Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

már vártam a tesztet :D

a plecsnin meglepődtem, ez a magyar felhasználó számára jelenleg elérhetetlen.
részemről abszolút nem ajánlott, hiába lett "okosabb" reálisan 130e-be kellene lennie, nem a duplájában..

csak egy vélemény

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#202) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Szerintem ezt a telefont 300k-szor megb*szhatja az aki megveszi... :U

when the sun shines, we'll shine together

(#203) - = Zk = - válasza mexicanraven (#202) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C Ezen besírtam...:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#204) hanee válasza - = Zk = - (#199) üzenetére


hanee
senior tag

Büntetőügyekkel nem foglalkozom :D

(#205) Ulkesh válasza mexicanraven (#202) üzenetére


Ulkesh
őstag

Inkább azt kéne 300k-szor egy lóval inzultálni, aki olaszban felvásárolja 712 euro-ért és 110 eFt-os haszonnal akarja továbbadni és még azt a látszatot kelti, hogy ez a készülék hivatalos ára.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#206) - = Zk = - válasza hanee (#204) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Fr@nc :W
Neem, de jó felkészülni:C
Mellesleg köszönöm a feltételezést, kiskezétcsókolom... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#207) Vtwo válasza Ulkesh (#205) üzenetére


Vtwo
senior tag

Tényleg,az olaszok hogy tudták kibulizni a független szifont?

(#208) hanee válasza - = Zk = - (#206) üzenetére


hanee
senior tag

Nem feltételezem ám de ezt nem lehetett kihagyni bocsi :DDD

(#209) Ulkesh válasza Vtwo (#207) üzenetére


Ulkesh
őstag

Eccerű, ott csak ilyen készüléket lehet forgalomba hozni, helyi törvényi szabályozás.
Franciáknál, belgáknál szintúgy.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#210) #02683648


#02683648
törölt tag

Azért szeretem a mobilarénát, mert itt felnőtt, érett, szakmailag penge emberektől releváns kommenteket tudok nap mint nap olvasni. :DD

BTW, szerintem is hülyeség volt a 300 ezret bedobni, egyrészt a legkiválóbb trollbait (mint a mellékelt ábra mutatja), másrészt nem hiszem h viszonyítási alap egy hasraütésszerűen megállapított nepperár. Viszonylag kevesen akarnak tevőlegesen hozzájárulni Nepper Jóska új bömösének megszerzéséhez azáltal, h ezt a röhejes árat kifizetik.

[ Szerkesztve ]

(#211) mexicanraven válasza - = Zk = - (#203) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

:R

Többiek: a nepperkedés és a hatalmas haszon évekkel ezelőtt is megvolt, teszem azt pl a Motorola A925-öst is óriási töblettel árulták. Az viszont, hogy ezt a készüléket ilyen áron hozták ki szinte mindenhol, nah az már pofátlanság és ezek miatt sem veszek semmilyen Iphone-t...

when the sun shines, we'll shine together

(#212) Viktor0610 válasza Ulkesh (#205) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudod, minden annyiba kerül, amennyit adnak érte.... ;]
Biztos vagyok benne, hogy lesz olyan, aki megveszi ennyiért...

Samsung Galaxy A54

(#213) infectedmann válasza Ulkesh (#205) üzenetére


infectedmann
őstag

Ott a pont.
Az ilyennek a fejét a felismerhetetlenségig verném össze egy 2G -s alu hátlapos iPhone -al :D

(#214) tomcsi80 válasza infectedmann (#213) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

de ha már itt tartunk, nem megyünk ki venni pár telót olaszba? :DD

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#215) Ulkesh válasza ZoZa™ (#201) üzenetére


Ulkesh
őstag

"reálisan 130e-be kellene lennie, nem a duplájában.."

Ha minden igaz 160 eFt-ba fog kerülni legálisan és függetlenül (megkapja a mostani 3G Dominós árát + 20 eFt a függetlenítés).

