Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) student


student
őstag

300k? hát ez :P

(#3) krizso


krizso
tag

Le vagyok maradva? A tomtom már kijött rá? Én még nem láttam!

[ Szerkesztve ]

(#4) Csabee.


Csabee.
nagyúr

nagoyn jó cikk! már csak az Amigo-t várom :)

Üdv: Csabee.

(#5) joey04


joey04
titán

Nem rossz, de játékmániások kivételével nem érdemes 3G-ről váltani.
Ami kéne belőle a hivatalos videófelvétel, és a több RAM. A kamera sajna pocsék maradt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

A vas már maga unalmas, játékokra leszek kíváncsi, biztos sok jó game jelenik meg hozzá. :)

(#7) Csabee. válasza joey04 (#5) üzenetére


Csabee.
nagyúr

pocsék pocsék, mihez képest pocsék? VGA felbontáshoz hasonlítsd, már is nem olyan pocécsék! illetve valamit javult a 3g-hez képest! ....
de gondolom hogy most azt mondod erre hogy más okostelefonokban már 5meg 8 megapixel-es kamerák vannak.. de mind hiába még így is az iphone a legkelendőbb .. majd a következő generációba biztos benne lesz az 5 vagy 8mpixel és az AMOLED kijelző is

Üdv: Csabee.

(#8) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Bakker, 300K. jézusom... Nem szeretem az Apple-t, de le a kalappal a telefon előtt :)

(#9) Bog válasza krizso (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem, sorry, módosítottam is, thx.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) joey04 válasza Csabee. (#7) üzenetére


joey04
titán

nem igazán. a felbontás maradhatna 2mp is. speciel a k800 szintjét vártam a kamerától. gondolom ez nem egy irreális elvárás. :U
no mindegy engem már nem zavar, csak a tény az tény.
#11: szintén

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Norb0


Norb0
tag

Nekem 404-et ad a teszt videóra.

(#12) plus44


plus44
veterán

A gép továbbra is eszméletrlen jó, az ára meg ugye dög magfas, bár nem hiszem, hogy ezen bárki is meglepődik, vagy meg kellene lepődnie. Elég magasak az árak, mindegy milyen készüléket nézünk.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) Csabee. válasza joey04 (#10) üzenetére


Csabee.
nagyúr

igen, régen nekem is volt SEk800i-m annak a kamerájával tökéletesen megvoltam elégedve.. most éppen Omnia-val fotózgatom.. 5megapixel.. hm nem tudom.. :) iphone az lesz az új nogia ngage :DD régen azt tervezték játékokra.. pedig ha most elővennénk azt a mobilt milyen gyengén muzsikálni

Üdv: Csabee.

(#14) jubilleum


jubilleum
senior tag

Egy telefon 2009-ben, 300e és nem lehet bluetooth-oson fájlokat küldeni? :D

(#15) - = Zk = - válasza ^Clown (#8) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ezen a véleményen vagyok énis.... :R

Eza telefon nem az én vizes-gépszerelős-olajos melóhelyemhez van kitalálva...! Ha azt nézzük hogy a T-mobilnál 990 forintért ellehet(ett?) hozni az előző generációs iPhone-t, akkor csak eljön az az idő is, mikor ezt a generációt is ennyiért (kb) megvehetik akik szeretnék....

(#14) jubilleum: ;] :C

(#16) Csabee.: Hm...! Ezt nehezen írom alá. :R Elvégre nagyon sokmindent csinálnak Bluetooth-ra (headset, fül,- fejhalllgató stb) még mostis...
De pl egy újabb generáció sztem reálisabb volna (lsd USB 2.0->3.0)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) Csabee. válasza jubilleum (#14) üzenetére


Csabee.
nagyúr

van rá program amivel meglehet oldani... meg már lassan a bluetooth a múlté..:)

Üdv: Csabee.

