iphone 4S-re szeretnék tokot venni. Olyanra gondolok, ami csak a szélén fut körbe, nem takarja a hátulját. Tudtok megbízható üzletet, ahol jó minőségű tokok vannak?

(#9464) snooze válasza eames (#9463) üzenetére


snooze
veterán

keress rá a googleba a bumperre.. :) igy nevezik az ilyen tokokat.. :)

GO Gunners!!!

(#9465) GGMPC


GGMPC
őstag

Na eddig ment a sorstalansag 4S utan...

Nagy dilemma volt, de megvan az 5s ezust szinben...

Viszont nem tunik valami anyagdusnak. :(

Bluetooth-on iszonyat rossz a hangja, de nem azert mert hibas, hanem mert ez ilyen... Kicsit idegesit!

:W

Azt pedig nem ertem, hogy miert csak 3G es LTE kozott lehet valasztani - ez egy baromsag, mert nalam a 4S mindig 2G-n volt es csak akkor kapcsoltam at, amikor neteztem vagy mas adatforgalmat igenylo dolgot csinaltam!?. :F

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#9466) erdoke válasza GGMPC (#9465) üzenetére


erdoke
titán

LTE-képes iPhone-on nem lehet 2G-t választani, viszont a mobil adatot kompletten le tudod kapcsolni.

A legjobb aláírás a héten

(#9467) Oldman2 válasza Kbali (#9462) üzenetére


Oldman2
veterán

Azaz nem ajánlod ennek megvételét?

8GB << 32GB

(#9468) Kbali válasza Oldman2 (#9467) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha még van rajta gyári garancia, akkor megnézni érdemes

(#9469) Lauda válasza Jamesb2 (#9456) üzenetére


Lauda
félisten

Na azert nem. En is nezegettem nem reg ezeket. Az eredeti lunatik taktik extreme 75 dollar [link], az ebay-es tok csak egy utanzat.

(#9470) Oldman2 válasza Kbali (#9468) üzenetére


Oldman2
veterán

Nincs rajta már garancia, viszont (állítólag) jó állapotban van.

(#9471) Jamesb2


Jamesb2
aktív tag

Ma lefagyott a cucc. Fényképezés közben felhívtak, beszéltünk, utána fekete képernyő. Restart után megy rendesen.
Ez most mi? :)

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#9472) bobooo válasza Jamesb2 (#9471) üzenetére


bobooo
addikt

Respring volt? Mert akkor elfogyott a memória ezáltal becrashelt és respringelt.

(#9473) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Hívásvárakoztatást (ha én hívok valakit és nála várakozok), jól látom, hogy nem jelzi a készülék? :Y

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#9474) Jamesb2 válasza bobooo (#9472) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Beszélni magyar? :)

Más: már napok óta beragadt 5 frissítés. Nem csinál semmit csak ott van hogy update

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#9475) bobooo válasza Jamesb2 (#9474) üzenetére


bobooo
addikt

Power+home gomb meddig újra nem indul, és elfog tűnni az update. vagy csak egyszerűen lépj ki-be az Apple ID-ből (lehet elég ez is neki) :U

Attól, hogy nem tudod mi az a Respring vagy érdekesen fogalmaztam tudok magyarul. :U

[ Szerkesztve ]

(#9476) Jamesb2 válasza bobooo (#9475) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

A reset megvolt a minap, nem tűnt el. Letölteni meg enged, csak a frissítés nem megy neki.

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#9477) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok. Ma kelek fel és az fogad,hogy a 4s nem tud csatlakozni a wifihez.. Kifejtem bővebben mi a probléma.

A házban 2 wifi"pont" van ugye(3 emeletes).

Ma kapcsolnám be a wifit és nem jelent meg felül az a wifi jel,hogy kapcsolódott gyanús is volt megnéztem beállításokban. Az fogadott,hogy a fenti wifi"pont"ot már nem is érzékeli csak a lentit ami kb 5méterre van tőlem és nem csatlakozik rá azt írja ki "Nem lehet csatlakozni ehhez a hálózathoz: "és itt a wifi neve" .

Mobilnetről megy itthon ami nem annyira hasznos számomra, illetve nem csak ezért hanem ,hogy mi baja lehet a wifinek.

Szerintetek mi lehet? Tudtok valami tanácsot/javaslatot adni, hogy mi lehet a gond,mert elvagyok keseredve most az előbbinél is wifi probléma volt csak nem ilyen "tünettel". :(((

:R

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9478) Tibee86 válasza roberto211 (#9477) üzenetére


Tibee86
veterán

Hálózati beállítások törlése. Hátha segít.

(#9479) roberto211 válasza Tibee86 (#9478) üzenetére


roberto211
őstag

Nem jó így sem... :(

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9480) Tibee86 válasza roberto211 (#9479) üzenetére


Tibee86
veterán

Nincs ötletem sajnos. :F
Szakmaiba írj, ez a topik nem pörög egyáltalán.

