Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) csab2


csab2
veterán

Én joey20-al értek egyet. Ha hivatalos, kártyafüggetlen árat nézünk, akkor az iPhone igenis drágább (160 + 20) mint a Hero (145). Még akkor is, ha a Herohoz veszünk egy 16 GB-os kártyát. Az, hogy ki milyen előfizuval használja a telóját ettől független.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#902) joey04 válasza erdoke (#899) üzenetére


joey04
titán

de az nem lesz független. én meg még a vita elején ezt is hozzátettem.
(arról nem is beszélve, hogy csak készülékárakról volt szó)
tehát még mindig 149 vs 180

az hogy melyik miben és mennyivel jobb az egy másik kérdés persze. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#903) erdoke válasza joey04 (#902) üzenetére


erdoke
titán

A 16 gigás gyors memóriakártyát azért mindenképpen hozzácsapnám, készülék szinten csak úgy lesz fair az összehasonlítás. Anélkül szinte használhatatlan a Hero.

Egy jobb 16 GB-os SanDisk microSD kártya bizony nem olcsó mulatság, 20-21e Ft.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#904) csab2


csab2
veterán

Egyébként az Ikon csomagot tényleg jók, csak az zavaró, hogy az SMS-ek csak hálón belül használhatók fel.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#905) csab2 válasza erdoke (#903) üzenetére


csab2
veterán

Ha 20 ezernek számolom a memóriakártyát, a Hero akkor is 165-be kerül, tehát az iPhone drágább. (Valszeg jobb is egyébként, de ezt csak zárójelben teszem hozzá.)

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#906) Poci3


Poci3
tag

Nagyon hálás lennék ha valaki leírná, hogy mit kell beállítani a telón, hogy MMS-t tudjak küldeni. Pannonos vagyok, de a Pannon oldalán található beállítások nem "passzolnak" az Iphone beállításaihoz (legalábbis számomra).

Előre is köszönöm!

(#907) joey04 válasza erdoke (#903) üzenetére


joey04
titán

Az nem kérdés, hogy kell bele memóriakártya, de ennek továbbra sincs köze a natúr, kártyafüggetlen nem sufni garis árakhoz.

#906: itt van valami róla.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#908) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Kissé bosszantó hogy a T-nél még mindig nem lehet kapni a 16Gb-os feketét és még azt sem tudták megmondani hogy egyáltalán mikortol lesz.
Remélem 1-2 héten belűl rendeződni fognak a dolgok mert így most a T kissé lejáratja magát és az Applet is (de az is lehet hogy pont egymást járatják le), tudom hogy volt ez az óriási kínai megrendelés de nem hiszem hogy nem lehetett volna valahogy másképpen kezelni a dolgot.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#909) Atlantis válasza Poci3 (#906) üzenetére


Atlantis
veterán

[link]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#910) Spidee válasza zsolt501 (#908) üzenetére


Spidee
senior tag

Egyet értek! Tényleg nevetséges már!

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#911) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Lehet e tudni valamit hogy mikor érkezik új szállítmány a 16GB-os fekete 3GS-böl, mert nagy a pangás és a csönd, és én sem tudok a végtelenségig várni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#912) Spidee válasza zsolt501 (#911) üzenetére


Spidee
senior tag

Ez egy jó kérdés! Erre én is kíváncsi vagyok!
Te mikor iratkoztál fel várólistára?

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#913) zsolt501 válasza Spidee (#912) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Hétfőn lesz 2. hete, maximum tudok várni 18.ig utána már nem mert 21.-én megyek egy csípő operációra és onnan 3 hétig nem igazán tudok ezzel foglalkozni.
Szóval van még 1-2 hetük és utána más lehetőségek után nézek, mert az én türelmem is véges.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#914) Spidee válasza zsolt501 (#913) üzenetére


Spidee
senior tag

Megértelek!
Nekem csütörtökön lesz 3 hete, hogy feliratkoztam!
Én ráérnék várni, de azért tényleg nevetséges ez így.

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#915) Ádibádi


Ádibádi
tag

Sziasztok!

Mostanság sokat gondolkodom egy iPhone 3GS 16GB vételén amit kb. 2 hónap múlva szereznék be!

Viszont lenne pár kérdésem mielőtt beszerezném!