Összehasonlításként:

HTC Hero: 149.800 Ft
HTC Diamond 2: 134.890 Ft
HTC Touch HD: 169.890 Ft
HTC Touch Pro 2: 169.890 Ft
Nokia N97: 179.900 Ft
Samsung Omnia HD: 149.990 Ft

Szóval drága-drága, de nem annyira, mint sokan képzelik.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#216) Vtwo válasza tomcsi80 (#214) üzenetére


Vtwo
senior tag

Azé' valami olasz emberkét szervezz be, mert te hivatalosan nem vehetsz :DD

(#217) - = Zk = - válasza hanee (#208) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Semmi baj... Nőők! Ennyi :P :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#218) Vtwo válasza Ulkesh (#215) üzenetére


Vtwo
senior tag

Hát,ha arányosan nézzük : a Samu HD oda - vissza alázza,kivéve talán a menűt (szvsz,lehet vitatkozni velem) és 150k.
Akkor a 160e se túl jó ár.

[ Szerkesztve ]

(#219) tomcsi80 válasza Vtwo (#216) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

Biztos ott is van 1-2 ember, akivel meg lehet oldani! :))

ÁÁÁÁÁÁÁÁ, most jut eszembe, h van itt a körünkben egy ügyvéd... :W :)
én nem mondtam semmit!!!!! :R

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#220) Viktor0610 válasza Ulkesh (#215) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A "legálisan és függetlenül" számomra nem összeegyeztethető a "+ 20 eFt a függetlenítés" kijelentéssel -mert a garancia így elvész, ugye.

Samsung Galaxy A54

(#221) hanee válasza - = Zk = - (#217) üzenetére


hanee
senior tag

:B

(#222) - = Zk = - válasza tomcsi80 (#219) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" ÁÁÁÁÁÁÁÁ, most jut eszembe, h van itt a körünkben egy ügyvéd "

Nemfigyelsz? Büntetőjoggal nem foglalkozik. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#223) Bocha válasza Vtwo (#218) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nincs olyan, hogy két teljesen eltérő eszköz oda-vissza veri a másikat. Az i8910 tényleg nagyon jó, durva kijelző, minden, de az sem tökéletes és az sem mindenkinek jó, nekem már túl nagy volt például, pedig ez egy apróság más szemében. Ha ezt így ki lehetne jelenteni, hogy "ez a legjobb mobil", akkor én munkanélküli lennék. :)

Az én véleményem, hogy stabilitásban és felhasználóbarátságban egy rendszer sem ér az iPhone közelébe, az S60 Touch meg főleg nem. Ebből adódóan vannak korlátai a rendszernek, ez egy másik dolog, ez negatívum azoknak, akik pont azokat a dolgokat keresik. Viszont aki a megbízhatóságot, a gyorsaságot és a használhatóságot keresi, az előbb-utóbb az iPhone-nál fog kilyukadni. 160k-ért teljesen reális ha azt vesszük, hogy egy elavult Windows Mobile alapú kütyü is ennyibe kerül, amin öt éve nem fejlesztettek érdemben — ha eltekintünk a TouchFLO-tól, ami azért mégiscsak egy plugin, nem egy operációs rendszer. Oké, alapvetően minden telefon drága 160k-ért, de ez az iPhone ennyiért szerintem nem lesz jobb/rosszabb ár/érték arányú, mint a konkurenciája.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#224) tomcsi80 válasza - = Zk = - (#222) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

de biztos vannak ismerősei... :P ;] :D

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#225) Ulkesh válasza Vtwo (#218) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Hát,ha arányosan nézzük : a Samu HD oda - vissza alázza (szvsz) és 150k."