(#17) joey04 válasza Csabee. (#16) üzenetére


joey04
titán

hát szerintem az a program egy rakás ****
Nem is működik minden készülékkel, és gyakran megszakad a küldés/fogadás. De ha valami nagyon fontos kell, kis szöszmötöléssel megoldható.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) dbius válasza jubilleum (#14) üzenetére


dbius
veterán

Gyorsabb voltál, ugyanezt akartam írni. :K

Nem tudom, de nekem úgy tűnik, hogy az első iphone-tól kezdve szándékosan hagynak ki mindegyikből valamit, ami szinte alap dolog más gyártóknál, hogy aztán egy vérfrissítés során pótolják a hiányt, borsos felár mellett... :U

[ Szerkesztve ]

(#19) D@niel


D@niel
addikt

szerintem kár rágódni azon, hogy mért csak külön progival megy a bluettoth. itt az apple filozófiáját kellene megérteni. meg az, hogy mért csak 3mp-es a kamera, zárt op.rendszer. ezek mind azok a dolgok, amiből áll össze a teljes kép, amitől ez a cucc más lesz,mint a többi. az apple termékekhez kell egy sznobság, igényesség, kivagyok-mivagyok hozzáállás.

Szerintem ez a legjobb készülék, elismerésem! Az ára meg majd úgyis lemegy, reméljük :DDD

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20) Murderer69 válasza Csabee. (#16) üzenetére


Murderer69
őstag

"meg már lassan a bluetooth a múlté..:)"
ezt ki mondta neked? :F
Aki nem rendelkezik valami gigamegabrutál internet csomaggal az biztos nem fogja mailben küldeni a cuccot és akár hiszed akár nem ez a többség ;)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#21) 14adam válasza ,,no name" (#2) üzenetére


14adam
addikt

Szerintem sokan így vannak vele :)

(#22) Killing


Killing
addikt

Ez nagyon drága. :(

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23) csdm


csdm
senior tag

Drága, drága. BT-n nem lehet küldeni. De nincs még egy ilyen telefon ;) Nincs ellenfele!

(#24) Voyage


Voyage
aktív tag

5800 megy a levesbe, ha trémobilnál olcsó'é lesz.
Sima 3G-m volt, nagyon jó volt, de nem volt benne offline gps.
Ez minden szempontból számomra tökéletes.
Egy fehér 16GB-set veszek is belőle, mint a 3G-ből.
Gratulálok apple, ezt tényleg jó megcsináltad, csak ne lenne az a szar itunes... :R

u.i.: Nem vagyok egyátalán apple fan, se sznob, se buzi, mielőtt valaki elkezdi, de a legtöbb érintős telefon volt már a tulajdonomban, és iphone mindnél jobb volt. :K

[ Szerkesztve ]

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#25) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Még mindig nagyon gyenge, elérkeztünk arra a szinte, hogy már a 3. rókabőrt húzzák le róla.Holott már a legelső változatnak is tudnia kellett volna ezeket.Emlékszem már az előző is ugy volt hirdetve, hogy mennyire gyors, hát engem az se győzött meg a giga szuper sebességéről.Arrol nem is beszélve, hogy a wifi is elég gyengus volt benne, mert ahol én telefonom talált hálót, addig az meg se nyikkant.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#26) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Jó kis cucc már az előző is jó volt, de nekem az FM-rádió nagyon hiányzik mert sokat használom. Nem tudja vki h kapható esetleg FM-rádiós füles hozzá? Régen még az S.E is csinált de már nem kapható az sem, pedig az komoly cucc volt! Ezt a navigálást viszont nem értem, ha valaki hív akkor megint be kell állítani hova megyek :F Ez nagyon gáz! :( Arra azonban kíváncsi vagyok a T-nél hogyan befolyásolja a 3G árát az s?!

[ Szerkesztve ]

(#27) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

azért ez az erősebb vga + proci fura dolog. úgy értem, aki játékot fejleszt az iphone-ra, hülye lenne tökönlőni magát azzal, hogy a simán és a 3g-n ne fusson. azokból sok millió fogyott, ez csak most lép a piacra. lehet, hogy 4 év múlva már csinálnak olyat, ami 3gs alatt el sem indul, de addig marad a szokásos: a butább hardverre írják, és a jobb hardveren max. kapsz pár csúszkát tologatni.

a fentiek miatt abban sem vagyok biztos, hogy lesz psp elkalapálás. technikailag biztos nem, mert azért abban elég bitang hardver van. és amúgy is a nintendo ds-t kéne kalapálni, ha valakit... ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#28) vtechun válasza Norb0 (#11) üzenetére


vtechun
veterán

A videó linkjével csináljatok valamit kérem :) Egyelőre nem jön be semmi. Pedig tényleg kiváncsi lennék rá.