1. Ezeket a klasszikus kialakítású füleseket nem nagyon szeretem ami pl hozzá is jár, viszont ezekkel az "agybadugós" fülesekkel elég hangos és jó minőségű vki próbálta már így?

Én pl ezt néztem ki hozzá SONY MDR-EX76LP

2.A videólejátszós része mennyire korrekt úgy értem pl egy hosszú úton érdemes vele filmet nézni?

Egyenlőre ennyi merült fel bennem :)
Köszi előre is a válaszokat!

A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

(#916) Csapi007 válasza Ádibádi (#915) üzenetére


Csapi007
veterán

Én egy Sennheiser CX55-el használom, nekem megfelel.
A videólejátszás meg teljesen korrekt, hossz táván is.

"Csak úgy mondom"

(#917) nviktor7


nviktor7
tag

Mi az a doboz jobb oldalában?

iPhone 3GS 16GB White

(#918) Karma válasza nviktor7 (#917) üzenetére


Karma
félisten

A második gépre gondolsz? Fülhallgató, európai adapter, fali töltő a sorrend azon.

“All nothings are not equal.”

(#919) nviktor7 válasza Karma (#918) üzenetére


nviktor7
tag

Ez az európai töltő? Nekem amerikai szabványnak tünik. Apple Store-ban nem ilyen van az európai boltokban. De a fali töltő volt az, amire kíváncsi voltam, (nem tudom, az alapcsomag része-e, kicsomagós videókban egyikben sincs benne) köszönöm.

iPhone 3GS 16GB White

(#920) Karma válasza nviktor7 (#919) üzenetére


Karma
félisten

Pedig ez a német dugó (ami nálunk Magyarországon is van), nézd meg jobban. Én úgy láttam, hogy az alapcsomag része (ismerős bontott ki egyet mellettem nemrég), meghát a tesztben is ott figyel.

“All nothings are not equal.”

(#921) Rubicon válasza zsolt501 (#913) üzenetére


Rubicon
csendes tag

Elképesztő, hogy még mindíg nem tudnak belőle eleget gyártani.. :U

(#922) blt.62


blt.62
őstag

Sziasztok!
Kérdezni szeretnék pár dolgot erről a csoda mobilról.Venni akarok de eddig csak symbiános okos nokiáim voltak. Jobb ez mint a nokia 5800-as?
1. Teljesen magyar nyelvű a telcsi?
2, Itt is kilehet rakni az indító ikonokat és mutatja a naptár bejegyzést, nem fogadott hívásokat,stb az alap képernyőn? (úgy mint az okos nokiáknál)
3. A naptár bejegyzéseknél ismétli a riasztást ha nem venném észre elsőre?
4, Belehet állítani Mp3-at csengőhangnak, naptár riasztás hangjának, sms hangnak?
5, Lehet rá találni hívásszűrés programot?
6, Elfogadható képeket készít, és milyen a videó felvevője?
7, Az iGO navigáció már kapható rá?

Bocsi,hogy ennyit kérdezek de jövőhéten mennék megvenni a T-mobilhoz Szegedre, persze ha már kapható itt is. Nem volt még iPHONE-m de rengeteget használom a naptár és a jegyzet funkciókat a mostani symbiános telcsimen is, és gondolom az iPHONE tudja ugyanezeket. Csak ne legyen sokkal bonyolultabb a kezelése mint az 5800-am nak.
Előre is nagyon köszönöm a válaszotokat!

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#923) Karma válasza blt.62 (#922) üzenetére


Karma
félisten

Jo valasztas. Az 5800-nal tobb nagysagrenddel fejlettebb eszkozrol van szo, szinte minden tekintetben.

Valaszok:

1) Nem. Hivatalosan nincs magyar nyelv, a jailbreaknek nevezett folyamat vegigjatszasa utan lehet telepiteni ra magyar forditast. Kb. olyan dologrol van szo, mint a "hack" az S60 vilagaban, csak tobb mindenre jo ;)
2) Azt javaslom, hogy nezd at a tesztet meg a YouTube videokat. A fokepernyo csak ikonokbol all, JB utan lehet a kepernyozarra pakolni naptarat es hasonlo cuccokat, alapbol nem.
3) Passz, sose probaltam.
4) Csengohangnak szoftveres rasegitessel lehet (iRinger), a tobbi hang valtoztatasahoz JB kell.
5) Csak jailbreak utan.
6) Szvsz. igen, de nezd meg magadnak a tesztben es a millio mas tesztben a neten.
7) Igen.

