Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Gigg


Gigg
csendes tag

Sóbi szerintem lapozgass vissza, mert erről már tuti, hogy volt szó. Egyébként szerintem teljesen felesleges a JB.

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy App store-ból letöltöttem egy két fizetős programot is, de a bankkártyámról egy fillért se vett le, holott mikor beregeltem, egyből lekopott vagy 500 forintot a regisztárcióért cserébe. A programokat vidáman használom, csak nem akarok valami kellemetlen meglepetést egy vaskos számla formájában. :D

(#1003) Coleszi


Coleszi
tag

Sziasztok!

Teljesen uj vagyok itt az Iphone világban szeretnék egy kicsit többet tudni de mivel máshol nem találtam semmi használható infot igy hát rátok kell h támaszkodjak.

Mit is jelent az, hogy "kinyilt" 1 Iphone és ezért miért sokkal olcsobb mik az előnyei hátrányai?

A 3GS-t lehet e jb-elni ? ha igen mien dolgok nyilnának meg egy user felé azon kivül, h sok tartalmat amit az Apple nem engedélyez letölthet és futtathat a készüléken és ingyenes tartalmakhoz is juthat?

A választ/okat előre is köszönöm (=

(#1004) joey04 válasza Sóbi (#1002) üzenetére


joey04
titán

Szia!

1.: Ha valamire választ keresel, nem kell az összes oldalt átlapoznod, elég beírni a keresőbe.

2.: Van külön szakmai topik, ott megy a társalgás a lényeges dolgokról.

3.: Ott is, ha elolvasod az első hozzászólást, láthatod, hogy a jailbreak kitárgyalása tiltott a fórumon 2009. június 30. óta.

4.: Hogy írjak konkrét segítséget is, ilyen kérdésekben (ahogy a szakmai topik első hozzászólása is leírja) ajánlott felkeresni a szifon.com weboldalt, ott találsz részletes leírást ezekkel a dolgokkal kapcsolatban. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1005) Coleszi


Coleszi
tag

Köszönöm

(#1006) attesz5


attesz5
csendes tag

Sziaaztok nekem van egy iphoneom tudnátok nekem olyan ruutert a
min van wifi antenna, hogy tudjak az iPhone-on, köszi :)

(#1007) Karma válasza attesz5 (#1006) üzenetére


Karma
félisten

Ide való kérdés.
Részemről a Linksys WRT54GL-t ajánlom, nálam nagyon bevált.

“All nothings are not equal.”

(#1008) Judy075


Judy075
tag

Sziasztok!

Az elmúlt napokban nagyon sok infót szedtem össze innen is és a szakmai topicról is, mivel készülök venni mostanság egy 3GS-t. Számtalan kérdés motoszkál a fejemben a telóval kapcsolatosan, bevallom kissé félek is megvenni egyrészt az ára miatt, másrészt kezdem azt hinni, hogy ez lesz az első olyan telóm, ami túl bonyolult nekem (most egy LG Arénám van, arra nemrég most 3.-adjára rakok új szoft-ot, tehát nálam nem az sms írás a legbonyolultabb feladat :)

Egyenlőre két kérdésem lenne Hozzátok:
1. Légyszi ne nevessetek ki: a fehér vagy a fekete hátlapja a kényesebb a karcolásokra?
2. Valszeg a T-nél veszem meg a telót dominóval, ahol majd függetleníteni szeretném. Ez esetben érdemes JB-elni a telót? Sokan írják, hogy az új soft mellett már nem szükséges, de annyi jó progiról olvastam, hogy talán mégis szükséges lehet.

Előre is köszi!
Judy

(#1009) genius34 válasza Sóbi (#1002) üzenetére


genius34
csendes tag

ment egy pü :D

(#1011) Orient84


Orient84
aktív tag

csáó

iphone-nal bluetoothon keresztül lehet fájlokat küldeni?
szerintetek hero vagy iphone?ha tudnátok segíteni:)

(#1012) Nordik válasza Orient84 (#1011) üzenetére


Nordik
őstag

Gyárilag nem lehet küldeni.

