Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) dirty.yakuza válasza blt.62 (#950) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Én használtam mind a 3-at, de a 2G-nél maradtam.. az a klasszikus.. Ha a GPS-t nem nagyon használod, szinte semmi szemmel látható, érezhető különbség nincsen... :C

(#952) Laox


Laox
aktív tag

A 3gs sokkal gyorsabb, mint a 3g. Jóval gyorsabb hardvere van, a mai piacon a legjobb proci és grafikus vezérlő hajtja. Nem beszélve a szoftveréről, az apple úgyis ezt favorizálja.

Sebesség tekintetében nagy a különbség.

(#953) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Egy ismerősöm nem tudja HTC Hero-t vagy iPhone 3GS-t vegyen. Ti melyiket ajánljátok?

(#954) blt.62 válasza dirty.yakuza (#951) üzenetére


blt.62
őstag

Azt szeretném kérdezni tőled,hogy magyar nyelvű hívásszűrő program van e rá?
Átlagos használat mellett mennyit bír az aksija?

MegtorloXp

(#955) geri| válasza rayoliviero (#953) üzenetére


geri|
aktív tag

Ha hölgy az illető akkor alma, ha egy IT-s úrról van szó akkor csak a HTC.
Mik az igények?

LiveStrong

(#956) Laox válasza rayoliviero (#953) üzenetére


Laox
aktív tag

Gondolja át, hogy bár hardverileg hasonlítanak, az iphone szoftvere gyorsabb, és ott van az apple store, ami óriási előny a véleményem szerint.

(#957) majom2 válasza rayoliviero (#953) üzenetére


majom2
senior tag

a hero-nál a 3gs hw szinten sokkal erősebb. ha nemzavarja az ismerősödet néhány apple korlátozás, akkor a 3gs-nek nincs sok ellenfele.

(#958) rayoliviero válasza majom2 (#957) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszönöm a válaszokat, internetezni szeretne rajta.

(#959) majom2 válasza rayoliviero (#958) üzenetére


majom2
senior tag

arra a 3gs a legjobb... (flash támogatásra ne számítson)

[ Szerkesztve ]

(#960) rayoliviero válasza majom2 (#959) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem, köszi. Flash támogatásra nincs szüksége.

(#961) Tian10


Tian10
csendes tag

Az aksi idő engem is érdekelne :) mennyit bír ez a gép ilyen proci mellett ? gondolom jóval többet fogyaszt, mint egy 3G.

(#962) Laox válasza Tian10 (#961) üzenetére


Laox
aktív tag

Erős használat mellett 1 nap. Gondolom közepes, gyenge használat mellett 2-3 napot is elketyeg, de ki az a marha, aki az iPhone-t 3 napon keresztül le tudja tenni :) Összehasonlítási alapom a Samsung Omnia, annál sokkal tovább bírja, pedig erősebb proci és kijelzővel van megáldva, az E71-nek viszont nyomába sem ér, annak viszont sokkal kisebb a kijelzője.

(#963) qky


qky
tag

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek az iPhone-hoz adott füles más telefonokkal használható-e.
Természetesen nem csak a füles része, hanem a mikrofon is.
Nagyon sokat használom a telefonomat (Nokia) zenehallgatásra és utazás közben nem mindig akad akár egy szabad kezem, hogy fogjam a telefont.
És valahogy nem igazán sikerült találnom eddig olyan headset-et ami külsőre és hangzásra is megüt egy bizonyos szintet.