[ Szerkesztve ]

(#29) skajwa


skajwa
senior tag

Köszi a tesztet! Melegedés előfordult a teszt alatt?
300k azért vicces.:$

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#30) Cyberb0b


Cyberb0b
tag

Szép szép csak még egy 3G re sincs keret nemhogy erre :O

♦♣♠ A nő olyan, mint egy költői hasonlat. Ha szép, akkor az sem baj, ha nincs semmi értelme.. ;) I am 33% Geek ♦♣♠

(#31) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Nem semmi az ára, ahol az Iphone 3G van nem sokkal kellene, hogy drágább legyen szerintem.
Jó kis teszt.
Egyébként ahonnan kaptátok a telót, nézem, hogy 32GBos független 260.
Ami közel sem 300 :Y

[ Szerkesztve ]

(#32) Champipi


Champipi
senior tag

"fityiszt fognak mutatni a PSP-nek"??? :F :F :F

A PSP-n van kis mini-joystick, meg rendes gombok, azt érintőkijelzőfel soha nem fogják megverni szerintem.

(#33) 8nemesis8 válasza Champipi (#32) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nekem Touchom van és szerintem a giroszkóp hatalmas előny.
Van olyan játékélménye legalább, mint PSPnek és ez formára néz is ki valahogy.

(#34) Lord Soth


Lord Soth
tag

300k? Azért már egy fasza kis PC-t is lehet venni! Mi kerül ezen ennyibe?

(#35) copin válasza Champipi (#32) üzenetére


copin
őstag

Gondolom a poligonok számára értette, de mivel lassan időszerű az új PSP, ezért nem sokára újra 4-5 éves lemaradásban lehet az iphone.

(#36) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

, melyek valószínűleg fityiszt fognak mutatni a PSP-nek és társainak

Na erre kíváncsi leszek. :DDD
Egyébként meg aki ügyes az vehet 200alatt is ilyet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#37) #56573440


#56573440
törölt tag

én mindig azt mondtam hogy a telefon csak telefonálásra, max sms-re való. nem éreztem késztetést egy zene vagy fotofon vásárlásra. az iPhone első generációjára viszont felkaptam a fejem, és azóta is a "nekem egyszer lesz ilyen ha beledöglök akkor is" kategóriát testesíti meg.

a mostani meg bitang gyors lett. a videón lehidaltam hogy nyílt meg a böngésző, a görgetés, és minden más. eszetlen. bt-n most sem küldök fileokat, de egy gps majd jól jönne pl. lajár a hűségem trénél, addigra ez is olcsóbb lesz sokkal, tuti ilyet veszek.

jó lett a teszt köszi:)

(ismerős mondta hogy a legnagyobb probléma egy iphone vásárlásnál a szülőknek beadni miért lettél meleg :) majd asszony is megérti valahogy remélem:) )

(#38) Kickass


Kickass
őstag

egyetértek a végszóval maximálisan, lehet ám itt fanyalogni h igy drága ugy drága meg hype, meg az iTunes blablabla, de messze a legjobb felhasználói élményt nyújtják ezek a telefonok, nagyon kevés kompromisszummal
mostmár szinte biztos h ha anyagi helyzetem helyreáll, vagy sima 3G vagy ez a telefon lesz a következő választottam

(#39) erdoke válasza Parci (#27) üzenetére


erdoke
titán

Ez a proci, és ennek erősebb változatai sok most debütáló okostelefonba/PDA-ba kerülnek bele (Palm Pré 600 MHz, Samsung Omnia II, OmniaPRO 800 MHz, stb).
Igaz, hogy az eltérő OS-ek miatt portolgatni kell, de lényegében a vas ugyanaz, így összességében rengeteg készülékre ki lehet adni.

A legjobb aláírás a héten

(#40) ZooLee válasza Greg-77 (#26) üzenetére


ZooLee
őstag

Ezt a navigálást viszont nem értem, ha valaki hív akkor megint be kell állítani hova megyek :F

Hát ennek a megoldása sajnos a navigációs szoftvertől függ, mivel az iPhone korlátozza a multitaskingot (konkrétan kilépteti ilyenkor a programokat a processzor és memória kímélése érdekében ?) Ez nem éppen a legjobb megoldás, viszont egy jól megírt programmal ki lehet kerülni: A programnak el kell mentenie az aktuális beállításokat, és utána betölteni. Az iPhone-ra írt programok így is működnek, kiküszöbölik ezt a kényelmetlenségét a rendszernek, ami a gyakorlatban azt jelenti, hogy észre sem veszed újraindításkor, hogy nem a háttérben volt a program, hanem újraindult. Én használok e-book olvasót, kártyajátékokat, és mind tökéletesen működik.