(#1013) macikos válasza Orient84 (#1011) üzenetére


macikos
addikt

Szerinted ha a Mercedes szalonban megkérdezi valaki, hogy Mercedes vagy BMW, akkor mit fognak válaszolni? :)

(#1014) Nordik válasza macikos (#1013) üzenetére


Nordik
őstag

Ebben a kérdésben egyébként, legalábbis én úgy vettem észre, hogy nagyrészt az Iphone jön ki több szavazattal. :)

(#1015) Orient84 válasza macikos (#1013) üzenetére


Orient84
aktív tag

az igazat:D
csak nem tudom,h melyiket válasszam,mind a 2 jó és mind a 2-t "isteníti"a saját topicja:)
lehet rajta fájlt küldeni bluetooth-on küldeni?

(#1016) Nordik válasza Orient84 (#1015) üzenetére


Nordik
őstag

Miért olyan fontos ez neked, hogy lehessen rajta fájlt küldeni? :)

Egyébként iPhone-al is lehet, csak kell hozzá program.

[ Szerkesztve ]

(#1017) Orient84 válasza Nordik (#1016) üzenetére


Orient84
aktív tag

hát hogy ha van vmi jó zene a telón áttudjam másnak küldeni:)vagy éppen fogadni

(#1018) Enjoy válasza Orient84 (#1017) üzenetére


Enjoy
addikt

Ez ennyire általánossá vált? :F
Az általad megvásárolt zenét megosztod mással, ő meg tovább adja további 10embernek.
Ezekután ki fog még fizetni zenéért?
Nálunk még nem büntetnek meg érte olyan súlyosan, mint pl. kint USA-ban.
De tuti, hogy hamarosan az EU is tesz valamit ennek érdekében, hogy kevésbé lehessen megkárosítani a zeneszerzőket, előadókat.
Nah, ezért olyan iPhone-ban a BT, amilyen.

Peace

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#1019) Dexar007


Dexar007
veterán

Üdv,
ma vettem használtan egy iphone 3gs-t , mikor bekapcsolom akkor csak egy itunes logó virít a kijelzőn,leszedtem az itunes-t rádugtam a gépre és arra kért h "restore"-ra nyomjak h használni tudjam mert "recovery" módban van.
Később,pontosabban még ma függetleníteni szeretném és azt olvastam h ezen keresztül nem kéne "update"elni mert akkor a legújabb cuccot kapja a teló és ahhoz még nincs törés.Van más megoldás is?

Give me your cum,bull!

(#1020) v2izzy válasza Dexar007 (#1019) üzenetére


v2izzy
tag

Hello
Már a legujabb firmware-hez is van törés, és [innen] tudod letölteni ingyen a legujabbat, letöltöd és iTunes-ban shift+Restore gombot nyomsz és igy ki tudod tallozni a fájlt!
Remélem tudtam segíteni! :))

http://flic.kr/ps/MuuJU | @gerhard_berger | https://github.com/gerhardberger

(#1021) Dexar007 válasza v2izzy (#1020) üzenetére


Dexar007
veterán

Köszönöm. :R

Give me your cum,bull!

(#1022) Enjoy válasza Dexar007 (#1021) üzenetére


Enjoy
addikt

Ha netán új iBoot-os 3GS-t vettél, s beugrana a recovery mód, akkor blackra1n progival ki is tudod onnan szabadítani. Ez akkor fordulhat elő, ha pl. egy Cydiás progi kéri, hogy indítsd újra a telefont. Nem kell mindig Restore-olni, elég ha csak rádugod gépre, és újra elindítod a blackra1n-t :B

► més que un club ◄

(#1023) ndruboy


ndruboy
csendes tag

sziasztok! a kérdésem az lenne, h az normális h a gyári fülesével, mp3 ak hallgatása közben nem tudok léptetni számot mg semmit? hiába nomkodom rajta a + - jeleket nem történik semmi. köszönöm a válaszokat!

(#1024) Dexar007 válasza Enjoy (#1022) üzenetére


Dexar007
veterán

Úgy csináltam h felraktam az adott linkről asszem a 3.1.2-es fw-t aztán blackra1n-t letöltöttem egy kattintás és kész,most már vodás karival is megy. :B

Give me your cum,bull!