üdv.

qky

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#964) geri| válasza qky (#963) üzenetére


geri|
aktív tag

A válasz helyeslő, bár a beszélgetős részét még nem próbáltam hogy kompatibilis e másik telefonnal, de zenét kétség kívül lehet vele hallgatni.
Én a helyedben nem apple-headset-et vásárolnék, inkább egy sennheiser-t például.
Jómagam is rengeteg zenét hallgatok és telefonálok headset-el de nekem kevesebb mint egy év alatt elkopott az elasztikus gumikarima+egyszerűen megadta magát a bal oldal. Gyárit akartam venni, az meg 10guriga körül mozog, amit picit felüláraztak. (mint minden almát)
Tehát ha megfogadod egy nem IT-s de apple-t használó user tanácsát, és nem fontos neked a fehér madzagosok táborába tartozni, akkor ennyi pénzért vagy kicsit többért (max +2000 vagy 3000) vásárolj egy igazán prémium fülest, pl: a fent említett sennheiser-t. Az nagyon komoly hangzásvilággal rendelkezik, és látványnak sem utolsó.

de ezekhez a kérdésekhez adok neked egy linket, ahol a nálam nagyobb szakik pár perc alatt reflektálnak:
[link]

[ Szerkesztve ]

LiveStrong

(#965) qky válasza geri| (#964) üzenetére


qky
tag

Jelenleg egy iPod fülest használok. Van valahol egy Sennheiser is.
Ugyan a gumicucc körbe nekem is lejött még mindig úgy érzem, hogy egy picit jobban szól.
Illetve kicsit hosszabb is maga a kábel.

Emellett pedig nagyon sokszor jól jönne ha headset-ként is működne.
Nem csak utazás közben, de mondjuk egy hosszabb beszélgetésnél szintén nagy öröm, hogy nem kell az egyik kezedet a füledhez tartani.

Sajnos én is tudom, hogy mocskos drágák ezek a cuccok, de találtam egy oldalt ahol emberi áron hozzá lehet jutni. [link]

Talán egy próbát megér.

De mielőtt lerendelem bedobom a kérdést az általad ajánlott fórumra is.

[ Szerkesztve ]

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#966) geri| válasza qky (#965) üzenetére


geri|
aktív tag

Ennyiért marhára megéri!
De mondjuk ők jobban tudják (mármint a másik fórumon). Amúgy köszönöm az infót!

[ Szerkesztve ]

LiveStrong

(#967) qky válasza geri| (#966) üzenetére


qky
tag

Reméljük pozitív választ kapok.
A gyári fülesek .... no comment.
Más meg nincs. Remélem jó lesz.

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#968) Enjoy


Enjoy
addikt

Van valami progi .flv fájlok lejátszására? (JB után)
(Leszedtem egy-két korrekt kis videót youtube-ról , s azt kéne majd áttolni iPhone-ra)
vagy marad a konverter? :U

► més que un club ◄

(#969) dirty.yakuza válasza Enjoy (#968) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Szedd le a yourtube alkalmazást, azzal a szifonodon keresztül tudod leszedni egyből a memóriádba nézhető formátumba!! :R

(#970) Enjoy válasza dirty.yakuza (#969) üzenetére


Enjoy
addikt

Köszi, utánajárok :R

► més que un club ◄

(#971) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Megvettem a 3g-t és szeretnék pár dolgot kérdezni tőletek.
1, A betű méretet ha változtatom akkor az csak az sms és email írásnál változik, a jegyzeteknél nem?
2, A jegyzeteknél a betű tipust lehet változtatni,ha igen akkor hol?
3, Ha bekapcsolom az oldalán a némítást akkor jelzi valahol hogy némítva van? Mert én nem láttam semmit és sikerült egész nap úgy hagynom.
4, A naptár bejegyzésnél ismétli a riasztást ha elsőre nem venném észre? A nem kitörőlt bejegyzéseket átrakja a következő napra?
5, Rajta van az Igo és ha használom akkor bejövő hívásnál vissza áll e navigálni vagy újra kell állítani mindent?

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#972) kaller1


kaller1
veterán

Ez a copypaste funkció akkora nagy dolog,hogy ezzel kell reklámoznia a trének? :DDD Szánalmas....

.::> <::.

(#973) Tian10


Tian10
csendes tag

Olyan kérdésem lenne h ha felteszed a backgroundert akkor ugye van multitask, de pl ha jön egy hívás akkor ugyanúgy kilép ? nincs erre valami olyan progi ami elmenti az utolsó adatokat (pl játszok, hívnak, és h ne veszítsen el mindent) Illetve sms-nél is ugyanígy van ?