Mégis miben?
Tudom szubjektív:
- AMOLED kijelző nekem nem kell, mert szabadtéren, napsütésben is szeretném használni a készülékem
- HD videó készítés parasztvakítás, mert akad mint állat és ismerve magam készítek a készülék teljes élettartama alatt 3-4 képet meg 1-2 videót, aztán soha többé nem foglalkozom vele
- a procija ugyanaz mint a 3GS-nek, de mégis akadozik a felhasználói felület, ha gyorsan próbálod használni, a fotók betöltése meg másodpercekig tart
- hiába a gyors proci és a GPU, nincs egyetlen alkalmazás sem, ami használná és nem is nagyon lesz, mivel Nokiára fejlesztenek, ott ez meg nem divat
- az érintős Symbian rendszer még eléggé kiforratlan, a Samsung még meg is fejelte a szintén használhatatlan saját widgetes megoldásával, ami szintén nem használt neki (bár az N97 szoftvere több sebből vérzik, de az ott kitalált widget-es megoldás némileg használhatóbb, bár én eleve feleslegesnek érzem egy ekkora kijelzőn a widgetek használatát)

Szóval nézegettem a készüléket, de abszolút nem tudott meggyőzni és bár szintén műanyagból van, de az iPhone esetébe nem érzi úgy az ember, hogy egy fröccsöntött műanyag gyerekjátékot fog a kezében.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#226) Bocha válasza Viktor0610 (#220) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ha a T-Mobil függetleníti ki, akkor nem. Szerintem erre gondolt a kolléga.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#227) Ulkesh válasza Viktor0610 (#220) üzenetére


Ulkesh
őstag

"A "legálisan és függetlenül" számomra nem összeegyeztethető a "+ 20 eFt a függetlenítés" kijelentéssel -mert a garancia így elvész, ugye."

Ha nincs további szerződésed, vagy tartozásod a T-Mobile felé, márpedig a Domino csomag esetén nincs, akkor a T-Mobile 20 eFt-ért függetleníti a készüléket. Természetesen a garancia továbbra is érvényes lesz.
Gyakorlatilag kiperkálod a 20 eFt-ot, hazaviszed a készüléket, nyomsz egy Restore-t és a folyamat végén az iTunes közli, hogy a készüléked a továbbiakban függetlenként működik.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#228) - = Zk = - válasza Ulkesh (#227) üzenetére


- = Zk = -
félisten

őőő, bocsánat, hogy közbeszólok...
Nemrég világosítottak fel, hogy ez az összeg 10k. Igaz, akkor épp egy 5800XM-ről beszélgettünk. Eza 20k ezaz Iphone-ra vonatkozik?:U Mert sztem álltalánosságban is igaz... Ügyintéző legalábbis ezt mondta.. Ez ugyebár a SimLock levétele...
Az, hoyg ezálltal megmarad a garancia, az nekem új:Y

(#224) tomcsi80: Igen, demivel őket nemismerjük, hiába hanee, nemfognak olcsóbbért dolgozni ;] sztem legalábbis...:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#229) Malory válasza hanee (#184) üzenetére


Malory
tag

Igaz.

elnézést kérek, hosszú OFF-jön, de talán érdekes lehet:
@Ulkesh (ez nem kioktatás, csak szerintem tényleg ugyanarról beszéltetek hanee-val kérdés, hogy megéri-e neked)

Ez a díjcsomag valóban úgy van kialakítva, hogy hivatalosan nem részletfizetés de valójában az! Részletekben fizeted ki benne a profitot, csak nem annyira nyilvánvalóan, mint a hitelnél.
Számoljunk utána, vajon mennyibe kerülhet egy perc telefonos szolgáltatás a T-mobile-nak? Nos, kb. ha nem tévedek nagyot, mindenféle járulékkal, dolgozók munkabérével, rezsiköltséggel egybevéve biztosan nem haladja meg az 1, de nagyon sokat mondok: 3 forintot. Ikon 200-ban a percdíj 35 Ft. Az előfizetési díjból lebeszélhető 200 percés küldhető 100 ingyen :) SMS szintén 35 forintos (önköltség nagy jóindulattal legyen 1 Ft) áron. A mobilnetet most nem számoljuk ide, mert ténlyeg fogalmam sincs az önköltégről, gyanítom, hogy kbyte-ként fillérekben sem biztos, hogy mérhető.

