Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) majom2 válasza iZed (#594) üzenetére


majom2
senior tag

az ájfonos programoknál tervezési irányelv h folyamatosan mindent mentenek, mert a user bármikor kiléphet a home gombbal, és az adatok nem veszhetnek el - sőt, ugyanonnan kéne folytatnia a futást ahol abbahagyta. persze lehet h vannak akik ezt nem tartják be, de én elég sok esetben láttam már különböző programokat így működni.

[ Szerkesztve ]

(#602) csab2 válasza Stefun (#556) üzenetére


csab2
veterán

Na az ilyen hozzászólásokon idegelem fel magam!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#603) tomcsi80 válasza csab2 (#602) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

Csatlakozom!!! :W

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#604) iZed


iZed
aktív tag

hurrahurra, a T-n nem elerhetok az iphone arak valamint rovid idore azt is kiraktak hogy 31en megvasarolhato lesz. szerintem meg delelott kint lesznek a GS arak.

(#605) tomcsi80 válasza iZed (#604) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

szia, majd légyszi majd írd be ha tudsz vmit, mert a melóhelyemen nem nyílik meg csak egy - két oldal... :O

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#606) ertz


ertz
aktív tag

KINTVANNAK A 3GS ÁRAI!!!!!!!!!!!!!!

szerk: aztán sebtiben le is vették őket...

[ Szerkesztve ]

(#607) tomcsi80 válasza ertz (#606) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

és mennyi volt? :)

print screen?? :DD

[ Szerkesztve ]

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#608) [Anduriel] válasza tomcsi80 (#607) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

[link]

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#609) tomcsi80 válasza [Anduriel] (#608) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

privi ment!

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#610) Lala6 válasza ertz (#606) üzenetére


Lala6
őstag

Újra kint vannak. Szóval mégsem lesz iphone-om... :( K*rva drága lett.

(#611) Ulkesh válasza Lala6 (#610) üzenetére


Ulkesh
őstag

Igen, kurvára elszállt árak. Valószínű a kis készlet és a nagy érdeklődés miatt.
Ismét bebizonyosodott, hogy válság ide-vagy oda, mi jobban élünk mint a németek, hisz ott töredékébe kerül a 3GS hasonló előfizetési tarifákkal.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#612) nemma válasza Lala6 (#610) üzenetére


nemma
addikt

Jaa, nagyon durva árak vannak, én Angliában már fogtam is, meg néztem az árakat, hát igencsak más, pedig ott mintha jobban is keresnének az emberek. És hát nem hiszem, hogy ez az O2-nél van csak így, velünk megint kicsesztek :K

Ulkesh: Nnna, én is ilyesmit írtam, csak megelőztél :P

[ Szerkesztve ]

(#613) tomcsi80


tomcsi80
csendes tag

Ez egyébként vicc...
Sztem iszonyat ára van, és hol is van az a 99 $ 3G ár?!?!?!?!

na mind1, asszem nem lesz 3Gs-em, max 3G...

qrva trémobil... :O

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#614) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Nem hiszem, hogy ilyen árak mellett érdemes lenne 3G-t venni.
Idővel egyre kevesebb lesz majd rá a fejlesztés meg az ára sem indokolja. Lehet hogy használtan kellene keresgetni...

Semmit sem írok alá!

(#615) nviktor7


nviktor7
tag

Nem értem, ki az az ember, aki 300 ezret kiad ezért a telefonért, alig változtattak rajta valamit, és rögtön kétszer annyiba kerül. Én LG Arena-párti vagyok, de ezen tényleg érdemes elgondolkozni: 300 ezerért egy státusszimbólum, vagy 90 ezerért egy olyan telefon, ami csak annyiban rosszabb, hogy zárt oprendszer van benne, egyébként szinte mindenben elveri(ha valaki nem jött volna rá, az Arenára gondoltam). 300 ezer forint horribilis összeg egy iPhone-ért is, ennyiért már nagyon komoly számítógépet is lehet kapni. Valószínűleg az iPhone-pártiak a földbe fognak döngölni, de akkor is leírtam a véleményem.

iPhone 3GS 16GB White

(#616) ZooLee válasza nviktor7 (#615) üzenetére


ZooLee
őstag

Ugyanmá', iPhone-pártiság ide vagy oda, ezek nagyon elszabott árak. Ráadásul a 3G-t nevetségesen sokért próbálják meg elsózni, ez a szokásos trémobájl-kapzsiság. :( Ennyiért hivatalosan nem fog fogyni, bezzeg Géesem Jóska zugboltja virágozni fog...