(#974) #35995392


#35995392
törölt tag

Sziasztok!

Egy Sony Ericsson P1i telefonom van, de az igazság az, hogy már két éves, és én szeretnék valami újra váltani. Trémobilos vagyok (most számomra tudtak kedvező ajánlatot mondani egy 16Gbyte-os 3GS-re) és az iPhone 3GS nagyon tetszik nekem, (mellesleg az egész az LG KM900-ból indult, egészen a Samsung Omnián át idáig az iPhone-ig) de még kevés infót tudok róla.
Szeretnélek megkérdezni Titeket (annak ellenére, hogy olvastam / olvasom a régebbi hozzászólásokat), hogy összességében vannak vele gondok egy hétkönapi felhasználó számára, vagy könnyen lehet használni, mit szerettek és mit nem szerettek benne. Rengeteg alkalmazás és játék van hozzá ami tetszik nekem :-) App.store nagyon jó dolog.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

widescreen

[ Szerkesztve ]

(#975) kaller1 válasza #35995392 (#974) üzenetére


kaller1
veterán

Nekem ugyan nincs,de ha jó ajánlatot kaptál rá,vedd meg nyugodtan.

.::> <::.

(#976) ThorsHUN válasza majom2 (#959) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ave!

Milyen korlatozasokkal kellene szamolni es miben nyilvanul meg a flash tamogatas nelkuliseg?
Nagyon sok netes oldal hasznalt flasht... ezeknek az oldalaknak a hasznalataval mi a helyzet?
Ezt a Hero tudja, vagy az sem?
A flash tamogatas erkezik, vagy terveben sincs?

Koszi es sry, de en is az emlitett kettesen gondolkodok (hero vs 3gs)

(#977) Csapi007 válasza ThorsHUN (#976) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Úgy nyilványul meg hogy flash videók (YouTube, QuicTIme) egy részét és ilyen egyszerűbb reklámokat játszik le, semmi mást.
Hogyha az egész oldal flashre épül akkor nem hoz be semmit, illetve az is bukós, hogyha a menü flashes.
Nem tom hogy a Hero tudja-e.
Nem hinném hogy tervben lenne.

"Csak úgy mondom"

(#978) Pxs válasza kaller1 (#972) üzenetére


Pxs
aktív tag

Ez AZ...az 1999-es Windows CE 2.0 rendszerű Philips PDA-m is tudta már, meg még előtte sok minden. :D

Emellett mi ez az agyhalott baromság, hogy még ezen sincs szabadon állítható EQ ?
Az Apple-nél céges alapelv, hogy nem hagynak semmilyen testreszabhatóságot a júzereknek ? Nesze neked egyéni ízlés.

Nagy újdonság az offline GPS is...WM-es készülékek egytől egyik tudják.

Tény, hogy piszok látványos és kívülről egy aranyalma...de a magháza rohad.

Bár az "instant get" érzést mindenkiből kiváltja első látásra, amíg meg nem ismerik a hiányosságait.

Oh, well...még mindig közhely, de tökéletes mobil nincs.

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#979) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Sziasztok! Most állok telefon csere előtt és erősen esélyes a Hero és a 3GS, de lenne néhány kérdésem! A főképernyőre a napi tehendőket ugyan úgy kirakja mint mondjuk egy Nokia? Többször is jelez ha nem fogadott hívás vagy sms érkezett? Ha jól tudom semmilyen jelzőfény nincsen a készüléken a mostani Nokiámra csak rápillantok és látom h kerestek vagy sms anélkül h nyomkodnom kéne bármit is rajta. A gép külső memóriának látja, kb 15perc alatt teszek rá navi programot úgy h a telefonom full gyári nem tört vagy ilyesmi, bármi lehet csengőhang, a legtöbb videoformátumot játssza a böngésző a full flash oldalakt is viszi. A böngésző mellett vígan fut az msn és az MP3 lejátszó is ezt nekem múltkor 12órán át produkálta úgy, hogy közben jó néhány 20-30 perces beszélgetés volt és még 10% kapacitása volt az aksinak! Tudom ekkora kijelzővel ez nem várható! Nem tudom pontosan, hogy az iPhone gyári állapotában ezek közül mit tud és mit nem, annyira nem kísérem figyelemmel a frissítésekkel járó új dolgokat, javításokat. Nekem a kijelzője (mérete, színek, felbontás, érzékenység) ami tetszik és a vitathatatlanul legjobb kezelhetőség valamint a rengeteg program és az erős hw. Nem tudom mennyire lehet meg szokni azt a néhány hiányosságot és az iTunes-t? Vagy a készülék egyéb tulajdonsága kárpótol? A váaszokat előre is :R