+1) Fenyevekkel elorebb all kezelhetosegben es egyszerusegben, mint az 5800. Ezt szerintem hamar latni fogod.

“All nothings are not equal.”

(#924) csab2


csab2
veterán

Szerintetek várható a magyar nyelv megjelenése? Hivatalosan persze.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#925) Laox


Laox
aktív tag

Van valakinek valami infója arról, hogy mikor lesz megint készlet a tmobilnál?

(#926) Csapi007 válasza csab2 (#924) üzenetére


Csapi007
veterán

Nem

Laox: Szerintem ők sem tudják.

"Csak úgy mondom"

(#927) majom2 válasza Laox (#925) üzenetére


majom2
senior tag

Ez boltonként változik, totál káosz az egész. én tegnap vettem egy 16G fekete 3gs-t a mom-parkban. ott most van, de ki tudja meddig. ha kell, menj vedd meg amíg nem fogynak ki ők is. előtte voltam: duna plaza, westend, mammut, árkád... egyik helyen sem volt egy darab sem. a legszarabb h nem tudják sehol megmondani h melyik boltban van esetleg. a boltokat telefonon elérni lehetetlen, az egyetlen lehetséges megoldás h körbejárod a várost. kibaszottul szánalmas h 2009-ben ezt jelenti a szolgáltatás a t-mobilnál. mintha 40 évet visszamennénk az időben :( :W

(#928) csab2 válasza majom2 (#927) üzenetére


csab2
veterán

Igen, azt én sem értem, hogy miért nem tudnak normális tájékoztatást adni, hogy hol van.
Ez most OFF, de hasonló:
Annak idején egy bizonyos telefont akartam venni a Pannonnál. Bementem a boltba, ahol közölték, hogy hónapok óta nem is láttak már ilyen telefont, és szerintük a városban máshol sincs (talán még telefonált is egyet az eladó). Megkérdeztem, hogy akkor minek van még fent a honlapon az akciós ajánlatok között? Azt a választ kaptam, hogy valószínűleg azért, mert Mucsaröcsögén vagy Seholnincsfalván még biztosan van 1-2 darab és addig nem veszik ki a rendszerből. :) Rendesen ki is akadtam akkor.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#929) D@niel válasza csab2 (#928) üzenetére


D@niel
addikt

Hello. Valaki adjon tanácsot, fehér 3G-t szeretnék venni, de nem tudom hogy kapható-e még. Néha a webshopban fel-feltűnik a fekete 8gigás, ha nincs fehér,akkor ezt választanám. Menjek be 1-2 T-üzletbe hogy maradt-e még a fehér3g-ből vagy már felejtsem el? A mostani héten szeretnék venni egyet. Illetve olvastam itt, hogy kaukciót kell fizetni.-na erről is kérnék egy kis felvilágosítást. Köszönöm!

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#930) legiaap válasza D@niel (#929) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kauciót???
Na ez nekem most nagyon új.
:F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#931) csab2 válasza D@niel (#929) üzenetére


csab2
veterán

Szerintem az a legegyszerűbb, ha bemész néhány T üzletbe és körbeérdeklődsz.

legiaap:

A T kauciót kér új előfizetés vásárlása esetén ah még nem voltál a T ügyfele. Itt a fórumon írták, hogy volt akitől 70 ezret kértek, volt akitől 30-at és volt akitől semmit. A másik 3GS-es topicban volt róla szó.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#932) joey04 válasza legiaap (#930) üzenetére


joey04
titán

akkor olvasgass vissza, rengeteg esetben kell fizetni, sajnos! :W

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#933) legiaap válasza joey04 (#932) üzenetére


legiaap
nagyúr

De ez csak ennél a készüléknél?
Engem biztos nem érintene, akkor mert előfizus vagyok már.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#934) joey04 válasza legiaap (#933) üzenetére


joey04
titán

Úgy tudom ilyen szigorúan csak ennél a készüléknél igen.
ezt a topikot olvasd át, van aki új előfizetőként 0 kaucióval kihozhatta, van akinek meg annak ellenére is fizetnie kellett, hogy már meglévő előfizető. teljesen változó, nincs benne semmi következetesség, hogy kitől és mennyit kérnek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#935) legiaap válasza joey04 (#934) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez mekkora vicc.
Azt hogy hitelképesség vizsgálatot csinálnak azt megértem, de hogy kauciót kérjenek, na ez bosszantó.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#936) gaabi


gaabi
tag

lehet h hülye kérdés, de csak "ikon" díjcsomaggal lehet megvenni az i-phone-okat a T-Mobile-nál??