Z.

(#617) Atlantis válasza nviktor7 (#615) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezt a témát már sikerült körbejárni a napokban párszázszor, de köszönjük, hogy újraéleszted a flame-t. :(((

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#618) nviktor7 válasza Atlantis (#617) üzenetére


nviktor7
tag

Bocsi csak én is véleményt szerettem volna nyilvánítani:D

iPhone 3GS 16GB White

(#619) csab2 válasza nviktor7 (#615) üzenetére


csab2
veterán

Annyira bírom az ilyet! Mondd, te nem szoktad az előtted írt hozzászólásokat elolvasni??????????????

Az egyáltalán nem zavar, hogy - ahogy Atlantis is kifejtette - ez már le van dumálva? Az a 300 000 forintos ár 1-2 napig élt csak. Azóta 227 900 forint abban a bizonyos boltban. Egyébként már lehet tudni a hivatalos T-s árakat is, arról írj inkább véleményt!

Ezek a hivatalos árak meg...... Egy vicc! A T nagyon le akarja húzni a fanokat!

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#620) tomcsi80 válasza csab2 (#619) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

sztem a T honlapját se olvasta el, csak azért írt, h fikázhasson...

NO COMMENT!!! :W

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#621) nviktor7 válasza tomcsi80 (#620) üzenetére


nviktor7
tag

Megnéztem és akkor is pofátlanul drága. Egy márkanévért 125 ezret (2 év előfizetéssel!) kiadni hülyeség. De egy csomó ember akkor is meg fogja venni, mert "iPhone".

iPhone 3GS 16GB White

(#622) tomcsi80 válasza nviktor7 (#621) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

király!
Ha ezt írod az első hozzászólásodban, akkor nem oltunk le vagy 4en... :C

Ennek ellenére, én azt mondom, h a minőséget meg kell fizetni, DE ez sok ezért a telefonért!!! Nekem pl egy mac minim van otthon, ami nem volt ocsó (1 éve 180 HUF), de azt mondom bárkinek, h megérte, mert apple, mert minőségi, és nem volt vele sose balyom!!!!!! Én akiket ismerek felhasználókat, akik szifont használnak, még nem hallottam minőségbeli problémáról, DE ennyit nem ér meg ez a telefon!

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#623) nviktor7 válasza tomcsi80 (#622) üzenetére


nviktor7
tag

Köszi:D
De szerintem az egész iPhone-osdi csak egy óriási parasztvakítás. A T-Mobile külön díjcsomagot csinált neki, beadták az embereknek, hogy ez a menő aztán vegyétek. Csak azért megvenni egy telefont, mert "iPhone", hülyeség. Ahogy leírtam, ez a telefon csak egy státusszimbólum.
Amúgy szerintem ezt is leírták már párszor, szóval bocs:D

[ Szerkesztve ]

iPhone 3GS 16GB White

(#624) Ulkesh válasza nviktor7 (#621) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Egy márkanévért 125 ezret (2 év előfizetéssel!) kiadni hülyeség. De egy csomó ember akkor is meg fogja venni, mert "iPhone"."

Ha becseréled a nevet Nokiára, akkor is igaz lesz, tekintve, hogy a Nokia "csúcs" mobiljai sem olcsóbbak a T-nél, sőt...

Sajna a T-Mobile platformtól függetlenü le akar húzni mindenkit.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#625) nviktor7 válasza Ulkesh (#624) üzenetére


nviktor7
tag

Hát igen a T-Mobile árazása elég érdekes(nem akartam kiírni hogy botrányosan drága:D)

iPhone 3GS 16GB White

(#626) csab2 válasza nviktor7 (#621) üzenetére


csab2
veterán

Csak szólok, hogy nem az iPhone a legdrágább telefon a T kínálatában.