(#9481) roberto211 válasza Tibee86 (#9480) üzenetére


roberto211
őstag

Jó lett. Hogy-hogy azt ne kérdezd meg, egyik pillanatról másikra.

De azért köszi.. :R

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9482) hemo


hemo
tag

iphone 4s-nél hova ha csinálok egy nevet és telefonszámot azt belső memóra menti vagy sim-re.
Azt meg lehet oldani, hogy egyes számokat simre rakja másokat meg memóra?
régi telefonoknál lehetett azt állitani..
köszönöm

(#9483) erdoke válasza hemo (#9482) üzenetére


erdoke
titán

Felejtsd el a SIM-et. A készülék se használja, max. importálni tud róla.

A legjobb aláírás a héten

(#9484) hemo válasza erdoke (#9483) üzenetére


hemo
tag

nem is nagyon kéne de autóm valamiért csak simről szinkronizálja a számokat és igy egyet sem lát, régi telómon ha kijelöltem, hogy kártya akkor azokat látta csak ezért kéne..

(#9485) erdoke válasza hemo (#9484) üzenetére


erdoke
titán

Hát ez érdekesen hangzik. Én nem használom a funkciót, de a 2009-es modellévi (nem prémium) autóm simán látja az összes kontaktot Bluetooth-on keresztül. Azt hiszem, nálad valamiért a járgány a szűk keresztmetszet.

A legjobb aláírás a héten

(#9486) hemo válasza erdoke (#9485) üzenetére


hemo
tag

hát lehet sajnos egy audi a3-as és a régi telómmal ez a funkció jó volt, de mondom ott a sim kártyán lévő számokat látta csak ez tuti..
és ha lesz jb ios7-re az sem orvosolná ezt a problémát?

[ Szerkesztve ]

(#9487) Zozzer888 válasza hemo (#9486) üzenetére


Zozzer888
addikt

Lehet megérne egy kérdést az PorscheHun. felé, hogy van-e frissítés, esetleg a Densionnál kérdezz rá, tudnak-e vmit.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#9488) hemo válasza Zozzer888 (#9487) üzenetére


hemo
tag

igen ez jó ötlet, megkérdezem tőlük jövőre.. kiváncsi leszek

(#9489) tylerddd


tylerddd
veterán

Állítólag megjelent a JB iOS7-re, készüléktől és verziótól függetlenül mindenre jó!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#9490) snooze válasza tylerddd (#9489) üzenetére


snooze
veterán

és milyen jb?tethered?

GO Gunners!!!

(#9491) tylerddd válasza snooze (#9490) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem, untethered, szifon.com-on több infó is van róla.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#9492) snooze válasza tylerddd (#9491) üzenetére


snooze
veterán

ok..thx!

GO Gunners!!!

(#9493) amulet


amulet
senior tag

ma készítettem sok fotót az i4s-el, és azt tapasztaltam, hogy nagyon szar képet csinál. A fotók homályosak, elmosódottak, a fotók 90% ilyen :(
Még nyáron mikor a 6.1.3. volt sokkal profibb volt. Ez ez ios 7 hibája? vagy csak nálam van így?
Nektek mi a tapasztalatotok a fotózásról?

(#9494) tylerddd válasza amulet (#9493) üzenetére


tylerddd
veterán

Természetes fénynél simán hozza egy alap kompakt gép színvonalát, beltérben már lehet vele rossz képeket lőni, de nem törvényszerű az sem. Általánosságban véve szerintem jó a kamerája, iOS7 óta pedig nem veszek észre változást.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#9495) Pantal válasza amulet (#9493) üzenetére


Pantal
senior tag

Esetleg a lencsét kéne megnézni, nem karcos, esetleg koszos.

(#9496) amulet válasza tylerddd (#9494) üzenetére


amulet
senior tag

az igaz, hogy beltérben volt használva, akkor lehet ez a probléma.
A lencse nem lehet koszos, karcos, 2-3 hetes kb a telefon

(#9497) GGMPC válasza amulet (#9496) üzenetére


GGMPC
őstag

Akkor vedd le a hatuljarol a foliat!?. :Y

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#9498) amulet válasza GGMPC (#9497) üzenetére


amulet
senior tag

fóliás a hátulja, de a kameránál nincs :D

(#9499) kosztya2025


kosztya2025
tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogyha most veszek az aqua-ból fekete 32gb-os 4S-t akkor milyen iOS verziólesz rajta? El szeretném kerülni az iOS 7-et.

(#9500) Jamesb2 válasza kosztya2025 (#9499) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Próbálta valaki a JB-t? Ha fain akkor áttérek i5-re, van itthon egy. Navi miatt kell.

Szerk:
Nem válaszolni akartam csak mellényomtam :)

[ Szerkesztve ]

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.