(#980) Csapi007 válasza Greg-77 (#979) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Főképernyőre a naptárat, e-mailt és még sok mást ki tudsz rakni, de csak ha JB-zett a telód. Elmulasztott dolgokra alapból nem jelez, de JB-vel ehhez is van egy kiváló, rengeteg opciós program. Nincs jelzőfény, rezegni és hangot kiadni tud. A gép alapból fényképezőgépnek látja, a képeket tudod lehúzni Windows Intézéből. Minden máshoz iTunes kell. Nekem elég nehéz volt megszokni, de meglehet. Még nem próbáltam full navikat csak magyar térképeseket (100-200MB), de szerintem olyan 20-30 perc alatt tuti végez. Bár nem értem ez mért meghatározó vásárlás előtt. Videóból csak a YouTube-osokat viszi és nincs semmi Flash support, de JB-vel ezen is lehet segíteni egy kicsit. Alapból nincs multitasking a külső progiknak, szintén JB-vel orvosolható. Persze gyári progik mennek egyszerre, pl. böngészés és iPod. Akksi időre annyit tudok mondani h intenzív használat mellett 1.5-2 nap.
Szerintem a legtöbb hiányosságra van JB-s megoldás.

"Csak úgy mondom"

(#981) Greg-77 válasza Csapi007 (#980) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Köszi szépen válaszod sokat segítettél! :R Tehát JB -nélkül elég hiányos a szerkezet!

(#982) Csapi007 válasza Greg-77 (#981) üzenetére


Csapi007
veterán

Inkabb azt mondanam h JB-vel sokkal hasznalhatobb.

"Csak úgy mondom"

(#983) kkrisz87


kkrisz87
csendes tag

sziasztok,lehet h már kérdezték,most vásároltam iphone 3gs-t és szeretném feltelepiteni a gépemre mi a legegyszerübb megoldás vagy milyen program kell hozzá h zenét videot tudjak felrakni?
bocsi,de amatör vagyok még...elöre is kössz :R

(#984) Inarus válasza kkrisz87 (#983) üzenetére


Inarus
addikt

Mit szeretnél felrakni a gépedre? Mármint összekötni és szinkronizálni?
Hivatalosan és alapból az egyetlen program hozzá az Apple iTunes.

(#985) #35995392


#35995392
törölt tag

Sziasztok!

Pénteken vettem egy iPhone 3GS-t.
Ez a legjobb telefonom idáig! Valami eszméletlen!
Nem szeretném elrontani a telefont, jó sokáig akarom használni. A boltban megkérdeztem az első pár töltésről a szervizest. Azt mondta, hogy először 14-16 órán keresztül hagyjam tölteni, a második alkalommal pedig ne merítsem le teljesen és úgy megint töltsem 14-16 órát.
Ti mit gondoltok? Első nagy töltés után merítsem le fullra és hagyjam tölteni 5-6 órát pont hogy 100%on legyen, vagy tízenórákat töltsem? Esetleg hallgassak a szervízesre?
Előre is köszönöm a válaszokat!

U.i.: nem tudjátok hogy hol lehet venni hozzá valami jó masszív tokot? Valami erős műanyag tok nincs hozzá?

(#986) Gigg


Gigg
csendes tag

Sziasztok!