Engem nem is ez az ár zavar elsősorban, hanem az, hogy a 3G árát hagyták, a 3GS-t meg még e fölé pozicionálták.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#627) Atlantis válasza csab2 (#626) üzenetére


Atlantis
veterán

Tehát akkor mégiscsak az ár zavar, legfeljebb nem a 3GS ára, hanem a 3G-é. :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#628) csab2 válasza Atlantis (#627) üzenetére


csab2
veterán

Úgy értettem, hogy ezek a 3GS árak nem zavarnának, ha előtte 1 évig nem lett volna már nálunk is 3G. Akkor elfogadnám, hogy ennyi és kész. De így sokkal inkább lehúzás íze van a dolognak.

Nem mintha vásárlás előtt állnék. (Sajnos.)

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#629) DonDennis


DonDennis
senior tag

De komolyan ezeket az árakat a magyar témobil gondolta ki de őszintén milyen elgondolásból?? Szóval nem tom index.hu vagy v.ki csináljon már velük egy interjút basszus de ilyen jóó izzasztósat hát könyörgöm Németországba nem ilyen az ára a témobilnáll szóval azt sem mondhatja rá a t-mobil hogy " SAJNLJUK EZT az árat a bla bla bla cég minden országban tartja stb..."

Szóval mi ezz???? Ezek tisztába vannak vele hogy Magyarországon élnek ők is meg mi is ?
A legviccesebb hogy ikon 200 al ami még azt mondom hogy a havi díja nem lehúzás mert az még csak 5000 ft annyit kb mindenki elkölt 1 hónapban na most azzal is 125000 Ft és arra rájön még 24x5000 ft ami 120000 = 245000 Ft ... GSMHOME megbízható bolt stb... kártyafüggetlenül 254000 Ft ... szóval ez a magyar témobil nem tom mit képzel de hogy én is " Mariki Tuti frankó legláis GSM " be veszem a telefont az egész biztos :)

Amúgy ha ezért nem törlik a commentem :D egy békés demonstrációt meghirdetek a MOM parki t-mobil bolthoz 31. ré 9.00 kor:D ha van elég visszajelző mehetünk :)

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#630) Ulkesh válasza DonDennis (#629) üzenetére


Ulkesh
őstag

"A legviccesebb hogy ikon 200 al ami még azt mondom hogy a havi díja nem lehúzás mert az még csak 5000 ft annyit kb mindenki elkölt 1 hónapban na most azzal is 125000 Ft és arra rájön még 24x5000 ft ami 120000 = 245000 Ft ... GSMHOME megbízható bolt stb... kártyafüggetlenül 254000 Ft ... "

Már írtuk, hogy ez így hülyeség.
Az előfizetés ára NEM a készülék ára, ha meg mégis így számolod, akkor a GSMHOME árára még számolj rá szintén 24x5000-et, mert előfizu nélkül azt sem fogod használni sok mindenre :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#631) DonDennis válasza Ulkesh (#630) üzenetére


DonDennis
senior tag

hát jóóóó :D igazad van de akkor is csak idegesít hogy mért adják ilyen drágán... :O

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#632) Ulkesh válasza DonDennis (#631) üzenetére


Ulkesh
őstag

Az mindenkit idegesít.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#633) Typhoon47


Typhoon47
őstag

Hát meghökkentőre sikeredett az biztos, azért erre még én sem számítottam :(

"Education is important but big biceps are importanter"

(#634) vtechun


vtechun
veterán

Szerintem nem is annyira drága. Miért lenne olcsó? Az Apple is biztos elkéri az árát, ingyen csak nem adhatja a T. Legalább lehet kapni, én meg vehetek valami sufniból G1-et :)

[ Szerkesztve ]

(#635) DonDennis


DonDennis
senior tag

Egy gyors kérdés még szóval elkezdtem számolgatni és nekem van most egy Nokia N95 8gb osom szóval azt eladom stb.. mind1 lesz rá lehet pénzem hogy vegye kegy ilyen iphone 3gs-t csak az a kérdésem szerintetek melyik éri meg? Szóval a 16gb os vagy a 32gb os én a 32 essel szemeztem de most átgondolom mennyire kell a memória az iphonba a 16 nem elég? szóval a játékok progik meg zene stb.... mennyit eszik mivel a zenék meg filmek itunes szóval konvertálja gondolom úgy nem foglal sokat szóval nem célszerűbb venni egy 16 gb osat?