(#937) Enjoy válasza gaabi (#936) üzenetére


Enjoy
addikt

Nem!
De egyébként a T-Mobile oldalán minden le van írva.
De itt egy összeszedett pdf: link

► més que un club ◄

(#938) Laox


Laox
aktív tag

Nem csak azokkal, és ha rám hallgatsz, akkor médiamáni l vagy xl csomaggal éri meg, én is azzal vettem a 3gs-t, minden tekintetben jobb díjcsomag, mint az ikon. Pl médiamániában bármely hálózatba lehet küldeni smst és több percet ad, az ikonnal csak hálózaton belüli sms van a díjcsomagban és kevesebb perc is jár hozzá.

(#939) Enjoy válasza Laox (#938) üzenetére


Enjoy
addikt

Én is sokáig ezen agyaltam, h melyik éri meg.
A legjobban az bosszantott az ikon200-ban, amit te is írsz, h csak T irányba lehet küldeni azt a 100sms-t ingyen.
Azonban z67 kolléga felhívta a figyelmemet egy programra, amivel ingyen lehet sms-t küldeni.
Ha érdekel akkor írj PÜ-t. :B
És akkor máris jobb az ikon200, mert kétszer annyi adatforgalom van hozzá, és több perc.
Ikon200 tutira 200percet ad, míg médiamánia S csomag ~170-190percet ad. Persze lehet mondani, hogy a médiamánia s csomagban van akárhányóra mobilTV is, de azt iPhone nem támogatja...

► més que un club ◄

(#940) Laox válasza Enjoy (#939) üzenetére


Laox
aktív tag

Igen, a MM S és az Ikon 200 esetében ez a helyzet.

Nekem a munkám miatt sokat kell telefonálnom, így az Ikon 400 és a MM L díjcsomag versenyzett.

Az sms nem nagyon érdekel, mert ennyit (300) sosem tudnék elküldeni, de mindenképpen jó, hogy bármely hálózatba lehet.

A telefonálási idő között viszont megdöbbentő különbség van, az ikonnál ugye 400 perc, a MM L-nél pedig 523-578 perc foglaltatott a díjcsomagba.

Az adatforgalom megint egy érdekes kérdés, mert minden nap órákat nezetek, mailezek, de így sem megy el az 1gb, mivel a youtubeot és ehhez hasonló oldalakat nem látogatom.

Így tehát átgondolva mindent, nagyon könnyen a MédiaMánia L jött ki győztesnek, ami szerintem jelenleg a magyar piacon található egyik legjobb díjcsomag.

(#941) blt.62


blt.62
őstag

Sziasztok!
Hétfőn kell mennem ezért a telcsiért,mert lesz egy új (pár napot használt) T-mobilos. Vodás kártyával akarom majd használni. Az 5800-am számítják be 40 ezerbe és 100-al kellene toldanom. Még agyalok rajta mert eddig csak symbiános telcsijeim voltak és nem tudom,hogy az iPHONE tudja e azokat a funkciókat amiket szeretek a symbiánban. Gondolom megközelítőleg igen. Szerintetek ha hosszabb távra szeretnék váltani, jó választás ez az iPHONE?

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#942) Laox válasza blt.62 (#941) üzenetére


Laox
aktív tag

Nekem volt E71-em, ami nagyon jó kis telcsi volt. De az iPhone-hoz képest sehol sincs. Nehezen hihető, de az iPhone-on gyorsabban lehet gépelni, nagyon hosszú word doksikat és emileket szoktam írni vele könnyen.

Az operációs rendszere is jóval jobb. Egyszerűbb, de minden benne van. Nem beszélve a végtelen számú letölthető progiról, ha valami eszedbe jut, azt biztosan megtaláod az apple store-ban.

Egyértelműen ajánlom, engem lenyűgözött ez a 3gs.