Én is iphon vásárlás előtt állok, és ahogy látom elég sokan próbálnak meg itt tanácsot kérni, így én is beállok a sorba. Átnyálaztam párszor már ezt a fórumot, mégis mindíg van egy csomó kérdés bennem. Egyelőre csak annyit szeretnék tudni, én mint teljesen átlagos, mezei felhasználó fogom-e tudni kényelmesen kezelni, használni, a benne rejlő funkciókat hasznosítani, illetve, hogy mennyit kell egy egy program, telepitésével bajlódni? Mintha olvastam volna itt, hogy a JB-t nem éri meg felrakni, itt fentébb viszont azt írjátok, hogy JBvel könnyebb a ember élete. Meg biztos nagyon hülye krédés, de ha megkaparintom a készüléket, honnan tudok rá progamokat szerválni (apple storon kivül), pl a JB-t is honnan lehet leszedni?

Előre is köszi!

(#987) Aftereffect válasza Gigg (#986) üzenetére


Aftereffect
tag

A legkényelmesebb és legegyszerűbb módja a progik szerválásanak az App Store, hisz wlan-on vagy mobilneten keresztül közvetelen a telóra telepítheted az alkalmazásokat.
Egyszerű a reg és van egy csomó ingyenes is.

[ Szerkesztve ]

(#988) bmwk1200s válasza #35995392 (#985) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Ez engem is nagyon érdekelne! Tudni szeretném, hogy hogyan ajánlott tölteni, már csak azért is mert nem lehet otthon cserélni az akksit és szeretném minél tovább használni...

Semmit sem írok alá!

(#989) nemma válasza bmwk1200s (#988) üzenetére


nemma
addikt

Elvileg ezek a lítiumos akksik olyanok, amiket nem kell már kisütni, sőt nem is tudod, ezek megformázzák magukat. Kb 10 éve ezt mondja az összes hülye, hogy töltsd száz órát. Ez gyakorlatilag f**zság ;)

(#990) Atombalu


Atombalu
senior tag

Megoldódott már a 3GS-en az iGO késői pozícionálása ?

iPhone 5

(#991) gPéter


gPéter
tag

bocs a hülye kérdésért:a 3gs-ben van magyar menü?

(#992) kali válasza gPéter (#991) üzenetére


kali
legenda

hivatalosan nincs!

(#993) gPéter válasza kali (#992) üzenetére


gPéter
tag

Köszi!és nemhivatalosan?

(#994) kali válasza gPéter (#993) üzenetére


kali
legenda

kereső; #923

(#995) Gigg


Gigg
csendes tag

Valószinüleg nagyon hülye kérdés lesz, safari használata közben kilépek a főmenübe, akkor tulajdonképen kilép belőle igaz, és nem fut a háttérben? Arra nem láttam semmi jelzést, hogy hogy lehet frankón bezárni, csak kicsit fura, hogy nincs X a sarokban. ^^ Meg ugye ha megint belépek a safariba, akkor ugyan onnan folytatja a böngészést, ahol abbahagytam, ezért rémisztő. Kösz a választ előre is!

(#996) Karma válasza Gigg (#995) üzenetére


Karma
félisten

A Safari, a Mail és az iPod alkalmazások futhatnak csak a háttérben, minden más alkalmazás azonnal kilép. Persze ha szűkös lenne a memória, a rendszer kilövi ezeket is, de alapjáraton nem befolyásolhatod ezt viselkedést.

“All nothings are not equal.”

(#997) Tian10


Tian10
csendes tag

S.O.S holnap lehet veszek egy 3GS-t, csak azt írják hogy külföldi AT&T-s. Ezekkel mi a helyzet ? Régi boot-os, megy rajta a jailbreak meg a be-ki kapcsolás normálisan. Le lehet ezeket tiltani ? :S

(#998) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Mit gondoltok, a kovetkezo OS-t is gyorsan, röccenés mentesen fogja vinni a 3Gs? Illetve az OS 4 az eddigi osszes iphone-ra tamogatott lesz?

Semmit sem írok alá!

(#999) Galahed válasza Tian10 (#997) üzenetére


Galahed
senior tag

Le.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.