Tehát ha nagyon ügyesen kihasználja az ember minden percét: akkor 200x35 forint/perc =7000 forint. Mindent elesemesezik 100x35 =3500 forint és még ingyen is netezik.(1GB-ig) én sokat használom a 3G-t, de még sosem létem túl az 1G-t havonta, pedig ennek duplája van.... mérleget vonva fizetsz 5000 HUF-ot papíron 10500 HUF-nyi szolgáltatásért. ekkor az egyszeri, de dörzsölt ember, összefeni két kezét és megveszi a telefont, mert ó-hát én ezt tuti elhasználom... és milyen jól jártam az olcsó telefonnal... két évre 80.000-ért. (A szolgáltatódnak ez belekerült 120.000HUF-ba mondjuk ennyiért veszi a készüléket, de sanszos, hogy inkább valahol 100.000-ért.)

Ott tartunk, hogy letelik a 2 év és te fizettél a T-mobilnak 24*5000+70.000 HUF-ot 190.000 HUF-ot összesen úgy, hogy soha egy percelse sem fizettél többet.

A szolgáltatás a T-mobilnak belekerült költség oldalon 200x3x24=14.000 HUF-ba a percdíjakért és sms-re belekerül neki 100x1x24=2400 HUF-ba ez eddig durván 16.400 plusz megvette a készüléket 120,000-ért nagyon rossz kondíciókkal, akkor most járunk 136.400. Keresett rajtad 60.000-et ezt még leadózza és marad 45.000. (tiszta profit) pár kérdés maradt.
Hány előfizetés van iPhone-ra?
Vajon a többi telefonnál és előfizetésnél másképp számolnak-e?
Vajon mennyivel becsültem túl a szolgáltatás önköltségét?
Vajon mennyivel lesz nekik évente olcsóbb a szolgáltatás önköltsége?
Vajon meddig használod ezt a díjcsomagot?

Nekem iPhone 3G-m van havi 10.000-et fizetek…..

[ Szerkesztve ]

(#230) tomcsi80 válasza - = Zk = - (#228) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

én inkább az ellenünk dolgozásra gondoltam ;]

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#231) - = Zk = - válasza tomcsi80 (#230) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Húú, bázz tényleg. :Y Erre nemis gondoltam...
Jujuj, mostmár egy(?) ügyvédnő (is) figyel minket ;] :B

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#232) Ulkesh válasza Malory (#229) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Ez a díjcsomag valóban úgy van kialakítva, hogy hivatalosan nem részletfizetés de valójában az! Részletekben fizeted ki benne a profitot, csak nem annyira nyilvánvalóan, mint a hitelnél. "

Ez valóban érdekes levezetése a dolognak, csak egy bibi van vele, hogy ez mindegyik díjcsomagra igaz, még akkor is, ha soha nem vásárolsz a T-Mobile-tól készüléket, csak Őket választod, mint szolgáltató.
Pl. ugyanilyen szempontból nézd meg a MédiaMánia csomagokat is, a végeredmény hasonló lesz.

[ Szerkesztve ]

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#233) Lala6


Lala6
őstag

Látom mindenki az ára miatt dobott egy hátast.
Nézzétek meg a t-mobile.at és a t-mobile.de oldalt. Közelsem 300k az ára, nálunk biztos drágább lesz az áfa miatt, meg a magyarokat jobban le lehet húzni, de szerintem bőven nem 300k.
Sok fityfene így is megfogja venni, aztán ledöbbennek, hogy kívülről nem látszik semmi különbség az elődhöz képest, így kevésbé lehet vele villogni :)

(#234) hanee válasza - = Zk = - (#231) üzenetére


hanee
senior tag

Nyugi srácok nem bánt a néni :DD

(#235) Malory válasza Ulkesh (#232) üzenetére


Malory
tag

nyilván valóan mindegyikre igaz. Én ezzel csak azt akartam elmondani, hogy egyik tábornak sincs igaza, aki aszongya' - húde olcsó ez a telefon, aki aszongya' húde drága ez az előfizetés, és aki aszongya ez részletfizetés/nem részletfizetés.

a T-mobile-nak van igaza :DDD

amit mindenkinek el kell döntenie: Megéri-e nekem kifizetni, havi x ezer forintot, hogy egy ilyen telefonom legyen, amibe nincs BT fájlküldés, meg nemtommi-szokásos hőbörgés, ha a válasz igen meg kell venni, ha a válasz nem akkor meg nem ;]