(#1025) Enjoy válasza Dexar007 (#1024) üzenetére


Enjoy
addikt

Én csak azért írtam, amit írtam, ha netán újraindításnál belökné a Recovery módot, akkor ne kelljen mindent előről kezdened esetleges Restore végett (JB-s cuccokat ugyebár nem rakja vissza az iTunes backupnál)
De csak jó tanács, nem muszáj megfogadni :)

► més que un club ◄

(#1026) legiaap válasza Enjoy (#1018) üzenetére


legiaap
nagyúr

Csak kinn USA-ban nem annyiba kerülnek a zenei lemezek, mint nálunk és azért a fizetés se annyi... :(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1027) Enjoy válasza legiaap (#1026) üzenetére


Enjoy
addikt

Nem feltétlen értek együtt azzal, hogy drágábbak itthon a zenei cd-k, másik részével egyetértek. De teljesen mind1, nem Magyarországon találták ki az iPhone-t. :U

► més que un club ◄

(#1028) Dexar007 válasza Enjoy (#1022) üzenetére


Dexar007
veterán

Nah most fogtam fel h mit mondtál. :DDD

Tegnap még jó volt minden,ma rádugtam gépre és itunes logó virít megint,most csak elindítottam a blackra1n -t és megy megint,de ezt most minden alkalommal meg kell csinálni? :F

Give me your cum,bull!

(#1029) Enjoy válasza Dexar007 (#1028) üzenetére


Enjoy
addikt

Igen, mivel (mint kiderült) új iBoot-os telód van neked is. :)

► més que un club ◄

(#1030) Dexar007


Dexar007
veterán

Nah most kikapcsoltam aztán vissza és megint visszazárt :F ..rádugtam gépre, blackra1n és jó megint ..mi van akkor ha elutazok és nincs közelben se gép se semmi akkor lemerül és kampec?

szerk: erre mikor lesz megoldás? :F

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#1031) Enjoy válasza Dexar007 (#1030) üzenetére


Enjoy
addikt

Ha lemerül, akkor kikapcsol.
Picit töltesz rá, aztán már mehet is újból a JB.

A srác, aki csinálta a törést (GeoHot) nem valószínű, hogy csinál erre a szoftver verzióra JB javítást. További infó: Link

► més que un club ◄

(#1033) plus44 válasza Dexar007 (#1030) üzenetére


plus44
veterán

Ha már vagy 10%-on van, akkor rakd airplane módba, az olyan, mintha ki lenne kapcsolva, addig hátha kihúzza, míg nem kerülsz töltő/áram közelébe.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1034) Enjoy válasza Sóbi (#1032) üzenetére


Enjoy
addikt

Remény hal meg utoljára. :)
De nem valószínű, hogy lesz. (legalábbi szerintem)

► més que un club ◄

(#1035) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Én meg azon gondolkodtam, hogy ha egyszer lehet JB-elni a szifont, miért nem lehet valahogy az iboot-ot visszabutítani a régire és akkor nem kellene minden újraindításnál futtatni a blackraint.... :F

Ez az iboot nem található meg valahol a fájlrendszerben?
Bocsi, ha túl idióta volt a kérdésem! :B

[ Szerkesztve ]

Semmit sem írok alá!

(#1037) Dexar007


Dexar007
veterán

Értem,
akkor remélem majd valamikor csak megoldják..addig meg nem kapcsolom ki. :B

Give me your cum,bull!

(#1038) Enjoy válasza Dexar007 (#1037) üzenetére


Enjoy
addikt

Nincs rosszabb látvány, mint egy kikapcsolt iPhone :DDD
Én sem repdesek tőle, dehát "evvan", valamit valamiért.

Remélem az új szoftvert (amit remélhetőleg hamarosan bevezetnek) , azt már fel fogják tudni rendesen törni, bár az iBoot az még mindig maradni fog, szóval totális ködben állunk, de a reményhal mindig itt uszkál :D

► més que un club ◄

(#1039) Gááboor


Gááboor
tag

Sziasztok.
Ajánljatok nekem valami jó manager programot, i phone hoz. Az i tune elég vacak. Korábban az i podhoz az anapodot használtam és mindent tudtam mindenhova rakosgati.

(#1040) Tian10


Tian10
csendes tag

Nézzétek csak meg :) mindjárt itt a rendes Jailbreak :DD

http://szifon.com/2010/01/07/dev-team-o/

[ Szerkesztve ]

(#1041) Enjoy válasza Tian10 (#1040) üzenetére


Enjoy
addikt

Átfutottam, de nem olvastam arról infót, hogy az új iBoot-osok problémája megoldódik ezáltal... :F

► més que un club ◄

(#1042) Coleszi


Coleszi
tag

Mivel szeretnék egy 3GS-hez hozzájutni, de nagyon sok olyan dologgal találkozom, h kinyilt jailbreakelt stb nemmerek szabadon nézelődni és persze a letiltásoktol is félek miuán utána olvastam.