Ezek alapján a Sygic még nincs erre felkészítve sajnos, ami gázossá teszi a használatát az iPhone-on. Én most Garmin MobileXT-t használok Symbian-on, és az jól kezeli ezt: Akár kilépés, akár váratlan elszállás után ott folytatta, ahol abbahagyta. Ha jól emlékszem az iGo is így működik, így nem reménytelen a zökkenőmentes használat. (Mondjuk az iGo háttérben való működését én hiányolnám, ugyanis voltak már jó félórás telefonbeszélgetéseim, ami alatt az iGo ment a háttérben...)

Z.

(#41) spammer


spammer
veterán

Még mindig tetszik és még mindig irreálisan drága. Sajnos ilyen áron nem lesz.. :(

A hiányosságokra: majd jövőre jön az iPhone 4G, amiben lesz, 5mpx-es kamera, BT fileküldés, FM rádió, AMOLED kijelző stb. ;]

Amit még tennék bele, az egy infra, és hozzá egy program, amivel univerzális távkapcsolóként is működhetne :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#42) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Így már tényleg elfogadható a tudása, de ezt már az iPhone 2g-nél kellett volna, nem azt csinálnimint most, hogy 3-4 alapvető újítást beleraknak a készülékbe, és új néven kihozzak, horror áron...
szívesen elnyomkorásznám, de 300e ft a 32gb-osert azért... :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#43) Mymelody


Mymelody
aktív tag

A PSP-hez való hasonlítást kicsit erősnek(viccesnek) találom. A többi rész meg ugyanaz mint az elődje. Grat az Apple-nek íme a nagy innovácó. Eladjuk a szart is a pórnépnek, azok meg amilyen hülyék még örülnek is, hogy rövidebbek 3 havi fizetésükkel :C

Ui: ki az aki (gombok nélküli) telfont vesz kézi konzolnak? :W

Cheers

(#44) vtechun válasza #56573440 (#37) üzenetére


vtechun
veterán

Milyen videón? Mert ami a cikkben van az nem elérhető.

mod: közben leesett, hogy azon nem lehet a böngésző, ha ezzel csinálták :D DE nem bánnám javítaná valaki a cikkben a címet, vagy esetleg tartalmat rakna mögé, mert nincs ott semmi egyelőre : Itt kellene lenni a videónak

[ Szerkesztve ]

(#45) Jadro


Jadro
veterán

Na erre már azt mondom hogy frankó. El tudom képzelni hogy akarok egy ilyet. :) Persze ez a horror ár még viccnek is rossz. Hiába a legjobb felhasználói élmény, de ennyiért már sör is folyhatna belőle non-stop. De ez legyen a legkevesebb, hisz a kezdeti lelkesedés után biztos lesz emberibb ára is.

8nemesis8: Szerintem a 260 pedig közelebb van a 300-hoz mint a 200-hoz. Persze nem 300, de az erős túlzás hogy nincs olyan közel hozzá. Amikor le kell szurkolni ezt a pénzrengeteget akkor nagyon közelinek érzi az ember. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#46) spammer válasza Jadro (#45) üzenetére


spammer
veterán

Akár még sör is folyhat belőle :DD [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#47) Greg-77 válasza ZooLee (#40) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Ezzel mind tisztában vagyok én is Garmin MobileXT-t használok. Ezért is lepett meg a dolog, hogy nem tudták megoldani, ezt a kellemetlenséget nem értettem én! :K

[ Szerkesztve ]

(#48) Voyage válasza Mymelody (#43) üzenetére


Voyage
aktív tag

Próbáltad már?
Addig meg ne ugasd le... :((

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#49) Parci válasza erdoke (#39) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerintem játékot os-re és teljes környezetre írnak, nem procira. magyarán, iphone-ra, és nem power vr xyz cs47.k.v3 f18 tu-154-re. iphone-ból pedig jelenleg sok millió sima, kevés millió 3g és három darab :) 3gs van eladva.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#50) geri|


geri|
aktív tag

Nagyon kíváncsi leszek az árak alakulására, meg hogy a sima 3G-re milyen hatással lesz! Amúgy meg szerintem nem lesznek új kifejezetten iPhone-ra kialakított tarifacsomagok-lsd. ikon. Maradnak a régiek.

LiveStrong

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.