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#636) iZed válasza DonDennis (#635) üzenetére


iZed
aktív tag

igazabol konnyen meg lehet totleni a 32gb-set, nekem osszesen 7giga zene van az itunesba bekeszitve, de most kenytelen voltam kivenni a teljes southpark es familyguy kollekciot (16gb a ketto) mert lejjebb adom az igenyeim es a 16gb-ba fektetek.. duplaannyik lettek az arak mint amire szamitani lehetett.. meg az intel is lenyomja a csucsproci arat amikor kijon az uj csucsproci. meg mindenki mas is.. igaz az apple is de ezt a T nemigazan veszi figyelembe..

(#637) DonDennis


DonDennis
senior tag

Tehát akkor inkább a 16gb osat célszerűbb megvenni ezek szerint mert én max ilyen 4 giga zenét akarnék rátenni a többi meg kép videó szoftverek játékok arra gondolom elég a 16 gb mert árba azért elégé "olcsóbb".
A másik kérdésem hogy az AppStore on vásároljak kell egy netes bánkártyámnak lennie és csinálok egy acc. ot Appstore on és ennyi igaz?
A harmadik kérdésem nem emlékeztek tavaly a 3g megjelenése után mennyivel volt az első árcsökkenés? Mert szifon.com on láttam egyik gyerek írta hogy ő vár mint tavaly és féláron megveszi két hónap mulva. Ez igaz vagy fake?
Előre köszi.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#638) iZed válasza DonDennis (#637) üzenetére


iZed
aktív tag

ha szetnezel a piacon azert meg a 16gb is erosebb a telefonok 90%-ánál. persze bele kell kalkulalni, hogy ket ev mulva mar eleg alap dolog lesz a 16gb. vagy inkabb kicsit a tobbihez kepest, de szerintem boven el lehet ferni rajta.

az appstorehoz nem kell, hogy legyen kartyad, pipald be a "no card" gombot, eloszor kartya nelkul regeltem, leszedtem par ingyen waret aztan megadtam a kartyam es vettem nehany fizetoset is. ugyhogy jovolna mar vmi amire ratehetem a sokcuccot:D

szerintem nagyon is elkepzelheto, hogy a kovetkezo szallitmany mar "emberi" aron erkezik. velemenyem szerint a kis keszletnek igen nagy koze van ahhoz, hogy ilyen draga lett.. gondolj bele, ha olyan kicsi a keszlet hogy csak 2-3 napra eleg akkor meg ennel ketszer dragabb aron is elfogyna:) nameg ugye felvan halmozva a 3G, ugyhogy szerintem 2-3 honap mulva amikor a 3G is megcsappan es a 3GS-bol is lesz eleg szerintem lemegy az ara. az eszem azt mondja varjak.. a jobbik eszem meg azt h vegyem meg inkabb a 16osat:D

(#639) DonDennis válasza iZed (#638) üzenetére


DonDennis
senior tag

ugyan így vagyok én is:D annyit vártam már rá és most itt van :D nem tom mit csináljak megvegyem a 16 osat és örülök max 2-3 hónap múlva meg :D azt mondom lol én 20000 drágábban vettem de akkor meg már 3 hónapja használom:) ....

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#640) sien válasza iZed (#636) üzenetére


sien
aktív tag

elnézést hogy ilyen szubjektív dolgon eltátottam a számat, de mégha csak 4 naponta kötöm rá a gépre a telefont, akkor se lehet minden sp és fg részt végignézni, miközben meghallgattunk 7gb nyi zenét, amit egymás után hallgatva 8 évig szólna folyamatosan :D

(#641) DonDennis válasza sien (#640) üzenetére


DonDennis
senior tag

szóval :) te is a 16gb os mellet érvelsz:D

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#642) hanee


hanee
senior tag

Sziasztok!