Segítséget szeretnék kérni, h mire kell figyelnie egy átlag usernek ha iPhone-hoz akar hozzájutni. Mégpedig egy kártyafüggetlen példányhoz, hogy ne legyek rákényszerítve a t-mobilera.

Ez gondolom hasznos info lehet más emberkéknek is akik váltanának.

egy ien linkettaláltam ami igen csábito, de nem biztos, hogy az olcso árért egy jo telefont kapok :S

http://www.expressz.hu/mobil_telefon_kommunikacio/mobiltelefon/hirdetes-18161353/

(#1043) Karma válasza Coleszi (#1042) üzenetére


Karma
félisten

Ezen az áron nagyon sántít a dolog...

Van egy alapszabály: Soha ne utalj elsőre!
Kiegészítés: Nincs olyan, hogy "utalj előre egy részt, elküldöm a telefont, és átutalod a többit". Ezek egytől egyig átverési kísérletek.
Kiegészítés 2: A consoleshop@hotmail.com (vagy hasonló) címmel feladott hirdetéseket kerüld el, ismert csaló.

Ha biztosra akarsz menni, akkor menj el a T-Mobile-hoz, vedd meg dominósan a telefont, majd egy T-Pontban függetleníttesd ki. Ez plusz 20 ezer forint, de legalább egy biztosan független, garanciális eszközöd lesz a végén.

Egyébként a legtöbb "olcsó" hirdetés szoftveresen függetlenített telefon, ki tudja honnan ellopva. Ha pont a T-től, akkor az elég kínos, mert simán kitilthatják alólad. A szoftverfrissítés is elég nagy szívás ilyenkor.

“All nothings are not equal.”

(#1044) Coleszi válasza Karma (#1043) üzenetére


Coleszi
tag

Köszönöm!

De ezen csak telefon szám van, lehet felhívom azért egy próbát megér.. De majd akkor azokat elkerülöm, utalni nem fogok :) de, ha egyszer bontatlan állapotban van akkor csak nem ?:/ nem? :((

(#1045) Coleszi válasza Karma (#1043) üzenetére


Coleszi
tag

Ez a T-s dolog túl drága. hogy vegyem meg 160-ért majd 20ért függetlenítés. már 180. :((( azért ennyit enki nem szánna rá szerintem :/

(#1046) Enjoy válasza Coleszi (#1045) üzenetére


Enjoy
addikt

Számhordozással lenne a legegyszerűbb, már amenyibben játszik ez a dolog nálad.
Szerintem 1év ikon200-al nagyon megéri. :B

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#1047) Coleszi


Coleszi
tag

Nem szeretnék váltani mert a család Pannonos és van olyan lehetőség a családban szülők állásának köszönhetően, h ingyen vagy kedvezményesen hivhatjuk egymást. Így szeretném megtartani a saját számom. Az meg a másik, hogy nem szeretnék előfizus lenni. maradjunkcsak a feltöltőkártyánál :) De expresszen keresgélek. Független va gyári is nem? nem kell hozzá feltétlen szoftveresen hozzányulni. Megha bontatlan akkor csak csak megizható a forrás. kicsit keresek drágábban :B N97-emet cseréklném vagy adnám el egy ilyen teloért.

(#1048) revolver


revolver
aktív tag

Sziasztok!

Nincs ilyen készülékem,de azért ezt a progit biztos felraknám rá.Fake az egész de nagyon jó!!!!

Naked

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#1049) Nordik válasza Coleszi (#1045) üzenetére


Nordik
őstag

Hidd el sokan vannak akik rászánnak ennyit. :)

Hiába nagyon drága készülék, mégis mikor én vettem rajtam kívül vettek még kettőt dominóba, ezen kívül pedig mikor T-be voltam egy számlát befizetni akkor egy apuka egyből kettőt vitt el és még egyet egy hölgy előfizuval. :)

Viszik mint a cukrot...

(#1050) legiaap válasza revolver (#1048) üzenetére


legiaap
nagyúr

Bakker.
Nem semmi.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.