(#236) <NewL>


<NewL>
addikt

köszi a tesztet,már vártam ezt a topicot. és ulkesh szavait iszom:D

There's an app for that

(#237) - = Zk = - válasza hanee (#234) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Jujj, ezt de sokat hallottam! :Y Kiktőlmásoktól, mint nőktől.. :K Lehet jobbanjárok, ha töröltetem eddigi HSZ-eimet.. ;]

(#236) <NewL>: Nehogy félre nyeld...! ;)

#238) Malory: 1430...! ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#238) Malory


Malory
tag

Mikor lehet kapni már? Tudom, hurrogjatok le, ezt már százan kérdezték, de nem mindegy, hogy 24-től lehet kapni, vagy 24-től van bejelentve nincs valakiben egy kis jottányi témobil benfentes vér?

(#239) Viktor0610 válasza Ulkesh (#227) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ok, így már érthető. ;)

(Azt hittem, hogy az iPhone ilyen magas áron függetleníthető a zúggéesemekben.. :D )

Samsung Galaxy A54

(#240) tomcsi80 válasza Malory (#238) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

a t-s haverom is azt mondta, h júliusban... :O

[ Szerkesztve ]

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#241) Ulkesh válasza Malory (#235) üzenetére


Ulkesh
őstag

"a T-mobile-nak van igaza :DDD "

No ezzel nem tudok vitába szállni :DDD

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#242) tomcsi80 válasza - = Zk = - (#237) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

ööö.... nem merek egyet érteni Veled, me még a végén megkeres minket a "néni"... :DDD

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#243) Ulkesh válasza Viktor0610 (#239) üzenetére


Ulkesh
őstag

"(Azt hittem, hogy az iPhone ilyen magas áron függetleníthető a zúggéesemekben.. )"

Az iPhone véglegesen kizárólag hivatalosan függetleníthető.
A jelenleg használt szoftveres megoldások egy Restore után elvesznek, ha valaki ezért 20 rugót elkérne, annak személyesen vezetném a pár hozzászólással ezelőtt emlegetett lovat a hátsója mögé :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#244) - = Zk = - válasza tomcsi80 (#242) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Eretnek...!.:Y Azthittem Hazafi vagy :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#245) Malory válasza tomcsi80 (#240) üzenetére


Malory
tag

azt nem mondta, hogy idén-e, vagy jövőre? ;] -e?

(#246) tomcsi80 válasza - = Zk = - (#244) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

hazafi vagyok, de hát a "power of the p u s s y" ... :W :DDD

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#247) tomcsi80 válasza Malory (#245) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

idén...
de hát a júli 31 is július... :W :O

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#248) - = Zk = - válasza tomcsi80 (#246) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pussy alatt azt értetted amit gondolok?:U
Mert ha igen, akkor ne fuss olyan szekér után, ami biztos, hogy nemfog felvenni. Hacsak nem a Te szekered.... :)) A többi kövtkeztetés kérdése...

ON:
Arra leszek kiváncsi, a hazai Trémobil, miként dobja a köztudatba. És persze milyen " bevezető" áron....!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#249) tomcsi80 válasza - = Zk = - (#248) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

a szekér már megvan, szal én már csak az étlapot nézem, me' azt szabad ;]

ON:
nekem furcsa ez az egész T-s dolog...
haver mondta, h júli 16... utána már azt mondta, h nem tudja... :W

ja, és ami a legjobb, h idáig a honlapjukon fent volt több verzió is, most már csak egy van...
reggel viszont több árat láttam megint...

nem értem én ezt már, de naon kiváncsi leszek!!!! :Y :W :(

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#250) andris0116


andris0116
csendes tag

Sztem ipod touch 5-öd ennyiért :) meg egy normális telefon ez a kettő talán elfér a zsebemben, de ha nem akkor kettőbe biztos :P

Nemtom kinek kellet "SÁRGA KAZETTÁS NINTENDO" de van nekem priviben keressen meg aki kiírta valakinek az aláírásában láttam. Nokia N95 Plum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.