(#943) dirty.yakuza válasza blt.62 (#941) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Én is symbianról (többek között) váltottam Mac OS-re. Semminek nem látom hátrányát, nem érzem hiányát. :R
A kijelző érzékenysége, minősége összehasonlithatatlan (de hülyén néz ki így leírva :D ) egy 5800 után! :D

(#944) blt.62 válasza dirty.yakuza (#943) üzenetére


blt.62
őstag

Szio!
Végeredményben nekem is pár funkció kellene amit megszoktam a symbiánnál.
Pl: Jó volna ha a naptár bejegyzésnél ha hangos jelzést állítok be, ismételje meg a riasztást ha elsőre nem hallanám meg.
Azt tudom,hogy a főképernyőn az ikonok vannak, de azt honnan veszem észre ha nemfogadott hívásom vagy sms-em volt?
Magyar nyelvű hívásszűrést lehet találni rá?
Átlaghasználat mellett mennyit bír az aksija?
A naptár bejegyzésnél csak akkor tudom megnézni a beírást ha megnyitom a naptár funkciót? Úgy nem mutatja a főképernyőn mint a symbián?

MegtorloXp

(#945) blt.62 válasza blt.62 (#944) üzenetére


blt.62
őstag

Szerinted ha hosszabb távra szeretnék egy komoly mobilt akkor választhatom ezt az iPHONE-t? 100 ezerrel kell toldanom az 5800-am és ez nem kis pénz még a mai világban sem. Van a ki azt mondta,hogy várjak még egy kis időt és jönnek az új telcsik. de nekem nagyon tetszik ez a technika. Nem is annyira az internet miatt hisz inkább kell a naptár, jegyzet, navigáció,szép kijelző,komoly anyagminőség. A telefon része tudom,hogy nagyon jó, szépen szól alapban és kihangosítva is. Persze biztos kihasználnám az internetes tudását is, hisz csak email,msn, iwiw, és egy kis böngészésre kellene. Nem tudom,hogy ha napi fél-egy órát interneteznék vele az sokba kerülne e , mert vodás vagyok és feltőltő kártyás. Szerinted?

MegtorloXp

(#946) Laox válasza blt.62 (#945) üzenetére


Laox
aktív tag

Milyen újabb telefon?

Véleményem szerint az iPhone-val legfeljebb a Google Android versenyezhet, de annak tutira kell még 1-2 év, hogy kiforrja magát. Addig meg vígan az iPhone a legjobb.

Feltöltőkártyához is lehet vásárolni internetcsomagot, mindenképpen tegyed meg és vedd számításba. Én abban a hitben tartottam magam, hogy alig fogok netezni, szintén csak iwiw és email, de az iPhone annyira gyors és (szinte) mindent megjelenítő netezést tesz lehetővé, hogy a PC helyett inkább befekszem az ágyba és onnan netezek telefonnal, az 1GB-os csomagom soványnak néz ki. Nem vicc.

Remélem segítettem.

[ Szerkesztve ]

(#947) blt.62 válasza Laox (#946) üzenetére


blt.62
őstag

Szio!
Feltőltőkártyás vagyok én is a vodánál. Mennyibe kerül havonta az internet csomag? Belefér mondjuk napi egy óra netezés?

MegtorloXp

(#948) blt.62


blt.62
őstag

Megtudnátok mondani,hogy a síma iPHONE 3G-ben belehet állítani néma üzemmódot? Vagy hogy csak rezgés legyen?
Sokkal rosszabb választás mintha 3Gs vennék?

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#949) nviktor7 válasza blt.62 (#948) üzenetére


nviktor7
tag

Lehet. Én inkább a 3GS-t választanám (és választottam is).

iPhone 3GS 16GB White

(#950) blt.62 válasza nviktor7 (#949) üzenetére


blt.62
őstag

Én is választanám a 3Gs-t de vodás vagyok így a T-mobil nem jöhet szóba. Függetlenül még drága kicsit nekem. Viszont az ismerősöm eladná nekem a nagyon kikímélt 3G-t 80 ezerért (40-et kell fizetnem az 5800-ra). Állítólag a 3Gs programok döntő része rárakható a síma 3G-re is.Az Igo már rajta van. Így megéri szerinted?

MegtorloXp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.