Nem semmi ez a mai helyzet! Én el is döntöttem, hogy megveszem a 3G-t. Mondjuk én eleve úgy indultam neki a dolognak, hogy
a) maximum meghatározott összeget költök rá
b) legfeljebb 1 évre kötöm le magamat, vagy ha két évre, akkor
c) legfeljebb IKON200-as csomagban..

Azt is érdemes mérlegelni amúgy (ezt ma tudtam meg), hogy az IKON200-ról lehet váltani IKON400-ra, vagy IKON600-ra, de visszafelé NEM! (hűségidőn belül). Ugyanakkor bármelyik csomagról lehet váltani hűségidőn belül IS a hasonló mértékű más csomagokra, pl. IKON400-ról Média Mánia L-es csomagra (mert ezek egyenértékű szolgáltatásnak minősülnek).

Most már csak azon filozófálok, hogy fekete legyen, vagy fehér (illetve ezáltal 8, vagy 16GB).

hanee

(#643) Lala6


Lala6
őstag

Nézzétek mit találtam az archívumban:

Ezek a 3G első árai. Ugye itt még nem volt ikon 200-as csomag, csak 400 és 600, de így is szembetűnő az árkülönbség(első oszlop 1 év függőség, második oszlop 2 év (3. 4. oszlop ua. csak ikon 600-ra)).
Ehhez képest most is akciósnak hirdeti a T a sima 3G-t, na menjen a fenébe....

szerk: jah, a kép túl nagy, de nyissátok meg új ablakban (katt rá).

[ Szerkesztve ]

(#644) iZed válasza sien (#640) üzenetére


iZed
aktív tag

jah jah vagom nem katasztrofa:) csak olyan jolnezett ki ott itunesba berendezve az osszes sp es fg es meg mindig van majdnem 10giga.. de igy nyilvan az lesz h evadonkent tolom fel, nem katasztrofa. most.. csakmert 1-2ev mulva mar egyre szukebbnek fog tunni az a 16..

gyakorlati pelda a mostani nokiam, ami kb masfel eves es max 2gb sd kartyaval bovitheto. ezt azuonnal beleraktam amint meglett a telo, uuuuu 2giga hely jo sok blabla, keves tele birt akkoriban ennyi memoval. ma meg mar.. alig ferek el rajta:)

(#645) csab2 válasza Lala6 (#643) üzenetére


csab2
veterán

A fehér 16GB-os most olcsóbb.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#646) csab2


csab2
veterán

Szerintetek a 3GS-t is meg lehet dominó csomagban venni? Vagy majd csak később?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#647) C^^ válasza csab2 (#646) üzenetére


C^^
őstag

Elvileg pénteken lesz publikus a Dominós ára. (Gondolom akkor egyből lehet majd venni, bár ezeket az árakat elnézve biztos nem két forinttal lesz több, mint az előfizetéses...)

[ Szerkesztve ]

(#648) csab2 válasza C^^ (#647) üzenetére


csab2
veterán

Köszi!
Hát kiindulva az előfizetéses árakból, nem várok semmi jót. Most 140 körül van a 3G Dominóval. Szerintem a 3GS minimum 160 lesz, vagy még több.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#649) DonDennis


DonDennis
senior tag

Emberek :) egy gyors villám kérdés aki válaszol előre is köszi:

Iphone 3gs-t most pénteken vagy érdemes vele várni még / lehet 1-2 hónapot :O /?

U.i.: Már nagyon:D megszeretném venni csak hátha tudok valami tanácsot ami miatt érdemes várni.

U.i.2.: Ha megveszem :D pénteken megyek MOM parkhoz remélem ott lesz index megint mint tavaly :D és akkor:D írjátok meg miket szeretnétek vissza hallani :D és majd be mondom :D . Én a jobban élünk mint a Németek mellet vagyok eddig :D

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#650) Champipi válasza DonDennis (#649) üzenetére


Champipi
senior tag

Én várnék vele 1 hónapot. Ugyanis ezek bizonyára azok a készülékek amik még a futószalag elejéről jöttek le és az soha nem egy nyerő dolog. Bár azt mondják, hogy ugyanolyat kapsz majd egy hónap múlva is, de sztem, ha valami gáz van a készülékkel, akkor csak utánaállítják a gyártást a következő szériánál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.